NBA 2k15

Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Previše ljudi se žali...
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Mene bre jebe šut... Što se grafike tiče plače mi se koliko mi je loša grafika al aj... Igram, sviđa mi se RP element koji je dodat u my career ali šut... :S Zbunjuje me bre majke mi... Isto tako ekipa u kojoj igram... Sve sve ali da neko izgubi 4 tekme sa 30+ razlike i to ja ne utičem mnogo jer igram samo 8-9 minuta... To mi je malo...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Moraš brate da poradiš malo na izbačaju i uvek gledaj da pri skok-šutu lepo skočiš, a ne sa jedne noge ili nešto u stranu. Moraš da radiš na tome, pitaj nekog da ti pomogne, najbolje je ako može da ti stoji ispod koša i da ti dodaje lopte, znaš kako kažu, dobar pas je pola poena.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Слика
Meni dodje do ovde i onda zabode. Zna li neko kako mogu da resim ovo?
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Obriši gom plejer.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Dobra fora Zekovicu.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Casual пише:Moja masina:

INTEL Core i7-3820 4-Core 3.6GHz Box
nVidia GeForce GTX 660 Ti 2GB 192bit GV-N66TOC-2GD
KINGSTON DIMM DDR3 16GB

Meni igrica secka i na High texture quality i na Medium. Ne secka sve vreme i moze da se igra ali secka prilikom izvodjenja lopte recimo, u nekim drugim momentima isto i jako je iritantno.
Iskljucio sam anti-aliasing, vsync ukljucen... Komp sam uzeo pre godinu i po dana, da li je moguce da ne ne mogu u fulu igrati NBA, sa 14icom nisam imao nikakvih problema na fullu.

Da li je moguce da igra nije optimizovana kako treba? Da li neko ima neki savet sta da radim?
Можда си скинуо неку лошу верзију, можда до драјвера, не знам.. Мени је слабији комп (intel i5 3470 4-core 3.2ghz, nvidia geforce gtx 660, 8 giga rama), али пичи без проблема на најјачим подешавањима..
Корисников грб
Casual
Youth Team Coach
Поруке: 69
Придружен: 13 Мар 2011, 01:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Casual »

bubi.ue пише: Можда си скинуо неку лошу верзију, можда до драјвера, не знам.. Мени је слабији комп (intel i5 3470 4-core 3.2ghz, nvidia geforce gtx 660, 8 giga rama), али пичи без проблема на најјачим подешавањима..
E ovo me vec ohrabruje :) Ako je ti picis na high bez problema onda bi morao i ja, sto znaci da ipak ima nade :)

Sto se tice suta, evo danas mi bio ortak i igrali smo 1 na 1. Znaci ocajno je sutirao za 3 i kukao na sut dok ja nisam imao nikakvih problema. Razlog? Covek predugo drzi dugme za sut i skoro svaki put kada sam obratio paznju izbacaj mu se desava kada mu igrac vec pada ka dole nakon skoka. Znaci da bi se dao kos, a uvek je tako bilo, izbacaj mora da bude u momentu kada igrac dostigne vrhunac svog skoka, a ne kada vec pocne da pada. Ja to radim po osecaju od ranije i ne vidim da se mnogo promenilo, jedino sto se slazem da je za nijansu tezi sut sto mi i odgovara jer je izazovnije. Ranije na Superstar ako igram sa drugarima, ako je igrac sam i ima sut koji nije ocajan 95% pogadja, a sada mi deluje da je ipak manji procenat. Naravno zavisi i od stila suta igraca koliko drzis dugo dugme ali to valjda svaki iole ozbiljniji lik mora znati :)

Meni iskreno smeta skok. Krenuo da igram i izvaljujem da nece odmah da skoci kad pritisnem dugme nego napravi neka 2-3 gistro korakcica i onda... Igrajuci malo vise, deluje mi da je takva situacija kada je igrac u pokretu, a kada prebacim kursor na igraca i odmah pritisnem skok iz mesta onda oce odma... Jebemliga, vreme ce pokazati, ali svakako je teze igrati odbranu nego pre, zbog ovoga a bogami i drugih stvari. Dosta mi je tesko da iskontrolisem svog pleja kada cuva drugog pleja, dosta mi "bezi" igrac kojeg kontrolisem, a pritom ne drzim brzo trcanje. Zajebana odbrana bas...
Последње учитавање од Casual дана 10 Окт 2014, 00:10, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Jel igra neko na smanjenoj grafici? Ja nema sanse da cu moci na high a kazu ljudi da je grafika bas katastroga kada se smanji.
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Kantanstrofa brate... Brada kao da su se šišali i onda na lice zalepili onaj višak... :D Ja sad testiram dokle mogu da izguram grafiku... Mada nisam nešto optimističan :)
Корисников грб
Ličke
Assistant Manager
Поруке: 583
Придружен: 05 Нов 2011, 01:20
Место: Kula
Steam: licke2
Status: Није на вези

Порука од Ličke »

bubi.ue пише: Можда си скинуо неку лошу верзију, можда до драјвера, не знам.. Мени је слабији комп (intel i5 3470 4-core 3.2ghz, nvidia geforce gtx 660, 8 giga rama), али пичи без проблема на најјачим подешавањима..
Ako je tebi ovo slabije ja neznam kako onda ovo moje cudo da nazovem xDDD
:partizan:ZNAJ DA NA OVOME SVETU NE POSTOJI NIKO KO CE DA SPRECI DA SA JUGA SE ORI PARTIZANE VOLIM TE JA :partizan:
Слика
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Meni je grafika na medium sasvim korektna.
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Слабији од његовог, то сам мислио.
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Što ja ne mogu da se povatam sa ovim mojim igračem...

PS: El igra neko my career? El vam se useravaju protivnici u život? Mislim ok, ORlando je smešna ekipa ali da iz utakmice u utakmicu gubimo sa 30+ razlike... To je malo mnogo nerealno...
Последње учитавање од Androsito дана 11 Окт 2014, 13:53, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Ličke
Assistant Manager
Поруке: 583
Придружен: 05 Нов 2011, 01:20
Место: Kula
Steam: licke2
Status: Није на вези

Порука од Ličke »

Ja sam "kupio" jos sam windows novi da stavim i moze da se igra
:partizan:ZNAJ DA NA OVOME SVETU NE POSTOJI NIKO KO CE DA SPRECI DA SA JUGA SE ORI PARTIZANE VOLIM TE JA :partizan:
Слика
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Koliko dana se skida?
Корисников грб
Ličke
Assistant Manager
Поруке: 583
Придружен: 05 Нов 2011, 01:20
Место: Kula
Steam: licke2
Status: Није на вези

Порука од Ličke »

paske пише:Koliko dana se skida?
Ja sam skidao dva dana
:partizan:ZNAJ DA NA OVOME SVETU NE POSTOJI NIKO KO CE DA SPRECI DA SA JUGA SE ORI PARTIZANE VOLIM TE JA :partizan:
Слика
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Dobra fora ovo što možeš da biraš koje tekme hoćeš da igraš na my career...
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

Ličke, daj mi "radnje" u kojima si kupio igricu.

Od petka se jebavam trazeci iste i obicno baguju do jaja,puca mreza,puca sve...mislio sam da je do mene ali nije. Malo delilaca ima i neke "radnje" su obrisali,ne znam sto...

Ko sto rece Sloba ili ko vec,sacekacu dva nedelje pa cu je "kupiti" bez problema..
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

J***m ih ja malo u dupe, i za nba i za fifu, moram da reinstaliram windows da bi njih instalirao, ko će se peglat sa tim... još nisam odvojio windows na posebnu particiju :slap:
И душа и тело, све је црно бело...
Пошаљи Одговор

Повратак на “Igre”