Eastleigh EMPIRE

Mesto za Vaše priče, karijere...
Корисников грб
Mare.Maki
Youth Team Coach
Поруке: 85
Придружен: 04 Сеп 2014, 18:36
Место: Vršac
Status: Није на вези

Eastleigh EMPIRE

Порука од Mare.Maki »

"Eastleigh Football Club" je Engleski profesionalni klub koji se nalazi u Eastleigh, Hampshire.

Слика

Klub je osnovan 1946 kao "Swaythling Athletic".

Igraju na stadionu "Ten Acres", takođe poznatiji kao "Silverlake Stadium" čiji je kapacitet 3,500 mesta, od toga 500 za sedenje.

Слика

Klub još i nazivaju "The Spitfires"

Filijala sam Southampton-u (logično jer su gradovi blizu).
Doveo sam nekoliko free igrača, kao i par na pozajmicu iz filijale (Southampton)

Trenutno sam u ligi "Skrill South" tj "Conference South", takmičim se još u "FA Cup" & "FA Trophy".

Cilj ovog sejva mi je:
Achievement - English Hero
i još neki koje nisam uspeo da rešim :)
Završio sam i prvu sezonu, al ne mogu sada pisati.
I da napomenem da neće biti toliko brzih apdejtova, jer ne mogu preterano mnogo da igram. Stignem da odigram tekmu, dve dnevno. Ako odigram 5, ja sam mega car ili sam na odmoru :D
Tako da, kad bude biće.

Sutra pišem rezime prve sezone. Imam nekoliko SS-ova, video klipova itd :)
Pozdrav :cheers:
Корисников грб
Mihailo
First Team Coach
Поруке: 477
Придружен: 21 Јул 2013, 21:21
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од Mihailo »

Ajde, ajde pratim.. ;)
Look, I'm not like a boss. I am the boss!
vladica
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 06 Апр 2012, 23:03
Место: Nova Pazova
Status: Није на вези

Порука од vladica »

Prati se :)
Корисников грб
d.dragovic94
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 16 Сеп 2014, 19:08
Место: Krusevac/Beograd
Status: Није на вези

Порука од d.dragovic94 »

Bice ovde veoma zanimljivo :D .
Корисников грб
Mare.Maki
Youth Team Coach
Поруке: 85
Придружен: 04 Сеп 2014, 18:36
Место: Vršac
Status: Није на вези

Порука од Mare.Maki »

Kako naš narod kaže "da počnemo od početka..."

Za ovo sam se odlučio jer, kao što sam naveo u prvom postu želim da kompletiram "English Hero" achievment.
Do sada uopšte nisam voleo da vodim timove koji nisu u prvoj ligi.
Pa se nadam da se neću previše mučiti, jer iskustva sa free igračima, i ostalim problemima koje donose lower lige jednostavno nemam.

Počeo sam sa upoznavanjem tima. To je odprilike izgledalo ovako:
Слика

Verovali ili ne, upoznao sam taj čuveni sastav koji mi je istrošio živce samo tako u početku.
Tim sastavljen od pekara, mesara, konobara, auto-mehaničara, vrtlara, batlera, komercijaliste, tehnologa za prehrambenu industriju, haus-majstora, limara i tesara.
Na čelu sa trenerom koji je u ranoj mladosti pokazao extremne sposobnosti za ispijanje piva, rakije, raznih vrsti vina, aperitiva i ostalih alkoholnih pića.

Kao i kod svakog - Pripremni deo. I tu sam shvatio samo nešto - Ja ovde nemam šta da tražim.

Слика

Odbrana je ka-ta-stro-falna. Golmana kao da ni nemam. A napadač.. se sapliće o busen trave.
Mislio sam da sve batalim, ceo sejv i uzmem Čelzi, namerno zakažem frendly sa ovima i pojedem ih jer su idioti.
Al reko neću, igram, da probam.. Bar do trećeg kola pa kako bude.

Evo kako je izgledala ta ekipa:
Слика
Par igrača sa free transfera + pozajmica iz filijale.

Ja tamo, kad ono.. Međutim..

U ligi sasvim druga priča
Слика

Слика

Bilo je par kriznih dana, kada sam vezao loše rezultate. Al dobro, dešava se i to :)
Prvih 3, 4 kola sam bio na deobi 2 - 5 mesta, a nakon toga prvi do poslednjeg kola.
Titulu sam, ja mislim uzeo 3 ili 4 kola ranije, nisam baš siguran.

Takođe sam dobro igrao i u kupovima.

U FA kupu sam, po meni, stigao dosta daleko. S obzirom na gust raspored lige + 2 kupa.

Слика
Ispao sam od Millwall-a, ali i tu su me nekako na bedu pobedili, nisu bili znatno bolji. Samo su imali više sreće :)

Tu je bilo i takmičenje FA Trophy, koje sam osvojio :)
Tu sam se malo teže provlačio, jer sam stavljao drugi tim, pa sam par utakmica remizirao, i igrao revanš.
Finale su momci odigrali kao da im životi zavise od toga...
Слика

I ovog ne bi bilo da nije bilo da nije bilo napadača, isti onaj što je pada o busen :D

Слика

Čak je oborio i skor u ligi:
Слика

Meč FA trophy, po meni najuzbudljiviji meč sezone koji sam odigrao, sem ovog finala FA Trophy.
Završen 4:4, mnogo stizanja i prestizanja je bilo :) Šou.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=VrcIgRqmblE[/youtube]

I želeo bih da izdvojim par golova koji su postigli moji "junaci" :D

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=RJ1PvxP6u7U[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=9dYgCGNdE9Y[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=2HVbenMvpik[/youtube]

Bilo je tu još lepih golova i akcija, pogotovo od strane Fleetwood-a, al ko će sve da upload :)

To je to što se prve sezone tiče.

Sada sam u Skrill Premier ligi. Nadam se da ću i tu biti prvi i otići za ligu više. Kao što rekoh, cilj je premier liga i osvajanje iste.
Napomena za apdejt: ne mogu da igram toliko zbog posla, pa kad bude biće :)
Последње учитавање од Mare.Maki дана 20 Сеп 2014, 12:40, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Koje grbove koristis?
Корисников грб
Mare.Maki
Youth Team Coach
Поруке: 85
Придружен: 04 Сеп 2014, 18:36
Место: Vršac
Status: Није на вези

Порука од Mare.Maki »

Код: Изаберите све

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=195375973
Корисников грб
Mare.Maki
Youth Team Coach
Поруке: 85
Придружен: 04 Сеп 2014, 18:36
Место: Vršac
Status: Није на вези

Порука од Mare.Maki »

Kao što sam najavio, trenutno sam u Skrill Premier ligi i mogu vam reći da je veoma napeto :)
Brojne povrede, smanjen igrački kadar, problemi sa ugovorima itd.

U ligi kao što vidite opšti haos jer nas od prvog do petog mesta deli jedna tekma, a i dole je za par mesta situacija napeta, razlika 4, 5, 6 boda do nekog 8. mesta :)

Слика

Uskoro i opširnije, čim se odigra sezona :)
Последње учитавање од Mare.Maki дана 24 Сеп 2014, 10:02, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Mare.Maki
Youth Team Coach
Поруке: 85
Придружен: 04 Сеп 2014, 18:36
Место: Vršac
Status: Није на вези

Порука од Mare.Maki »

Kraj druge sezone. 2014/2015

Ovo je bila vrlo teška i napeta sezona za nas. Sezona koja je obeležena brojim povredama, crvenim kartonima, drastično lošom finansijskom situacijom, bodovima izgubljenim u poslednjim trenucima nekih mečeva, autogolovima, serijom loših rezultata, ali smo se ipak na kraju izdigli iznad svega i osvojili titulu Skrill Premier lige i popeli se za ligu više.

Transferi:
Слика
Doveli smo mnogo igrača, ali je isto tako mnogo i otišlo. Nekima nije produžen ugovor jer se jednostavno ne uklapaju u tim, a neke nismo mogli da zadržimo jer nismo imali dovoljno sredstava. Našli smo zamene, kakve takve. Neke bolje, neke lošije.

Prijateljski mečevi:
Слика
Odigrali smo ih solidno. S obzirom da je skoro ceo tim promenjen. Dosta bolje nego prošle sezone, ali mora to i može mnogo bolje.

Skrill Premier - Tabela i rezultati:
Слика
Jedva osvojena titula. Mnogo je bilo gusto. Razni timovi se smenjivali od prvog do petog mesta. Vidite i po bodovima. Nije bilo mečeva u kojima je moglo da se "opusti" jer imaš bodovnu prednost. Svaki meč je bio važan i ključan za titulu, a kao što rekoh suočen si sa brdo problema i nemaš prava na kiks. Jedno kolo kiksneš ti, drugo taj koji te pratio, pa se nekako izvučeš. Uz mnogo sreće, uspeli smo.
Слика
I sami vidite debakle tipa 1:4, 2:4, 2:6. Jednostavno, kada se kao za inat povredi 3 igrača, a 2 suspendovana zbog kartona, moraš tako proći.

FA Cup:
Слика
Ispali u drugom kolu. Od Čarltona.. Poveli sa 1:0, celu tekmu ih nabijali, ubili od igre, oni na bedu izjednače, a pobede tako što sam dao autogol u 90min. Polomih tastaturu.

FA Trophy:
Слика
Sasvim pristojno smo krenuli ovo takmičenje. Pobeda od 3:1, pobeda od 4:0, i onda nerešen rezultat iako sam nekoliko dana pre toga isti Wrexham pobedio u ligi 4:2, ovde ko za baksuz odigram nerešeno. U drugom meču ne znam šta nam se dogodilo. 1:5 nas dobili..

Igrački kadar:
Čudno je da je ova sezona tako loše odigrana, a da su igrači odigrali sasvim pristojno u ligi:
Слика
Слика

I za kraj kao i prošle sezone, po meni 5 najlepših golova :)
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=B4GaAbkxUMY[/youtube]

Sledeće sezone smo u Sky Bet League 2. Nadam se da će se finansije poboljšati kao i da ćemo imati više sreće :)
Последње учитавање од Mare.Maki дана 25 Сеп 2014, 09:33, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Mihailo
First Team Coach
Поруке: 477
Придружен: 21 Јул 2013, 21:21
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од Mihailo »

Čestitam ti što si izborio promociju.
Look, I'm not like a boss. I am the boss!
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '14/Managers Room '14”