(FM14) Predložite klub za menadžerisanje

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Aj ovako, krenuo bih neko sejv iz razonode, pa imam par ekipa koje mi se svidjaju
Udineze- najjaci tim verovatno od ovih koje cu navesti, bio sam sad u Italiji, zemlja snova ako mene pitate, tu je legenda Di Natale i predrkani Muriel, moze fin tim da se sklopi
HSV- Veliki tim koji je ocajan, sad sam video sa su zamalo ispali iz lige, izazov mi je jer nisam ranije igrao Nemce puno, cuo sam da kaplju pare u Nemackoj posle prve sezone, tako da ono
Legia Varsava-Nzm, valjda sto su razguzili ovaj Seltik, imaju Radovica, gomilu navijaca, kao i cela Poljska, iz velikog grada kao sto je Varsava su, cilj bi bio odvesti ih u vrh Evropskog fudbala, konkurencija deluje zanimljivo,
Nacional de Madeira-nekako su mi simpaticni, plus jos to ostrvo, vrlo zanimljiv domaci teren, cilj bi bio uterati ih u Evropu, uzeti portugalsko prvenstvo...
Luch Energiya Vladivostok-Inace ne volim da igram sa timovima u kojima bukvalno ne znam ni jednog igraca, ali ovi su mnogo gotiva, jer Vladivostok, kakav domaci teren, cilj bi mi bio da udjem u Evropu, pa da se sprdam sa timovima sa Zapada, nekako imaju neku pozitivu, jedini problem mi je komp, koji i nije zverina, pa ne planiram da odigram vise od 4 sezone ni u jednom od sejvova
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

1. Legia
2. Udine
3. HSV
4. Vladivostok

Madeira previše ogavna. Jeb se Ludi.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Banujte me za dabl post. :nasty:

Elem, dopizdilo mi da non stop igram sa nekim ribarima, domarima, majstorima i sličnom ekipom.
Hoću bre jedan sejv da se rasipam, ali da nemam veliku konkurenciju u ligi. :xD:

Dajte takve neke klubove. Poželjno je da nije liga 5 i da liga nema puno utakmica.

Razmišljam da igram sa Rendžersima. Zanimljivo bi bilo najpre prcati po nižim ligama a posle borba sa Seltikom.

Napomena, neću nikakve rezultate, nego samo da pičim do bola i da ne razmišljam previše o parama.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Zenit ili ukrajinski Metalist mozda??
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Prejake lige. :D

Uzeo sam rendžerse pa kako bude. Ovu prvu sezonu ću izgurati bez pojačanja, prebacio sam neke klince u prvi tim čisto da odigraju koji minut a sledeće ću valjda uspeti neke igrače da dovedem.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Aj jos neko da baci svoju misao, i jel zna neko kako finansijski stoje ovi klubovi(Legia pre svega)
Корисников грб
Dr. Moo
Assistant Manager
Поруке: 766
Придружен: 30 Мај 2012, 19:49
Место: Beograd
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Dr. Moo »

Igrao sam jedno vreme sa njima (Legia), tacnije 2 sezone. U prvenstvu iskreno nemas neku konkurenciju, bez problema se to resava. Sto se tr. budzeta tice ako se dobro secam imas valjda 950k ili 1M, nisam siguran. Sto se tima tice trebao bi ti jedan MC,AMR i DC :)
Последње учитавање од Dr. Moo дана 02 Авг 2014, 17:48, учитано 1 пут укупно.
'Za mene su zene zakon. Obozavam rupe u zakonu!' - Per Mertesacker
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Ja bi najradije u Hamburg. Slavna istorija, danas su qrac a bice para. Tu je naravno i Bajern, meni nista ne bi bilo sladje njego da se njima pokenjam u zivot :zelenko:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Dinamo Zagreb :xD:

Kopenhagen, Olimpijakos, Red Bull Salzburg...
Sé un hombre
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Kad vec pomenu Kopenhagen... Uzmi da vodis Brondbi!! :zelenko:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Definitivno bolji izbor od Kopehangena su Albrog i Brondbi :yesko:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Siniša na svakih 6 meseci otvori FM deo, pita koji tim da uzme i nestane.

Inače, Midtiland.
Gojke90
Youth Team Coach
Поруке: 168
Придружен: 16 Нов 2010, 09:50
Место: Belgrade
Status: Није на вези

Порука од Gojke90 »

Da li je neko igrao sa Hibernianom, Dinamom iz Moskve ili CSKA? Ili neki tim kao predlog za pocetak novog sejva?
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Sa CSKA nije zanimljivo...
Sé un hombre
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Код: Изаберите све

http://mondo.rs/a720860/Top-Liste/Sport/Top-lista-klubova-koji-pate-tuguju-i-cekaju.html
:cheers:
Корисников грб
Arsa96
Newgen
Поруке: 41
Придружен: 09 Апр 2012, 15:59
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Arsa96 »

Ima li neko iskustva sa Bilbaom ?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ко има воље, жеље.. одличан изазов. :)

Не смеш доводити играче који нису Баскијци. Свакако да то многе спутава да играју са њима, али за оне које таква могућност играња инспирише је одличан изазов. :)
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Nikad nisam igrao sa njima, ali uvek sam hteo da probam.
Prednost je u tome što se ovako fokusiraš na pravljenje igrača umesto dovođenje. Kad napraviš kostur, mislim da nije mnogo teško ako središ staff i trening.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Igrao sam ja sa njima. Najvažnije ti je na početku da središ osoblje, raspustiš startne jer su očajni i dovedeš neke krštene. Posle toga, ponudiš najboljim igračima nove ugovore sa napucanom release klauzulom (kod mene su Benat, Ibai Gomez, Ander Herera, Muniain, De Galareta i još par njih imali milijardu dolara kao najmanji mogući otkup) i vrednost te klauzule staviš kao njihovu prodajnu cenu u transfer statusu kako bi odbio ostale klubove, da uopšte i ne pomisle da ih diraju. Treće, sve ove kul Baskijce što igraju u drugim klubovima (Ljorente, Grizman, Inigo Martinez, Pardo, Martinez iz Bajerna, Aspilikueta) staviš na šortlist, uvek ih imaj na oku i na prve znake nezadovoljstva pokušaj da ih dovedeš. Ako ćeš imati čega u Bilbaou, imaćeš para, nećeš znati kako da ih potrošiš. Podrazumeva se apgrejd facilities-a, čim se pojavi novi apgrejd, traži ga od uprave. Ako počnu da kenjaju, idi na onu opciju gde se pominje financial benefit, posle toga obično pristanu. Pare ćeš jedino trošiti na to i tamo negde u martu, kad dođu novi španski regeni. Tad pretraži sve klubove za novim klincima, njih možeš da kupuješ, ako imaju 16 godina ili manje. Obično su najbolji u Osasuni, Sosijedadu ili Valensiji. Kod mene, za divno čudo, Real i Barsa nisu imali neke regene. Kad njih dovodiš, slobodno im ponudi malo veću platu. Ako od klinca zaista ispadne nešto, isplatiće ti se. Kao što rekoh, para ćeš uvek imati. Eh da, prvom prilikom kupi Rufijea, golmana iz Sent Etjena, dovodi se za max 15 miliona, mada mu ističe ugovor ubrzo, pa možeš i za džabe. Sa njim nećeš morati dugo da brineš o golmanu, taman da stasa neki novi. Još nešto mogu da ti kažem da probaš, mada ja nisam testirao... Kada praviš igru, idi na custom databejz i učitaj sve igrače baskijske nacionalnosti. Jer, kad god sam ja učitao sve igrače sa srpskim pasošem, uvek sam dobijao mnogo kvalitetnije regene. Baš sam to primetio. Sa baskijcima nisam probao, probaj ti, ništa te ne košta.
Ima Bilbao stvarno dobar tim, možeš već u prvoj sezoni u LŠ. I šta god radio, nikako ne prodaj Oskara De Markosa i Ibaija Gomeza!! Video sam mnogo igrača koji ih prodaju a oni su očevi!! Ibaiju Gomezu samo istreniraj shoot with power, stavi ga da igra IF i garantujem ti da će dati najmanje 15 golova po sezoni. A De Markos igra sve, od beka do krila, na obe strane, jako koristan igrač. I na svakoj poziciji je podjednako dobar.
Učitaj sve do treće španske lige, tamo igra tvoj rezervni tim, Bilbao Atletik. Tamo šalji sve talentovane klince koji su dobri ali ne dovoljno dobri za prvi tim. Tamo će se mnogo bolje razvijati. A još ako izbore promociju u Ligu Adelante... Igraće u mnogo jačoj konkurenciji ergo više i bolje će se razviti.
Valjda sam rekao sve. Iako sam se raspisao, imam utisak da sam nešto zaboravio. :zelenko:
Bilbao je baš kul klub za vođenje, zabavno je igrati sa njima, ko voli da razvija igrače ili da se fokusira na svoju školu, ovo je pravi klub za njega. Ja ću sigurno odigrati sejv sa njima kad izađe novi FM.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Arsa96
Newgen
Поруке: 41
Придружен: 09 Апр 2012, 15:59
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Arsa96 »

Druze mnogo ti hvala :cheers:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”