LLM signings

Mesto za diskusiju o igračima i osoblju
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

LLM signings

Порука од tanke14 »

Ajmo pro-ovi pomazite, kako da bez mnogo novca dovedem bar rezerve prvom timu. Imam 18 igraca, bar da imam 22. Gledao sam po nekim klipovima da su ljudi dovodili igrace za nula a navuku ih na bonuse ali ja to ne znam... Igram Skrill North.
Корисников грб
Dr. Moo
Assistant Manager
Поруке: 766
Придружен: 30 Мај 2012, 19:49
Место: Beograd
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Dr. Moo »

Ortak koje ti pozicije trebaju? :)
'Za mene su zene zakon. Obozavam rupe u zakonu!' - Per Mertesacker
Корисников грб
Sarma
Youth Team Coach
Поруке: 165
Придружен: 18 Окт 2011, 21:32
Место: Ljubljana
Status: Није на вези

Порука од Sarma »

Dovodiš isključivo samo besplatne igrače. Ne znam sad, da možeš kao semi-pro da im daješ bonus fee percentage, ako možeš, to im svima gruvaj i to na sledeću foru:

Daš im neku ultra minimalnu platu.
Daš im 50% na selling fee percentage.
On ti odbije.
Ti polako podižeš dok ne bude za to.

Iovako dok ne dođeš tipa do lige dva nećeš uspeti da prodaš igrača za neke pare.

Probaj da dovedeč Wafulu, Kenijac, odličan je. Luke Ifil, Junior Konadu, Simon Locke. Biće ti teško dok ne postaneš pro, kad postaneš pro, daleko više igrača će hteti da ti dođe.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Treba mi golman hitno. Imao sam odlicnog golmana ali nisam mogao da mu ponudim nov ugovor i otisao u drugi tim iz lige... pokusavam sad da prodam jednog debila, ima zabranu nastupa ali odlican igrac. Taman da malo zaradim i skinem ga sa platnog spiska ako uopste uspem...
Sé un hombre
Корисников грб
m15k3
Manager
Поруке: 2279
Придружен: 27 Нов 2010, 08:39
Место: Brcko, BiH
Status: Није на вези

Порука од m15k3 »

LLM nije LLM ako ti kupujes igrace koje je vec neko uzimao, u neku ruku ti se vodi pod varanje. Car LLM-a je da sam otkrivas igrace preko svojih skauta, bez ikakvih search-ova i slicnih stvari, e sad druga stvar je ako ti igras sa nizerangiranim klubovima onako samo, a ne zbog samog LLM celendza ;)
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Ma problem je sto trebam da trazim igrace po celoj bazi da bi nasao 1 dobrog koji hoce da dodje kod mene da igra za dzabe jer smo buranija... Malo sam nestrpljiv, ali nalazim igrace sam... Nervira me jer nema ni jedan igrac koji valja a zeli na pozajmicu kod mene...
Sé un hombre
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Pa dobro, neće svako u vukojebinu. Koristi filtere, gledaj izveštaje skauta, čitaj transfer rumours, možda nađeš nešto.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Ofanzivci moraju da imaju Acc i Pace 10 ili jace, defanzivci dobru koncentraciju za tu ligu (pozeljno 10 i jace), golman koncentraciju, pozicioniranje, 1 na 1 i reflekse i polako ces se penjati u vise lige. :cheers:
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Dovedeš Šejna(Shane Williams) i svake sezone promocija.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Craig Sutherland, čovek je otac za te niže lige. Ako upariš njega i Šejna, miran si.

Слика
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Shane-a mozda, Craig je skup zasad...

Kako da zadrzim igrace koji valjaju, ako traze vece ugovore koje ne mogu da im dam? Da pokusam opet sa bonusima i klauzulama?
Sé un hombre
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Ako nećeš da zadužuješ klub, nego da imaš zdrave finansije batali ti bonuse i slična sranja.
Imaš budžet za plate koji može klub da podnese, sve preko toga će dovesti klub u nezgodnu situaciju. Dobro razmisli koliko ti se isplati ići u minus. Bonusi znaju baš da sjebu finansije.
Корисников грб
Sarma
Youth Team Coach
Поруке: 165
Придружен: 18 Окт 2011, 21:32
Место: Ljubljana
Status: Није на вези

Порука од Sarma »

zele пише:Craig Sutherland, čovek je otac za te niže lige. Ako upariš njega i Šejna, miran si.

Slika
Dečko igra LLM Zele, šesta engleska liga.

@Tanke - kad obnavljaš ugovore ni slučajno ne daješ bonuse koji su nerealni. Jedini bonus koji daješ je 50% percentage fee kad dovodiš igrača i to je to. Jebada je što ne može taj bonus da se da i kada obnavljaš ugovor. Ja sam ovu foricu tek kasno kasno skontao u L2 posle 5 sezona. Tad sam se čak i zajebao, ali nisam imao opcije druge, jer sam prodavao igrače za po milion, pa mi je 500.000 išlo igraču.
Последње учитавање од Sarma дана 01 Авг 2014, 09:31, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Videcu, planiram da sve skautovane igrace sa 5 zvezdica(jedino oni nesto vrede) pregledam i vidim ko je kvalitet. Videcu sta ce biti i od youth intake-a, mada nece biti to neki igraci...

Finansije su uvek veliki problem, vec znam da cu biti u minusu 250k funti...

Jbg, nije mi prvi put da igram, ali nikad nisam zavrsio sezonu u LLM... Sada mi ide ok, verovatno cu otvoriti i pricicu kad zavrsim 1. sezonu...
Sé un hombre
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Sarmo, mislim da taj bonus na prodaju možeš samo kod full-time ugovora koje verovatno možeš tek kada si PRO klub.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Ispotpisujem silne klince i sad molim boga da ne ispadnem iz top halfa...
Sé un hombre
Корисников грб
Sarma
Youth Team Coach
Поруке: 165
Придружен: 18 Окт 2011, 21:32
Место: Ljubljana
Status: Није на вези

Порука од Sarma »

Džajo5 пише:Sarmo, mislim da taj bonus na prodaju možeš samo kod full-time ugovora koje verovatno možeš tek kada si PRO klub.
Verovatno, kažem nisam siguran. I sranje je što ne može kod obnove ugovora, to ne znam zašto :S
Пошаљи Одговор

Повратак на “Igrači i Osoblje '14 / Players & Staff '14”