FM15 - Ispravke

Корисников грб
tadicweb
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1416
Придружен: 02 Јул 2012, 16:47
Место: Novi Sad
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од tadicweb »

Ove godine čini se da nema ništa od toga.
Eventualno možda sledeće, ali ni to nema nigde zvanično.
A koliko se sjećam ta priča se vrti kod nas na svakih pet godina oko superkupa i do sada ništa konkretno se nije desilo...
Корисников грб
Tachini
First Team Coach
Поруке: 319
Придружен: 07 Нов 2010, 12:54
Место: NY
Status: Није на вези

Порука од Tachini »

Posto vidim da Daniel Avramovski koji je presao u Zvezdu nema definisane ocene, evo sta sam od prijatelja iz Makedonije uspeo da saznamo njemu.

Kazu da je decko vazio(vazi jos uvek) za jednog od najvecih talenata tamo, cak je trebao i da predje u Liverpul, ali je imao povredu ukrstenih ligamenata kolena, pa je zbog toga taj transfer stopiran, a on je pauzirao 6 meseci sto ga je malo unazadilo u napretu.

Sto se tice fudbalskih kvaliteta kazu da je dobar dribler i tehnicar, da ima jako precizan pas i da je dosta lucidan igrac i timski igrac. Sto se tice brzine nije Bolt, ali nije ni Milijas (znaci po FM negde 12-13). Kazu da je prosle sezone bio jedan od najboljih igraca Makedonije GP i da je dosta odskakao od ostatka ekipe. Takodje ima i dobre fizicke predispozicije. Mana mu je sto jos nije skroz sazreo kao igrac, pa ima nekada oscilacija u igri.

Evo to sam uspeo da saznam, pa ti Dusane pokusaj na osnovu toga da zakljucis ocene.
Sto setice CA i PA pedlozio bih za sad CA 90-95, PA oko 135.
Корисников грб
dukiss
Manager
Поруке: 2591
Придружен: 20 Нов 2010, 23:20
Место: Niš, Srbija
Has thanked: 48 times
Been thanked: 74 times
Status: Није на вези

Порука од dukiss »

Mrek - ubacio sam dual registration kao zahtev u sistem, pa kako odluče...

Što se Superkupa tiče, ista priča kao i sa formatom takmičenja - ako je zvanično, tražićemo, to bi bar trebalo lako da se kodira.

Tachini - hvala na trudu oko Avramovskog, ubaciću mu ocene kada stigne iz makedonske baze, za par dana...

Pozdrav,

D.
Последње учитавање од dukiss дана 28 Јул 2014, 16:39, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tachini
First Team Coach
Поруке: 319
Придружен: 07 Нов 2010, 12:54
Место: NY
Status: Није на вези

Порука од Tachini »

@dukisa

Nema na cemu, inace saznao sam da dobro izvodi i prekide.
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

Jel to zbog onog slobodnjaka juce? :D
Корисников грб
dj90
Assistant Manager
Поруке: 824
Придружен: 01 Нов 2010, 19:41
Место: Bg
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од dj90 »

haha :D

mislim da bi trebalo povećati ocene i potencijale i savićeviću, srnićima i onom malom plavom što je otišao u parmu. I oni su isto tako iskakali iz frižidera kao jović sada. Pogotovo taj plavi, novi rekorder, dejan stanković itd itd :D mediji su čudo

dajte ljudi nastavite kao do sad i ne budžite ništa preterano :D

slušam sinoć onog iz zvezdine omladinske škole na tv-u kao dajemo uvek šansu mladima itd itd a do sada sto novih igrača doveli.
Partizan ni za tri godine ne dovodi igrače kao zvezda godišnje
Последње учитавање од dj90 дана 29 Јул 2014, 12:24, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Tachini
First Team Coach
Поруке: 319
Придружен: 07 Нов 2010, 12:54
Место: NY
Status: Није на вези

Порука од Tachini »

Karna пише:Jel to zbog onog slobodnjaka juce? :D
Ne, nego sam pricao sa par prijatelja iz Makedonije o njemu, koji su upoznati sa fudbalom tamo. Inace citao sam i izvestaj lika koji je na pripremama sa Zvezdom i kaze isto sto su mi rekli i ovi prijatelji. Samo prenosim sta sam saznao. Verovao ti meni ili ne napisao sam ovo pre nego sto sam uopste i video onaj slobodnjak juce.
Последње учитавање од Tachini дана 29 Јул 2014, 13:00, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tachini
First Team Coach
Поруке: 319
Придружен: 07 Нов 2010, 12:54
Место: NY
Status: Није на вези

Порука од Tachini »

dj90 пише:haha :D

mislim da bi trebalo povećati ocene i potencijale i savićeviću, srnićima i onom malom plavom što je otišao u parmu. I oni su isto tako iskakali iz frižidera kao jović sada. Pogotovo taj plavi, novi rekorder, dejan stanković itd itd :D mediji su čudo

dajte ljudi nastavite kao do sad i ne budžite ništa preterano :D

slušam sinoć onog iz zvezdine omladinske škole na tv-u kao dajemo uvek šansu mladima itd itd a do sada sto novih igrača doveli.
Partizan ni za tri godine ne dovodi igrače kao zvezda godišnje
Decko koliko imas ti godina?

Razumam ja da si ti klinac(bar se zbog tebe nadam da jesi), da navijas za Partizan(pa samim tim ne volis Zvezdu), ali to ne opravdava gomilu nebluoznih stvari koje si napisao poslednjih 10 dana ovde. Jbt ajde kada vec pisete pisite nesto sto je korisno, sto ce pomoci Dusanu, a ne da pisete komilu navijackih i klinackih upisa. Za to imas Facebook i slicne drustvene mreze.
Последње учитавање од Tachini дана 29 Јул 2014, 13:01, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
dj90
Assistant Manager
Поруке: 824
Придружен: 01 Нов 2010, 19:41
Место: Bg
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од dj90 »

ja u fudbalu ni za jedan naš tim ne navijam jer neću da navijam za lopove
kad bi svi bili kao ja verovatno bi i krenulo na bolje
Последње учитавање од dj90 дана 29 Јул 2014, 16:08, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tachini
First Team Coach
Поруке: 319
Придружен: 07 Нов 2010, 12:54
Место: NY
Status: Није на вези

Порука од Tachini »

BSK ce ubuduce biti filijala Zvezde i Zvezda ce da vodi klub, njeni treneri ce da treniraju igrace i ona ce se pitati vezano za sve u klubu. Ocekuje se u narednom periodu da ce dosta mladih igraca da ode tamo. Tako da bi trebalo u igrici napraviti da BSK bude Zvezdi nesto slicno kao Teleoptik sto je Partizanu, malo drugacije za sad. Znaci da mogu slobodno da se salju igraci izmedju BSK-a i Zvezde u toku prelaznog roka, kao sto je cini mi se pre na jednom FM bio slucaj sa Sopotom, takodje ako postoji mogucnost da se napravi da kada se vodi Zvezda da mozes da menjas i trenere u BSK, zanci malo vise opcija nego sto je bilo kada je Sopot bio u pitanju, jer tada u igrici nisi mogao da im postavljas trenere itd.
Корисников грб
tadicweb
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1416
Придружен: 02 Јул 2012, 16:47
Место: Novi Sad
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од tadicweb »

To se spominje već 2 godine.
Jel postoji negde zvanično?
I teško da može biti kao Teleoptik, može biti klasičan affiiliate sa slanjem igrača na pozajmice i pravom preče kupovine. Ne možeš ni u teleoptiku da postavljaš trenera i stručni štab.
Последње учитавање од tadicweb дана 31 Јул 2014, 13:08, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Mislim da je mislio na ovo.

Код: Изаберите све

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/bsk-zvezdina-filijala-188747.html
Mada ovde piše da se radi na tome i da su pregovori pri kraju, ali i da nisu završeni. Mislim da je bolje da sačekamo neku promociju i(li) zvaničnu objavu ugovorene saradnje.

A da li je kao Teleoptik ili ne, zaista ne znam, ali Zvezda teži ovome.
"Nije lak proces da zaokružimo tu priču, ali naš cilj je da BSK skroz uzmemo kao našu filijalu, što podrazumeva naš stručni štab, rukovodjenje klubom i sve ostalo", naveo je Terzić.
Последње учитавање од zele дана 31 Јул 2014, 13:16, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

TO je kao sa Sopotom sto je bilo! Klasicna filijala za razigravanje igraca koji nisu u planu u prvom timu a ne mogu da igraju ni za jednu omladinsku selekciju! Tesko da BSK ima infrastrukturu kao Teleoptik! To nikada nece biti isto! I Tachini, Partizan je godine i godine rada i truda upotrebio da bi taj Teleoptik poceo da izbacuje igrace, nece to tako kao u kosarci! :rugalica:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Ne. Terzić hoće da od BSK-a napravi filijalu kakav je Partizanu Teleoptik. Juče sam pročitao da ukoliko Kahriman bude prvi golman, Rajković ide na gol BSK-a kako bi branio u kontinuitetu a u isto vreme bi mogao da sedi na klupi u Zvezdinim utakmicama. Neko je pisao ovde o toj dvojnoj registraciji koja bi se izgleda u praksi odradila kao slučaj Partizana i Teleoptika. Uz to, prave neke terene ili imau u planu da naprave nešto slično Zemunelu, mada nisam ni sam siuran šta to zele. Ovo za filijalu je sigurno, a ovo drugo otom potom.
Корисников грб
Tachini
First Team Coach
Поруке: 319
Придружен: 07 Нов 2010, 12:54
Место: NY
Status: Није на вези

Порука од Tachini »

BSK Zvezdi u igrici ne moze da bude obican affiiliate, jer je potpuno drugaciji koncept. Kod obicnih affiiliate ti samo saljes igaca na pozajmicu u taj tim i imas pravo prece kupovine i nista vise. Dok ce se Zvezda u BSK-u pitati za sve, od rukovodjenja klubom do trenera itd. Znaci to nije nikako klasican affiiliate. Kada sam uporedjivao sa Teleoptikom nisam nigde uporedjivao infrastrukturu i slicne stvari, vec odnose klubova koji ce u slucaju Zvezda BSK biti dosta slicni kako Partizan Teleoptik. Infrastruktura kao sama je apsolutno nebitna, jer pricamo o odnosima izmedju klubova. To nikako nije klasican affiiliate, pa samim tim i ne treba u igrici biti tako definisan. Takodje nije isto ni kako Sopot jer je zamisljeno mnogo ozbiljnije od Sopota koji je bio smejurija.

Inace u ove navijacke rasprave koje pojedini namecu ne zelim stvarno da ulazim.
Последње учитавање од Tachini дана 31 Јул 2014, 15:45, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

BSK treba da bude Zvezdi ono sto je Teleoptik Partizanu. Gradice zvezda trening centar u Borci (kao sto je Zemunelo), samo ne znam od kojih para, ali boze moj... Ovde pare stvarno nisu problem, para nema.

To je Terzina ideja, a to jos nije zvanicno i ne verujem da ce u skorije vreme biti....
Корисников грб
Tachini
First Team Coach
Поруке: 319
Придружен: 07 Нов 2010, 12:54
Место: NY
Status: Није на вези

Порука од Tachini »

Trening centar nece bas u skorije vreme, ali ce biti. No to sad nije ni bitno. Ono sto je bitno je odnos BSK-Zvezda i on ce biti vec od ove sezone kao sto je odnost Teleoptik-Partizan i tako i u igrici treba da bude definisan.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Borcanelo :fanman:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
tadicweb
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1416
Придружен: 02 Јул 2012, 16:47
Место: Novi Sad
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од tadicweb »

Suština je da taj dogovor zvanično još ne postoji.
BSK prodaje igrače, dovodi igrače u ovom prelaznom roku najnormalnije, tako da ništa za sada ne ukazuje da će postati Zvezda B.
Корисников грб
Tachini
First Team Coach
Поруке: 319
Придружен: 07 Нов 2010, 12:54
Место: NY
Status: Није на вези

Порука од Tachini »

tadicweb пише:Suština je da taj dogovor zvanično još ne postoji.
BSK prodaje igrače, dovodi igrače u ovom prelaznom roku najnormalnije, tako da ništa za sada ne ukazuje da će postati Zvezda B.
Ukazace se vrlo brzo, nista ti ne brini.
Закључано

Повратак на “Football Manager 2015 - Research”