1.HNL Update by Mrlle

Mesto za napravljene lige, klubove i druge korisne dodatke i pomagala.
hrvatskisrbin
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 18 Мар 2014, 15:38
Место: Slavonski Brod
Status: Није на вези

1.HNL Update by Mrlle

Порука од hrvatskisrbin »

Evo vidim da nitko nije ovo uradio pa sam se ja malo potrudio. Naravno update je tek u pocetnoj fazi prvo i jedino sto je odradjeno je trnasferi svih igraca u 1.hnl ... u buducnosti planiram preurediti veliki broj igraca u prvoj HNL... kako bi igrivost bila sto realnija trenutnoj situaciji u hrvatskom nogometu/fudbalu.... znaci prva verzija je ovdje ....instalacija je vec svima poznata...kopirajte fajl u : dokumente pa u folder sa editorskim fajlovima.... inace update je radjen na pacthu 14.3.1 ..tako da neznam hoce li vam raditi na prijasnjim verzijama FM-a ... s postovanjem mrlle... naravno sve kritike i pohvale su dobro dosle....!!!
LINK ZA DOWNLOAD :

Код: Изаберите све

https://www.sendspace.com/file/5m66xs
Последње учитавање од hrvatskisrbin дана 27 Јул 2014, 06:41, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Dobar rad. ;)
hrvatskisrbin
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 18 Мар 2014, 15:38
Место: Slavonski Brod
Status: Није на вези

Порука од hrvatskisrbin »

kkk
Последње учитавање од hrvatskisrbin дана 14 Авг 2014, 00:55, учитано 2 пута укупно.
babakarniang
First Team Coach
Поруке: 264
Придружен: 27 Авг 2011, 14:58
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од babakarniang »

A po ćemu si ti to zaključio da Alex i ja ne radimo transfere u 1. HNL???

Radimo sve što se objavi ili saznamo iz nekih drugih izvora.
Vratice se slavni dani.....
hrvatskisrbin
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 18 Мар 2014, 15:38
Место: Slavonski Brod
Status: Није на вези

Порука од hrvatskisrbin »

a po niĆemu nisam skuzio jer sigurno necemo isto uraditi .... ja hocu uraditi sve traansfere sa korekcijom pojedinih igraca .... da HNL valja bar malo
Последње учитавање од hrvatskisrbin дана 27 Јул 2014, 15:51, учитано 1 пут укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '14/ Editor files and misc add-ons '14”