(FM14) Koga trenutno vodite?

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
Sarma
Youth Team Coach
Поруке: 165
Придружен: 18 Окт 2011, 21:32
Место: Ljubljana
Status: Није на вези

Порука од Sarma »

Za sada ok

Слика

I pesmica!

Код: Изаберите све

https://www.youtube.com/watch?v=nCxvajihDf0
Последње учитавање од Sarma дана 24 Јун 2014, 11:28, учитано 5 пута укупно.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Lepo, lepo :aplause:
Корисников грб
Sarma
Youth Team Coach
Поруке: 165
Придружен: 18 Окт 2011, 21:32
Место: Ljubljana
Status: Није на вези

Порука од Sarma »

I dalje sa Telfordom, polovina druge sezone. Skrill north osvojena bez problema. Sa blago pojačanom ekipicom napadam opstanak u skrill premier. 23 kolo, tačno polovina, 17 mesto...mogu da završim realno 13i, a realno mogu i da ispadnem...videćemo, nadam se opstanku. Sutra slike.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

jedanaesta sezona sa Minhenom 1860 i najzad osvojena liga šampiona!

Titulu nisam uspeo da odbranim, prosipao sam bodove protiv nekih ekipa iz donjeg dela tabele, a kad su mi Šalke i Dortmund odmakli na 8 bodova više sam čuvao ekipu za LŠ. Na kraju treće mesto.

Слика

U kupu sam dominirao, neke jake ekipe su brzo ispale, a ja sam gurao tu prvi tim, jer sam hteo ber jedan trofej da osvojim (ako ne uzmem lš, osvajanje kupa je bilo za spas sezone). Na kraju finale sa HSV-om.

Слика

A u ligi šampiona sjajno izdanje. Prošle sezone sam igrao finale protiv Mančester sitija i bio sam bolji, ali sam izgubio na penale.
Слика

Ove godine je cilj bila titula, nisam ni sanjao da će protivnik biti isti, U prvom meču polufinala su izgubili sa 2-0, već sam počeo da razmišljam o Arsenalu kao protivniku, ali se Siti podigao iz mrtvih i sa pobedom od 4-0, ugovorio finale protiv mene. Da se ne lažemo, želeo sam to finale, znao sam da onaj majmun Manćini nije bolji od mene i da ga je usralo prošle godine, to sam i dokazao, razmontirao sam te njegove zvezde dovedene arapskim novcem i pokazao mu šta je pravi fudbal. Junak finala je Šusler, dete Minhena 1860 koji je pre nekoliko sezona važio za vonderkida nemačkog fudbala, ali ga je teška povreda ligamenata kolena udaljila sa terena 8 meseci, a povredio se i nekoliko dana pred finale, pristao je da igra pod blokadom i izdominirao! Gol i dve asistencije, dovoljno da bude najbolji igrač meča.

Слика
Последње учитавање од zele дана 26 Јун 2014, 22:53, учитано 3 пута укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Sarma
Youth Team Coach
Поруке: 165
Придружен: 18 Окт 2011, 21:32
Место: Ljubljana
Status: Није на вези

Порука од Sarma »

Koja luda liga. Na kraju, da sam imao malo sreće, mogao bih možda i do plejofa!

Predivna 12a pozicija u prvoj sezoni u Skrill premier.

Слика

Što je bitnije, nakupio se milion na računu, za samo dve sezone, od 0 sam krenuo. Problem je što mislim da to nije dovoljno da postanem pro, a sa pro bi bilo mnogo lakše...no videćemo.
Последње учитавање од Sarma дана 27 Јун 2014, 11:31, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Fantasticni u ligi i kupu ponovo. Nije ovo nas nivo to se zna. Djurdjevic obrnuo na svim poljima.

Слика

Слика

Слика

Слика

Sto se tice Evrope ovo je najbolja sezona do sada. Dosli smo do finala izbacivsi neke mega timove. Urinirali smo po svima sve do finala i Reala. Smrdljivi Lamela nas je unistio a na igru je dosta uticala i povreda Djurdjevica. Posle toga smo pokusavali nesto ali slabije je islo, ipak je on nas top igrac. Izabran je i za najboljeg strelca Evrope i drugi je strelac LS iza Levandovskog sa 14 golova (obojica).

Слика

Слика

Uz Urosa jos par ih je odigralo top sezonu.

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Stigao je poturceni srbin iz juzne srpske pokrajine KiM, vraca se Mijailovic a novo desno krilo je Rodrigo Gomez. Sem Adnana svi su za dz dovedeni.

Слика

Слика

Слика
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Koji ti je ovi patch?
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Obican je fm, samo sam ja zamenio grb jer ne volim onaj stari. Uz ovaj sam odrastao pa sam ga stavio.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Predpostavio sam da je neka druga verzija, nije poenta u grbu, nego u ocenama. Samo rokaj :fanman:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Evo i precizno, "narodnjak", 14.1.3 verzija. :)
Корисников грб
Sarma
Youth Team Coach
Поруке: 165
Придружен: 18 Окт 2011, 21:32
Место: Ljubljana
Status: Није на вези

Порука од Sarma »

Bravo za Januzaja...ne znam dal na 14.3 može da se dovede uopšte bilo gde osim u psž tipa.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Valjda zato i jeste pristao jer je slabija verzija. :)
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

paske пише:Obican je fm, samo sam ja zamenio grb jer ne volim onaj stari. Uz ovaj sam odrastao pa sam ga stavio.
Evo ti brate lepo odradjen taj grb,imao sam viska vremena ;)
СликаСликаСликаСлика
Корисников грб
Sarma
Youth Team Coach
Поруке: 165
Придружен: 18 Окт 2011, 21:32
Место: Ljubljana
Status: Није на вези

Порука од Sarma »

Слика

Promenio ekipu dosta...izmešao neke taktike, mrsio muda...nadam se da ću opstati uopšte...ništa od promocije ove sezone...tuga...sad sam napravio neku taktkiku, poslednja nada ću da je nazovem, pa ćemo videti.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Baja, svaka ti cast gledam ga vec duze vreme sa ovim grbom! Reko aj da mu napravim ovakav danas imam vremena, al ti si me preteko! :cheers:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Amater sam ja za to :xD:
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Smorilo me malo Jedinstvo, prejebao sa prelaznim rokom, vec na polusezoni imao dvocifrenu prednost na vrhu tabele pa rekoh da se malo preselim u Spaniju. Opet uzeo moj Ovijedo. I bez ikakvih pojacanja, sa originalnim timom se setamo ligom. Na polusezoni bez poraza u Ligi, u Kupu Kralja nas na jedvite jade izbaci Sosijedad, i to samo zato sto sam se ja kao p***a povukao u zadnjih petnaestak minuta, cuvao rezultat i to mi se obilo o glavu. Legenda kluba Dijego Cervero plodi, fantasticne partije pruza, dao je mnogo golova i tesko da ce ga neko stici do kraja na listi strelaca. Cela ekipa igra zaista sjajno, odbrana podbaci ponekad, golman tupavo intervenise ali to je i razumljivo za ovaj rang. Napad besprekoran.

Слика
Слика
Слика
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Da li si realan da sa svakim klubom ovako plodis?
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Ovo nije pravo merilo, imam ubedljivo najjaci tim u ligi. Cervero i moja krila, Anunzijata, Susaeta i Serhio Garsija mogu komotno da igraju koji rang vise. Plus, ovaj tim znam u dusu, igrao sam cesto sa njima, imam i taktike samo za njih u koju se ovi momci savrseno uklapaju. Ostalo je samo dobar tim talk i odrzavanje morala.
A i nije bas tacno da kidam sa svima, usljiva Bolonja me sutnula posle 12-tak kola. Nisu mi dali sansu da se vratim posle 4 vezana poraza :nasty:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Pošto sam se malo umorio od Minhena 1860 krenuo sam novi sejv, uzeo Barnet, jedan od dva kluba koje vodim na svakom FM-u (drugi je Zvezda, naravno). Stiglo je i prvo pojačanje.


Слика
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”