Skole i Fakulteti

Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

Sledece godine imam ples, ne znam sta se uci sve tacno, znam da mi je to smor, imas valjda kola da ucis svaa, tako nesto...
Корисников грб
C0a1209
First Team Coach
Поруке: 283
Придружен: 26 Мар 2012, 22:31
Место: Pirot
Status: Није на вези

Порука од C0a1209 »

Koje gluposti :slap: a i ovi profesori nisu nesto, ova Kostićka sto predaje ples i sto je "napisala" knjigu o plesu u stvari je veliki deo uzela iz jedne Engleske knjige i samo prevela...
Корисников грб
westlife92
World Class Manager
Поруке: 3952
Придружен: 26 Мај 2011, 17:59
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од westlife92 »

Haha pa nije ona jedina sto je tako uradila, 90% napisanih knjiga su copy/paste, jedino ovi sa biomehanike su napisali svoju bas.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

САбио мату 1 данас, немам услов за испит.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Cestitke.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Pedja26
First Team Coach
Поруке: 410
Придружен: 20 Сеп 2011, 16:22
Место: Vrsac
Status: Није на вези

Порука од Pedja26 »

FPN,novinarstvo, sta mislite o tome ?
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

najkorumpiraniji fax, tako sam cuo
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Nema posla za novinare niti ce biti, izvuci neku drugu zelju iz glave :cheers:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

To sam i ja htio kad sam upisivao fax, ali nema hleba od toga...
И душа и тело, све је црно бело...
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Pedja26 пише:FPN,novinarstvo, sta mislite o tome ?
I ja ću isto samo drugi smer. :D Iako mi novinarstvo nije strano.. nemam želju za tim smerom. :D
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Pedja26 пише:FPN,novinarstvo, sta mislite o tome ?
Upravu su Tiki i Marko, al opet... Internet otvara mnogo mogucnosti, mnogi blogeri zaradjuju brdo kesa, postoji i opcija da sa nekim kolegama zajedno otvoris neki sajt gde cete pisati, stvorite sami sebi posao, itd itd. Ako nisi spreman da ides u tom smeru, ne bih preporucio. Al ono, ako si bas zagrejan, upisuj, ko ga jebe, ako si uporan i snalazljiv lako ces se snaci.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Nemoj da upisujes, ako nemas jake veze u tvom svetu. Mozes biti uporan i ko Sizif, ali dzaba bez potpore.
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Pedja26
First Team Coach
Поруке: 410
Придружен: 20 Сеп 2011, 16:22
Место: Vrsac
Status: Није на вези

Порука од Pedja26 »

Nemam nikakve veze u tom svetu, ali to je otprilike jedini smer koji me interesuje i nemam nijednu drugu ideju/zelju cime bih hteo da se bavim. Iako sam svestan svega sto ste napisali, potajno se nadam da ce posla uvek biti za one koji hoce vredno i posteno da rade, mada nisam jos imao takvih iskustava. U svakom slucaju, hvala na informacijama. :cheers:
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Rijetko gdje toga ima druže, a pogotovo ne u Srbiji. I meni je to bila praktično jedina ideja veći dio srednje, ali sam se posle predomislio nakon što sam se dobro raspitao, i mislim da se neću kajati iako to više volim...
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Stotka
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 29 Јан 2014, 13:11
Место: Ljubljana/Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stotka »

Pedja26 пише:FPN,novinarstvo, sta mislite o tome ?
Ja sam zavrsio novinarstvo, usavrsavao se u nemackoj, francuskoj, inace sportsko novinarstvo, zavrsio dve godine dok sam se skolovao preko i skolu za komentatore, tako da ti u Srbiji to uopste ne preporucujem, tolike godine sam sprcao u skolovanje da bih sad radio na nekom portalu... Nece bas da moze... Tako da imam plan da pokrenem sopstveni portal, a do tad radim kao dopisnik za neke strane listove i tako nakuckam dve novinarske plate u Srbiji, a nisam vezan ni za koga. Imao sam ponudu verovatno najveceg portala u Srbiji ali sam odbio jer em previse cenim sebe da bi radio za tu mizeriju, em (cast svakome) ne bih da mi urednik bude covek koji mozda cak nije ni zavrsio novinarstvo ili je zavrsio kurseve.

Moj brat radi u francuskoj kao kako se to kaze vec, iseljava stvari iz stanova zgrada itd, ima satnicu 14 evra a nosa kutije sa knjigama, jedva se provukao i kroz osnovnu, kako je srednju zavrsio samo bog zna. Upisuj ti nesto sto je isplativo i za sta ne treba preporuka... Ma da u Srbiji je sve tesko...
SlobaGrobar пише:
Pedja26 пише:FPN,novinarstvo, sta mislite o tome ?
I ja ću isto samo drugi smer. :D Iako mi novinarstvo nije strano.. nemam želju za tim smerom. :D
Nije novinarstvo samo napisati tekst... Zbog ovakvog razmisljanja ljudi koji su zavrsili tu skolu ne mogu ni da rade jer na svakom drugom portalu rade priuceni novinari. Novinarstvo, narocito sportsko je prelepo zanimanje, samo ako znas da ga kvalitetno radis. A da bi ga radio kvalitetno moras dobro da zagrejes klupu, da imas poznanstva u tom svetu, jer veruj mi da nazoves sutra Vidica i kazes ovde Sima Smrdic spustice ti slusalicu.
Последње учитавање од Stotka дана 13 Феб 2014, 23:23, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Eto Pedja, dobio si odgovor iz prve ruke, upravo ovu priču sam ja čuo od još par ljudi koji su to završili... Nažalost.
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Jel ide neko na Akademiju Fudbala? Razmisljam da se prebacim tamo. Dobija se zvanje trener, posle toga moze da se radi kao profesor fizickog, i da se polaze za trenerske licence i sl.
Последње учитавање од Dule93 дана 24 Мар 2014, 20:54, учитано 1 пут укупно.
RKO
Newgen
Поруке: 21
Придружен: 15 Апр 2012, 13:48
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од RKO »

Sta mislite ,koliko je pametno upisati gimnaziju u ovo vreme ?
'' One good girl is worth ten thousand beaches ''
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Apsolutno je nebitno koju ces srednju zavrsiti. Mislis da ces naci posao pre gimnazijalaca sa tvojom zavrsenom srednjom ekonomskom pored par hiljada nezaposlenih diplomiranih ekonomista? Smisli sta ces da radis u zivotu, i usmeri se prema tome, budi uporan, lako ces se snaci.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
RKO
Newgen
Поруке: 21
Придружен: 15 Апр 2012, 13:48
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од RKO »

Zelim da upisem gimnaziju jer je to najbolja osnova za fakultet,a bez fakulteta sam trenutno niko i nista ,samo se razmisljam da li posle gimnazije programiranje ili fakultet za nekog nastavnika , jos uvek nisam siguran. Hvala na savetu
'' One good girl is worth ten thousand beaches ''
Пошаљи Одговор

Повратак на “Obrazovanje - Kultura - Umetnost”