Premier League 15/16

Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

I skajsport objavio da dolazi Kosta za 32 miliona.
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Mислим да се неће снаћи у Челзију и да ће бити потпуни промашај, ал надам се да грешим..
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Morace bas da se potrudi da bude gori od Sevcenka i Toresa...

Meni jedino smor zbog Lukakua, decko je zasluzio da mu se pruzi sansa
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Fil Nevil i Kris Vuds više nisu deo stručnog štaba Mančester junajteda, a otpusnu listu uručio im je Ed Vudvard lično! Potpredsednik slavnog kluba sa Teatra snova odlučio je da tandem koji je zajedno sa Dejvidom Mojesom stigao na kormilo razreši dužnosti i tako pripremi teren za dolazak Luja van Gala i njegove svite u narednih nekoliko dana, piše britanski Dejli mejl.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Olja
World Class Manager
Поруке: 3197
Придружен: 28 Окт 2010, 23:21
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Olja »

nosi li van gal onaj svoj librić :xD:
I used to go missing a lot... Miss Canada, Miss United Kingdom, Miss World...
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Da mu J***m mater ako se nije modernizovao do sad! Valjda će si kupi tableta! :D
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Old skul, plajvaz i tefter. Jebeš tablete, to je za klince.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Kad ne bi bio derpe murinjo. Nek ga proda bar, nije Lukaku da greje klupu.
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Слика
:lol:
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

kakav fail :slap:
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Mojesova kobna greška - nametanje identiteta već izgrađenom timu

:mozzart:

"Nismo se svađali sa trenerom. Svađali smo se među sobom", sumira utiske odlazeći kapiten Mančester junajteda u opširnom intervjuu za britanski Telegraf u kojem se osvrnuo na eru posle Aleksa Fergusona

Слика

Više od dve i po decenije Mančester junajted je imao istog trenera, pa je i logično što Dejvidu Mojesu nije bilo lako da zameni ser Aleksa Fergusona. Otišao je posle manje od godinu dana, ali je utisak da navijači na Old Trafordu neće previše plakati za Škotom. Jer, otišao je i Nemanja Vidić, a on je Junajtedu dao mnogo više.
Pronela se i glasina da je otišao baš zbog neslaganja sa Mojesom... Deo tribine stoga samo žali što trener nije oteran ranije, jer bi to značilo da Vidić ostaje?
"Teško je odgovoriti na to pitanje", kaže u opširnom intervjuu za britanski Telegraf Vidić, koji priznaje da nije bio u baš idiličnim odnosom sa dojučerašnjim šefom.
Engleskom struji i glasina da je Mojes na jednom treningu čak odvukao sa strane Vidića i Rija Ferdinanda, po mnogima najjači štoperski tandem u istoriji Premijer lige, i pokušao da dvojicu prekaljenih asova "nauči" kako da se brane kao Fil Džagijelka, trenerov miljenik iz perioda u Evertonu?!
"Ma to nije uopšte bitno", odmahuje rukom Vidić na pitanje da li se tako nešto zaista i desilo.
"Sluštajte, šta se desi među igračima – ostaje među igračima. Ne pričaš ni o privatnim stvarima iz svoje kuće. A morate da razumete ko sam ja. Ja sam kapiten. Kapiten mora da bude kapiten. Mora da poštuje klub, mora da poštuje i trenera. Svaki problem je rešiv. Ili ga rešiš na lep način ili...", nedorečen ostaje novi defanzivac Intera.
Međutim, priznaje da Mojesov stil nije uvek bio po volji igrača, ali ističe da to ne znači da je 51-godišnji strateg loše radio posao. Jednostavno, nije uspeo da popuni rupu po odlasku ser Aleksa. Jedinu grešku je napravio tako što je pokušao da nametne autoritet timu koji je već imao svoj identitet. Ser Aleksov identitet.
"Bio je ovo period tranzicije. Dođe neko ko fudbal vidi na drugačiji način, neko ko hoće da igra drugačiji fudbal. Ovih poslednjih nekoliko utakmica smo igrali bolje, jer Rajan Gigs deli mnoge ideje ser Aleksa Fergusona i mi smo na njih navikli. Ne kažem da je Dejvid Mojes imao pogrešne ideje, ali smo se mi komfornije osećali igrali fudbal na već određen način", pojašnjava Vidić.

Слика

Vidić, ipak, kaže i da nema sada svrhe tražiti razlog Mojesovog posrtanja. Veruje da se dojučerašnji šef maksimalno trudio, ponašao kao pravi profesionalac, ali da nije imao ni sreće pošto je na početku sezone imao izuzetno težak kalendar, pretrpeo poraze na gostovanjima kod Liverpula, Mančester Sitija... Uvukla se nervoza, ubrzo je iščezlo samopouzdanje...
"Bilo je teško. Znali smo da će biti teško osvojiti neki trofej, ali nismo očekivali da ćemo tako brzo ispasti iz konkurencije... Ali, nikada nismo dovodili u pitanje trenerove odluke", priseća se Vidić.
Međutim, ne krije da je atmosfera u svlačionici narušena.
"Svađali smo se. Ove godine više nego ikad. Ali, to je normalno. U teškim vremenima ljudi pokažu da im je stalo. Svi smo i dalje prijatelji. Svađali smo se kako bi popravili situaciju. Dugo smo zajedno i kada je tako onda možete jedan drugome da kažete neke stvari. Bilo je tu teških trenutaka".
Naravno, ni Mojes nije mogao da bude “pošteđen“ takvih razgovora, ali Vidić negira da su odnosi njih dvojice, iako se zna da se drže na distanci, bili baš toliko loši.
"Sve probleme koje sam imao u životu raščistio sam lično sa trenerom. Oči u oči. Tako uvek radim. Kada radiš sa nekim na dnevnoj bazi, a nisi srećan zbog svega što su učinili, normalno je da imate nekih razmirica. I onda pričaš sa trenerom. Ti si jedan od najiskusnijih igrača, neko ko je dugo tu, koji je imao uspeha i pokušavaš da pomogneš treneru. Nekad su iskreni razgovori neophodni. I mi smo ih imali. Svi smo mi ljudska bića. Ne slažemo se sve vreme, ali mora da se zna ko je trener. Moraš da poštuješ šefa. On je odgovoran".
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Ferguson i Konte dogovorili prelazak Vidala iz Juventusa u Junajted?
Kako italijanski mediji navode legendarni Fergi bio u misiji dovođenja Čileanca na ''Old Traford'' * Đavoli daju 32, dok Juve želi 40 miliona
Viđeni su zajedno tokom finalnog meča Lige Evrope u Torinu, ali niko nije znao o čemu su bivši menadžer Mančester junajteda Aleks Ferguson i sadašnji Juventusa Antonio Konte razgovarali.
Međutim, izgleda da je ”tajna” otkrivena. Kako navode italijanski mediji, legendarni Škot je u ime Junajteda pregovarao oko eventualnog dolaska Artura Vidala na ”Old Traford” ovog leta.
Englezi navodno nude oko 32 miliona evra za čileanskog vezistu, dok ”Stara dama” iz Torina traži 40. Vidal je ove sezone u svim takmičenjima postigao 18 golova, uz šest asistencija i bio je jedan od najzaslužnijih što je Juventus treći put uzastopno šampion Italije.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Khmbullkhmshitkhm :D
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Junajted doveo Milinković-Savića!

:sportske:

Kadetski reprezentativac Srbije i dosadašnji golman mlađih kategorija FK Vojvodina, novi je član Mančester Junajteda koji je na zvaničnom sajtu potvrdio da će se po završetku sezone u JSL Vanja Milinković-Savić preseliti na "Old Traford".

Слика

Mančester Junajted obelodanio je u subotu da je sa FK Vojvodina postigao dogovor oko transfera mladog golmana Vanje Milinkovića-Savića u svoje redove.

Prvenstveno je bilo dogovoreno da kadetski reprezentativac Srbije dođe na sedmodnevnu probu na "Teatar Snova" što se i dogodilo, a nakon tog perioda u Junajtedu su shvatili da što pre moraju da prigrabe supertalentovanog golmana Vojvodine.

U saopštenju Mančester Junajteda stoji da će se Vanja Milinković-Savić vratiti u Novi Sad, kako bi tamo sačekao završetak sezone u JSL, a nakon toga sledi selidba na Ostrvo!

Mančester Junajted dodao je da će Milinković-Savić biti treći Srbin koji će dobiti šansu da zaigra u prvom timu, jer su pre njega tu čast imali Nemanja Vidić i Zoran Tošić.

"Ukoliko Milinković-Savić, koji je napunio 17 godina u februaru, zaigra za prvi tim Junajteda, krenuće stopama dvojice Srba – odlazećeg kapitena Nemanje Vidića, koji je odigrao 300 utakmica od 2006. do 2014. godine, i krila Zorana Tošića, koji je upisao pet nastupa 2009. i 2010. godine", stoji na sajtu Junajteda.

Detalji dogovora dva kluba nisu precizirani ali se veruje da će Vojvodina dobro zaraditi od prodaje a da će Milinković-Savić sa Junajtedom potpisati višegodišnji ugovor.

Vanja Milinković-Savić rođen je 20. februara 1997. godine a do sada nije imao priliku da debituje u dresu prvog tima novosadske Vojvodine, dok je pažnju na sebe skrenuo sjajnim nastupima u dresu kadetske reprezentacije Srbije.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Al ste prokleti hahahahaha
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Liverpul, Celzi ok. Ali Hull da nam da 2 gola u 10 minuta. Tim koji smo pre par kola razvalili. Bice tesko psihicki se vratiti.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Cist penal nam nije sviran. Jebeni Giroud koliko covek ne zna strasno.
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Ma petom zna da doda Žiru bre! :D
Mogu da kažem samo jedno!
HVALA KURCU VIŠE!
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Konacno. Znaci jako zelim da dovedemo nekog napadaca koji moze nesto sam da uradi a ne samo na tacni.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Obezbedili ste se sad za narednih 10ak godina :)
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”