KK Partizan [2013/14]

Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

Dodjem ovde da procitam neki normalan ili pametan komentar a naidjem na gomilu budalastina i besmislenih prepirki o tome ko je koga zajebao, ko kome duguje, ko kome nece da da... Ne vidim poentu u tome, al dobro... Slicna stvar i u Zvezdinoj temi...

Ako nekoga zanima kosarka, ovde ne treba ni da zalazi...
srbinho пише:
Dule93 пише:Zvezda ima bolji MARKETING. Ako vi sa tolikim uspesima kluba, dominiranjem ne mozete sami sebi da nadjete sponzore e onda u k***c. DV kuka kako niko iz drzave nece sponzore da mu dovodi pa jel to drzavni posao ili posao kluba?
Znaci sposobna uprava zvezde je dovela gazprom a ne drzava??
Gasprom je u FKCZ doveo Petar Skundric, a u KKP Aleksandar Vucic.
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Za razliku od druge teme ovde se bar niko ne naziva budalama
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Mongoloidi i budale tacnije :xD:
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Velika koncentracija gluposti na jednom mestu.
Jusqu'ici tout va bien…
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Misterija Kinsi: Amerikanac uzeo pare, spakovao kofere i otišao u SAD

:mozzart:

"Poslednji put kada sam razgovarao sa njim, on mi je rekao da bi ostao da trenira, ali da moram da ga razumem i da moram da ga puštam. Nisam želeo da ima popust u odnosu na ostale, posebno jer je poznato da je voleo da vrda, posebno u Fenerbahčeu, sa čime sam bio upoznat", kaže Vujošević

Слика

Šta se tačno desilo sa Tarensom Kinsijem? Nezadovoljstvo režimom isplate, povreda ili nešto treće. Ili od svega pomalo. Trener Partizana Duško Vujošević pokušao je da pojasni situaciju…
“Kinsi je zaradio povredu skočnog zgloba u meču sa Cibonom. On je sam insistirao tada da igra još neki minut, jer je bio u dobrom naletu. Posle utakmice urađena je dijagnostika. Prva magnetna rezonanca urađena je u bolnici Sveti Sava i nije bilo oštećenja. Pauza i oporavak je trajao duže nego što je normalno u takvim situacijama, bol je bio prisutan, mi smo uradili i drugu magnetnu na VMA, gde je ustanovljeno da ima prekid jednog kraka deltoidnog ligamenta, što izaziva labavost zgloba. Nastavilo se sa time da on još uvek ima bol, mada je igrao i preko toga (utakmica u Ljubljani, gde je igrao skoro celu utakmicu prim. aut). Želeći da napravimo tačno stanje stvari, otišli smo i po treće mišljenje, u Novi Sad, i na osnovu očitanog rezultata ustanovljeno je da ima oštećenje na dva ligamenta, jednog na spoljašnjoj strani, što je manji problem, i ponovljeno je da je grana deltoidnog ligamenta oštećena. Mišljenje je bilo da može da nastavi da trenira uz manje opterećenje i bandažu. Na magnetnoj rezonanci nije moglo da se ustanovi koje su povrede stare, a koje su iz Zagreba. Igrač je insistirao da ode u SAD i čuje mišljenje svog lekara. On je menjao iskaze i raspoloženje i nismo mogli da ga sprečimo da ode. U Fenerbahčeu je, na primer, isto tako otišao pre kraja sezone i odlazio je tako kako je hteo”, počeo je izlaganje Vujošević.

Trener crno-belih očekuje da se vrati u sredu, ali…
“Njegov menadžer se nama javio putem mejla i sada imamo strah da li će se uopšte vratiti. On se u jednom delu sezone dobro ponašao, borio se za tim, ali sada ne znamo šta da očekujemo. Njemu se najmanje kasnilo s platama, sve u zakonskim okvirima, to su znali i igrači i bez obzira na tešku situaciju mi smo uspevali da nađemo rešenje. Njegov menadžer nas je sve vreme pritiskao da ga isplatimo i sada kada smo to uradili Kinsi će napustiti klub. Ali, videćemo već. Ja sam čuo da je za SAD otišao sa svim stvarima, sa koferima. Ako se ne vrati u sredu, onda je to teška povreda ugovora”.

Do skora je bilo čak i pregovora da Kinsi produži ugovor.
“Jednog trenutnka njegov menadžer je izrazio želju da Kinsi produži ugovor i za sledeću godinu, što je bilo pre mesec dana. Poslednji put kada sam razgovarao sa njim, on mi je rekao da bi ostao da trenira, ali da moram da ga razumem i da moram da ga puštam. Nisam želeo da ima popust u odnosu na ostale, posebno jer je poznato da je voleo da vrda, posebno u Fenerbahčeu, sa čime sam bio upoznat. Kažem, on je preko noći promenio mišljenje i želeo je da ode. Ne mogu da kažem da postoje neki bočni vetrovi koji su stimulisali njegovog menadžera da nagovori igrača da se ponaša ovako kako se sada ponaša”, rekao je Vujošević.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

nadam se da gubimo sutra, pa da igramo sa ganima u 1/2 finalu :)))
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Tokelara пише:nadam se da gubimo sutra, pa da igramo sa ganima u 1/2 finalu
Ne pratiš Tokiću, bolji ste od Cibone u međusobnom skoru, sigurno ste treći. :cheers:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

pih, zaboravio sam da se dobija bod za poraz. Steta.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
bubi.ue
World Class Manager
Поруке: 8508
Придружен: 22 Дец 2010, 15:02
Место: Užice / Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од bubi.ue »

Који ђаво гледаш бодове у кошарци :D
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Слика

:ave:
Корисников грб
Jovan
Assistant Manager
Поруке: 637
Придружен: 09 Апр 2011, 13:47
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Jovan »

Ђорђе Матић ‏@DjordjeMatic 7m

Red Star close to agree deal with Tarence Kinsey for next season, his manager confirmed. More at novosti.rs
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Prvoaprilski saljivdzija
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

ne bi me čudilo da se to desi na kraju sezone, ne znaju šta će sa parama
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Zavrsili su oni sa parama, pustio Vucic Covica niz vodu! Da vidimo kako ce sad da kupuje igrace i cije ce dugove da vraca! Duel na B92 ce biti poslastica, ali sto na toj odvratnoj televiziji ne znam, prvo sto to pravo treba da ima samo SOS kanalizacija ipak samo oni prate i jedne i druge a B92 i prva samo jedne i pristrasni su....
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Nemoj tako, pudlica rekla da su se Olja Beckovic i Dule urotili protiv njega,i da je to sve smisljeno :xD:
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Bez provokacije ili slicno sada kada je srbinho spomenuo u susednoj temi kako Partizan nema para i da to jako boli kako se Zvezdi pomaze iako smo videli da je Partizan dobio zasluzene pare, da vas pitam vi koji imate uvek informacije iz prve ruke.

11 titula, Euroliga 11 godina, cini mi se da ste u TOP 16 isli skoro svake sezone + FINAL 4, 6 puta Jadranska liga, 5 puta kup Radivoja Koraca. Nikola Pekovic, Stefan Lazme, Jan Vesely, Uros Tripkovic, Aleks Maric, Velickovic, Slavko Vranes, McCaleb, Kosta Perovic, Lawrence Roberts, Jawai, Gist i da ne nabrajam a moze se nabrojati jos igraca. Ne znam da li su svi prodati ili nekima istekao i ugovor ali veliki broj kvalitetnih igraca koji je otisao u kvalitetne klubove. Posebno mi bode oci i pokazuje koliko znate sa igracima je Jan Vesely igrac iz drzave koje nema na kosarkaskoj mapi. Dusko Vujosevic odlican strucnjak koji je tokom svih ovih godina pokazao da zna da motivise igrace.

I sada je problem u parama. Jel moguce da uprava jedne institucije toliko krade i onda se zali?
Последње учитавање од salel дана 03 Апр 2014, 17:19, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Vidi, skoro svi stranci su imali jednogodisnje ugovore, tako da su oni odlazili bez obestecenja, za Veselog smo dobili novac iz NBA, ali i to nisu neke pare, a Novica, Tripko, Pekmen i ostali su odlazili, ali ako pratis kosarku, znas da su obestecenja katastrofalno mala, Partizan je od tog novca jedva prezivljavao, izmirivao dugove, placao stipendije mladjim kategorijama, nije tu skoro nista ostajalo, a i od Evrolige, kao i od Aba lige, za sve uspehe se dobijaju neke mizerne sume novca, tako da niko tu nista nije krao...E sad, marketing kluba jeste los, i stvarno je cudno sto nismo nakon tolikih uspeha, uspeli da privucemo nekog jaceg sponzora, pa da recimo kao Efes,Armani i ostali, imamo vise desetina miliona za igrace, ali opet kad pogledas, ovo je Srbija, ko ce bre tu da ulaze, nikog ne zanima Srbija, tu na inostrane sponzore mislim pre svega, a od domacih, pa eto, dobijamo te neke bedne pare od MTS-a i ostalih, i to ti je to...
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Daj bre ne pravite se retardi, pa vise se para se dobije za jednu pobedu u Ligi sampiona nego za osvajanje Evrolige
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

PARTIZAN SAMPION IZRAZITI FAVORIT
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Za pobednika Evrolige u sezoni 2010-11 kada je Partizan igrao tamo osvajac Barcelona je uzela 500k svi ostali ucesnici po 250k bez razlike! Vesely je otisao za 500k dolara sto je nesto oko 350k evra i doplatio je od svoje bedne plate 3,5 miliona za sezonu jos 150k evra klubu na ime obestecenja! Ja cu Sale da ti objasnim odakle dugovi! Vlada Jovanovic je za Milana Macvana i Miroslava Raduljicu, Acie Law-a, Currtisa Jarrelsa, Jamsa Gista i ne znam ima jos 2 igraca u tom vremenu protrosio oko 2,7 miliona evra, sto je Duletu dovoljno za 2 sezone! Pratizanov tim ove godine sa sve Kizijem vredi 1,1 milion! Shilb je u zvezdi uzimao sam 450k! Pricanje o istim finansijama je smesna i budalasta! Poznato je da se u Partizanu prave igraci i oni to znaju da dolaze da igraju a ne da zarade a da ce zaraditi kad naplate mukotrpan rad pogledaj pod Milenko Tepic, Vladimir Lucic, Novica Velickovic, Nikola Pekovic ecetra ecetra a o strancima da ne pricam svi su uboli po 5 puta bolje ugovore nego sto su imali u Partizanu! TO sto zvezda besomucno trosi to ce se vratiti pravoj zvezdi koja mora da vrati 16 miliona taj dug je samo odlozen posto nije Coravi budala da vraca tudje dugove on je uzo samo ime i sad ima ko pijavica da pije krv dok moze, kad ne moze vise vratice sve a zvezdi ostadose dugovi ZIVI BILI PA VIDELI.. SLUSAJ TI STA TI ACA KAZE! :slap:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”