(FM14) Koga trenutno vodite?

Sve o Football Manager-u 2014
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Odlična sezona! Osvojili smo ECC, EPL i FA Cup.

Слика

Слика

Слика

Слика

Formacija 4-2-1-3, čitava igra se svodi na slanje dugih lopti na naša 3 isturena napadača koji su i brzi i visoki, a znaju dobro i da pucaju.
U napadu su se istakli Aguilar i Montalvo koji su kombinovano imali oko 45 golova i 60 asistencija. Takođe, veliki doprinos napadu su dali i ova dvojica DC-a, koji su postigli ukupno gotovo 40 golova!!!
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1156
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 58 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Džajo5 пише:Jel meksikanac ima i špansko(baskijsko) ili se nešto promenilo, pa si uspeo da ga dovedeš?
Ima i baskijsko drzavljanstvo, neki lik je pisao pricu na fmscout.com na proslom menadzeru, pa sam ga zapamtio, samo zbog njega sam ucitao i meksicku ligu, PA mu je -8. Jos zanimljivije je da je i Forlan Baskijac, ali nije hteo da dodje u prvoj sezoni, mozda ga dovedem u drugoj, mada je malo nazadovao, godine cine svoje.

Слика
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

Kako ti se pokazao ovaj meksikanac?
Nije los na prvi pogled
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1156
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 58 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Bio je vrlo dobar, najbolji asistent ekipe iako ne izvodi prekide, verovatno bi bio jos bolji da nije prvi deo sezone ulazio sa klupe, tek kad se Ituraspe povredio na 3 meseca zauzeo je njegovo mesto u prvom timu.
Последње учитавање од Tomas дана 23 Феб 2014, 19:41, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
луди
Manager
Поруке: 2604
Придружен: 25 Мај 2011, 23:30
Место: Filmski Grad
Status: Није на вези

Порука од луди »

Слика



Uzeo najkul ekipu na svetu da se zezam sa svima, svuda.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Bergamezi debitovali u Ligi Šampiona.

Слика
Последње учитавање од Vladar дана 23 Феб 2014, 23:36, учитано 3 пута укупно.
Корисников грб
Kloppo
Youth Team Coach
Поруке: 167
Придружен: 12 Нов 2013, 22:07
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од Kloppo »

Vladar, Al si izdominirao u grupi, svaka cast...ja sam sa Atalantom u debitantskoj sezoni ispao u cetvrtfinalu ali sam grupu prosao uz veliku srecu...
"Ja ne trpim dosadan fudbal, moj tim je nešto sexy" Jürgen Klopp
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Sasvim neočekivano, i ja sam iznenađen. Još sam ovaj jedini remi igrao u Parizu, sa igračem više primio tri gola. Izuzevši taj, meč, nisam primio gol u mečeveima grupne faze.

A ti, jesi li pisao negde na forumu o karijeri sa Atalantom, da vidim kako ti je išlo, kako su ti se igrači razvijali i ostalo, da podelimo utiske?
Последње учитавање од Vladar дана 24 Феб 2014, 01:44, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Kloppo
Youth Team Coach
Поруке: 167
Придружен: 12 Нов 2013, 22:07
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од Kloppo »

U takvoj grupi da primis samo tri gola, skidam kapu...

Ima na nekoj od prethodnih strana sam postavio izvestaj iz prve dve sezone, sad pocinjem petu sezonu, sve se kanim da okacim izvestaj trece i cetvrte sezone..sve u svemu, osvojio tri titule, 2 super kupa, u LS stigao do cetvrtfinala, u LE isto, ajde videcu da izbacim izvestaj, sve lepo sa slikama...od igraca forsiraj obavezno Pugliesea, razvija se u zver relativno brzo, evo upravo sam odbio 50M za njega od Mancester junajteda...
"Ja ne trpim dosadan fudbal, moj tim je nešto sexy" Jürgen Klopp
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Sad ću da pregledam malo kako ti je išlo. Inače, Puljese ne mrda nigde, on mi je i na prošlom FM-u igrao, samo što je imao slabiji potencijal. Ima još kvalitetnih klindžova, Tulissi, Pezzi, Avantaggiati, Matarazzo, Pasini, Varano, Barlocco. Nisu ni Grassi, Magnagni, Cason i ostali stariji klinci za bacanje. Ja volim da forsiram tu klupsku decu, punim im potencijal, ma kakav da je.
Корисников грб
Kloppo
Youth Team Coach
Поруке: 167
Придружен: 12 Нов 2013, 22:07
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од Kloppo »

isto i ja, volim da imam klupsku decu u timu..Pugliesea ne bih prodao bukvalno ni za 100 miliona, bas iz tog razloga sto je ponikao u klubu...i Tulissia sam ubacio u vatru, dobar je, planiram uskoro i Pezzia, dok od ovih ostalih sto si nabrojao jedino sam Varana forsirao prve dve sezone, sad mi je trenutno na pozajmici kao i ovi ostali klinci, kako bi bili spremni za prvi tim
"Ja ne trpim dosadan fudbal, moj tim je nešto sexy" Jürgen Klopp
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Prosetao se kroz LS sa Partizanom:

Слика

Nakon uzete titule prodao sam skoro ceo tim, plus mi je stiglo nekih 50-60M od procenata od prodaje, ipak se isplatio sto sam prodavao igrace ispod cene ali uz velike procente. Sada mi je balans nekih 230M, furam sa klincima. U prvih 11, 3-4 je iz moje skole i 3-4 nisu iz moje skole ali su u klubu od 15-16. godine.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
cvetko91
Youth Team Coach
Поруке: 185
Придружен: 14 Мај 2013, 19:29
Место: Niš
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од cvetko91 »

Nautico Druga sezona:

Solidno u prvenstvu, nisam znao sta da ocekujem jer sam bukvalno renovirao ekipu od prosle godine, medjutim uspeo sam da se dovucem do 6-og mesta i Kvalifikacija za Copa Libertadores.
Ekipa:
Слика

Tabela:
Слика

U kupu sam stigao do polufinala, iskreno nemam dovoljan broj kvalitetnih u23 igraca, tako da sam i polufinalom zadovoljan, dobio sam prvi mec 1-0, medjutim u revansu me je botafogo nacisto razbio :
Слика

U najacem Juznoamerickom takmicenju sam stigao do prve nokaut runde, u grupi sam se lako prosetao, medjutim u osmini finala, Njuels old bojsi su bili prejaki i zasluzeno su prosli dalje :
Слика

U Drzavnom (Pernambucana) prvenstvu na kraju bio cetvrti sa igracima od 16-20 godina:
Слика

Transferi:
Слика

Dosta ih je bilo, posle odlaska igraca sa pozajmice, morao sam da dovedem po dva igraca za svaku poziciju, od boljih tu su dosli Dentinho, Bernardo, vratio sam Fininha i Tiago Reala, te nisam mogao da odolim da dovedem Pavlovskog iz OFK-e. Doveo sam i nekoliko klinaca koje mi je skaut preporucio, pa se nadam da za koju godinu mogu racunam i na njih da doprinesu da ekipu podignem na jedan novi nivo.

Najbolji igrac ekipe i ponovo lige :
Слика

A pravi se i novi stadion iako mi nije jasno sto, inace na pocetku prve sezone smo se preselili na novi stadion na kom ce se igrati Svetsko Prvenstvo, a vec 2017 cemo igrati na novom stadionu :
Слика

Naredne godine se nadam nekom napadu na trofej bilo to u ligi ili kupu, pa sta bude!!!
Последње учитавање од cvetko91 дана 24 Феб 2014, 03:14, учитано 2 пута укупно.
fedzy
First Team Coach
Поруке: 218
Придружен: 10 Јан 2011, 02:13
Место: SKV
Status: Није на вези

Порука од fedzy »

Zavrsena je jos jedna sezona sa Dorchesterom.
Kostur tima je ostao od prosle sezone, tim je bio dobro uigran pa je sve odmah dobro krenulo. Prakticno smo stalno bili u top 10, a u drugm delu sezone u top 5.

Na kraju uz malo srece je osvojena liga i izborena je promocija.

Слика

Inace, Kardif ima ubedljivo najjaci tim a nisu izborili visu ligu.

Poslednje 2 sezone igram 4-1-4-1(rigid/standard), jer bocni vezisti bolje/vise igraju odbranu nego kod 4-3-3/4-5-1
--------
Uprava opet nije htela da ulaze u terene, ali je na kraju sezone pocela izgradnja novog stadiona.
16 hiljada i nesto sitno mesta, bice gotovo na kraju sledece sezone.
----
Dobio sam budzet 19.45M ali i slab budzet za plate.
Fali bar 3-4 jaka igraca, i po mogucstvu Engleza.
Корисников грб
Kloppo
Youth Team Coach
Поруке: 167
Придружен: 12 Нов 2013, 22:07
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од Kloppo »

Слика

Trenutno pocinjem petu sezonu...evo izvestaja trece i cetvrte

Treca

Osvojena titula, u LS stigao do cetvrtfinala gde sam ispao od Marseja( koji je kasnije i osvojio), u kupu sam odmah ispao i osvojio super kup. Na evropskom prvenstvu najbolji igrac je bio Bonaventura, dete kluba. Iz lige ispala Roma.

Transferi

Слика

Prvenstvo

Слика

Cetvrta

Osvojena titula treci put za redom, u LS bio treci u grupi dok sam u LE stigao do cetvrtfinala gde me je razbio Siti(pre toga sam izbacio Marsej i revansirao mu se za prethodnu sezonu). U kupu sam rano ispao a super kup sam osvojio. Postao sam i selektor Holandije. Nudili su mi posao Juve i Marsej ali su odbijeni. Sto se tice finansija trenutni balans je 164 miliona. Za Tulissia mi predvidjaju da ce biti novi Demetrio Albertini.

Transferi

Слика

Prvenstvo

Слика

Tim

Слика

Moj ljubimac

Слика












"Ja ne trpim dosadan fudbal, moj tim je nešto sexy" Jürgen Klopp
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Dobro to sve izgleda. Puljeze posebno.
Ja sam sa 79 bodova bio drugi u drugoj sezoni, isto očekujem i u ovoj trećoj. Kod tebe je Juve dosta popustio, kod mene su surovo jaki. Šta je sa Pezzijem, nisi ga valjda prodao?
Корисников грб
Kloppo
Youth Team Coach
Поруке: 167
Придружен: 12 Нов 2013, 22:07
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од Kloppo »

Sa Juveom sa se terao prve tri sezone i veci deo cetvrte, ali su pred kraj popustili, nisu mogli da se sastave, cak i Conte dobio otkaz, imaju odlican tim ali ne znam sta im se desilo...Pezzi mi je na pozajmici u Kaljariju, prethodne sezone je bio u Monpeljeu i dao 17 golova 34 utakmice, cak je proglasen za najboljeg mladog igraca...dugo sam se razmisljao da li ga ostavim ali sam se ipak odlucio za pozajmicu, vise ce igrati..od sledece sezone sigurno ce mi biti u prvom timu
"Ja ne trpim dosadan fudbal, moj tim je nešto sexy" Jürgen Klopp
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

5. sezona osvojio napokon LS, ali titulu u ligi izgubio

Слика

Слика

Igrao se sa Bajernom

Слика

Слика

Слика

Transferi

Слика

Super kup

Слика
Корисников грб
Kloppo
Youth Team Coach
Поруке: 167
Придружен: 12 Нов 2013, 22:07
Место: Uzice
Status: Није на вези

Порука од Kloppo »

DS_RS, Kako si razbio Bajern, cestitke za LS :) ajde, ako mozes, okaci ss Romagnolia i Crisetiga, vidim da ti igraju standardno pa me bas zanima kako su ti razvili..kod mene u sejvu sa Atalantom su prosek a tu smo negde po odigranim sezonama
"Ja ne trpim dosadan fudbal, moj tim je nešto sexy" Jürgen Klopp
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Kraj bajke u LŠ:

Слика
Последње учитавање од Vladar дана 27 Феб 2014, 15:38, учитано 1 пут укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”