FK Partizan [2013/14]

Da li ste zadovoljni pojacanjima do sad ?

Da
18
69%
Ne
8
31%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Pa samim tim sto ne hapsi Covica lopuzu pomaze i vama, jos je i ubacio svog burazera u klub da lepo opere parice :yesko:
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Слика
Слика
Слика
Слика
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Bice lepsi stadion definitivno. Samo jedan paradoks - dok ljudi po svetu postavljaju grejače u stolice koje su više kao fotelje na stadionima, u Srbiji se menjaju boje plastike i umesto jednog srafa postavljamo one tvrdje za polomiti sa 3 šrrafa :) Srbijo mejdu sljivama...
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

ni ne trebaju nam fotelje, nećemo pozorište kao englezi, gospoda kojoj ne odgovara plastika nam ni ne treba na stadionu :ole:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Lupas za medalju. To mozda za sever i jug pa da razumem da to napises ali ima ljudi koji sede i uzivaju da gledaju tekmu a ne da se bacaju. Dodje zima pa nema 10 coveka na stadionu jer je prehladno da se sedi, valjda kapiras poentu. :slap:
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Pre toga bi trebali pokrit stadion :)

Inace, slazem se sa ortodoksom. Ja kad idem, idem na zapad ili istok i dodjem da "uzivam" u utakmici a ne da skacem :)
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Ajde grejaci i djene djene, naravno da trebaju, ali kod nas nema ni jebeni krov, em sto ljudi ne bi kisnuli, nego bi i stolice bile koliko toliko sacuvane od kise, snega, sunca...
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Orthodox пише:Lupas za medalju. To mozda za sever i jug pa da razumem da to napises ali ima ljudi koji sede i uzivaju da gledaju tekmu a ne da se bacaju. Dodje zima pa nema 10 coveka na stadionu jer je prehladno da se sedi, valjda kapiras poentu. :slap:
E sad se izvinjavam na rečniku, ali mi prekipi na neke komentare nekada. Ne odgovaram tebi da znaš već mi se tvoj komentar sviđa pa ga citiram. :D

Ma kakvi sever, kakvi jug. Svu bi ja tu stoku pozatvarao što pravi nerede i lomi stolice itd. Postavio bih na hiljade žandara pred svaku utakmicu i čim prvi nered bude na jugu ili severu lomi stoku i tako godinu dana pa da vidiš kako će da se smiri.

Ja sam niskotolerantan na takve stvari. Možeš da vređaš rivala pesmama, da pevaš pesme za svoj klub, da navijaš da puknu glasne žice i svoj tim vodiš do pobede, a uz njega ostaneš u porazu.

A za ono skidanje dresova i postrojavanje posle poraza oduzimao bih bodove. Za pirotehniku i da ne pričam.

Kimi bi nikad zbog skidanja trake nebi kročio na stadion.

Ja kad se zezam, zezam se, ali ova država zbog takvih navijača i propada. Dok ne bude kao u Engleskoj, Nemačkoj.. u fudbalski civilizovanim zemljama, ni našem fudbalu neće biti bolje.

Ja sam zadnjih par puta išao na istok i zapad na JNA jer su me maloumni retardi sa juga smorili sa drogiranjem tokom tekme i sl. stvarima. Pijandura na sve strane, a ne znaju ni za koji klub navijaju i koja se utakmica igra trenutno. Pola ih ne zna ni pesme. Glupa bagra i sve to treba isterati sa stadiona da se vrate pravi navijači i roditelji sa decom. ;) Ovako više ne može, sve mi je više muka od situacije u našem fudbalu, a navijači jesu glavni krivci za to, pa onda tek fss i uprave klubova. :poz:
Последње учитавање од Sloba дана 22 Јан 2014, 21:03, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

A čekaj, ja ako idem na jug i ne trebaju mi grijači za stolice jer idem da navijam, skačem i bodrim svoj klub, ja sam po tebi odma stoka koju žandari treba da mlate? Ti si mnogo lood dečko.

A zašto sam protiv takvih gluposti kao što su grijači, stolice kao fotelje itd., pa što više budemo išli ka tom modernom fudbalu, pa i kod nas stadioni postanu mjesta na koja idu samo oni dubokih džepova koji dođu tu da slikaju igrače, jedu kokice ili grickaju sjemenke zavaljeni u svoja zagrijana sjedišta, tim prije će naš fudbal i u potpunosti prestati da liči na fudbal. Engleski stadioni su gotovo kao pozorišta, ali ljudi barem gledaju kvalitetne predstave, a kad kod nas postanu takvi, ko će dolaziti da gleda ovakve amaterske predstave? Barem to možemo da sačuvamo, kad znamo da će predstave realno biti samo sve lošije i lošije...

Ta atmosfera koja se kod nas napravi makar na derbijima i još po nekoj utakmici, to je jedino što kod nas i dalje opstaje pod naletom modernog fudbala, i ono zbog čega nam mnogi pravi ljubitelji fudbala iz npr Engleske čak zavide! A Mando, 60-ih, 70-ih, 80-ih nismo imali ni stolice na stadionima pa su bili bar 10x puniji nego danas.

Eventualno model koji je OK, jeste njemački, zemlja koja je i pored članstva u EU, ne znam kakvih sve represivnih zakona, uspjela da sačuva fudbalsku atmosferu na stadionima. A zahvaljujući čemu, pa tome što nude za svakoga po nešto. Jedini stadion na kojem su sva sjedeća mjesta u Bundesligi jeste Olimpijski stadion u Berlinu, dakle Hertin. Svi ostali imaju oko 30% stajaćih mjesta.

Evo i šta su prije par sezona poručili špancima pred revanš sa Bilbaom :D

Слика

Слика
И душа и тело, све је црно бело...
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Слика

Lep font.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Reci da u kopu na Vestfalenu budu sedeca mesta ahhaah :zelenko:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

pa to, ne znam ni šta će nama na jugu stolice, ja ih ne bi ni stavljao :D A ipak su znači crna slova na bijelom, rekoše da će biti obrnuto juče...
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Djura keširao 2m, danas izlazi.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

2m manje za pojacanja :D
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

ne
Jusqu'ici tout va bien…
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Smesno je sto ustvari pojedini misle da je sistem u Engleskoj los, i loze se na huliganisanje i misle da je to nesto.Valjda je bolje da sednes kao covek da pogledas utakmicu lepo, a ne kao na proslom derbiju da 20 minuta ceo svet gleda kako grobari pronalaze vatru. :slap:
Последње учитавање од Rossobianco дана 23 Јан 2014, 18:56, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

da
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

E to je ovdje problem, ljudi gledaju na stvari baš kao i ti, crno bijeli svijet, iz krajnosti u krajnost, za takve ili sjediš zavaljen i grickaš sjemenke, ili si huligan koji divlja, lomi sve redom, bije se i drogira... I da, engleski sistem je sranje, atmosfera na njihovim stadionima nije mnogo bolje od atmosfere na mjesecu. Očigledno ne razumiješ uopšte navijačku kulturu, jer između toga i huligana, ne mora nužno da stoji znak jednakosti.
И душа и тело, све је црно бело...
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Eh, mozda sam ja dosta mlad pa ne kapiram ali bio sam dosta puta na severu da bi ukapirao ponasanja tamo,nasi navijaci su daleko od normalnosti, cast izuzetcima.Zadnji put kad je dolazila Zvezda u Jagodinu ovi sa severa su izlomili stolice samo da gadjaju zandarmeriju koja radi svoj posao i ne da nekom da trci sa juga na sever.Cast izuzetcima svakako, ako ti volis tamo da ides i da navijas vatreno i ne smetaju ti svi oni silni narkomani i vodje navijaca koji zive na Dedinju i voze besne dzipove onda ok.Svako navija za svoj klub kako misli da je to najbolje.Mada kod nas kad bi uveli sistem kao u Engleskoj ne bi imalo sta da se gleda.Jer oni ti za pare koje das daju odlicnu utakmicu, a ovi nasi cisto sumnjam.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Mare legendica :winner:
Jusqu'ici tout va bien…
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”