FK Partizan [2013/14]

Da li ste zadovoljni pojacanjima do sad ?

Da
18
69%
Ne
8
31%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Made in China
Jusqu'ici tout va bien…
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Sranje su napravili sa ovim stolicama osobe koje se u fudbal ne razumeju a sebe zovu navijačima Partizana. Žuto-plave stolice, stolice u "pogrešnoj" boji su deo bogate istorije kako FK tako i JSD Partizan. :shy:
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Trebali su ljubicasto-plave :yesko:
Jusqu'ici tout va bien…
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Žuto-plave su deo istorije neke tamo nebitne crno-bele, zeleno-žute ili sivo-braon je retardirano stavljati ! Jeeeeej bre saću da skačem jer su oni stavili crno-bele stolice i uništili deo istorije. Retardi i oni i navijači. Pa zašto kod zvezde na celom stadionu nisu crveno-bele stolice ??? Tako se može reći da je i zvezdin stadion u pogrešnim bojama.

Elem,

Код: Изаберите све

http://www.danas.rs/danasrs/sport/crnobeli_crno_vam_se_pise.18.html?news_id=274726
- respekt za njega.

Ovo je moj komentar na fb, pošto ne planiram ništa drugo pisati ovde drugačije onda evo slika:

Слика

Nema veze toliko sa fk, ali ima generalno sa celim JSD Partizan i odnosom medija prema njemu u Srbiji.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Ajde molim te, razvaliste coveka samo zato sto je rekao da navija za zvezdu.Evo vam ga Toma grobar i Dacic, oni su na jacim pozicijama od Vucica.Ne smarajte vise o tome.A ovi iskompleksirani novinari mi takodje idu na k***c.Prva ima ugovor sa zvezdom i naravno da ce da reklamira svoj program, nece valjda da reklamira partizanove meceve koji se prenose na rts-u ? Isto vazi i za b92, oni prenose kup i normalno je da ce to da reklamiraju.Sto se tice ovog oko Djure i Dzaje stvarno postaje smesno.Kukate na tribini "uprava napolje i djuro lopove" a kad se taj lopov uhapsi, vi onda pisete clanke protiv toga.Clanak za lozenje mase.A to sto tebe ne vole, nema veze sa tim sto si partizanovac, mozda je do toga kakav si covek.
Последње учитавање од Rossobianco дана 21 Јан 2014, 20:11, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

@SlobaGrobar Smesan si, poprilicno i patetican...
Последње учитавање од hostile_bg дана 21 Јан 2014, 20:04, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nek se uzme u obzir da ja nikada nisam pevao protiv uprave na tribini i zviždao ni jednom igraču, ali sam terao od trenera jedino Vermeza jer mi je išao na živce.

Klub se ne voli zato što pobeđuje ili gubi. To je nešto jače od pobede ili poraza. Smatram da ni jedan trener, igrač ili uprava ne čine ceo fudbalski klub. Njega čini kompletna istorija, a ne tamo neki navijači koji dolaze samo na derbi + Vojvodinu i Rad, a znaju da pevaju i pričaju "Uprava napolje" i "Rašović nije dobar trener". :)

Isto važi i za zvezdaše. Niste svesni istorije vašeg kluba i trenutne situacije. Tražite bolje igrače, a nema se odakle. Oni koji neće da dođu nazivate izdajnicima (čast izuzecima). Ja prvi se na mestu Lukovića ne bih vratio u ovu kukuruz ligu i odrekao 500-600k €. Vi ste bili prvaci evrope i sveta. Jedni od uticajnijih u svetu niste postali jer ste sve puštali da idu kao i mi posle finala protiv Reala, a dosta je i pokradeno.

To je profesionalizam. Plati me pa ću da igram. Koga više danas boli k**** da igra za Partizan i zvezdu te propada? Igraće i doće kad više ne bude imao gde. Jer u propale klubove mogu da dođu samo propali igrači.

Partizan je ipak u daleko boljoj situaciji od zvezde počevši od igračkog kadra. Ali ako zvezda dodatno propadne pitanje je koliko će to trajati dok ne propadne i Partizan na nivo zvezde, a onda će nam šampion biti ko zna ko.

Ipak, mogu da nas i ugase ja ću uvek navijati za Partizan pa makar se ugasili i osnovali pod drugim imenom, igrali treću bg ligu i sl. Za klub se ne navija zbog Barija ili Hejsela te 20+ trofeja. :) To je nešto jače.

Morate ljudi da shvatite nešto. Partizan i zvezda nisu što su bili nekada. Neće tu pomoći ni Rumenige ili Abramovič kao predsednici te Murinjo kao trener. Fudbal je sve lošiji i tek će biti još lošiji. Budimo malo realni. Svi živimo u kakvoj-takvoj prošlosti ne svesni trenutne situacije. To je problem danas. Veći neg što možemo da zamislimo.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Sve ovo sto si napisao, nema aposlutno nikakve veze sa onim o cemu si prvo pisao, a ni o tome sta sam ja pisao.Sto se tice toga oko transfera zvezdinih , tu si upravu.
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

objasni mi kako smo mi to istorijski povezani sa žutom bojom? :slap:
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Gostovao AEK 1999.
Jusqu'ici tout va bien…
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Tokom svih ovih godina, ako se ne varam, od izgradnje stoje žuto-plave stolice. :) :winner:
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Maree пише:Ajde molim te, razvaliste coveka samo zato sto je rekao da navija za zvezdu.Evo vam ga Toma grobar i Dacic, oni su na jacim pozicijama od Vucica.Ne smarajte vise o tome.A ovi iskompleksirani novinari mi takodje idu na k***c.Prva ima ugovor sa zvezdom i naravno da ce da reklamira svoj program, nece valjda da reklamira partizanove meceve koji se prenose na rts-u ? Isto vazi i za b92, oni prenose kup i normalno je da ce to da reklamiraju.Sto se tice ovog oko Djure i Dzaje stvarno postaje smesno.Kukate na tribini "uprava napolje i djuro lopove" a kad se taj lopov uhapsi, vi onda pisete clanke protiv toga.Clanak za lozenje mase.A to sto tebe ne vole, nema veze sa tim sto si partizanovac, mozda je do toga kakav si covek.
Vecina stvari u tekstu sto je napisano je istina.Samo sto ne mislim da je Djuric zatvoren zato sto je grobar,nego zato sto je lopov, verovatno ce proci kao Dulic,Dzajic,Ceca,Miskovic...Ovo o cemu ti pricas je i napisano u tekstu da se otkupljuju utakmice cz u bilo kom sportu,tako da ne cudi kako pojedinci izvestavajuSlucajno sam taj dnevnik rts-a o kome je prvo i bilo prica,glavna vest je ucinak kkczt u EK,a Partizanova pobeda u drugom planu.B92 ne prenosi EK,vec samo zvedine uktamice.Kada vidim da im je bivsi PR fkcz glavni i da je tu kolega koji je svrsavao tokom finala kupa u vaterpolu ne cudi me sto vas toliko forsiraju.Nesto se ne secam da rts prenosio utakmice Partzana toliko cesto,za Milicevica sa foxa ne bih trosio reci jer on moze samo da prenosi nindza ratnike.Mene je najvise tu iznervirao tu SK,i kod njih je jedan od komentatora bivsi PR fkcz,mislio sam da ce Srdan nesto uspeti da iskombinuje ali protiv Kovacica i Plavsica izgleda nista nije mogao.Ako si pratio malo EL,video si kada je Partizan domacin ukljucivali su se u Pionir pola sata pre,ali kada je kkczt bila domacin imali su specijlne emisije u studiju pre same utakmice.Na otvaranju sezone i prvo gostovanje Partizana(mislim da je Barsa bila)prenoseno je na SK2,i tada su rekli da ce to biti jedini put.Da bi do kraja grupne faze 2x zavrsavao na SK2,i to kada je igrao utakmice u Parizu i Carigradu,2 kljucne utakmice u tom delu takmicenja.Vise su isticali pobede nad KL i LR nego Partizanov prolaz u top16.Cak sta vise na lestvici od 100 najvaznijih sportskih dogadjaja im je ulazak kkcz u EL.Ovo za Vucica ni ti sam neverujes,mozda je na nizim pozicijama ali on se daleko vise pita od obojice.Videli smo koliko nam je taj Dacic pomogao u kosarci,tek kada je on 2001 izasao iz Partizana i ulaska Danilovica i Divca sa licnim kapitalom,tada smo poceli tek da dominiramo.O SPS-u u Fk isto ne treba trositi reci...
Последње учитавање од fanst[E] дана 21 Јан 2014, 22:00, учитано 1 пут укупно.
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

Ti ovde pominjes bivse PR a u tekstu se pominje Vucic.Koji nam je u fk uz formiranje radne grupe navukao jos vecu bedu na vrat.Nisam pratio vase EL utakmice osim ove sa cska.Sto se tice vaterpola to sam gledao i komentator je svrsavao na obe strane.To sto nas vise izbacuju je donekle i vrhunski marketing koji kkczv ima.Niko vama ne brani da prodate prava b92 mozda bi ste tad bili u prvom planu kod njih.
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Ma kakav vrhunski marketing, to su sve politicke igrarije, kilometrima smo mi daleko od nekog iole normalnog marketinga...
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Uvek je bilo vlastodrzaca koji vise guraju jedan ili drugi klub i uvek ce biti. previse j epolitike uslo u sport i previse je sporta uslo u politiku pa se desava ovo sto se desava, a sve zarad novca sa strane sportista, i zarad politickih poena sa strane politicara. I sad je na zalost sve to povezano usko, a nekad nije bilo.

Dosao sam inace da kazem da je partizan trenutno sportska institucija br 1 i da tu nema dileme koliko god mi voleli Zvezdu i navijali za nju. Zvezda se oporavlja u basketu jer ima plan. U fudbalu nema plan i to je tuga. Nece tu pomoci nista jer je organizacija nula. Partizan deluje dugorocno i fudbalu. Zna zasto i kako dovodi igirace i vec zna sta ce biti u buducnosti ukoliko uzme titul, ne uzme titulu, udje u LE, ne udje u LE i svesno svake godine ubacuje decu u igru koju posle dobro ili manje dobro naplati ali ih naplati svakako. Ima i partizan promasaje ali su oni mizerni spram politike kluba koja gra nemilosrdno dobar posao, ma koiko nekad igra bila tuzna na terenu, strpljenje se na kraju isplati. Jbga, mozemo samo da vam zavidimo i to je cinjenica. I zb og svega toga stojim iza recenice da ste uspeli jer bi mi navijaci Zvezde voleli da nam je klub bar priblizno kao vas. Ne kazem da je idealan ali za nas ste Nemacka.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Da li si Partizan napisao malim slovima :slap:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Udara kontru Slobi
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18920
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 246 times
Been thanked: 255 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Sasvim slucajno. :yesko:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Čeka se još pojačanja. Nadam se da ovaj crnac potpisuje :cheers:
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Kad smo vec kod Vucica u ovih godinu, dve vlasti cini mi se da je vise vama uradio nego nama. Pogledaj FK nas, uvalio blokezu i jos par lopova da uzimaju i ono jedno zrno dok sa druge strane kod vas uhapsio Djuru i rezultati se vide odmah (transferi, trener, organizacija uopste od njegovog hapsenja). U kosarci je malo drugacija prica. Kod nas se fura Coki koji zna da radi hteli vi to da priznate ili ne dok je vas KK mogao da se lagano ugasi ali opet je Vucic intervenisao i spasio vas tako da je previse glupa prica kako se navlaci sve nama. Iskreno zao mi je sto mi unistava FK, dodje mi da sednem na sred severa i da placem ali drago mi je sto KK uzdize jer kad bi hteo uhapsiti Covica sve bi otislo niz reku. Cak mi je malo i drago sto ste i vi jaki jer kad vas pobedimo mozemo bar da kazemo da je David pobedio Golijata. :)
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”