Полудим

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
akalicanin
Newgen
Поруке: 33
Придружен: 18 Авг 2012, 16:46
Место: Beograd
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од akalicanin »

Poludim kada protivnikov igrac vec ima zuti karton i nacini penal (u mom slucaju 2 penala isti igrac) i ne dobije drugi zuti.. A isti moj igrac, napravi 2 faula i dobije 2 zuta.. :nervous:
Onda POLUDIM, kada igrac promasi penal i pogodi okvir gola ili mu golman odbrani, a lopta se odbije do njega.. a lik stoji i gleda loptu, dok se ostali oko njega bore da je osvoje.. :slap:
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

akalicanin пише:Poludim kada protivnikov igrac vec ima zuti karton i nacini penal (u mom slucaju 2 penala isti igrac) i ne dobije drugi zuti.. A isti moj igrac, napravi 2 faula i dobije 2 zuta.. :nervous:
Onda POLUDIM, kada igrac promasi penal i pogodi okvir gola ili mu golman odbrani, a lopta se odbije do njega.. a lik stoji i gleda loptu, dok se ostali oko njega bore da je osvoje.. :slap:
Još je gore ono kad neki tvoj igrač dobije žuti i obavezno on mora da dobije drugi žuti i to su ta 2 žuta koja je tvoja ekipa imala. Niko drugi da dobije, nego baš on.
Корисников грб
petarda
First Team Coach
Поруке: 328
Придружен: 26 Авг 2011, 12:02
Место: Novi Sad
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од petarda »

Da li je moguce da na svakoj utakmici protiv mene sudija dosudi penal!? I da li je moguce da na svakoj utakmici meni poniste gol?! I da li je moguce da kada meni dosude penal, moj igrac uvek promasi?
Корисников грб
Boske11
Assistant Manager
Поруке: 884
Придружен: 14 Апр 2013, 10:34
Место: Sr.Mitrovica/Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Boske11 »

petarda пише:Da li je moguce da na svakoj utakmici protiv mene sudija dosudi penal!? I da li je moguce da na svakoj utakmici meni poniste gol?! I da li je moguce da kada meni dosude penal, moj igrac uvek promasi?
Dali je moguce da si toliki baksuz ?
You''ll Never Walk Alone
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Boske11 пише:
petarda пише:Da li je moguce da na svakoj utakmici protiv mene sudija dosudi penal!? I da li je moguce da na svakoj utakmici meni poniste gol?! I da li je moguce da kada meni dosude penal, moj igrac uvek promasi?
Dali je moguce da si toliki baksuz ?
Meni se desavalo da mi poniste po 2 gola i onda primim 1 i izgubim... Strasne stvari, penali se dele ko bombone, ali nikad tebi. A i kad dobijes penal tvoj pajvan promasi...
Корисников грб
Boske11
Assistant Manager
Поруке: 884
Придружен: 14 Апр 2013, 10:34
Место: Sr.Mitrovica/Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Boske11 »

Menise desilo jednom da bude 2 penala za njih u prvih 5 minuta al to jos ranije sad odkad imam ovaj pec 14.1.4 nisam imao slicnih problema
You''ll Never Walk Alone
Корисников грб
petarda
First Team Coach
Поруке: 328
Придружен: 26 Авг 2011, 12:02
Место: Novi Sad
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од petarda »

Boske11 пише:Menise desilo jednom da bude 2 penala za njih u prvih 5 minuta al to jos ranije sad odkad imam ovaj pec 14.1.4 nisam imao slicnih problema
Ovo mi je 5 sezona. Da ne pricam o prethodnim. U ovoj do sada min 10 golova ponistenih. Min 5 penala vs mene dosudjenih i min 5 puta sam ostajao sa igracem manje! A znas sta je najveca nebuloza? Kada protivnik postigne autogol i sudija ponisti zbog ofsajda? LOL To mi se desilo 2 puta do sada. A trenutno sam na polovini ( 19 kolo ).
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Код: Изаберите све

https://www.youtube.com/watch?v=cvK6eC5niPk
Mislim aj da je neka niža liga ili šta već, ali marš!
Последње учитавање од Džajo5 дана 18 Дец 2013, 09:53, учитано 1 пут укупно.
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Na svom terenu igrali protiv mrtvog Vigana, koji su totalni autsajderi, i remiziramo 1-1, a u šutevima je bilo 39-3 (3 ccc, 5 hc, 3 woodworks).
Корисников грб
TheBigOneFCB
Manager
Поруке: 2159
Придружен: 02 Мар 2012, 20:16
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од TheBigOneFCB »

Слика

:nasty:
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Lol Tole namestio :P
Sé un hombre
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Protivnik šalje dugu loptu u prazno prema svom krilu, moj stoper stiže prvi do lopte i vraća je našem golmanu, on je prima i ima potpuno sigurnu situaciju. Na našoj polovini samo golman, ona 2 igrača u čošku i protivnički napadač na 25 m od gola. Sad golman umjesto da je ispuca daleko u polje, on bukvalno dodaje loptu onom usamljenom napadaču koji izlazi sam pred naš gol i naravno zabija.

Sad ja ne znam koliki debil od golmana moraš biti pa da bukvalno dodaš loptu protivničkom usamljenom napadaču! Svako normalan će ispucati što dalje.

Da stvar bude još gora, to je bilo pri rezultatu 1-0 za nas i na kraju je završeno 1-1.

Golman je ter Stegen.
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

mikoexclusive, ma meni bila slicna situacija, samo je lopta bila u petercu... Ni bek ni golman da je pogledaju, protivnicko krilo ulece zaobilazi gosu koji se ne pomera idalje i lagano ubacuje u gol...
Последње учитавање од tanke14 дана 22 Дец 2013, 19:01, учитано 2 пута укупно.
Sé un hombre
jovan98
Newgen
Поруке: 28
Придружен: 29 Сеп 2013, 11:31
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од jovan98 »

Kada moj igrac u Ronaldovom stilu predribla citav teren, gubi snagu, dodje 1 na 1 sa protivnickim golmanom i promasuje gol za 10 metara(zbog izgubljene snage). Ista situacija samo za njihovog igraca ali se njihov igrac ne umara vec pogadja sam ugao gola! Inace igraci imaju veoma slicne atribute! :slap:
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

Koliki je stepen retardacije potreban za ovako nesto. Odlucujuca utakmica i dva autogola, sve se nadam samo da je posledica predsezonske pauze. Samo da nije usla sotona i prokletstvo poslednjeg patcha i u moj save.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wCKL4uLqSl8[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pC_CSBHLKtg[/youtube]
StrikeFront
First Team Coach
Поруке: 329
Придружен: 01 Нов 2010, 15:33
Место: Vrsac
Status: Није на вези

Порука од StrikeFront »

Problem sa auto-golovima imam i ja. U ovih 9.kola lige sto sam odigrao Ostojic mi je vec dao dva auto-gola i to auto-gol direktno za poraz od Cukarickog (1:2) i protiv Zvezde za njihovo vodjstvo ali srecom dobio sam taj derbi (3:1). Zanimljivo da su ti auto-golovi padali oba puta nakon kornera a protiv Zvezde je bas onako zakucao glavom efektno tako da i ovaj auto-gol Obradovica u realnosti nije bio toliko atraktivan...

Imam i mali problem sa izvodjenjem kornera nakon ovog novog patch-a, desava mi se da par puta izvodjaci kornera ( Jojic, Brasanac, Ninkovic itd. ) centriraju loptu u gol-aut ?! Nije to toliko cesto ali desava se.
mikoexclusive
First Team Coach
Поруке: 266
Придружен: 07 Апр 2013, 19:29
Место: Rudo
Status: Није на вези

Порука од mikoexclusive »

Ispali smo od Intera u drugoj nokaut rundi LE iako smo u obe utakmice bili drastično bolji. Oni su dobili obe te utakmice, ukupno je bilo čak 4-0 za njih, što je posebno iritirajuće ako se pogleda ukupna statistika.

Dakle, sabrana statistika iz ta 2 meča:

šutevi 51-13
u okvir 22-8
CCC 1-0
HC 9-3

Zbirni rezultat 0-4!
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

KAD HOCE IGRICA DA TE IZBACI IZ LIGE SAMPIONA TU POMOCI NEMA!
U PARIZU SA IGRACEM MANJE POVEDEM, A U 90+ PRIMIM GOL!
NA TRAFFORDU 2:0 ZA PSG, OBA GOLA IBRAHIMOVIC, OBA GOLA DE GEA SE NE POMERA IZ MESTA. 2 GOL IZ MRTVOG UGLA U BLIZI UGAO, 1. JOS VECA SRAMOTA NIJE NI POGLEDAO LOPTU PROSLA 3M OD NJEGA I USLA U GOL!
2 PUT U 2 SEZONE ISPADAM U PRVOJ RUNDI NOK-AUT FAZE, DOKLE BRE VISE?
Sé un hombre
Корисников грб
Jovan
Assistant Manager
Поруке: 637
Придружен: 09 Апр 2011, 13:47
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Jovan »

Ugasi caps.
kraguj92
Youth Team Coach
Поруке: 83
Придружен: 04 Авг 2011, 17:05
Место: kragujevac
Status: Није на вези

Порука од kraguj92 »

Poludim kada golman izvodi slobodni udarac iz ugla terena, salje dugu loptu, pogadja protivnickog igraca koji uspeva da ubaci u mrezu dok se golman vrati na gol. Samo me tesi da je to greska u igrici. Ili drugo ludilo golmana kada izleti van sesnaesterca sa loptom u ruci, i dobije crveni.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”