KK Partizan [2013/14]

Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Velja93, zaboravio si mnoge stvari! Pesic prvi put sa ekipom od ko zna koliko para pa Ekezia, Avodzobija ti igraci kao i pojedini jos nisu bili uopste tako sitni nego je situacija u klubu bila uzasna! Ovo sto si napisao nije bas tako! Drzava je delila pare KKP i KKCZ isto do 2008 godine! S time da je Zika Pauk i drugi predsednici donosili Zvezdi ono sto su Danilovic Divac i ostali Partizanu! Pre svega Igracima je obecavana plata od 500 k a onda su decembra odlazili zato sto su njihove pare isparavale a prikazivane su kao da su placene nije vam tu Vujosevic kriv. Onda se zvezda 2008 ugasila tj zamrzla pravu zvezdu a ime pozajmila FMP-u tada je drzava nastavila da finasira KKCZVT a zavrnula slavinu pravoj Zvezdi! Partizanu su od 2013 godine sredstva ugasena znaci dolaskom A. Vucica Partizan nije dobio svoj deo od Srbije samo sponzorstvo NIS-a i to u ABGUSTU! Sezona posle F4 je obecana a to sto Vlada Jovanovic nije znao da je realiuje je drugo! Premija je bila obecana i isplacena od postenih ljudi koji cene kosarku a ne od Drzave MESTATE BABE I ZABE!Znaci nije isto i ako nisi lepo obavesten nije lepo ni da pricas takve stvari! Ja sam za to da nista ne dobiju ni jedni ni drugi pa da vidimo ko je sposobniji a to se videlo i sad oko situacije Novak! Opste je poznato sta je bilo i zasto se KKCZVT ukljucila u trku! DA KOMSIJI CRKNE KRAVA! Ali znam i onu drugu KO DRUGOME JAMU KOPA SAM U NJU PADA!!! Tolko! :yesko:
Последње учитавање од Alexandar_81 дана 14 Дец 2013, 16:27, учитано 1 пут укупно.
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Alexandar_81, A sta mislis ko je pomogao za NIS?Pa Vucic naravno.U to vreme Vujosevic je stalno hvalio Vucica.Nije bas da ne dobija nista,al ajde nek bude tako.Necu da ulazim u dalju polemiku,mozda sam neobavesten.Znam i ja da su igraci bezali iz Zvezde posle mesec,dva,ali ono sto su oni radili u Zvezdi to je bahacenje.Kao da su hteli da uniste klub.Pa Vujosevic tako ne bi vodio Zvezdu,a ne ovi koji se predstavljaju kao Zvezdasi.A sto se tice Vesica covek je najveci grobar.Nije slucajno da su skoro pred gasenjem bili rukometni,vaterpolo,kosarkaski i fudbalski klub.Neko je imao nameru da ugasi Crvenu Zvezdu i nije mu to uspelo.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Velja93, ODILICA KONSTATACIJA i pre svega tacna! Neki ljudi unutar DS-a hteli su da uniste zvezdu! Ali nisu samo u DS-u nego i u DSS-u! Da je pokojni Zoran ostao ziv! Zvezda bi bila daleko uspesnija ali istina je drugacija!
Ja pre svega ne mogu da shvatim da se poredi Danlilovic zbog koga smo 1995 jos i neke godine izlazili na terase pozdravljali sampione i jedan Nebojsa Covic koga smo 1996 godine motkama terali posto je pokrao izbore u BG-u JAVNO u sluzbi Milosevica, da bi prvi 2000 godine presao u redove demokrata i pokrao ljude na kosovo ono strasno da bi sad presao u redove naprednjaka poistovecuju i rec im isto vazi! IZVINITE ALI MENI NIJE ISTO I NIKADA NECE BITI!
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Alexandar_81, Istinu zboris.Mene nervira sto je na primer Vucicev brat jedan od glavnih u Zvezdi(cak se prica da ima veca ovlascenja od Covica)a ko je on?Covic je bar imao neke uspehe sa fmp-om i stvorio brdo igraca u njegovoj skoli i imao solidne uspehe.A sta je Vucicev brat uradio?Sta ce biti kad dodje nova vlast?Da li ce onda oni da postave svog coveka?U Partizanu bar rade kosarkasi obrazovani ljudi koji su dugo u kosarci i imaju uspehe,dok su se u Zvezdi provlacili razni biznismeni,tajkuni i neki umisljeni sportski radnici koji su klub doveli do gasenja.Vucic je Zvezdu ukanalio u fudbalu sa Kokezama,Toncevima,Stojadinovicima koji su se dobrano nakrali u ovom njihovom mandatu i voleo bih da joj vise ne pruza takvu pomoc.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Vidis da mozes da shvatis kad hoces :) Partizanu prvo nisu dali pare zato sto Danilovic nije dao da politika udje u KK Partizan posto je video jasno sta je uradila sa FK Partizan a u zvezdu su ulazili ko pijanci u kafanu i izlazili a racune placali nisu! E posle je kriv Dusko Vujosevic sto pita a gde su pare za klub koji osvaja 12 titula za redom koji ide na F4 Eurolige i koji je najvise para dao za nesrecnog Acie Law-a koji je bud zasto primio samo 5 plata u KKP-u! Njegova plata je bila kao Schilbova sada oko 500k za sezonu! A sad vi vidite koliki je to budzet Partizan imao i od koga! Imali su povlastice oko Arene to nema price, davali su nam se termini pred Maccabi to je sramota ne reci i to ne bi dobili da Tadic nije potegao! Inace finansijski sve su Danilovic i Todoric mahinacijama sakupljali prodavali najbolje igrace iz te sezone dovodili mladje koji bi ih nasledjivali a svi znamo kako je islo Drobnjak je ucio Pekovica, Milojevic Perovica, posle Pekovica igrao je Maric nakon Marica Jawai i tad se sve raspalo... sto se tice pozicije krilnog centra Suput je poceo nasledio ga Velickovic i tako dalje sve je dolazilo na svoje mesto u Zvezdi se i dan danas to ne radi! Katic je tu 2 sezone, mislio sam da ce ostati Savovic oni ga najurise dovedose Radenovica nista gore, tu su ameri ode Nedovic, Cvetkovic vidi 3 min igre a isto je godiste sa Bogdanom a ovaj prvi igrac Partizana, Lazic ostao ali ima 5-10 minuta na mecu ostalo presedi na klupi da bi igrao Jaka Blazic koji ce otici na kraju sezone ako ne ove onda one tamo kad mu istekene ugovor! Danas se kosarkasi mnogo tesko prodaju osim ako nisu bolesno talentovani, vidi pod Valancijunas, Pekovic, Veseli, Bogdanovic... znaci na tome mora da se radi... a posto slabo radimo slabo ima i para... jasno ko dan... :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Nek Vujosevic pita Ruzica i SPS-ovce gde su pare kao sto bi i Covic trebao da pita DS-ovce gde je lova a ne mene da smara svakih 72 sata o tome! Pun mi je vise tih nemastina, klubova bez love itd. Ako nemas love gasi se! (vazi i za kkp i za FKCZ) Ova drzava i ovi gradjani imaju vecih finansijskih i ostalih problema od nekog F4 i titule JSL! Lepo je sve to, predstavljanje Srbije u Evropi i svetu mozda, mozda i neki uspeh ali brate skini mi se vise sa kukanjem o nemastini! Lepo imenuj ko je pokrao, ko se ugradjivao, kome je bila namera i cao a ne kukati, kukati i samo kukati. Preko glave mi je paklenog tandema Dzajic-Vujosevic.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Vrlo lose poredjenje.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Zasto lose? Reci mi da ne kukaju skoro u isti minut?
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

paske, :ave: BAS TAKO BRATE!!! UPRAVO TO! :yesko:

Inace nemamo para a zavrseni su Milenko Tepic stize u ponedeljak 100%
Jovan Novak stize u cetvrtak 95%
Edo Muric ne verujte ja sam tako cuo!!! Ali bi bilo NEVEROVATNO!!! A zvezda Vraca Milka Bjelicu koji u Ritasu ima 200 tisuca i pricaju da nemaju para!
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
RASMC
Assistant Manager
Поруке: 698
Придружен: 09 Апр 2012, 14:57
Место: Niš
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од RASMC »

Alexandar_81, Blažič je potpisao ugovor na tri godine.
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Milko ne igra u Ritasu i ima ugovor na mesec dana tako da bi u tom slucaju dosao besplatno
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Ne razumem zasto Muric,on nema sanse da brani bilo koju 4,prenizak je za tu poziciju.Kada vec dolaze Novak i Tepic,Gagi moze da pokriva minute Terensu dok je ovaj na klupi.Nama je mnogo potrebnija petica...
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

fanst[E], da me j... ako znam! Tako sam cuo! Vul3, dobro igra za Kutxu ali brate i on ima veliku platu aj kazi da igra za kikiriki ? Ima i u nasoj ligi onaj mali sto je vas pa otiso ne znam u FMP da igra isto dobra 4 da pokrije te minute dok se ne oporavi Mitrovic! RASMC, pa znaci ako oces da uzmes neke pare moras da ga prodas na kraju sledece sezone, a sad ti meni kazi koliko se krecu igraci kao sto je Blazic i ko uopste oce da kupi takvog igraca ? Kad ih ima na hiljade u USA???? i To brate DZABE...!!!! :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

"Na treningu u subotu se prilično ozbiljno povredio Bogdanović. U jednom duelu, prilikom skoka je dobio udarac, stvorio se spazam, oseća bolove u leđima. Nije trenirao, a sada je igrao pod injekcijama. Toliko nam je bila važna utakmica.
Zahvaljujem se igračima na tome što imaju karakter i hrabrost da igraju i pod povredom, da idu preko bola i umora. Hvala publici koja je došla u ovolikom broju, na podršci. To nam je puno značilo. Njihova energija je odlično sredstvo oporavka za ove momke", rekao je posle meča Duško Vujošević
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Primetno je bilo da je Bogdan malo losiji danas, ali svaka mu cast ako je tako, to samo pokazuje koliko ovi momci daju za sveti dres, i koliko su krvi i znoja spremni da proliju da bi ga branili casno,po cenu svega !
:cheers:
Корисников грб
Berserk
Manager
Поруке: 1289
Придружен: 25 Дец 2011, 22:04
Место: Petrovgrad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Berserk »

Kad se Bertans vraca ?

Sada sa Tepićem ćemo dobiti dubinu, samo nam fali Centar neki.
Sir Alex Ferguson, A Knighted Champion
So Many Years the boss and we adore him
Simply The Best, United through and through
Forever we will be his Red Army
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Februar/mart
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Sad gledam, kad se sabere negde u proseku sto daju Musli,Gagic,Milutinov i Salic po jednoj utakmici u EL, je ukupno oko 12 poena, a to je malo...
Ja sam mislio da Musli ima mnogoo vise stofa, ali sam se zajebao...Ocigledno je rezultat njegove apsolutne dominacije u juniorima,to sto mu tad nije bilo ravnih,ali nazalost, on je po zrelosti ostao junior,a Valanciunas, koga je tada Musli trpao na Juniorskom turniru Evrolige sa po 30 poena, je sad u NBA.Drugo, vidim Evroliga objavila klip, Focus on Djordje Gagic, i vidim ispod komentare tipa : Drvo,mars iz Partizana! Gde nadjoste ovu budalu! ...
I zamislite on bas slucajno pogleda to? Sta mislite kako bi se osecao? Moramo svi da priznamo da nije top klasa ni za bek-ap centra ali moramo da ga podrzimo jer je nas !
Sad se najvise uzdam u Milutinova, fino je odigrao na pocetku ono protiv Fenera u Bg, al sad vidim da se i on uklapa u centarsko sivilo.Salic je dobio sansu na pocetku,nije je bas iskoristio, al on je dijamant koji ima jos mnogoo da se brusi ,da bi bio dobar,nadam se da ce prolazkom kroz Duletov dril postati vec sledece godine konkurentan centar Evroligaskim gromadama
:cheers:
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Sinke пише:Sad se najvise uzdam u Milutinova, fino je odigrao na pocetku ono protiv Fenera u Bg, al sad vidim da se i on uklapa u centarsko sivilo.
O čemu ti bre, pa Milutinov pola utakmica nije igrao zbog povrede... Dečko je strašan, pa on nema još ni 19 godina, samo da nastavi ovako da radi, malo više mase, i imamo novog Pekmena ;)
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

A na tom klipu evrolige focus on Gagic umesto da ga ishvalite kao da je Hauard vi ga prozivate.Potrudite se malo mozda neko nasedne na taj blef i vi ga uvalite negde.A sto se tice Gagica bolji je sigurno od Muslija koji je vas ubedljivo najgori centar.Covek ne moze kos da da sa pola metra,a kamoli nesto iz reketa,za razliku od Gagica koji nekad nesto i ubode.Milutinov vec sad odskace za klasu od svih centara u Partizanu,mada mu dosta fale fizikalije,ali poseduje tu solidnu centarsku tehniku.Ono sto je igrao Pekovic na pocetku karijere u Partizanu nije ni priblizno ovome sto igra Milutinov.Ali je zato Pekovic napredovao nenormalno.Zna Dule da radi s centrima,ali trenutno osim Milutinova koji je bio povredjen nema materijala.Onaj Salic mi se i nesto ne svijda,ali on je 95 godiste pa za njega ima vremena.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”