Premier League 15/16

Корисников грб
uros
Manager
Поруке: 1783
Придружен: 28 Окт 2012, 22:45
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од uros »

"Sve je kod njega samo pitanje nametanja kontrole i moći. Iako više nije menadžer, on i dalje pokušava da se ponaša na isti način", tvrdi Kin.
Слика
Bivši kapiten Mančester junajteda Roj Kin oštro je napao legendarnog trenera Aleksa Fergusona, koji je sada direktor Đavola, zbog "apsolutne vlasti" u klubu.

Kin je naglasio da škotski stručnjak pokušava da nametne potpunu kontrolu i vlast u klubu i da je "strašan egoista".
"Sve je kod njega samo pitanje nametanja kontrole i moći. Iako više nije menadžer, on i dalje pokušava da se ponaša na isti način. Ferguson ima neviđeni ego", rekao je Kin.

Junajted je od početka sezone zabeležio čak tri poraza na Old Trafordui i trenutno zauzima deveto mesto na tabeli sa malim šansama da ostane u trci za odbranu titule.

Fergusona je na mestu menadžera kluba po završetku prošle sezone nasledio njegov "štićenik" Dejvid Mojes.

Kin, koji je bio vezni igrač Junajteda u periodu od 1993. do 2005. godine, naglasio je da je njegov bivši menadžer u Notingem Forestu, Brajan Klaf bio najbolji stručnjak sa kojim je radio u karijeri.
We'll keep the Red flag flyin' high!
Корисников грб
uros
Manager
Поруке: 1783
Придружен: 28 Окт 2012, 22:45
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од uros »

Portugalac na klupi Čelsija zna uzroke nešto slabijih rezultata svog tima i poručuje da ova ekipa nije favorit jer je promenila stil igre.
Слика



Navijači Čelsija su očekivali mnogo više od povratka Žozea Murinja. Uoči starta Premijer lige, verovalo se da će Plavci sa Murinjom voditi žestoku bitku sa mančesterskim klubovima, ali sezona je donela drugačiji rasplet. Gradski rival Arsenal je na vrhu, a Čelsi nikako da uhvati ritam i priđe Tobdžijama.

Poraz u Stouku je doneo razočaranje navijačima Plavaca, a Žoze Murinjo samtra da njegova ekipa u ovom trenutku nije ozbiljan kandidat za titulu u Premijer ligi.
„Ko vam je rekao da smo mi glavni konkurenti za osvajanje šampionata? Ne delim to mišljenje. Mi smo možda tek u grupi od šest timova koji su potencijalni kandidati. Konkurenti igraju na najvišem nivou, dok smo mi promenili stil u odnosu na prethodne godine. Ne zaboravite da je Čelsi pre dve sezone bio 25 bodova iz šampiona, a prošle je zaostao 14 bodova“, rekao je Murinjo na konferenciji za novinare u Londonu.

Murinjo vidi i razlog Čelsijevih kikseva u dosadašnjem delu sezone. Problem su napadači.
„Aguero, Runi, Staridž i Suarez su postigli desetak golova, Runi osam, Žiru sedam... Ako me pitate da li bih i ja voleo da ima napadača koji je postigao 10 golova, onda je moj odgovor da. Kada bi imali takve napadače, bili bi na čelu tabele“, jada se Portugalac.

Inače, najbolji strelci Čelsija u Premijer ligi ove sezone su vezisti Azar (šest golova), Oskar (pet) i Lampard (četiri). Od napadača Širle je dao tri gola, Samuel Eto dva, a Tores i Demba Ba po jedan pogodak.

Murinju su neki zamerili što je iz startne postave u Stouku izbacio Frenka Lamparda.
„Ovo je moj tim i ja donosim odluke. Dobar ili loš, ipak je moj i trudiću se da od njega izvučem maksimum i da ga poboljšam, kao i svakog igrača u njemu. Nije lako unaprediti igru fudbalera koji ima 30 godina. Ali mogu da unapredim igru nekoga ko ima 20 godina poput Edena Azara. I dalje pravimo tim i igru i učimo igrače kako da se prilagode sistemu“, poručio je Portugalac.
Последње учитавање од uros дана 09 Дец 2013, 17:33, учитано 1 пут укупно.
We'll keep the Red flag flyin' high!
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Još nije procurila Fergijeva biografija na net?
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Ima na engleskom.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Daj link na pm ili fejs
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
uros
Manager
Поруке: 1783
Придружен: 28 Окт 2012, 22:45
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од uros »

Proslijedi i meni molim te. :)
We'll keep the Red flag flyin' high!
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Слика

Svi pevaju Mojesu, podrzavaju ga, odusevio sam se.

Manchester is still UNITED!

To su navijaci, evo zasto smo drugaciji od ostalih :fanman:
Последње учитавање од neme93 дана 11 Дец 2013, 00:26, учитано 1 пут укупно.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Svidja mi se mnogo koliko se na mecevima bori Flamini, dok ja i dalje ne vidim sta Arteta radi sem sto zadrzi loptu i vrati je nazad.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Samo neka pletu momci, ko god da je na terenu, ista je igra, to je prava stvar.
Последње учитавање од Vladar дана 11 Дец 2013, 21:39, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Steta sto niste primili treci
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Moguci protivnici:

Olympiacos, Galatasaray, AC Milan, Zenit St Petersburg, Dortmund i Schalke.

Nemce bih voleo da izbegnemo. Svi ostali su jako smesni. Galata je opasna, ali ipak, primili su 10 golova od Reala, Juve prosli samo zbog terena i Konteovog pristupa.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Eto u MLS, Lukakua da vrate i eto resenja problema
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Ne znam šta Lukaku mora da uradi da dobije pravu šansu...
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Nadam se da cemo Zenit izvuci.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Pazi ove trolove, evo ja vam vec sad kazem da ce Celsi biti ispred Junajteda ove sezone i da ce osvojiti vise trofeja. Pa cemo da odradimo quote na kraju sezone. Do tada :poz: i ne mracite temu ako nemate nesto pametno da kazete
bice zajebano, mojes najavljuje atak na LS :xD: Koliko je samo Ferguson imao uticaj na ovu prosecnu ekipu i ... Neme and co :poz:
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Citat na kraju sezone
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Nije Napoli zasluzio dtreci gol. Nije ni drugi, da se nisu sramotili na 5 minuta pre kraja kada su blejali na terenu misleci da im je dovoljno 1-0, mozda bi i uradili nesto vise. Svejejdno, dva najbolja tima u grupi idu dalje, sasvim zasluzeno.
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Pa mislim da je sad sve jasno, srecno u borbi za 5. mesto, tj LE... Mada svidja mi se sto se i dalje nadas... kako ono kazu, nada umire poslednja
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
TSG
World Class Manager
Поруке: 4557
Придружен: 11 Нов 2010, 18:47
Место: Banja Luka
Status: Није на вези

Порука од TSG »

Milan je očajan, bilo bi dobro da njih dobijemo.
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Mancester ide na Zenit,Olimpijakos ili Galatasaray.Nema teorije da izvuce nemce i Milan.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”