FK Crvena Zvezda (Official Thread)

Zajednički igramo sa istim timom i delimo svoja iskustva.
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

kiba, Kasalica oko 2,5 mozes da izvuces,Dauda oko 2 na pocetku.Lazic moze da se proda za 3 do 3,5 miliona evra minimum.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Miilan90
Newgen
Поруке: 23
Придружен: 07 Апр 2012, 13:38
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од Miilan90 »

Gledam ali nisam video da je neko uspeo da vrati Srdjana Mijailovic? :poz:
Корисников грб
A.Boghossian
Manager
Поруке: 1121
Придружен: 05 Нов 2010, 03:15
Место: Parma, Italy
Been thanked: 1 time
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од A.Boghossian »

srđan mijailović je zver.
buffon, thuram, benarrivo, sensini, cannavaro, fuser, baggio, boghossian, veron, chiesa, crespo
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Moze Micko da se vrati za 8 milki al tesko da neko ima tu lovu...
Корисников грб
Megatone
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 26 Нов 2010, 01:19
Место: Island
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Megatone »

Doveo sam Micka u 3. sezoni za 7,75. Evo ga u petoj sezoni
Image

Dovesti Djurdjevica obavezno!
Image
Корисников грб
RASMC
Assistant Manager
Поруке: 698
Придружен: 09 Апр 2012, 14:57
Место: Niš
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од RASMC »

Prodaj Daudu i Kasalicu i dovedi Đurđevića iz Rada.
Корисников грб
zolinho10
Youth Team Coach
Поруке: 120
Придружен: 05 Мар 2011, 00:04
Место: Kraljevo
Status: Није на вези

Порука од zolinho10 »

Слика

Evo jedan moj omladinac. Mene Micko nije odusevio mada sam dao mnogo para za njega.
Корисников грб
Dark Phoenix
Newgen
Поруке: 46
Придружен: 05 Нов 2010, 10:16
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од Dark Phoenix »

osasa пише:
Dark Phoenix пише:Evo jednog bisera iz omladinske skole

Slika

Samo jedan savet mi je potreban. Da li je pametno da ga maksimalno forsiram ili je bolje da ga pustam u drugom poluvremenu, krajem utakmice u igru ?
davno nisam video ovako dobrog naseg regena... stavi SS kroz par sezona da vidimo u sta si ga razvio :cheers:
Stavicu ss kroz par sezona, samo da dodjem do malo vremena za igru
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Megatone, Meni je Spartak Moskva na kraju trece sezone ponudio 36,5 miliona evra,ali samo odbio.Dobro stojim s parama i mislim da mogu za sezonu dve da izvucem vise.
Последње учитавање од Velja93 дана 24 Нов 2013, 15:14, учитано 1 пут укупно.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
RASMC
Assistant Manager
Поруке: 698
Придружен: 09 Апр 2012, 14:57
Место: Niš
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од RASMC »

Uspeo sam da prodam Mladenovića za 5 miliona. :slap: :xD:
Корисников грб
CitizenBJ
Youth Team Coach
Поруке: 120
Придружен: 24 Окт 2011, 10:36
Место: Sombor
Status: Није на вези

Порука од CitizenBJ »

Miilan90 пише:Gledam ali nisam video da je neko uspeo da vrati Srdjana Mijailovic? :poz:
Ja sam ga doveo po isteku njegovog ugovora :)
Корисников грб
Megatone
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 26 Нов 2010, 01:19
Место: Island
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Megatone »

Velja93, Pa, sada kada razmislim, mislim da sam mogao da izvucem i vise ali i ne bih ga prodao da nisam imao ovog. Image
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Megatone, Odlican ti ovaj. :cheers:
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Слика

Jos malo i druga faza. :claping:
Корисников грб
ivogud
Assistant Manager
Поруке: 574
Придружен: 01 Дец 2010, 21:01
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од ivogud »

Zavrsena 1 sezona vise nego uspesno, osvojena i titula i kup, titula impresivno, kup sam se provukao u finalu protiv Rada na penale:

Слика

Слика

Kvalifikacije mi za sada idu odlicno, nisam puno menjao ekipu uigrani su maksimalnou playoffu igram protiv Dinama, nadam se da cu ih nabusiti dobro pa da vidimo kako stojim sa jacim protivnicima

Слика

Sto se tice igraca prodao sam Gogica za 600k, Kasalicu za 875k(ocajno igrao, isticao mu ugovor), sa Mrdjom sam raskinuo ugovor(bio povredjen 7 meseci, niko nije hteo da ga kupi), i Milijas je otisao za 1M( spor za moj nacin igre + velika plata), i Onjilo ce da leti upravo, pobunio se sto sam doveo Cordobu kao guzva mu na njegovoj poziciji, ide za 2M i procente

Savicevica sam postavio za kapitena, razbija kako igra i razvija se odlicno, Grujic isto tako, Djurdjevic igra dobro ali mu ocene ne mrdaju

Sto se tice dolazaka doveo sam Maksimovica na free, Trajkovskog iz Maribora za 2M i Cordoba za 1M. + Cmiljanic iz Buducnosti na free jos od ranije dogovoreno, razmisljam se da li da dovedem i Pavlovskog ali bice mi pretrpana sredina

Слика

Слика

Balans preko 8M jos ako udjem u ligu sampiona bice extra, i za kraj evo jedne preporuke za HOYD-a

Слика

To je to do sl polusezone :fanman:
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

Druga sezona pocela,igram protiv nekih Gruzina za Ligu Sampiona i lagano prolazim.Prelazni rok mogu da kazem da sam prezadovoljan.Pogotovo prodajom.Zao mi je samo sto mi je promakao Fatic za 66K,koga inace dovodim u svakom Manageru,i A.Lukovic koji je otisao u Dnjepar za 2,5M koje sam imao da dam,kao i smesnu platu.Medjutim dok sam ugovarao ostale transfere on mi je promakao,ja sejvovao i prc...Kao i do sada svima koje sam prodao sam ubacio klauzulu od 35-50% od sledece prodaje.Sad jos uvek trazim nekog AML sa prostora EX-YU,tako da ako neko ima nekog da predlozi pricajte ljudi.A evo i prelaznog roka :ole:
Tri transfera sa kraja prve sezone i ostali od ove godine:
СликаСликаСлика
Последње учитавање од Baja дана 25 Нов 2013, 04:39, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Rene Mihelic, Nemanja Andric, Maksimovic, Lukovic (ovi mega popularni klinci u19).
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
icko1610
First Team Coach
Поруке: 327
Придружен: 09 Нов 2010, 15:49
Место: Zaječar
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од icko1610 »

I ja završih sezonu, najzad. Osvojena titula, kup završen u četvrtfinalu, a u Evropi ispao u plej-ofu od Totenhema, koji je kasnije stigao do polufinala.
Sezonu počeo sa 4-2-3-1, ali sam tu primao dosta golova. Na polusezoni promenio u 4-5-1, i to je mnogo bolje ispalo. Imao sam kontrolu u skoro svakom meču, i često rivale spuštao na po 5-6 šuteva po meču. Protiv Partizana i Voše, sam igrao na counter, i nisu mi primirisali golu...
Nosioci tima su bili fenomenalni Onjilo (32 gola u sezoni), Milijaš, Rajković, Lazović, kada se oporavio, Martinović i Jovanović, u prvom delu sezone, a u drugom i Kristijan Ramos. Arauho počeo stidljivo, ali vremenom sve bolji. Mijailović odličan u prvom delu, u drugom sam doveo Udovičića (pun pogodak). Prodajom igrača uopšte nisam zadovoljan. Mogao sam i više da uzmem za Daudu, Kasalicu i mihajlovića, ali sam ih nekako prodavao u nevreme. Za drugu sezonu dolaze Maksimović, Urošević, Petrović (Radnički KG), Čović (Donji Srem - 20 golova u prvenstvu), plus što planiram da forsiram klince.

Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Корисников грб
Baja
Global Moderator
Поруке: 2412
Придружен: 08 Нов 2010, 18:59
Место: Beograd
Has thanked: 22 times
Been thanked: 52 times
Status: Није на вези

Порука од Baja »

zele пише:Rene Mihelic, Nemanja Andric, Maksimovic, Lukovic (ovi mega popularni klinci u19).
Hvala brate,videcu mozda vratim Maksimovica,mada za oko mi je zapao Nemanja Mihajlovic iz Rada.Mihelica nazalost database nije ucitao :argh:
Sta mislite?
Слика

Takodje treba mi savet koga staviti za kapitena i zamenika?Najvece liderstvo ima Marko Petkovic 18,za njim su Vukan Savicevic,Aca Kovacevic i Filip Kasalica sa 13 i Darko Lazovic sa 12?!
Последње учитавање од Baja дана 25 Нов 2013, 15:00, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
JasminPetkovic
Assistant Manager
Поруке: 655
Придружен: 19 Јун 2012, 20:00
Место: Surdulica
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од JasminPetkovic »

Ma AML za Zvezdu Andrija Lukovic iz Rada ili Nemanja Maksimovic iz Verone,a nije los ni Zivkovic iz omladinaca
Meni kapiten Petkovic,od kako sam mu dao traku,najbolje ocenjeni igrac je u timu
Слика
Пошаљи Одговор

Повратак на “Vodič kroz timove & zajednička igra '14 / Team guide & Teamwork '14”