Mali fudbal...

Mesto za neobavezna ćaskanja
Корисников грб
Boske11
Assistant Manager
Поруке: 884
Придружен: 14 Апр 2013, 10:34
Место: Sr.Mitrovica/Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Mali fudbal...

Порука од Boske11 »

E drugari, sta da vam kazem otvorio sam ovu temu, jer video sam ovde ima svakakvih budala salim se naravno, e ovako imam ekipicu jednu za mali fudbal, igramo tako po turnirima i ajd da se ne hvalim nekad i uzmemo prvo mesto :rugalica: naravno ako neko moze ovde ko je blizu BG ust ne mora da je blizu samo nek dodje ako je problem smestaj nema problema dobice smestaj + drugaricu :yesko: i eto problem resen tako da ako je neko raspolozen da se cujemo i izigramo se malo, a kasnije naravno da odemo u neku kafancinu da se opijemo, takav je red kod nas posle tekme idemo na pice a na utakmici se desi svasta sto ce te se i uveriti, tako da ako je neko raspolozen da igra fudbal, nek se javi cisto da sklopimo neka nova prijateljstva i malo da se sprdamo, voleo bih kad mi mogao novopeceni mladozenja da dodje Aleksandar_81 al tesko ce ga zena pusti :nasty: salim se Aleks ti si uvek dobro dosao, ako neko ima neki predlog nek napise posto smo mi bukvalno kotlic ekipa moz'mo da se dogovorimo i tako da picimo ionako ne znamo sta cemo od posla.... ova mi je ideja sinula jer su isto uradili i ljudi iz pes serbia, sa kojima sam igrao fudbal stvarno su dobri drugari i stvarno je vredno truda bar da se okupimo jednom mesecno.... :poz:
Последње учитавање од Boske11 дана 23 Нов 2013, 13:29, учитано 2 пута укупно.
You''ll Never Walk Alone
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Bila je prica o ovome, ali izgleda da su ovde samo menadzeri ne i fudbaleri. :P
Корисников грб
Boske11
Assistant Manager
Поруке: 884
Придружен: 14 Апр 2013, 10:34
Место: Sr.Mitrovica/Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Boske11 »

Steta, pa ne moramo mi ni igrati fudbal, msm da je bitnije da se nadjemo ovako malo i upoznamo odemo negde da popijemo i tako..... :poz:
You''ll Never Walk Alone
Корисников грб
kLeSa
World Class Manager
Поруке: 3305
Придружен: 13 Нов 2010, 14:08
Место: Srbija - Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од kLeSa »

Ja sam igrac/MenaDJer... Mogu dve funkcije u klubu da obavljam :D
Корисников грб
Boske11
Assistant Manager
Поруке: 884
Придружен: 14 Апр 2013, 10:34
Место: Sr.Mitrovica/Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Boske11 »

E nama ne trebaju 'vamo igraci u lokalnom klubu, a ovo za MenaDjera mogu da ti sredim, imao bih pristojnu platu :lol: :yesko: :cheers:
You''ll Never Walk Alone
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM Kafana/FM Caffe”