FOOTBALL MANAGER 2014 DEMO - download

Sve o Football Manager-u 2014
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

FOOTBALL MANAGER 2014 DEMO - download

Порука од Orthodox »

Velika zahvalnost svima koji su kupili FM14 i igrali BETA verziju i koji su pomogli prijavljujući probleme u beta verziji da se igra skroji na najbolji mogući način kako bi bila spremna za izlazak 31.oktobra 2013!

Za one koji još uvek nisu kupili FM , sada predstavljamo DEMO verziju Football Manager-a 2014 preko Steama!

Kao i do sada, morate imati instaliran Steam na vašem računaru , a ukoliko ga nemate možete preuzeti besplatnu Steam aplikaciju OVDE .

Napravite svoj nalog i kada budete na Steamu pratite sledeća uputstva:

1. U delu za pretragu ukucajte Football Manager 2014 Demo.
Слика
2. Sa desne strane kliknite na Download DEMO for PC (skrolujte meni na dole)
Слика
3. Pratite dajla uputstva za download i instalaciju DEMO verzije

DEMO verziju možete igrati najvise 6 meseci u igri i mozete svoj SAVE fajl iskoristiti i za full igru (kao i za BETU).

Ukoliko imate bilo kakve sugestije o samoj igri (bagovi i ispravke) mozete prijaviti to na adresi

Код: Изаберите све

http://community.sigames.com
Na Serbian FM-u još uvek možete kupiti full igru po ceni od 3550 dinara do srede, 30.10. sve do 18 časova, a i nakon toga možete kupiti Football Manager 2014 full igru, samo po nešto većoj ceni koja će biti istaknuta 31.10.

Za one koji koriste BETA verziju igre, da bi ste imali novi UPDATE samo izadjite iz igre i Steama, ulogujte se pnovo i automatski dobijate update.

Vaš Serbian FM
Последње учитавање од Orthodox дана 31 Окт 2013, 01:44, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
damirdobranic
Newgen
Поруке: 36
Придружен: 01 Нов 2010, 15:52
Место: Belgrade
Status: Није на вези

Порука од damirdobranic »

da li moze neko da izbaci quick start za srbiju? :) znam da sam prosle godine imao isti :) hvala :)
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Ne to je prosle godine bilo zabranjeno tako da je sigurno ista situacija i ove..
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2014”