FK Partizan [2013/14]

Da li ste zadovoljni pojacanjima do sad ?

Da
18
69%
Ne
8
31%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Ne moras na ignore, jednostavno ga iskuliras pa kad shvati da nije vise zabavan prekinuce to da radi.
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Djemba-Djemba, Krstajić prethodno, onda Tejgo.. to su poznate, ali ne i world class igrači.

Ja puca mi što si me stavio na ignore listu.

I nisam protiv privatizacije, za sam.. samo navodim primer. Recimo oni iz Uniteda su terali Glejzere i ima još primera.. ja sam za privatizaciju.. do tada neka Đure.

E da..

Pevaju oni (navijači) "Uprava napolje, uprava napolje.." i oni stvarno izađoše na svež vazduh. :xD:

-MiX-, O kakvoj ti zabavi pričaš bre? :) Ja sam stvarno za Đuru uopšte ne provociram i ne šalim se. :)
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Eto koliko sam ja upravu još jednom pokazuju i dva igrača.. navijači koji sebe nazivaju Grobarima, a trenutno igraju jake ulogu na Jugu i Istoku su bolest ovog kluba, oni teraju gospodina Dragana Đurića.

Jedan čovek, inače veliki protivnik Dragana Đurića je realno objasnio situaciju. Da ti nazovi navijači prave lošu atmosferu oko kluba bez obzira na sve. Pogledajte kako igra Marković, lik da za nekoliko utakmica više golova u Benfici nego u Partizanu za celu karijeru. Pogledajte samo kako igra, Portugalci šta pišu o njemu..

Stefana Šćepovića slave, tri utakmice, tri gola.. u Hihonu koji je drugoligaš u Španiji ali liga jača za mali milion puta od ove naše tramvaj lige.

Kako smešno i patetično. Marko je isto klasa kao i njegov brat ali ne može da igra u ovakvoj atmosferi pored razmaženih tatinih i maminih sinova koji ne znaju bale da obrišu. Navijaju za Partizan i zvezdu i sada slušaju priče iz prošlosti i misle da su ovo 80 godine.. e pa nisu, zvezda je nekada bila evropski prvak, Partizan isto igrao veliku ulogu u evorpi to je prošlo i ćaooooo !

Samo vi pljujte, šamarajte igrače, a posle od istih očekujte golove.. razmaženi klinci..

I zato.. glasnije nego ikad:

DRAGAN ĐURIĆ ! :shy:
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Molim da se Slobi izbrise dupli post. Ne moze samo on da pise u ovoj temi,ima i nas normalnih koji bi nesto da kazemo.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

SlobaGrobar пише:Marko je isto klasa kao i njegov brat ali ne može da igra u ovakvoj atmosferi pored razmaženih tatinih i maminih sinova koji ne znaju bale da obrišu.

Pa taj isti Šćepović je tatin sin, isto kao i onaj Mihajlović u Zvezdi(Radmilov sin). Pa šta misliš, da je on u Partizanu zato šteo je vanserijski talenat, jeste kitu lastinu, nego je sve to na Sladjanovo ime.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Iskulirajte ga, molim vas! :waller:
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

I ja vas molim da iskulirate Slobu, shvatite da se on nikad nece pomiriti sa tim sto mi tvrdimo i uvek ce imati drugacije misljenje od svih nas :cheers:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Imam argumente, vaš problem, i u pravu sam.

Zele@
Može biti da si sada ti u pravu, ali kako druga priča čim odu iz Partizana? Najsvežiji primeri su S. Šćepović i L. Marković.. dal su veliki pritisci nad njima ili nešto drugo ne znam, ali je čudno. Ne možeš da igraš bolje u Portugalskoj ili Španskoj drugoj ligi od JSL...
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Код: Изаберите све

http://www.zurnal.rs/2013/09/01/stefan-scepovic-pogodio-i-protiv-majorke/index.html
Sto neko rece: 'prodali ste pogresnog Scepu.' :xD:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Onaj nastavnik iz škole inače veliki zvezdaš o kojem sam već pričao par puta rekao je kada je Stefan došao u Partizan:

"Strašan igrač, žao mi je što je došao u Partizan, šteta što nije u zvezdu.. jedan od najboljih napadača koje Srbija ima, a najbolji u ligi, onaj pravi napadač, mnogo je bolji od brata.."..

Inače je trebao da dođe u zvezdu, ali je ipak došao u Partizan.. :)
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

@Coa brate,procitao sam ceo tekst,nadam se da ima jos ovakvih,ali bojim se da mi skoro pravo sunce iznad Humske necemo gledati,mozda samo ovo zubato,lazno,koje ce brzo da prekriju oblaci i kisa :yesko:
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

Bio sam na koncertu pa ne gledah tekmu...kakvi smo bili?
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Odlicni
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Zivkovic,ista stvar kao i sa Markovicem,odigrace daj Boze ovu polusezonu kako valja,da mu se digne cena,a onda kad ga utripuju da je zvezda,kao i Markovica,sledi cuvanje nogica,lazne povrede,i ostalo,dalje znate.. :nasty:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Utakmicu malo pokvario sudija pred kraj.. vodili smo 3:1, Volkov kao zadnji čovek odbrane srušio njihovog igrača a sudija ni faul nije svirao.. bio je faul i crveni.

Ovako ja sam zadovoljan, ali to mora i dosta bolje. :)
Корисников грб
Lola
Youth Team Coach
Поруке: 164
Придружен: 06 Нов 2012, 10:49
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од Lola »

i na kraju nista od Djurdjevica a?
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Pa gde ce lazov da da pare! Treba bre SPS-u sad kad rekonstruisu vladu da plate Anu Bekutu da peva!! :nervous:
Za ovaj prelazni rok zaradili smo oko 15 miliona evra a potrosili 187 hiljada evra na Beka Fofanu! SRAMOTA! :censored:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Pedja26
First Team Coach
Поруке: 410
Придружен: 20 Сеп 2011, 16:22
Место: Vrsac
Status: Није на вези

Порука од Pedja26 »

Obradovic raskinuo ugovor sa Saragosom....
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Pedja26, sta ce nam levi bek imamo Volkova, Petrovica i Gulana! Treba nam DESNI BEK, STOPER, ZADNJI VEZNI i NAPADAC boze ima li te :banned:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

Alexandar_81 пише:Pedja26, sta ce nam levi bek imamo Volkova, Petrovica i Gulana! Treba nam DESNI BEK, STOPER, ZADNJI VEZNI i NAPADAC boze ima li te :banned:
Tu sam, tu sam :poz:
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”