Premier League Fantasy 2013/14

Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Podrivaj, neka, trpi Simic. Trpi i ceka priliku, a kada je doceka... bices nevoljni ucesnik vrlo ruznog snosaja.

Nepotrebno je reci, napravio sam jos dve izmene. Kutinjo je zamenio Silvu, Zabaleta Enrikea. Necu vise.
Последње учитавање од Vladar дана 16 Авг 2013, 17:08, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Nemanja
Assistant Manager
Поруке: 653
Придружен: 26 Окт 2012, 15:53
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Nemanja »

Слика

Evo i ja da se prikljucim, prvi put igam ovo, nadam se da necu biti najgori. :zelenko:
Jedina dilema oko tima mi je da li da ubacim Dzeka Vilsira Umesto Cembrlena, sta vi mislite?
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Cemberlen nije dobijao puno prilika prosle sezone, uglavnom je ulazio sa klupe i nije pokazao mnogo.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Vladar пише: Nepotrebno je reci, napravio sam jos dve izmene. Kutinjo je zamenio Silvu, Zabaleta Enrikea. Necu vise.
Htedoh da ti napisem:

Znas li da su ti u timu 3 igraca koja fizicki nisu spremna da iznesu 90 minuta, i jedan koji ima samo jednu tekmu sa timom u nogama?

A sad cu da ti napisem:

Znas li da su ti u timu 2 igraca koja fizicki nisu spremna da iznesu 90 minuta, i jedan koji ima samo jednu tekmu sa timom u nogama?
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Oni ce za jedno poluvreme da obave vise posla nego tvoji nesrecnici Benteke i Tonev za sest kola.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Hah.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Jovan
Assistant Manager
Поруке: 637
Придружен: 09 Апр 2011, 13:47
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Jovan »

Upao i ja.

Слика
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Ne znas ni ti.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Jovan
Assistant Manager
Поруке: 637
Придружен: 09 Апр 2011, 13:47
Место: Beograd
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од Jovan »

Jebat cu vas ruzno. Pogotovo Gadjija.
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Znaci Nikolicu, fukso, krijes ekipu, a ljigavce? Svi smo ovde posteno podelili svoje izbore sa ostalima, samo si se ti ukurvio.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Gagi, ima neke, insajderske informacije, pa sad ćuti, ne valja ti pos'o. Evo ja ću da podelim sa nemeom da se Bentake požalio jutros na neobiočan bol u donjem delu leđa.



Kaže boli ga peDu za DGW i za Vilu. :xD:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

Порука од Clint Eastwood »

Il' se meni cini ili niko nije turio Runija u tim? :wtf:
Слика
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Mora dabl post, još malo više od 18 sati do zaključavanja timova. A i h2h lige. Trenutno nas u h2h ligi ima čak 24 takmičara, ima da bude stvarno zajebano. :boxer:

Ja sam izvalio da bi bilo dobro staviti sitijeve defanzivce, barem jednog, možda Leskota, koji je tu najjeftiniji, jer imaju stvarno lagan raspored, biće CS sigurno.

Nego, Arsenalovci, ko je ofanzivniji Remzi ili Vilšir? Hteo bih jedno Profesorovog u ekipi, ali jeftinijeg.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Nemanja
Assistant Manager
Поруке: 653
Придружен: 26 Окт 2012, 15:53
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Nemanja »

zele пише:Mora dabl post, još malo više od 18 sati do zaključavanja timova. A i h2h lige. Trenutno nas u h2h ligi ima čak 24 takmičara, ima da bude stvarno zajebano. :boxer:

Ja sam izvalio da bi bilo dobro staviti sitijeve defanzivce, barem jednog, možda Leskota, koji je tu najjeftiniji, jer imaju stvarno lagan raspored, biće CS sigurno.

Nego, Arsenalovci, ko je ofanzivniji Remzi ili Vilšir? Hteo bih jedno Profesorovog u ekipi, ali jeftinijeg.
Ja sam stavio Vilsira. :ole:
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

zele пише:Ja sam izvalio da bi bilo dobro staviti sitijeve defanzivce, barem jednog, možda Leskota, koji je tu najjeftiniji, jer imaju stvarno lagan raspored, biće CS sigurno.
Bekovi Sitija ce nakupiti brdo bodova ove sezone, napisah vec negde razlog. Kad cemo moci da znamo ko igra sa kim u h2h? Voleo bih da izvrsim neke opklade.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Nemoj molim te. Izgubićeš pa se nećeš pojavljivati na forumu od sramote. Videću sad koliko nas ima, ako je paran broj, verovatno ću zaključati ligu. Ko je ušao, ušao. Jadno je kad je neparan broj zato što jedan uvek igra sa prosekom bodova iz lige.

Kačim ovde ss rasporeda kada bude bio.


Edit: Ima nas paran broj, 24, Liga zaključana, ko je ušao ušao, ko nije ima onu normalnu ligu, mečevi će biti odredjeni kada se zaključaju timovi, što znači u subotu u 12:30, e sad, ja ću morati da budem mnogo brz pa da okačim to, da biste vi mogli da se opkladite do početka prvog meča. Što će reći, budite na forumu obavezno u 12:30 i čekajte da vidite sa kim igrate prvo kolo.
Последње учитавање од zele дана 16 Авг 2013, 19:21, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Kako cekam da ovaj zele bude poslednju, jujujuju :zelenko:
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
Корисников грб
Socivar
World Class Manager
Поруке: 4235
Придружен: 08 Јун 2012, 21:47
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Socivar »

Al' se ovaj Jankovic okurazio, bice mi zadovoljstvo da ga gledam na dnu tabele... :zelenko:

Edit: Zele, na kakve opklade mislis, nisam u toku? Jel' ovo ko ce biti najgori?
Последње учитавање од Socivar дана 16 Авг 2013, 19:24, учитано 1 пут укупно.
Trust me, i'm the Doctor
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ma plahoviti Janković hoće da se opkladi sa protivnikom, šta znam šta je njegovom devijantnom umu palo na pamet.
A iskreno mislim da sam blagosloven time što ne znam. :xD:


Edit: Pala mi je na pamet jedan opklada. Pošto nas ima 24 tj. parana broj, svako će imati protivnika u h2h, nije loše da svi pobednici biraju onima koje su porazili avatare do sledeće nedelje, onda opet, novi parovi i novi pobednici, a i novi poraženi, samo će neme ostati stari gubitnik i opet će biti nečiji bič.
Последње учитавање од zele дана 16 Авг 2013, 20:08, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Na golu David De Gea, u odbrani Kompani, Ivanovic, Lovren i Evra, na sredini Azar, Silva, Kabaj i Ramirez, i u napadu Aguero i Podolski. Izmene MeGregor, Soukros, Kork i Filips. :cheers:
Jusqu'ici tout va bien…
Пошаљи Одговор

Повратак на “Igre”