FK Partizan [2013/14]

Da li ste zadovoljni pojacanjima do sad ?

Da
18
69%
Ne
8
31%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

I Gagi sta kazes za Djembu?
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
foloW
Manager
Поруке: 1578
Придружен: 22 Јун 2013, 11:48
Место: Valjevo
Status: Није на вези

Порука од foloW »

laza95 пише:Kako neko moze da kaze da smo igrali dobro ? Koje smo mi to sanse stvorili ? J***m mu mater pa znate sta je sansa ? Aksent na klupu smesta. Vuk Rasovic da odmah da ostavku ako ne prodjemo one padavicare.
Lepo sam rekao, trebali ste da ga oterate odmah posle derbija ili najkasnije na kraju prvenstva.
Корисников грб
Clint Eastwood
Manager
Поруке: 1183
Придружен: 13 Нов 2010, 21:38
Место: Kragujevac
Klub koji vodite: Brighton
Mood:
Status: Није на вези

Порука од Clint Eastwood »

"Igrali smo dobro, zadovoljan sam, ali moraćemo da poradimo na disciplini" - rekao je Rašović posle utakmice u Razgradu

U stilu cika Crnog :aplause:

Код: Изаберите све

http://www.sportal.rs/news.php?news=106448
Слика
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Posle derbija ste ga svi dizali u nebesa, a sada ovo.. nezahvalnici.. ovo se igra 180 minuta i posle toga sudite.

Strpljivom i organizavanom igrom na kontre prolazimo. Ne treba srljati. Utakmicu rešava Šćepa ili Ivanov i Partizan ide dalje 1:0 za nas.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

SlobaGrobar пише:Strpljivom i organizavanom igrom na kontre prolazimo. Ne treba srljati.
Pa da kao i prošle godine protiv AEL-a, u rečniku naših trenera strpljivo znači ne napadati. Kretenizam. Jeste li gledali kako je LUdogorec dobio Slovana, presing odmah na startu i krljaj, dok ne daš gol, kad daš taj gol, onda krljaj još dok ne daš drugi, a posle sve može lagano i tako se igra, a ne ko pičke, strpljivo, po sistemuigra se devedest minuta, daćemo gol. Ko tako razmišlja nikad neće dati gol, pa makar igrao i 9999 minuta.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Karna
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1156
Придружен: 13 Окт 2011, 22:13
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Karna »

SlobaGrobar пише:Strpljivom i organizavanom igrom na kontre prolazimo. Ne treba srljati.
Kako mislis da igras utakmicu na kontre? Ludogorec ce da napada na kontre, jer ce se zatvoriti i cekati da pocnete da srljate. Nemate vi rezultat ni luksuz da birate kako da igrate u revansu.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Sprdao sam se. :xD: Treba da ih grizemo ali budimo realni nije ni Vuk kriv. Dobio je igrače od Nađa par dana pred važne utakmice i ne može on tu mnogo. Djemba-Djemba i Obradović sa dva treninga pokazali da će biti prava pojačanja.

Samo sam hteo da skrenem pažnju kako je čini mi se zele rekao.. isto je sada i sa Vukom. Ako odigra dve ili tri utakmice loše pljuvaćete ga bez obzira na sve prethodno urađeno. A to nije ok ni pošteno.. previše očekujete od njega poslećete ga i previše pljuvati ako odigra koju lošu utakmicu..
Корисников грб
Lola
Youth Team Coach
Поруке: 164
Придружен: 06 Нов 2012, 10:49
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од Lola »

Posle Genka i Samroka, svi su isto pljuvali Stanoja, pa posle kad je zavrsio polusezonu sa jednim porazom, svi su ga dizali u nebesa.. Kako je Krstajic rekao nedavno, ako se desi da ispadnemo da ne treba osuti paljbu po Vuku, jer je on najmanje kriv, kriva je uprava sto nece da kupi pojacanja.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Više treba da vas brine Nađ od Đure.. kad vidim da nam je on director of football uhvati me muka..
Корисников грб
laza95
Manager
Поруке: 1875
Придружен: 11 Јул 2011, 10:55
Место: Kladovo
Status: Није на вези

Порука од laza95 »

Jeo govna i Stanojevic tad. Sve igrace koje je trazio te godine je dobio. SVE! Isto i Vuk Rasovic evo da vrtimo sad promocije igraca i sam je rekao da su bili njegova zelja! Kakav Nadj on je botina raspala ne ume mobilni da koristi on ce dovodi igrace.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

laza95 пише:Jeo govna i Stanojevic tad. Sve igrace koje je trazio te godine je dobio. SVE! Isto i Vuk Rasovic evo da vrtimo sad promocije igraca i sam je rekao da su bili njegova zelja! Kakav Nadj on je botina raspala ne ume mobilni da koristi on ce dovodi igrace.
:xD: Realno :D
Корисников грб
Nemanja
Assistant Manager
Поруке: 653
Придружен: 26 Окт 2012, 15:53
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Nemanja »

Lola пише:Posle Genka i Samroka, svi su isto pljuvali Stanoja, pa posle kad je zavrsio polusezonu sa jednim porazom, svi su ga dizali u nebesa.. Kako je Krstajic rekao nedavno, ako se desi da ispadnemo da ne treba osuti paljbu po Vuku, jer je on najmanje kriv, kriva je uprava sto nece da kupi pojacanja.
Realno takvi smo svi mi Srbi, kada ide dobro svi hvalimo, preuvelicavamo a kada krene lose tada krece rafalna paljba po tim istim ljudima koje smo dizali u nebesa.
No da se osvrnem na jucerasnju utakmicu, kako smo se nadali dobro smo se udali, mislim da smo imali mnogo srece i da realne sanse jos postoje ali ne treba cekati tamo 80. minut pa tek onda krenuti u napad vec od prvog minuta svim silama prema njihovom golu nisu ni oni najsrecniji pozadi, pogotovo njihov golmani koji opasno zna da zasere. Scepovica necu ni da komentarisem realno decko ne zna ni loptu da primi, usere ga neki dribling odbije mu se lopta i to je to, najvise sam se razocarao u Aksentijevica nije on igrao neku spektakularnu odbranu ni u prvom mandatu u svetom dresu ali sada cim mu neko po njegovoj strani uradi dupli pas on se izgubi i ne zna koga da prati i ostane da stoji i ne prati nikoga, cak bih viseo voleo desno da vidim Miljkovica :zelenko: , decko je znao da kiksne, nije znao da centrira ali ga nisu ovako j***li kao Aksenta.
Sve u svemu ici cu u Bg na utakmicu i nadam se prolasku.
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

TheBlues пише:I Gagi sta kazes za Djembu?
Nadam se da sam se sjebao u proceni :zelenko:
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

SlobaGrobar пише:Više treba da vas brine Nađ od Đure.. kad vidim da nam je on director of football uhvati me muka..
Pa mutavi je i postavio Nadja, o zivote...
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Pa jeste.. ali ne dovodi Đurić igrače i ne pregovara on sa njima. :D To rade koliko znam i trebalo bi Nađ i Rašović..
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Marco Torsiglieri dolazi u ponedeljak :fanman:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Da, sigurno je odbio Almeriju zbog nas.

jsl>primera
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

OFC :yesko:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Kul.
Корисников грб
SGrobar
Youth Team Coach
Поруке: 181
Придружен: 22 Јан 2011, 18:03
Место: Morovic
Status: Није на вези

Порука од SGrobar »

Volkovu tri meca suspenzije. Ipak ce Gulan levo, samo ne znam ko ce desno... :zelenko: Ludogorecu ne igra Moti u revansu... tri zuta ima...
:partizan: Срце, руке, глас! :partizan:
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”