FK Partizan [2013/14]

Da li ste zadovoljni pojacanjima do sad ?

Da
18
69%
Ne
8
31%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
Lola
Youth Team Coach
Поруке: 164
Придружен: 06 Нов 2012, 10:49
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од Lola »

ako bude igrao u petak, mitar daje gol 100% :ole:
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Mozda,ako pre toga ne dobije crveni xD
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

nego ljudi sta cemo mi raditi za sl godinu? jel ima koja pesma da se pominje 7 godina? :D
Корисников грб
Lola
Youth Team Coach
Поруке: 164
Придружен: 06 Нов 2012, 10:49
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од Lola »

fanst[E] пише:Mozda,ako pre toga ne dobije crveni xD
nece, ako u derbiju nije napravio nikakvu glupost, nece ni sad, smirio se malo cini mi se :xD:

Keyser Söze

kada prodje jos 11 finala, kako su prosla ova 4, onda cemo mi lako za slavlje
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Keyser Söze пише:nego ljudi sta cemo mi raditi za sl godinu? jel ima koja pesma da se pominje 7 godina? :D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vaeF_4eQetA[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=saDJRWUjlb4[/youtube]
Ovako i transparent sa slomljenim ogledalom kao 7 godina nesrece,tamo negde,u maju 2014 :zelenko:
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Cekajte ljudi da uzmemo i sestu,tako smo bili i jesenas poleteli pa smo vec u sledecem kolu kiksnuli..
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

ako se setis prethodne 2 godine,mi uvek u drugom kolu kiksnemo ...
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

vazda 2. kolo, i na jesen i na proljece :slap:

realno mislim da je ovo gotovo ali ajde da sacekamo jos ovih par meceva gdje imamo 3 od 4 gostovanja i kuci sa Vosom. A i czv ce kiksati sigurno bar jos par puta do kraja...
Последње учитавање од markohn22 дана 19 Мар 2013, 13:41, учитано 1 пут укупно.
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
fanst[E]
Manager
Поруке: 1365
Придружен: 08 Нов 2010, 15:59
Место: svud' po malo
Status: Није на вези

Порука од fanst[E] »

Keyser Söze пише:ako se setis prethodne 2 godine,mi uvek u drugom kolu kiksnemo ...
Nisam mislio na drugo kolo,vec na to kad smo napravili razliku pred kraj polusezone vec smo poceli da proslavljamo titulu,pa smo izgubili derbi,kiks u Subotici,i razlika je mogla da bude 3 boda,a ne 6 na kraju polusezone.Teorijski nam trebaju 23 boda,znaci 8 pobeda ili 7 pobeda i dve neresene u preostalih 11 kola.
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Vermezović: Miljković ima moju punu podršku!
Слика
Na treningu Partizana nalazi se 15 igrača i tri golmana. To je posledica brojnih poziva u reprezentacije za igrače prvaka. Vladimir Vermezović je iz tog razloga priključio prvom timu Miroslava Bogoslavca i Nemanju Radonjića, a po povratku iz omladinskih reprezentacija još nekoliko igrača će biti uz seniorski pogon.

- To je standardna procedura kada su u pitanju reprezentativne akcije. Navikli smo na to. Trudićemo se koliko je to moguće da održimo visok nivo treninga. Imamo zakazane dve prijateljske utakmice tokom ove pauze. Sa Trepčom igramo u sredu, dok je drugi meč sa Radom u subotu od 11 časova. Daćemo šansu igračima koji nisu imali minutažu da se pokažu - priča Vermezović.

Na treningu nije bilo Saše Ilića, kao ni Predraga Luke, koji je imao smrtni slučaj u porodici.

- Sale Ilić ima od meča sa OFK Beogradom posektoinu, pa je na poštedi.

Koga ćete još od omladinaca osim Bogosavca priključiti prvom timu?

- Tu je Nemanja Radonjić. On mora da prođe deo koji su njegovi drugovi prošli na pripremama. Blizu je kraja tog procesa. Priključiće se i njegovi vršnjaci koji su na reprezentativnim akcijama. Nadam se da će i debitovati. Pantić i Živković.

Partizan je ušao u dobru seriju, da li vam pauza u šampionatu dolazi u nepovoljnom trenutku?

- To je uvek mač sa dve oštrice. Igrači koji su u prethodnom periodu bili standardni su otišli. Nadam se da će igrati, a ne biti samo sa reprezentacijom. Oni neće ispasti iz ritma, a trudićemo se kroz prijateljske mečeve sa Trepčom i Radom da i ostali budu u formi.

Na pripremama je odbrana kiksala, dok je od početka prvenstva zatvorila sve puteve ka mreži.

- Drugačije su okolnosti kada igrate mečeve na pripremama, jer dolazite iz punog treninga i normalno je da se zbog nedostatka svežine potkradu pojedine greške. Ipak, kada su se malo odmorili i ušli u takmičarski ritam sve je bilo bolje. Nadam se samo da nećemo ureknuti igrače, ali nisu samo momci u zadnjoj liniji i Vladimir Stojković zaslužni za to što nismo primili gol. Cela ekipa igra i napad i odbranu i ne bih to da delim tako kao što neki hoće da prikažu. Trudimo se uvek da igramo kao tim i držaćemo se toga do kraja.

Posle promašenih stopostonih šansi protiv OFK Beograda publika je svaki kontakt sa loptom Aleksandra Miljkovića ispratila negodovanjem.

- To je standardno. Naša publika je uvek imala nekog „miljenika“. Miljković je ušao u dve šanse, a bilo je igrača koji su odigrali 90 minuta bez prilike. Međutim, teško je igrati kada vam publika prilikom svakog kontakta zviždi. Miljković ima moju podršku. On je vrhunski profesionalac. Taj animozitet vuče korene iz prošlosti i ne bih previše zalazio u to. Dobro se on drži i svaka mu čast. Miljković ponašanjem i radom na treninzima apsolutno zaslužuje mesto u startnih 11 i dok god bude imao taj odnos biće u timu - podvukao je Vermezović.
Miki.ftw
Assistant Manager
Поруке: 568
Придружен: 24 Мај 2012, 15:36
Место: Бар, ЦГ
Status: Није на вези

Порука од Miki.ftw »

Pa ovaj Vermezovic je lud covek
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Kako za koga.. :)
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

zato ti nisi kako za koga... :baloon:
И душа и тело, све је црно бело...
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Samo neko fudbalski nepismen može da kaže da je Vermezović loš trener.. neko slep jedino ne vidi taj njegov kvalitet... a očiglednih situacija koliko hoćeš.. toliko. :*

p.s. ĐURIĆU PUNA PODRŠKA ! :shy:

p.p.s. I ako nemate para nemojte da dolazite ni na jug.. sramota je to jer jug nije protiv Đurića do onog trenutka dok se sa juga ne čuje "Đuriću odlazi".. toliko.
Последње учитавање од Sloba дана 20 Мар 2013, 19:39, учитано 2 пута укупно.
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Slobo tebe jos drzi pivo od one zurke,a? :xD:
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Zeka i Bjeka sve do pobede alee :fanman:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
hostile_bg
Manager
Поруке: 2335
Придружен: 20 Окт 2011, 21:46
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од hostile_bg »

SlobaGrobar пише:Samo neko fudbalski nepismen može da kaže da je Vermezović loš trener.. neko slep jedino ne vidi taj njegov kvalitet... a očiglednih situacija koliko hoćeš.. toliko. :*

p.s. ĐURIĆU PUNA PODRŠKA ! :shy:

p.p.s. I ako nemate para nemojte da dolazite ni na jug.. sramota je to jer jug nije protiv Đurića do onog trenutka dok se sa juga ne čuje "Đuriću odlazi".. toliko.
Vermezov najveći kvalitet je nameštanje utakmica, doktorirao je protiv Makabija Petah Tikve :winner:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

jel bio on umesan u ono namestanje sa romom pra nekih 25-30 godina?
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Trle
Manager
Поруке: 2729
Придружен: 19 Феб 2011, 23:54
Место: Bojnik
Status: Није на вези

Порука од Trle »

Jeste. Nije on los trener, ali nije toliko kvalitetan kao sto tvrdi Sloba.
Jedan je Sir Aleks Stanojevic!
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Ja Vermeza postujem ne znam zasto ali mi covek ne smeta kao npr. Grant ili Jesic ili tako neki ... mada sa jedne strane imamo ubedljivo najjaci tim u Srbiji a sa druge preslab za Evropu, tako da ako se sl sezone pokaze u Evropi mozemo da kazemo da je dobar trener,ovako samo odradjuje posao koji moze odradjivati 70% trenera ( mislim na JSL ).
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”