FK Crvena zvezda [2013/14]

Ko je najbolji igrač Zvezde?

Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Darko Lazović
3
12%
Dragan Mrđa
6
23%
Miloš Ninković
2
8%
Nejc Pečnik
10
38%
Nikola Mijailović
0
Нема гласова
Nenad Milijaš
0
Нема гласова
Neko drugi
2
8%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Mozda bude dobro resenje, videcemo, ja verujem Stojadinovicu. :yesko:

Mada me brine to sto je stranac, sad ce morati i prevodioca da placaju :xD:
Корисников грб
Olja
World Class Manager
Поруке: 3197
Придружен: 28 Окт 2010, 23:21
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Olja »

Velja93 пише:Valjda nece moci da uticu na njega Falji i Zahavi i valjda ce igrati najbolji igraci.
Слика

nego, mene zanima okle lova za ovog :nasty:
I used to go missing a lot... Miss Canada, Miss United Kingdom, Miss World...
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Olja пише:
Velja93 пише:Valjda nece moci da uticu na njega Falji i Zahavi i valjda ce igrati najbolji igraci.
Slika

nego, mene zanima okle lova za ovog :nasty:
Placace ga Stojadinovic verovatno :raper:
Корисников грб
RASMC
Assistant Manager
Поруке: 698
Придружен: 09 Апр 2012, 14:57
Место: Niš
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од RASMC »

Krajnje neočekivan razvoj događaja. Očekivao sam nekog domaćeg trenera, nekog pripadnika starije garde...
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

RASMC пише:Krajnje neočekivan razvoj događaja. Očekivao sam nekog domaćeg trenera, nekog pripadnika starije garde...
Slazem se,ja sam ocekivao nekog "zvezdinog vojnika" tipa Aca Kristic,Kratko...Sve u svemu nije lose..

Ukratko najbitnije:

Ugovor je na tri meseca plus godina, fiksno sa opcijom na još godinu dana, koja zavisi od Zvezde. Stav kluba je da niko ne može da prima više od 200 000, sutra ćemo napraviti konačan dogovor.Pričali smo i o domaćim trenerima, nije odmah presečeno. Insistirao je da dovede jednog saradnika, radiće za 3 000 mesečeno, minimalac. Lično ga ne poznajem, jednom smo se videli. Govori portugalski i engleski. Imamo i Nemanju Filipovića kao prevodica,
Последње учитавање од Stefan дана 18 Мар 2013, 22:28, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Гвардиолин колега Мутињо помоћни тренер Звезде!
Слика
Као што је и најављено, Са Пинто ће са собом довести помоћника. Ради се о Тијагу Мутињу.
Тијаго Мутињо (33) је, као и Са Пинто, рођен у Порту, а каријеру кондиционог и помоћног тренера је почео са њим у Унијао Леирији 2009. године.

Завршио је постдипломске студије на престижном ИНЕФЦ институту у Барселони, који се сматра једним од најбољих у Европи. Осим њега, на овом институту усавршавали су се Пеп Гвардиола и кондициони тренери Барселониног А и Б тима.

У периоду док је био кондициони тренер Спортинга, нарочито у сезони када су стигли до полуфинала Лиге Европе, по речима људи упућених у дешавања у Спортингу, остварио је фантастичне резултате на физичком плану, нарочито је то било видљиво у дуелима са Манчестер ситијем. Пре доласка Мутиња, Спортинг је имао великих проблема са повредама мишића играча и физичком спремом, која није била на завидном нивоу.
-------------------------------------------------------------------------------------
Са Пинто: Долазим у велики клуб, осећам се као код куће!
Слика
Нови тренер фудбалера Црвене звезде, бивши португалски репрезентативац Са Пинто, стигао је у Београд и одмах изјавио да је итекако свестан да долази у клуб велике традиције, те да ће и са црвено-белима, "као и увек у каријери", ићи само на победе.
- Наравно да знам где сам дошао. Звезда је велики клуб и очекивања у њој нису никада мала. Свестан сам и бодовне разлике у односу на водећи Партизан, али ћу, као и увек у каријери, увек ићи на победу. Борба за титулу сада не зависи само од Звезде, али ако се укаже шанса, напашћемо тај трофеј. Уколико не сада, а онда свакако наредне сезоне - рекао је Са Пинто, коме ће помоћник бити Тијаго Мутињо.

Он је додао да врло добро зна под каквим притиском се ради на Маракани.

- Навикао сам на то. У Спортингу је, док сам био тамо, владала слична атмосфера, јер у великим клубовима се увек и очекују само успеси. Осећам се као код куће - поручио је наследник Александра Јанковића, са којим је споразумно раскинута сарадња.

Њега су на аеродрому "Никола Тесла" у Београду дочекали спортски директор црвено-белих Зоран Стојадиновић и потпредседник клуба Славиша Кокеза, са којима се одмах упутио на Маракану, где ће у среду бити званична промоција новог Звездиног стратега.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Ne treba prevodilac imamo KADUA :ave:
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

dzabe sve to kada ga stoka nece slusati i bole ce ih k***c da igraju
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

ko ne slusa nek odlazi

Rikardo ostaje i sledece sezone tako da se mozemo nadati necemu, ove sezone tesko. I sam je rekao da mora uvesti Zvezdu u EL sledece sezone.
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

A prevodilac ce verovatno biti sin od Zorana Filipovica.Ko da je vazno moze i Kadu da bude prevodilac.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

evo ovako ... nemojte misliti da vas provociram ili sta vec, on je trener ne madjionicar,cime da vas uvede u evropu? sa timom koji se jedva nosi sa radom koji ima 10 igraca ili sa radnickim iz nisa? koji kako vreme prolazi igra sve gore i gore ... vi za jedan prelazni rok ne mozete promeniti citav tim,a i da mozete necete dobiti instant rezultate jer tako nikad nije bilo,mislim da se previse zaludjujete strancem,a mislim da ce te dobiti patku kao sto smo mi dobili sa proslavljenim Avramom Grantom koji je igrao sa Celzijem u finalu Lige Sampiona. Opet kazem ne provociram ali mislim da stvar kod vas nije do trenera nego do celog kluba koji je opao u ocima igraca,i gde svaki igrac tripuje da je zvezda i da moze da pijanci na pripremama i da se provodi po splavovima vece pred tekmu. Nije ovaj Pinto trener kalibra Antica pa da se igraci pribojavaju njegovih odluka ukoliko mu budu nabijali rogove,pre ce biti kao sa Grantom nasim kad su ga bojkotovali igraci,a on nije mogao nista,jer i onako nece niko da ga uzme za trenera.
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Aleksandar Jankovic se odrekao 150.000 koje je zaradio dok je vodio Zvezdi i zatrazio da se taj novac ulozi u popravljanje reflektora na severnoj tribina i pomocnom terenu.
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Uvek je bio smeker :yesko:
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Sa Pinto "grmeo": Kvalitet, kvalitet, samo kvalitet
Слика
Rikardo Sa Pinto odradio je prvi trening sa fudbalerima Crvene zvezde. Dan posle dolaska u Beograd. Na pomoćnom terenu beogradske "Marakane" temperamentni Portugalac je radio sa desetkovanim timom, pošto je čak 11 fudbalera odsutno zbog obaveza reprezentacija. Na raspolaganju je imao 13 igrača i tri golmana.

Sa ekipom nisu radili ni Darko Lazović zbog intervencije na zubu, kao i Nikola Petković koji će zbog povrede lože pauzirati dve nedelje.

- Samo desnom, samo desnom! - vikao je Sa Pinto kada su Zvezdini prvotimci forsirali igru jednom nogom.

Portugalac je sa ekipom komunicirao na engleskom, na kratko i na portugalskom (vamos, vamos - idemo, idemo), a sve vreme je bodrio igrače da veruju u sebe i svoje sposobnosti.

- Kvalitet, kvalitet, ne zaboravite kvalitet. Vi ste veliki tim! - konstantno je bivši trener Sportinga držao tenziju na treningu, a igrači pokušvalai da prate njegove instrukcije.

Na kraju, podelio je raspoložive igrače u dve ekipe i u jednom trenutku se obratio i napadaču Ognjenu Mudrinskom koji je savladao golmana Bobana Bajkovića.

- Vamos, Mudrinski, gol.

Na prvi pogled, Sa Pinto ostavlja utisak autoritativnog i energičnog trenera, idealnog za trening "buđenja" ekipe u krizi. Inače, prvu seansu Sa Pinta u Zvezdi je pratilo mnogo novinara i fotoreportera, ali i nekoliko desetina gledalaca.

Prvi test sa novim trenerom crveno-beli će imati 30. marta sa Radničkim 1923, u Jelen Superligi.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Шта се одрекао? Па он треба да нам плати за ово што је направио од екипе.
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

mmladja пише:Шта се одрекао? Па он треба да нам плати за ово што је направио од екипе.
Ma nije on kriv, a nije ni neki strucnjak.
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Sa Pinto: Malo ko živi fudbalskim životom kao ljudi iz Zvezde
Слика
Crvena zvezda je, posle Aleksandra Jankovića dobila novog trenera u vidu Rikarda Sa Pinta. Već na prvim treninzima crveno-belih pokazao je da ima veliku želju da preokrene situaciju u timu i posveti se osvajanju bodova koji će doneti željene rezultate. Istakao je da malo ko živi fudbalskim životom kao ljudi iz Crvene zvezde.

Na početku, Portugalac objašnjava kako je došao u Beograd.

- Sve se brzo desilo. Nakon poslednjeg Zvezdinog poraza, došlo je do kontakta. Imao sam samo kratak sastanak sa čelnicima kluba i već sutradan sam radio sa ekipom. Hteo sam da dovedem i svoje saradnike, ali je to bilo nemoguće jer je klub u teškoj finansijskoj situaciji. Veliki je to klub, koji je svoja najbolja vremena imao ranih 90-ih godina prošlog veka. Međutim, sada nije dobro. Žele da budu šampioni, ali šestu godinu u nizu biće bez titule. Pravi izazov predstavlja sezona koja sledi. U njoj će glavni cilj biti napad na trofej šampiona - rekao je Sa Pinto i dodao:

- Samo je 11 kola do kraja sezone, a Zvezda je treća, sa 11 bodova iza Partizana. Od ove sezone, ljudi su, uključujući i čelnike kluba, već digli ruke. Ali, ja ću se boriti za svaki bod, u svakoj utakmici. Morate da podignete samopouzdanje ekipi koja je pomalo uplašena, kojoj je baš samopouzdanje nisko. Velika su očekivanja, ali je prosečna starost igrača tek oko 20 godina. Malo je tu iskustva, ali u nekoliko provedenih sati sa njima video sam da su voljni da uče. Veliki je sve to izazov - rekao je Sa Pinto za Mundo deportivo.

Novi trener Zvezde kaže da je već u prvom kontaktu sa klubom video da ljudi u i oko Zvezde žive fudbalski život sa emocijom.

- Uzbudljivo je, ovo je veliki izazov. Nisam poznavao nikog u klubu, ali sam rekao "da" sportskom direktoru Zoranu Stojadinoviću, koji je igrao u Majorki i Deportivu. Imam 40 godina, tek počinjem svoju trenersku karijeru. Došao sam u veliki klub, poput Sportinga, sa ogromnom publikom i velikim zadacima. Volim ljude koji žive fudbalski život sa emocijom, ljude koji uvek žele da pobeđuju. Ljudi su ovde vrlo direktni. Treba shvatiti sa čime se raspolaže i kuda se krećete, ako ste odabrali pravu putanju. Stvari treba raditi sa ambicijom i uveren sam da možemo da ostvarimo nešto veoma dobro. Zato je važno da dobro privedemo ovu sezonu kraju kako bismo na pravi način ušli u sledeću.

Sa Pinto kaže da nema problema sa komunikacijom.

- Govorim engleski, a tu je i prevodilac. Kapiten i mnogi igrači pričaju savršen engleski i dobro se razumemo. Celog sebe ću dati za ovaj projekat i neću razočarati ljude iz ovog kluba, koji žive fudbalskim životom kao malo ko - zaključio je Sa Pinto.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Sad ce da nam ugase struju.

Код: Изаберите све

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2013&mm=03&dd=26&nav_id=698655
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
TOMARA
Assistant Manager
Поруке: 667
Придружен: 26 Нов 2010, 00:26
Место: Stara Pazova
Status: Није на вези

Порука од TOMARA »

Samo cu reci: Abiola Dauda :gunman: Znao sam da ovom momku treba dati sansu... Od kad je dosao u Zvezdu cekam njegov nastup... Vrhunski je igrac! :yesko:
:zvezda: FOOTBALL MANAGER MANIAC :zvezda:
Слика
Корисников грб
RASMC
Assistant Manager
Поруке: 698
Придружен: 09 Апр 2012, 14:57
Место: Niš
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од RASMC »

Evidentan je napredak u igri od kada je došao Sa Pinto. Verujem da možemo samo još bolje da igramo.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”