The Lord of the Rings Online

Корисников грб
uros
Manager
Поруке: 1783
Придружен: 28 Окт 2012, 22:45
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

The Lord of the Rings Online

Порука од uros »

Evo naletio sam na steamu na LOTR online. MMO zanr, koji inace obozavam da igram. Gameplay se cini sasvim okej. Prica prati radnju, pojavljuju se svi likovi iz filmova u odredjenim dijelovima questovanja.

Star Wars: The Old Republic, takodje free ali samo questovanje, nista od drugih opcija nemate dok ne uplatite naravno 30 dana gameplay karticu, pa sam od toga odustao jer u LOTR-u full sve ima, nadam se. :)

Client download ima 13.2GB, pustio sam da downloaduje. Sutra vam javim moje misljenje o igrici.

Ako se jos neko odluci da igra, pisite pa da se igramo zajedno. :claping:
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

ja sam skinuo jednom jako lose bar meni :D i takodje PTW je tako da ono ko placa ima masu beneficija
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Daleko od toga da je besplatno, ja sam igrao i pobeg'o. Nemam ja ništa protiv toga da onaj ko plati ima benificije ali ovde su sa nekim stvarima preterali... Npr dok ne potrošiš neke pare na igru ne možeš da tradeuješ koine ili šta je već valuta u igri. Takođe nemaš fakcije i PvP(ima nešto nakaradno)... Toliko...
Корисников грб
uros
Manager
Поруке: 1783
Придружен: 28 Окт 2012, 22:45
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од uros »

Nista onda, mogu ladno da brisem :)
We'll keep the Red flag flyin' high!
Корисников грб
ivanvess
Youth Team Coach
Поруке: 176
Придружен: 18 Апр 2011, 10:48
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од ivanvess »

Team Fortress 2 i Dota 2 su jedini pravi F2P, sve ostalo je pay to win. SWTOR je uzas zivi, sve napredne opcije moras da placas.
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Nisu baš sve igre Pay to win. Ima solidnih MMO-a. Naravno oni koji pljunu keš imaju opciju da se brže leveluju i dobijaju neke kozmetičke stvarčice. Na nekim igrama su i oni bafovi za prave pare ograničeni da se koriste samo u PvE-u...
Корисников грб
Keyser Söze
World Class Manager
Поруке: 3053
Придружен: 29 Апр 2011, 18:46
Место: Bogatic
Status: Није на вези

Порука од Keyser Söze »

Ja djuskam trenutno DC Universe Online ... gotivan MMO pogotovu ko voli superheroje i kojesta ... pravis svog lika i onda krece kao i svaki MMORPG levelovanje sibanje sa bosovima itd.

Trailer:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EdQpFcVmZfU[/youtube]

Karakter kriejsn:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yqAMBKX8hWE[/youtube]
Пошаљи Одговор

Повратак на “Igre”