FK Crvena zvezda [2013/14]

Ko je najbolji igrač Zvezde?

Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Boban Bajković
1
4%
Darko Lazović
3
12%
Dragan Mrđa
6
23%
Miloš Ninković
2
8%
Nejc Pečnik
10
38%
Nikola Mijailović
0
Нема гласова
Nenad Milijaš
0
Нема гласова
Neko drugi
2
8%
 
Укупно гласова: 26

Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Dule93, Fora je da se napravi dogovor o isplati duga.Na primer kao sto smo se dogovorili sa Slobodom da im isplacujemo dugo u 4 mesecne rate.Dogovor je pao i sa Borcem iz Cacka,i sad ostaje jos nesto manje od 800 k evra.Verujem da ce se to resiti za dan,dva.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Ponovo uspostavljen kontakt sa Bakmanovim menadzerom,dok je Ljubo Nenadic otisao u Novi Pazar.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Lukić potpisao ugovor, Zvezda dobija novac od Gasproma čim odblokira račun

Kao što je MOZZART Sport pisao, nekadašnji predsednik crveno-belih morao je da overi sponzorski ugovor između srpskog kluba i ruskog energetskog giganta

Слика

Sve formalnosti oko novog ugovora između Gasproma i Crvene zvezde su završene tako što je Vladan Lukić, doskorašnji predsednik crveno-belih, udario potpis na konačni, poboljšani ugovor između srpskog kluba i ruskog energetskog giganta.

MOZZART Sport već je pisao da posao neće moći da bude zaključen bez potpisa Lukića, koji se u svim dokumentima vodi kao ovlašćeno lice, a pošto je bivši čelnik kluba izašao u susret Zvezdi, sada je i definitivno jasno da će crveno-beli godišnje od Rusa dobijati preko četiri miliona evra.

"Uvek sam tu za svoju Zvezdu", rekao je Lukić, koji je ugovor potpisao u društvu Petra Škundrića, predsednika Sportskog društva Crvena zvezda.

Sada je sve na aktuelnim rukovodiocima Zvezde, pošto je novac spreman, ali neće moći da bude uplaćen dok se ne odblokira klupski račun.

Podsetimo, potpredsednik Zvezde Nebojša Čović intenzivno radi na rešavanju tog problema, i blizu je konačnog cilja - deblokade računa. Upravni odbor vicešampiona Srbije o ovoj temi je razgovarao i na sinoćnoj sednici.

Слика

:mozzart:
Последње учитавање од Dule93 дана 05 Феб 2013, 16:37, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Daj Boze da te pare stravno stignu na Marakanu. :ole:
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Код: Изаберите све

http://www.zurnal.rs/2013/02/05/stoper-stize-u-zvezdu-meta-rafael-markez/index.html
Kada nesto ovako izvale i sprdaju se sa nekim klubom treba im zabraniti da pisu o tom klubu bilo sta
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

DS_RS, Ma debili..Skroz su neinformisani a Marquez je pre 20 dana potpisao za Leon.Strasno sta sve pisu ti deblil.. :argh:
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Тачно је да се вероватно доводи штопер, бар тако пишу на РСБ. Тамо је админ рекао да је једно од могућих решења јужноамериканац, да скоро две године није играо због повреда и да је бомба за наше услове. И онда су неки дегенерици кренули да лицитирају са именима, а ови из Журнала само преписали како би која будала више купила те новине.
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Код: Изаберите све

http://redstarbelgrade.info/fudbal-srb/vesti/2842-zvezda-dovodi-zver-iz-palmeirasa.html
Um caruje, snaga dobro dodje.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

kako li ga samo misle oni dovesti
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

salel, Pozajmica do kraja prvenstva za platu cini mi se 25000 mesecno.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Stojadinović potvrdio da Zvezda želi Skolarijevog miljenika iz Palmeirasa (VIDEO)

"Imamo rok do sutra uveče, i jedino što možemo jeste da upotrebimo Zvezdino ime kao ime velikog kluba, pa čak i predsednikovo, ali i moje ime jer sam dugo radio u inostranstvu", rekao je za MOZZART Sport sportski direktor crveno-belih

Слика

Sportski direktor Crvene zvezde Zoran Stojadinović potvrdio je za MOZZART Sport informaciju sajta redstarbelgrade.info - da je klub zainteresovan da u svoje redove dovede brazilskog štopera Tijaga Elena (24), koji je prošle godine igrao standardno za brazilskog velikana Palmeiras.
"Daj bože da dovedemo tog igrača, on jeste moja želja i razmatrali smo njegov dolazak, ali neće biti lako. Imamo rok do sutra uveče, i jedino što možemo jeste da upotrebimo Zvezdino ime kao ime velikog kluba, pa čak i predsednikovo, ali i moje ime jer sam dugo radio u inostranstvu. Bilo bi sjajno da Eleno dođe, ali ponavljam: neće biti nimalo lako jer znate i sami u kakvoj smo situaciji. Dakle, Eleno je naša želja", rekao je Stojadinović.

Eleno je karijeru počeo u Kruzeiro, odakle je kao član svih mlađih selekcija Brazila 2010. godine prešao u redove Korintijansa. Prošlu sezonu je proveo u Palmeirasu, u koji je došao po izričitoj želji tadašnjeg trenera, a današnjeg selektora Brazila, Luisa Felipea Skolarija. Prema saznanjima MOZZART Sporta trenutno je bez kluba.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=N8yQRWWVboc[/youtube]
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

ovog sam uvek dovodio u fifi 07 :D kidac
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

120 000e plata.

Edit: Prihvatio! Mi smo na potezu.

Код: Изаберите све

http://www.redstarbelgrade.info/fudbal-srb/vesti/2852-eleno-prihvatio-uslove-ceka-se-zvezda.html
Последње учитавање од paske дана 07 Феб 2013, 22:11, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Novo pojacanje Zvezde Abiola Dauda.

Код: Изаберите све

http://www.mozzartsport.com/vesti/zvezdin-novi-napadac-abiola-dauda-sprinter-vernik-i-tobdzija-u-srcu-video
Последње учитавање од Velja93 дана 09 Феб 2013, 12:10, учитано 1 пут укупно.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Garido stigao u Antaliju

Ekspedicija Crvene zvezde na pripremama u Antaliji kompletna je nakon što je u hotel „Kalista“ u Beleku stigao reprezentativac Hondurasa Luis Garido.

Слика

Garido je letom preko Majamija, Pariza i Istanbula doleteo iz Hondurasa gde je pre dva dana igrao kvalifikacioni meč za Mondijal protiv reprezentacije SAD (2:1). Zvezdin fudbaler odigrao je 90 minuta.

Već u subotu 9. februara Garido će prvi put trenirati sa crveno-belima i imati prilike da se na terenu sa upozna sa Milijašem i ostalima.

- Znam da Garido dolazi iz takmičarskog ritma jer je igrao 90 minuta za Honduras. Mislim da mu neće trebati da prolazi sve što su ostali prošli jer ne kreće od nule, već ima određen nivo fizičke spreme. Videćemo kroz testove na kom je nivou – rekao je Aleksandar Janković po dolasku Garida na pripreme u Tursku.
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Dauda ubica grobara hahaha :xD:
Корисников грб
TOMARA
Assistant Manager
Поруке: 667
Придружен: 26 Нов 2010, 00:26
Место: Stara Pazova
Status: Није на вези

Порука од TOMARA »

Meni ovaj Dauda deluje kao napadac koji nam je bas bio potreban... Mislim da ce se dobro snaci i da ima sve sto mu treba... Stil i nacin igre mi lice na Borhu, stim sto je Dauda dosta brzi od Borhe... Ali videcemo jos... :fanman: Sve u svemu, dobro nam dosao... :poz:
:zvezda: FOOTBALL MANAGER MANIAC :zvezda:
Слика
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Последње учитавање од Dule93 дана 09 Феб 2013, 20:11, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Janković: „Petković i Garido prava pojačanja, Mudrinski prvi špic!“
Слика
Crvena zvezda pobeđuje na pripremama i za sada sve ide po planu trenera Aleksandra Jankovića. U razgovoru za „Mocartsport“ strateg Zvezde je izjavio da je prezadovoljan dovođenjem Nikole Petkovića kao i da ostaje žal za određenim fudbalerima:

Nije tajna da veliki finansijski problemi diktiraju prelazni rok. Nisam želeo da razmišljam o svima koji su se pominjali jer bih pomerio fokus sa terena, ali činjenica je da prodefilovalo i mnogo interesantnih imena. Niklas Bakman je top igrač i mnogo bi nam značio. Tijago Eleno je drugačiji tip štopera, ali i on bi nam doneo sigurnost i iskustvo. Kristijan Kueva je takođe vrlo zanimljiv, on ima nešto na čemu će fudbal ležati i u budućnost, brzinu, prodornost, jako je opasan. Tu je naravno i Miloš Ninković, koji je dugo bio aktuelan. Prezadovoljan sam dolaskom Petkovića, jer on ima sve ono što nam treba, a i zna šta je Zvezda i iskreno mnogo očekujem od njega.“ – rekao je Janković i dodao da za igrača poput Garida, uvek ima mesta u timu:

Mlad je, a iskusan. Fizički jako spreman, pravi takmičar. Imamo dosta igrača u vezi, ali neko kao što je Garido uvek ima mesta u timu. Ima samopouzdanje, jer mu ne nedostaju jake utakmice. Sve u svemu izuzetno je pozitivna figura. Naravno da mu je teško da se odmah uklopi, ali i u našoj igri se promenilo dosta toga u odnosu na pre tri meseca, a možete da zamislite kako je novajlijama. Ali nije problem ako neko iskoči iz sistema, mene interesuje na koji način hoće da ispravlja grešku i svoju i saigračevu. A kod Garida vidim to“.

Trener Janković se osvrnuo i na stanje u napadu tima i definitivno završio priču oko toga ko će biti glavni napadač u prolećnom delu sezone – Ognjen Mudrinski:

Generalno funkcionišem po principu zdravih odnosa. Neretko govorim igračima stvari koje nisu prijatne za slušanje, ali je to korektnije. Da vučem igrača od 9. januara na 15 plus 18 dana, da ih malteriram da rade kao što rade ovde i posle kažem da ga neću licencirati – ne pada mi na pamet. Da ima neko ko nije na tom nivou ili je slabiji od konkurencije rekao bih mu odmah. I ostavio bih mu prostor da reaguje dok traje prelazni rok. Stefan Čikić i Nikola Karaklajić će verovatno trenirati sa nama i igrati za omladince. Za Stefana Mihajlovića i Ognjena Ožegovića ćemo videti kada dođe Abiola Dauda. Ako on bude drugi špic, obzirom da je Mudrinski prvi i da ostale igrače uklapam u odnosu oko njega, videćemo kako da Mihi i Ožegu omogućimo da igraju, jer nam je to svima interes. Da li će biti pozajmica ili nešto drugo videćemo. Ali svi klinci su zadovoljili i ostaju deo grupe.
Корисников грб
kiba
World Class Manager
Поруке: 3915
Придружен: 29 Мар 2012, 18:00
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од kiba »

Код: Изаберите све

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZSmTJftFvKA
KADU SRBINEEEE KADU SRBINEE :D
Последње учитавање од kiba дана 10 Феб 2013, 19:52, учитано 1 пут укупно.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”