KK Crvena zvezda [2013/14]

Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

IgorPancevo, ma Covic je covek od reci on nikad nije lagao na konferencijama za stampu! Molim te! Covek je notorna lazovcina i manipulant! JEDAN GROBAR SRPSKE kosarke zajedno sa Goranom Vesicem i vi podrzavate takvu strukturu svog kluba! Upravo ta 2 coveka su zajedno sa vasa 2 kluba doduse sad je samo 1 UNISTILI SRPSKU kosarku a sad Covic prica o interesu Srpske kosarke! LAZOVCINA BOLESNA! Vi ste i Lukica velicali 5 godina vas zatrpava jos! I on je javno izneo da je smanjio dug odmah posle 1 god. Da vidimo koliko ce Zvezda prava da bude van blokade! :yesko:
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Alexandar_81 пише:Naivan si brate aj ti meni daj 5000 dinara pa mi ih oprosti! Ljudi nemaju za leba, a oni su se zaduzivali kod boze sacuvaj mafioza i sad ti mislis da ce oni na pravdi boga da oproste te dugove! OCE AL U SLEDECEM ZIVOTU! :xD: Ima opet da skupljate na 2344 ovaj put za KK ja ti kazem!
Mene je ipak u ovoj temi najvise zapanjilo to sto je jedan grobar zapamtio ovo.Pa toga se ni ja ne secam.. :xD:
Mada mozda je u dusi Delija pa je pomagao braci... :zvezda:
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Више се бави Звездом него сопственим клубом.
Мани ти нас да ми гледамо поразе, нек нас затрпавају и лажу - навикли смо.
А ви уживајте са вашим Даниловићима, Тодорићима, Вујошевићима итд. Они су цвећке. :cheers:
Последње учитавање од Игор дана 08 Јул 2012, 12:41, учитано 1 пут укупно.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Sine ne mozes tako da pricas o ljudima koji su stvarali i gradili jednu srpsku kosarku,nemoj samo sebe da ponizavas takvim komentarima,kako bre mozes da poredis Danilovica,coveka za primer sportistu,jednog od mojih omiljenih igraca iz proslosti Partizana,coveka koji je svojom igrom doneo ovoj naciji puno toga veselog,sa jednim manipulantom i covekom koji nije uspeo da se nakrade u politici pa je resio da rasturi sprsku kosarku,ako je tebi Covic uzor onda nemamo sta da pricamo :poz:
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Далеко од тога да је узор али причати како је са једне стране све ружно, тужно, суморно и црно а са друге стране сија Сунце, птичице цвркућу не пије баш воду. Само што ви то нећете да видите изгледа, тако вам више одговара. :poz:
Ал добро, тад ће бити слађе када вам ми сами то докажемо и када нам будете гледали у леђа. Ничија није горела до зоре тако неће ни вама. :cheers:
Последње учитавање од Игор дана 08 Јул 2012, 14:36, учитано 1 пут укупно.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
Vul3
World Class Manager
Поруке: 3033
Придружен: 13 Апр 2011, 12:09
Место: Trst
Status: Није на вези

Порука од Vul3 »

Sine? Lik je stariji od tebe 9 godina
Корисников грб
Garfild
Assistant Manager
Поруке: 687
Придружен: 12 Нов 2010, 20:49
Место: Niksic
Status: Није на вези

Порука од Garfild »

Jos jedan iz plejade kompleksasa koji vise mrze Zvezdu, nego li vole ostatak svijeta.
Paaa dobrodosao dragi Aleksandre.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Ko kaze,ja poznajem odlicno situaciju u Partizanu,nismo finansijski stabilni kao Efes ili Armani ali mi se drzimo,a to je dokaz kvaliteta rada ljudi koje u svom postu gore osporavas,znam ja sve,znam da recimo UBB Banci dajemo karte za meceve jer nemamo pare da im vratimo kredit,i niko ni ne kaze da nama cvetaju ruze,ali nemoj sad da se prebacujes na nas,cekaj da zavrsimo pricu o vama,i nemoj vise da poredis Danilovica,Todorica i Vujosevica sa Covicm i Vesicem jer je zaista smesno pricati uopste o poredjenju,ti bre poredis dva mafijasa,politicara,lopova,sa ljudima koji su pre svega ucinili mnogo za srpsku kosarku,za Partizan i za ljude u ovoj zemlji,da nam nije Partizana u Evroligi,ja ne znam sta bi lepo moglo da se cuje u ovoj drzavi :cheers:
EDIT:Evo da odgovorim i vama dvojci da ne ostanete praznih saka,''sine'' je samo uzrecica,a zabole me tuki makar bio i 100 godina stariji od mene ja cu mu objasniti zasto je njegovo misljenje pogresno,a i ko kaze da ja mrzim Zvezdu,mrzim ljude poput Covica koji su tu samo da nam uniste kosarku,pa bre zar ne vidite sta on radi od Zvezde ove godine,vazno da njegov sin igra,to sto veze sa zivotom nema,eto,Covic je jadan plej,i Zvezda je mozda zbog njega i izgubila neki trofej,a Nedovic sedi na klupi iako je talentovaniji,bolji i garantujem da je on zasluzio da igra vise od onog celavog gada,Cvetkovic je odgurnot a imao je puno mesta da napreduje,druga stvar,ti zlatini FMP-ovi juniori se polako razilaze,Jankovic je bukvalno oteran u Italiju,ali ajde necu o tome da vas ne zamaram vise :cheers:
Последње учитавање од Sinke дана 08 Јул 2012, 14:50, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

То шта је Даниловић био то је за сваки респект, то што је сада то је друга прича.
Али добро, о томе можемо и у ККП теми, а не овде.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

A sta je sada Danilovic?Mozes oba posta u temu KKP da prebacis pa da nastavimo diskusiju :cheers:
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Ajde malo o kosraci :)

Jel ima pojacanja kod vas ove sezone, jel odlazi neko, Nedovic mi se svidja kako igra, jel on ostaje?
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Недовић је потписао за Лијетувос Ритас. Звезда добила 500к од транфера.
Пешић се сутра враћа у Београд тако да ћемо видети како ће се та ситуација решити.
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Garfild, lose si procenio! Ja nigde nisam napisao nista lose o kk crvena zvezda pa je to tvoje subjektivno misljenje! Ja zvezdu ne mrzim i nemam ni zasto da je mrzim! Klub koji nema nikakve uspehe prvenstveno zbog svojih navijaca u meni ne budi nikakava osecanja! Ako hocete da budete na nivo jednog Partizana morate da u upravu stavite ljude koji ce sve da rade za taj klub a ne da se bogate na njemu! Ne sumnjam ja da Covic voli zvezdu, ako ne sta vise dokazao je! Dao joj dvorane, kadar, i svoj privatni klub, a sta je dobio videcemo za 4 godine kad treba sve da vrati u polozaj koji je bio kad je preuzeo klub. TJ da postane deo SD-a! Ja na ovoj temi pisem pre svega zato sto mislim da je vreme da se probudite i ne budete slepi! Ali ako mislite da je moj dobronamerni post bio mrznja! Sorry necu vise pisati! Ja imam dovoljno godina i znam kako je bilo pre nego sto ste vi 92,93 godiste dosli na tribinu i upropastili je svojim glupostima! Ja sam sa Delijama isao na tekmu i vracao se iz BG mi se nismo mrzeli vec POSTOVALI ali to vreme je otislo u bozju mater zajedno sa onom jugoslavijom! od tada ja idem samo na evroligu jer tada mogu da vidim ljude koji su nekada bili na zvezdinim utakmicama a sad prate samo dobru kosarku! TUZNO!
Корисников грб
Tik'al
World Class Manager
Поруке: 13282
Придружен: 20 Нов 2010, 16:36
Место: Petén
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Tik'al »

Coa tebra, sto na kraju svakog posta uzvicnik :)
Jusqu'ici tout va bien…
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Nerviram se brate sto svako ko napise istinu odma je kompleksas i mrzi zaboga zvezdu. Ali pazi UOPSTE JE NE MRZIM zelim im sve najbolje kad igraju protiv drugih, ali kad igraju protv nas sve najgore. Svako je 3 reci progovorio samnom to zna eto zato :lol:
Последње учитавање од Alexandar_81 дана 08 Јул 2012, 18:12, учитано 1 пут укупно.
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

Sinisa Pro1 пише:Evo da odgovorim i vama dvojci da ne ostanete praznih saka,''sine'' je samo uzrecica,a zabole me tuki makar bio i 100 godina stariji od mene ja cu mu objasniti zasto je njegovo misljenje pogresno,a i ko kaze da ja mrzim Zvezdu,mrzim ljude poput Covica koji su tu samo da nam uniste kosarku,pa bre zar ne vidite sta on radi od Zvezde ove godine,vazno da njegov sin igra,to sto veze sa zivotom nema,eto,Covic je jadan plej,i Zvezda je mozda zbog njega i izgubila neki trofej,a Nedovic sedi na klupi iako je talentovaniji,bolji i garantujem da je on zasluzio da igra vise od onog celavog gada,Cvetkovic je odgurnot a imao je puno mesta da napreduje,druga stvar,ti zlatini FMP-ovi juniori se polako razilaze,Jankovic je bukvalno oteran u Italiju,ali ajde necu o tome da vas ne zamaram vise :cheers:
Nisi bas u pravu za Nedovica i Jankovica.Jankovicu je ponudjen ugovor,medjutim njegov menadzer je neki stranac i nagovorio je njega i njegove roditelje da moze da im nadje jak klub.Koliko sam pratio jos ga nije nasao,pominjala se Kaha,ali dal je od toga nesto bilo ne znam.Sto se Nedovica tice,pa Kari je ipak neko ime i ne verujem da mu se Covic mesao u sastav.Mada ruku na srce Nedovic je tek pred kraj sezone poceo da igra kvalitetniju odbranu,i vidi se da je kod Karija u tom segmentu napredovao.A Kari insistira na cvrstoj odbrani.Cveleta bolje da su poslali u Radnicki FMP da igra,nego je ovako izgubio dragocenu sezonu.
Корисников грб
-MiX-
Manager
Поруке: 1380
Придружен: 21 Нов 2010, 23:05
Место: Leskovac
Status: Није на вези

Порука од -MiX- »

Stefan пише:Sto se Nedovica tice,pa Kari je ipak neko ime i ne verujem da mu se Covic mesao u sastav.Mada ruku na srce Nedovic je tek pred kraj sezone poceo da igra kvalitetniju odbranu,i vidi se da je kod Karija u tom segmentu napredovao.A Kari insistira na cvrstoj odbrani.Cveleta bolje da su poslali u Radnicki FMP da igra,nego je ovako izgubio dragocenu sezonu.
Nije Kari blesav pa da ne vidi da je Nedovic bolji od Covica i ne verujem da bi dozvolio da radi pod takvim uslovima. Moje vidjenje te situacije je to da je o ostanku u klubu Nedovic imao razgovore sa Karijem mozda cak i na pocetku sezone, i da Kari jednostavno nije hteo da ga razigrava kada je znao da nece biti Zvezdin igrac i sledece sezone. :cheers:
Последње учитавање од -MiX- дана 08 Јул 2012, 19:57, учитано 1 пут укупно.
“I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying.”
― Michael Jordan
Слика
Корисников грб
Sinke
World Class Manager
Поруке: 4357
Придружен: 26 Феб 2011, 20:47
Место: Zemun
Status: Није на вези

Порука од Sinke »

Stefan пише:
Sinisa Pro1 пише:Evo da odgovorim i vama dvojci da ne ostanete praznih saka,''sine'' je samo uzrecica,a zabole me tuki makar bio i 100 godina stariji od mene ja cu mu objasniti zasto je njegovo misljenje pogresno,a i ko kaze da ja mrzim Zvezdu,mrzim ljude poput Covica koji su tu samo da nam uniste kosarku,pa bre zar ne vidite sta on radi od Zvezde ove godine,vazno da njegov sin igra,to sto veze sa zivotom nema,eto,Covic je jadan plej,i Zvezda je mozda zbog njega i izgubila neki trofej,a Nedovic sedi na klupi iako je talentovaniji,bolji i garantujem da je on zasluzio da igra vise od onog celavog gada,Cvetkovic je odgurnot a imao je puno mesta da napreduje,druga stvar,ti zlatini FMP-ovi juniori se polako razilaze,Jankovic je bukvalno oteran u Italiju,ali ajde necu o tome da vas ne zamaram vise :cheers:
Nisi bas u pravu za Nedovica i Jankovica.Jankovicu je ponudjen ugovor,medjutim njegov menadzer je neki stranac i nagovorio je njega i njegove roditelje da moze da im nadje jak klub.Koliko sam pratio jos ga nije nasao,pominjala se Kaha,ali dal je od toga nesto bilo ne znam.Sto se Nedovica tice,pa Kari je ipak neko ime i ne verujem da mu se Covic mesao u sastav.Mada ruku na srce Nedovic je tek pred kraj sezone poceo da igra kvalitetniju odbranu,i vidi se da je kod Karija u tom segmentu napredovao.A Kari insistira na cvrstoj odbrani.Cveleta bolje da su poslali u Radnicki FMP da igra,nego je ovako izgubio dragocenu sezonu.
Jankovic je otisao u Bijelu u Italiji,sto je po meni velika greska Zvezde,a mozda bolje po njega,jer ne verujem da bi on kao i dosta mladih igrca imao mesta kod Pesica sa kojim se i posvadjao,
Stefan
Manager
Поруке: 1988
Придружен: 25 Окт 2010, 17:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Stefan »

E da setio sam se Okuladza mu je menadzer.Pa i to ti je mac sa dve ostrice.Sta ako zavrsi kao Musli i jos gomila koji odu kao klinci u inostranstvo? :)
Ovako bi sigurno igrao u Radnickom FMP-u,ali dobro sta da se radi,sada mozemo samo da teoretisemo,to je gotova stvar.

Sad sam procitao drugi deo recenice,nisam znao da se sa Pesicem posvadjao,ako je to istina onda to malo menja stvari :cheers:
Последње учитавање од Stefan дана 09 Јул 2012, 02:18, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Игор
Manager
Поруке: 2163
Придружен: 28 Јун 2012, 02:19
Место: Панчево
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Игор »

Димић потписао вишегодишњи уговор са Звездом. :cheers:
“A man will, like, steal your car or burn your house down or beat the shit out of you, but a woman will ruin your fuckin’ life. Do you see the difference? Like, a man will cut your arm off and throw it in a river, but he’ll leave you as a human being intact. He won’t fuck with who you are. Women are nonviolent, but they will shit inside of your heart.” ― Louis C.K.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”