Santos Futebol Clube - Catch the Gold Fish

Корисников грб
Bard
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3355
Придружен: 25 Окт 2010, 15:15
Место: Beograd
Steam: bard_whtid
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Santos Futebol Clube - Catch the Gold Fish

Порука од Bard »

Santos Futebol Clube - Catch the Gold Fish
Слика
Santos Futebol Clube, poznatiji kao samo Santos iz istoimenog grada igra trenutno u Prvoj Brazilskoj ligi, Brazileiro. Nadimak kluba je vec decenijama Peixe (Riba), ali je uobicajena maskota kit. Navijaci sebe zovu Santista. Klub je nastao 14. aprila 1912. godine inicijativom trojice sportskih entuzijasta Rajmunda Markesa, Marija Feraz de Kamposa i Arzemira de Souze Zuniora. Klub je osvojio svoj prvi trofej 1935. godine i to je bilo drzavno prvenstvo Sao Paula. Igraju u potpuno beloj opremi, dok je rezervna garnitura sa crno-belim prugama i crnim sorcom.

Najbolje godine kluba su ujedno i godine kada je za njh igrao najveci fudbaler svih vremena, Pele. To su bile 60-e godine proslog veka, kada je klub osvojio 2 Interkontinentalna Kupa, 1 Rekopa Interkontinental, 2 Kopa Libertadores, 6 nacionalnih titula i 13 titula prvaka Sao Paula. Pele je za to vreme osvojio i 3 Svetska Prvenstva sa Brazilom.

Otkad se Pele penzionisao 1974. godine, klub nije imao mnogo uspeha i bio je samo senka ekipe iz 1960.-ih, koja je harala ne samo Juznom Amerikom, vec i celim svetom.
Klub je uvek bio poznat po svojoj fudbalskoj skoli iz koje su izasli vec pomenuti Pele, Kutinjo, Klodoaldo, Aleks, a u poslednjih par godina Robinjo, Diego, Deivid, Neymar, Andre i drugi...
Слика
Izazov koji postavlja Serbian FM je sledeći:

•Imate pet (5) sezona da sa ovim klubom osvojite Titulu šamiona Copa Libertadores (Kupa Libertadores) i postanete vladar Latinske Amerike!
Bonus Objective: U sklopu izazova imate bonus tri (3) sezone da vaskrsenete novog Pelea-da mladog igrača iz vašeg pogona napravite u FIFA najboljeg igrača na svetu!(igrač ne sme otići iz Santosa)


Brazil,zemlja sambe,temperamenta i fudbala.Navijači Santosa žive za titulu šampiona Latinske Amerike...možete li im doneti radost?
Za klince iz Brazila,fudbal je i više od igre,fudbal je način života i šansa za bolje sutra!Imate li kvaliteta da u moru Riba baš vi upecate zlatnu?

Ukoliko ste kadri da prihvatite ovaj izazov,očekujemo vas u ovoj temi sa izveštajima,reportažama i komentarima.Ukoliko neko ispuni zadatak koji se očekuje,dovoljnoj e samo da pošalje ''save'' fajl nekom od administratora foruma na uvid,a svi koji učestvuju mogu diskutovati u ovoj temi i isključivo o ovom izazovu.

Nema ograničenja u broju učesnika u izazovu...prvi koji ispuni zadatak poneće titulu na forumu :winner:

ZLATNA RIBICA KOJA ĆE VAM ISPUNITI TRI ŽELJE...TITULU (Brasil),TITULU(Libertadores) i TITULU (FIFA Best Player) !!!


Vaš Serbian FM™
Последње учитавање од Bard дана 03 Дец 2010, 21:01, учитано 1 пут укупно.
We will remember
Skies may fade
And stars may wane
We won't forget
We will remember
Until the skies will fall
We won't forget
We will remember
We all shall follow doom
Sh4dow
Newgen
Поруке: 19
Придружен: 14 Нов 2010, 21:58
Место: BG
Status: Није на вези

Порука од Sh4dow »

Evo ja sam krenuo sa santosom :gunman:

Posle prve polu sezone sam manje vise zadovoljan, nazalost nisam uspeo da osvojim prvenstvo Sao Paula, porazen sam u finalu od Corintijasa. Ekipa moze da se bori ravnopravno sa svima i ja mislim da uz malo srece Santos moze da dodje do titule Brazila u prvoj sezoni.

Слика

Слика

Sledeci izvestaj na kraju sezone :xD:
Последње учитавање од Sh4dow дана 08 Дец 2010, 17:54, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Pravi nekog mladog igrača usput :ole:
Корисников грб
Bard
SFM Hall Of Fame
Поруке: 3355
Придружен: 25 Окт 2010, 15:15
Место: Beograd
Steam: bard_whtid
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од Bard »

Orthodox пише:Pravi nekog mladog igrača usput :ole:
U prevodu cuvaj Neymara :fanman:
We will remember
Skies may fade
And stars may wane
We won't forget
We will remember
Until the skies will fall
We won't forget
We will remember
We all shall follow doom
Sh4dow
Newgen
Поруке: 19
Придружен: 14 Нов 2010, 21:58
Место: BG
Status: Није на вези

Порука од Sh4dow »

Posle 19 odigranih kola u prvenstvu zauzimamo 3 mesto u prvenstvu. Za sada mi je cilj da budem bar u prvih 5 da bi sledece godine mogao da ucestvujem u Copa libertadosu.

Слика

Ekipa je dala najvise golova u prvenstvu ali je i primila dosta, za sada je odbrana najslabiji deo ekipe. Neymar mi je najbolji igrac i vodeci je strelac prvenstva, od njega ocekujem da ce biti novi Pele :xD:


Sledeci izvestaj na kraju sezone.
Последње учитавање од Sh4dow дана 09 Дец 2010, 18:11, учитано 1 пут укупно.
Sh4dow
Newgen
Поруке: 19
Придружен: 14 Нов 2010, 21:58
Место: BG
Status: Није на вези

Порука од Sh4dow »

Iyvinite,ali tek sad sam video da u izazovima u kojim se trazi osvajanje kontinetalnog kupa treba da bude loadovano dve jace lige, tako da ja nazalost neispunjavam uslove. Necu pocinjati ovaj izazov ispocetka verovatno cu krenuti neki drugi :argh: :argh: :argh:
Корисников грб
leteci_magarac
Newgen
Поруке: 33
Придружен: 05 Нов 2010, 13:17
Место: Vukovar
Status: Није на вези

Порука од leteci_magarac »

e ovako, jedno pitanjce..veruje li iko da moze da se ispuni ovaj cilj sa najboljim igracem sveta? mislim da je nemoguće da ovu nagradu dobije bilo ko ko ne igra u evropi ni za 100 godina ni za jos zivota dva..
neymar...hm najduze sam ovu igru igrao 4 sezone i tek je u četvrtoj prvi put usao u konkurenciju tj. u prvih 50..ako ostane u brazilu trebaće mu sigurno duplo više vremena..
dobiju se zanimljivi regeni, ali nazalost, imaju 14 godina :)
da ne spominjem da santos ima dug 60m e i da mislim da ce uprava prihvatiti bilo koju milionsku ponudu za neymara, henriquea,aroucu...
p.s. da li bi se smatralo kao varanje ako bi neko i usao u konkurenciju za najboljeg igraca pa da onda ubacim managere u sve moguce reprezentacije i glasam za njega? (mislim, znam koji je odgovor :) )
Корисников грб
Flow
Assistant Manager
Поруке: 844
Придружен: 24 Окт 2010, 20:03
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од Flow »

Naravno da je to varanje...
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

A zasto mmoraju da se loaduju dve jace lige?
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Flow
Assistant Manager
Поруке: 844
Придружен: 24 Окт 2010, 20:03
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од Flow »

Zato što je tako realnije.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Zato što je na taj način konkurencija jača i realnija :yesko:
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Evo ja sam poceo...
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
andrijagajic
Assistant Manager
Поруке: 501
Придружен: 04 Нов 2010, 21:23
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од andrijagajic »

Znaci treba da ukljucimo dobre Juznoamericke ili Evropske lige? Nisam siguran koja je 3. najbolja Juznoamericka :xD:
Корисников грб
Flow
Assistant Manager
Поруке: 844
Придружен: 24 Окт 2010, 20:03
Место: Niš
Status: Није на вези

Порука од Flow »

Bez Juznoamerickih, samo 2 kvalitetnije iz Evrope.
andrijagajic
Assistant Manager
Поруке: 501
Придружен: 04 Нов 2010, 21:23
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од andrijagajic »

Flow пише:Bez Juznoamerickih, samo 2 kvalitetnije iz Evrope.
omg, ja stavio Argentinu i Chile :wtf: Mislio sam da je poenta da imas sto jacu konkurenciju, ne shvatam zasto se ukljucuje Evropa :slap: Al' ajd' sad, takva su pravila, sad cu opet da krenem :zelenko:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Južno američke bre ekipe za Libertadorses :D :slap:
andrijagajic
Assistant Manager
Поруке: 501
Придружен: 04 Нов 2010, 21:23
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од andrijagajic »

Orthodox пише:Južno američke bre ekipe za Libertadorses :D :slap:
A ja nisam napravio sejv onoga sto sam lepo poceo :nasty: :nasty: :nasty: :nasty:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Pa bre logično je da za Evro zonu evropske ekipe a za LAtino znači Latinske ekipe :nasty:
kamenorezac
Newgen
Поруке: 9
Придружен: 14 Дец 2010, 00:02
Место: Sabac
Status: Није на вези

Порука од kamenorezac »

Ja sam osvojio libretadores u prvoj sezoni a imam ucitanih svih 6 liga jedino mi nije palo na pamet da ukljucim meksiko i ko jos tu ima iz srednje.U prvenstvu za sad ne igram dobro osmi sam al tek je cetvrtina.Sto se tice ovog igraca mislim da je to nemoguce i za mnogo vise od 3 sezone.A nervira me sto je jul a ne mogu da vidim ko je osvojio ligu sampiona treba staviti evropljane bar only view.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

kamenorezac пише:Ja sam osvojio libretadores u prvoj sezoni a imam ucitanih svih 6 liga jedino mi nije palo na pamet da ukljucim meksiko i ko jos tu ima iz srednje.U prvenstvu za sad ne igram dobro osmi sam al tek je cetvrtina.Sto se tice ovog igraca mislim da je to nemoguce i za mnogo vise od 3 sezone.A nervira me sto je jul a ne mogu da vidim ko je osvojio ligu sampiona treba staviti evropljane bar only view.
Ne razvijaš igrača za 3 sezone nego 5 + 3 znači 8 :cheers:
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM 11”