FM21 - FK Partizan Beograd

Sve o Football Manager 2021
pedja92
Newgen
Поруке: 38
Придружен: 27 Апр 2020, 14:38
Клуб који водите: bologna
Формација: 4-3-3
Status: Није на вези

Re: FM21 - FK Partizan Beograd

Порука од pedja92 » 22 Јан 2021, 12:37

delboy пише:
17 Јан 2021, 09:11
Ja sam uspeo da uvaljam Scekica na pocetku za 600k i doveo kao zamenu Drincica za 30k. Za svoje godine ima bolje atribute 5 puta od Scekica a tako Boga mi i igra.
Jozo Simunovic kao novi stub odbrane i desni bek Ignjovski za svega 300k.
Arezo mi stize na zimu ali tandem Suma i Bajbek odlicno funkcionisu u napadu,
Najveci problem mi predstavlja broj stranaca, pa su mi tako za sad Asano i Banjak van stroja. Igraju u kup utakmicama. Asano u dve kup utakmice 9 golova, neverovatno, a stavio sam ga po desnoj strani Winger(A).
Nije problem broj stranaca,vec to sto imas prosek igrace na mestu stranaca, osim onog izraelca, na poziciji svakog stranca mozes staviti nekog mladog iz akademije da se razvija i posle ga prodas npr vanju vlahovica na krilo mesto asana, mateja stjepanovic stooper i desni bek mesto banjaka, nikola stulic i boris krstic napadaci mesto bahabeka, koji sjajno igra, ali ima jako lose ocene u mental kategoriji, sto mi je najbitnije, tako da i on ne mora da bude tu.U IV sezoni mi je stigao oriol buskets i on stvarno pravi razliku :lol: :partizan:

MachetaSRB
Newgen
Поруке: 18
Придружен: 15 Јул 2019, 23:51
Клуб који водите: FK Partizan
Формација: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 3 times

Порука од MachetaSRB » 23 Јан 2021, 22:34

Za sve kojima treba levi bek preporučujem Zlatana Šehovića.Doveo sam ga za 750k i prodao za 15 miliona.

http://pasteboard.co/JL1BptD.png

http://pasteboard.co/JL1CtGL.png

nstankovic7
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 05 Окт 2020, 17:29

Порука од nstankovic7 » 25 Јан 2021, 19:46

Neke preporuke za desnog beka?

MachetaSRB
Newgen
Mood:

Порука од MachetaSRB » 25 Јан 2021, 22:30

Aleksandar Filipović,Stefan Ristovski,Luka Cucin.

pedja92
Newgen

Порука од pedja92 » 26 Јан 2021, 09:52

MachetaSRB пише:
25 Јан 2021, 22:30
Aleksandar Filipović,Stefan Ristovski,Luka Cucin.
Levi i desni bek se generalno jako tesko nalaze u igrici, moras da improvizujes, istreniraj nekog zadnjeg veznog da igra beka, npr. luka ilic koga sam doveo iz citija ima ocene za levog beka i mozes da ga istreniras za tu poziciju, luka cucin je jako dobar kao rezervni bek ako planiras nesto ozbiljnije u evropi, meni igra i levo i desno, krpi gde stigne, kao milner u liverpulu. :knight: :partizan:

Корисников грб
delboy
Assistant Manager
Поруке: 625
Придружен: 14 Јан 2011, 16:18
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Порука од delboy » 04 Феб 2021, 11:34

pedja92 пише:
22 Јан 2021, 12:37
delboy пише:
17 Јан 2021, 09:11
Ja sam uspeo da uvaljam Scekica na pocetku za 600k i doveo kao zamenu Drincica za 30k. Za svoje godine ima bolje atribute 5 puta od Scekica a tako Boga mi i igra.
Jozo Simunovic kao novi stub odbrane i desni bek Ignjovski za svega 300k.
Arezo mi stize na zimu ali tandem Suma i Bajbek odlicno funkcionisu u napadu,
Najveci problem mi predstavlja broj stranaca, pa su mi tako za sad Asano i Banjak van stroja. Igraju u kup utakmicama. Asano u dve kup utakmice 9 golova, neverovatno, a stavio sam ga po desnoj strani Winger(A).
Nije problem broj stranaca,vec to sto imas prosek igrace na mestu stranaca, osim onog izraelca, na poziciji svakog stranca mozes staviti nekog mladog iz akademije da se razvija i posle ga prodas npr vanju vlahovica na krilo mesto asana, mateja stjepanovic stooper i desni bek mesto banjaka, nikola stulic i boris krstic napadaci mesto bahabeka, koji sjajno igra, ali ima jako lose ocene u mental kategoriji, sto mi je najbitnije, tako da i on ne mora da bude tu.U IV sezoni mi je stigao oriol buskets i on stvarno pravi razliku :lol: :partizan:
Ne bih se slozio da su svi prosek. Suma je vise nego odlican, Natho takodje i Bajbek razbija. O Simunovicu ne moram ni da trosim reci. Ne prodje utakmica da nema ocenu 7,3. Arezo 18 godina 9 utakmica 15 golova. Ostali jesu prosek ali gledam da za svakog izvucem neke pare. Suma postaje Srbin pa mi moze ostati kao odlicna izmena, Simunovic takodje. Bajbek kida ali bih ga prodao na kraju sezone ako je moguce za dobre pare. Sto se klinaca tice, Stjepanovic ce biti zver, Colic ce definitivno igrati na krilu, kod mene se vec prve sezone odlicno razvio a nadam se da ce Pavlovic jos bolje da se razvije sledece sezone. Ostali bar za sada ne mogu da konkurisu za prvi tim. Postavicu ovde presek posle prve sezone sa sve slikama, pri zavrsetku sam.
nstankovic7 пише:
25 Јан 2021, 19:46
Neke preporuke za desnog beka?
Kao sto rekoh gore, Ignjovski za male pare a radi odlican posao i ima odlicne ocene za desnog beka. Sledece sezone Luka Cucin.

Корисников грб
delboy
Assistant Manager

Порука од delboy » 09 Феб 2021, 17:30

Слика
Dupla kruna! Prvenstvom smo se prosetali, prvenstveno zahvaljujuci kiksevima najveceg protivnika ali mi je iznenadjujuce kako smo se lako prosetali u kupu s obzirom da smo uglavnom igrali sa drugim timom. Imali smo neke rezultate za pamcenje, igrali LE. Pa da krenemo.

Prvenstvo:

Слика

Kup:

Слика

Kvalifikacije za ligu Evrope smo prosli lagano, grupu jos lakse, sa nekim neverovatnim rezultatima, sto me je navelo na razmisljanje da cemo proci Rozenburg koga smo izvukli nakon prolaska grupe. Na zalost, gol koji smo primili u gostima za 4:2, sa crvenim kartonom, odlucio je pobednika u dvomecu. Kod kuce smo imali 2 puta vodjstvo za prolaz, ali kao sto rekoh, prva utakmica je odlucila sve. Nisam mogao da prebolim ispadanje bar nedelju dana.

Слика

Najbolji strelac lige Suma! Bajbek drugi, Simunovic treci! Najbolji igrac sezone - Simunovic! Neverovatan igrac, Bog prekida!

Слика
Слика

Odigrali smo 3 derbija. U sva 3 smo bili pobednici. Prvu utakmicu smo jedva dobili i licila je kao svaki drugi derbi u stvarnosti - 90 minuta bez sansi osim jednog gola, greskom odbrane zvezde. Drugi smo razbili i vodili 1:4 ali su se onda igraci opustili previse pa je na kraju moglo biti mnogo drugacije ali smo ipak izasli kao pobednici 3:4. I na kraju kup 1:3, iznenadjujuce laka pobeda.

Слика
Слика
Слика

Pred sam kraj, najboljih 11. Asano je igrao poslednjih desetak utakmica jer je Lazar Markovic bio povredjen, ali je odigrao vrhunski svaku utakmicu i zato su ga valjda stavili u najboljih 11. Sve ostalo je kako treba.

Слика

I na kraju, transferi. Nisam uspeo da prodam par igraca koje sam zeleo a mesta za kupovinu nije bilo. Ni novaca a ni mesta.

Слика

U nastavku, nadam se prodaji vecine stranaca, prikljucenju mladih igraca i kupovini par igraca. Kupovina ce definitivno zavisiti od prodaje i lopovske uprave.

Dimitrije08
First Team Coach
Поруке: 203
Придружен: 10 Нов 2019, 21:10
Место: Banja Luka
Клуб који водите: Crvena Zvezda
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times

Порука од Dimitrije08 » 10 Феб 2021, 17:16

delboy пише:
09 Феб 2021, 17:30
Слика
Dupla kruna! Prvenstvom smo se prosetali, prvenstveno zahvaljujuci kiksevima najveceg protivnika ali mi je iznenadjujuce kako smo se lako prosetali u kupu s obzirom da smo uglavnom igrali sa drugim timom. Imali smo neke rezultate za pamcenje, igrali LE. Pa da krenemo.

Prvenstvo:

Слика

Kup:

Слика

Kvalifikacije za ligu Evrope smo prosli lagano, grupu jos lakse, sa nekim neverovatnim rezultatima, sto me je navelo na razmisljanje da cemo proci Rozenburg koga smo izvukli nakon prolaska grupe. Na zalost, gol koji smo primili u gostima za 4:2, sa crvenim kartonom, odlucio je pobednika u dvomecu. Kod kuce smo imali 2 puta vodjstvo za prolaz, ali kao sto rekoh, prva utakmica je odlucila sve. Nisam mogao da prebolim ispadanje bar nedelju dana.

Слика

Najbolji strelac lige Suma! Bajbek drugi, Simunovic treci! Najbolji igrac sezone - Simunovic! Neverovatan igrac, Bog prekida!

Слика
Слика

Odigrali smo 3 derbija. U sva 3 smo bili pobednici. Prvu utakmicu smo jedva dobili i licila je kao svaki drugi derbi u stvarnosti - 90 minuta bez sansi osim jednog gola, greskom odbrane zvezde. Drugi smo razbili i vodili 1:4 ali su se onda igraci opustili previse pa je na kraju moglo biti mnogo drugacije ali smo ipak izasli kao pobednici 3:4. I na kraju kup 1:3, iznenadjujuce laka pobeda.

Слика
Слика
Слика

Pred sam kraj, najboljih 11. Asano je igrao poslednjih desetak utakmica jer je Lazar Markovic bio povredjen, ali je odigrao vrhunski svaku utakmicu i zato su ga valjda stavili u najboljih 11. Sve ostalo je kako treba.

Слика

I na kraju, transferi. Nisam uspeo da prodam par igraca koje sam zeleo a mesta za kupovinu nije bilo. Ni novaca a ni mesta.

Слика

U nastavku, nadam se prodaji vecine stranaca, prikljucenju mladih igraca i kupovini par igraca. Kupovina ce definitivno zavisiti od prodaje i lopovske uprave.
Mnogo si dao za Areza.Ja za njega dam u Zvezdi oko 350k na ruke i par miliona kroz bonuse.Svaka , igrac koji vredi svaki dinar.

MachetaSRB
Newgen
Mood:

Порука од MachetaSRB » 15 Феб 2021, 17:16

Budžet u 5 sezoni u Partizanu.

Слика

Корисников грб
delboy
Assistant Manager

Порука од delboy » 18 Феб 2021, 09:33

@Dimitrije08 ako kazes da moras da das jos par miliona kroz bonuse, onda sam ja bolje prosao. Jesam dao odmah milion i nesto ali na kraju sve ukupno je 2,6 miliona.

@MachetaSRB ne mogu da vidim koliki je budzet, slika je previse mala.

MachetaSRB
Newgen
Mood:

Порука од MachetaSRB » 22 Феб 2021, 23:11

@delboy 102 miliona budžet i 70 transfer budžet. Sad je malo veći jer sam prodao 2 igrača.

Корисников грб
delboy
Assistant Manager

Порука од delboy » 05 Мар 2021, 13:51

MachetaSRB пише:
22 Феб 2021, 23:11
@delboy 102 miliona budžet i 70 transfer budžet. Sad je malo veći jer sam prodao 2 igrača.
Jel ti uprava prodala kojeg igraca za 4 sezone?

pedja92
Newgen

Порука од pedja92 » 06 Мар 2021, 09:45

delboy пише:
05 Мар 2021, 13:51
MachetaSRB пише:
Ne moze uprava da ti prodaje igrace ako im nisi dozvolio u stuff respons. , osim ako je ponuda predobra da bi ti odlucivao. Valjda je tako

MachetaSRB
Newgen
Mood:

Порука од MachetaSRB » 10 Мар 2021, 12:50

Hvala bogu uprava mi se ne meša u prodaju igrača,jednom su mi prihvatili 10 miliona za Vlahovića ali je on odbio. Sad sam već dogurao do 200 miliona budžet u 5 sezoni i sad sam stopirao sejv i pokrenuo novi sa Čukom da probam da osvojim titulu u prvoj sezoni što je jako teško ali zanimljivo,imaju dosta dobrih klinaca.

Корисников грб
delboy
Assistant Manager

Порука од delboy » 31 Мар 2021, 11:37

pedja92 пише:
06 Мар 2021, 09:45
delboy пише:
05 Мар 2021, 13:51
MachetaSRB пише:
Ne moze uprava da ti prodaje igrace ako im nisi dozvolio u stuff respons. , osim ako je ponuda predobra da bi ti odlucivao. Valjda je tako
Naravno da sam mislio na to. Meni su prihvatali i samo 5 miliona za Simunovica, i 7 za Areza, ali hvala Bogu, Simunovic je odbio a nekako sam uspeo da nateram da stopira transfer Areza.

Корисников грб
delboy
Assistant Manager

Порука од delboy » 04 Мај 2021, 04:51

MachetaSRB пише:
10 Мар 2021, 12:50
Hvala bogu uprava mi se ne meša u prodaju igrača,jednom su mi prihvatili 10 miliona za Vlahovića ali je on odbio. Sad sam već dogurao do 200 miliona budžet u 5 sezoni i sad sam stopirao sejv i pokrenuo novi sa Čukom da probam da osvojim titulu u prvoj sezoni što je jako teško ali zanimljivo,imaju dosta dobrih klinaca.
Dokel si dogurao u ligi sampiona? Ja 3 sezone vec prolazim grupu i onda mi odmah zapdne neki velikan i naravno ispadnemo.

Корисников грб
delboy
Assistant Manager

Порука од delboy » 04 Мај 2021, 10:57

Kraj druge sezone!
Слика

Ova sezona je bila znatno teza od prve a glavni razlog je taj sto nas je zvezda pratila do samog kraja. Stavise, bilo je neizvesno u jednom trenutku, ja sam morao da pratim njih. Vezali su neki nerealan broj pobeda, sto me je podsetilo na stvarnost, ali je poslednji derbi, igran na nasem stadionu i tu je odlucen prvak drzave - 5:2. Jedan od glavnih razloga njihove dobre igre je bio Umar Sadiq. Da da, doveli su Umara na moju nevericu i on je na dva derbija postigao dva gola. Izdajica.
Слика

Kup je osvojen nikad lakse, drugu sezonu za redom i da ne mrsim mnogo evo slike:
Слика

Jos jedna neverovatna sezona u ligi sampiona. Imali smo nestvarne pobede protiv Dortmunda (sto se upravo ponovilo i u sledecoj sezoni) jednostavno nisu imali resenja za nas. Posle prolaska grupe, izvukli smo najgoreg moguceg protivnika i naravno ispali:
Слика

Uspeo sam da se otarasim vecine igraca za koje vise nije bilo mesta, pritom sam uspeo i da zaradim.
Слика

Zatim sam uspeo da ostvarim odilcan transfer Zivkovica, neke pozajmice i odlicnog Sieru na sredini.
Слика

Moram napomenuti da sam ubacio dosta omladinaca u prvi tim koji postaju zverine od igraca - Bazdar, Vlahovic, Colic, Stjepanovic, Bojat, Gocmanac i uspeo sam da zadrzim Stevanovica i dalje na pozajmici.

Mislim da nije potrebno trositi reci na igraca kao sto je Arezo, samo cu reci da smo uspeli da nastavimo saradnju bar do 2026 ako uprava ne umesa svoje prste kao sto vec jesu do sada, ali srecom, uspeo sam da ih nagovorim da ga ne prodaju.
Слика

Tim koji je najvise igrao, s tim sto mi je u drugoj polusezoni umesto Jojica igrao Sierra.
Слика

Na kraju, statistike nekih nekih igraca i Arezo sa neverovatnih 56 postignutih golova u sezoni.
Слика

Ono sto nisam pomenuo, poceli smo sa radovima nasih terena i akademije za mlade, koji su u medjuvremenu zavrseni pa sam morao da teram i upravu da mi odobre jos jedan "upgrade" pa tako akademija za mlade postaje "State of the art" a nasi tereni Superb. Usput prosirujemo stadion, pa smo za sve to izdvojili dobrih 30ak miliona evra kad se sve izracuna. Trenutno igramo najbolju sezonu do sad.

Корисников грб
provokator
Newgen
Поруке: 37
Придружен: 27 Окт 2010, 00:41
Место: Pancevo

Порука од provokator » 01 Сеп 2021, 16:16

Kod mene Arezo kida ali nece da produzi ugovor i zeli da ide.....unhappy je trenutno i imam fore godinu dana da ga prodam ili da ga nekako privolim da potpise nov ugovor.....pstoji li neka magija da ga zadrzim?

Корисников грб
delboy
Assistant Manager

Порука од delboy » 27 Сеп 2021, 09:23

provokator пише:
01 Сеп 2021, 16:16
Kod mene Arezo kida ali nece da produzi ugovor i zeli da ide.....unhappy je trenutno i imam fore godinu dana da ga prodam ili da ga nekako privolim da potpise nov ugovor.....pstoji li neka magija da ga zadrzim?
Izvini, odgovaram posle 27 dana :D
Arezo kod mene ne zeli ni da ide. Vec je petu sezonu kod mene, odbio sam ponudu od 120 miliona. Ne znam, probaj da pitas kapitena da razgovara sa njim. Meni je Zdjelar resavao jedno 50 puta problem sa igracima kada zele da odu ili da produze ugovor. A u medjuvremenu, probaj da pobedjujes i kad god Arezo postigne gol, pohvali ga.

Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2021”