Lazio sa Inzagijem

Mesto za vaše taktike, diskusiju o istim i treninzima
nemanjica888
Newgen
Поруке: 19
Придружен: 21 Јун 2012, 22:21
Место: belgrade
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Lazio sa Inzagijem

Порука од nemanjica888 »

Cao drugari. Da li neko mozda igra sa Laziom? Ja planiram da pocnem save sa njima, pa me zanima na koji nacin najbolje da iskopiram Simoneovu taktiku? :ole:
pedja92
Newgen
Поруке: 44
Придружен: 27 Апр 2020, 15:38
Klub koji vodite: bologna
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Re: Lazio sa Inzagijem

Порука од pedja92 »

pa sa njima jedino da igras onu 352, stavi acerbia kao BPD, Luis felipea kao CD ,i izmedju njih probaj sa Sergejom kao Liberom na atak, odlicno radi, testirali su ljudi sa FM skauta to vec. Po bokovima ti idu lazzari desno kao wing back na atak i luluc, joni ili najbolje lukaku kad se oporavi na tu poziciju( ja sam tu doveo alfonsa dejvisa iza bajerna, dusu da za tu poziciju, posle i brendona vilijamsa). U sredinu stavi luiza alberta kao mezzalu na atak, leivu ako ga ne prodas cm rola ball wining midfilder i parola kao cariljero ili obican cm. napad ciro imobile kao počer i korea kao lazna devetka ili deep lying forwad. Savetujem ti da forsiras Raul Mora u napadu, iako ima 16 godina, meni je legenda tima u 2032, odlican igrac, i kao stoper da dajes sansu Nikolu Arminiju, posle kad nadjes igrace za drugaciju formaciju, on moze i na desnog beka.
Pozdrav od okorelog lacijala :ole: :ole: :ole:
faizanmazhar00
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 02 Феб 2022, 15:02
Mood:
Status: Није на вези

Re: Lazio sa Inzagijem

Порука од faizanmazhar00 »

nemanjica888 пише: 15 Мај 2020, 00:33 Cao drugari. Da li neko mozda igra sa Laziom? Ja planiram da pocnem save sa njima, pa me zanima na koji nacin najbolje da iskopiram Simoneovu taktiku? :ole:
U sredinu stavi luiza alberta kao mezzalu na atak, leivu ako ga ne prodas cm rola ball wining midfilder i parola kao cariljero ili obican cm. napad ciro imobile kao počer i korea kao lazna devetka ili deep lying forwad.
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM21 Taktike i treninzi”