Real Sosijedad - Prvak LaLige iz prve sezone!

Podelite sa nama vaše priče, karijere, avanture.
Корисников грб
Kindle
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 12 Нов 2011, 14:34
Место: Beograd
Klub koji vodite: CZ
Formacija: 433
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Real Sosijedad - Prvak LaLige iz prve sezone!

Порука од Kindle »

Prilicno sam se iznenadio, jer nisam igrao bas dugo FM... jedno 8 godina, mislim da sam poslednji odigrao 2012-2013... i nisam ni pratio fudbal, vec sam ga najvise pratio kroz igricu.. sve mi je nepoznato sada, sve nova imena.. I resio sam da izaberem Real Sosijedad, jer sam video da je simpaticna ekipa, a tu je i David Silva kojeg sam obozavao u Valensiji, ona Valensija gde su igrali on, Mata, Vilja.. Albelda... Visente.. kakva ekipa!

Dakle, upravo sam zavrsio prvu sezonu osvojivsi LaLigu i osvojeno drugo mesto na kupu.

Слика

Doveo sam 3 pojacanja, iz zabave Robbena koji i nije nesto igrao jer je mator.. Francisco Trincao iz Barse na pozajmicu koji je bio u izmeni, i Huana Matu iz Junajteda koji se ispostavio kao odlican izbor jer je bio najbolji asistent i dao je cak 10 golova a igrao je MR.

Слика

Ovde vidite i Davida Silvu i Carlosa F. ali njih nisam dovodio, oni su bili u ekipi i moguce da su tu prilikom poslednjeg apdejta baze.

Ovo je konacna tabela prve sezone:

Слика

Kao i kup kralja, izgubio u vrlo interesantnom mecu protiv Real Madrida.

Слика

Ovo je ekipa koja je igrala najvise, sve spanci... i samo Mata nov igrac.

Слика

Najvise golova dao je neverovatni Alexander Isak!!! Pravi ubica sa cak 43 gola, a tu je i Mata koji je asistirao najvise.

Слика

Ovo su neki momenti iz sezone..

Слика

Ovo su najboljih 11, vecina iz Sosijedada!

Слика

Finansije, ekipa i taktika: Bossanova V3 taktika koju sam koristio i preuzeo sa jednog sajta, uzeo random jer me mrzelo da se bakcem, i ispostavila se kao odlicna!

Слика

Слика

Слика

Planiram da se otarasim Robena i da prodam neke koji nisu igrali.. i da dovedem Havi Ontiverosa:

Слика

Pravim tim koji je skoro sasvim spanski, jer volim tako i dovodim uvek igrace koji su iz iste zemlje odakle je i klub.

Tu su A Barenecea i Robert Navarro, mladi igraci koji su nada Sosijedada... dobijace vise minuta pa ce zameniti Matu i Silvu kasnije.

Za sad tako stvari stoje, videcemo sta ce doneti nova sezona, ali planiram da jurim Ligu Sampiona.

Ali kao sto vidite, skromno vodim klub i pametno biram nova pojacanja koja me trenutno i ne zanimaju mnogo jer je Sosijedad pokazao da ima odlicnu ekipicu.
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM22 Menadžerska soba”