Javor - Tim Radovana Ćurčića

Podelite sa nama vaše priče, karijere, avanture.
Fjord Gamble
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 24 Сеп 2012, 00:23
Место: Kragujevac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Javor - Tim Radovana Ćurčića

Порука од Fjord Gamble »

Je l se zna kad ce nastavak? Sportski pozdrav
faizanmazhar00
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 02 Феб 2022, 15:02
Mood:
Status: Није на вези

Re: Javor - Tim Radovana Ćurčića

Порука од faizanmazhar00 »

Mexes87 пише: 09 Мар 2021, 19:26
Nakon raznoraznih timova koje sam vodio dobio sam poziv Javora iz Ivanjice.

Слика

Na preporuku mog dobrog prijatelja na ručak me je pozvao predsednik Javora. Na moje pitanje zašto Radovan Ćurčić koji živi tamo nije preuzeo tim koji se nalazi u drugoj ligi dobio sam odgovor da je Radovanu Ćurčiću ispod časti da vodi tim iz druge lige. Zapravo na tom sastanku mi je objasnio da je cilj kluba da ih ja uvedem u Superligu, pa onda da Radovan preuzme tim i nastavi da vodi. Vremena su teska, novac je potreban pa sam prihvatio takvu ponudu. Daju smeštaj i hranu, 800e platu i premiju od 6.000e za ulazak u viši rang. Razmišljao sam i o tome da mi je auto star 20 godina.
Došao sam na prvi trening Javora...

Слика

Pred sam trening, objašnjeno mi je da klub mora da živi od nečega, podsetili su me na transfere Mutavdžića u Malme, Bjedova u Belgiju, Miletića u Partizan, Onjila u Zvezdu...
-Dakle mislim da ti je jasno da bi mi morali da živimo od nečega. Ne znam šta ti je predsednik kluba rekao, ali moj lični stav je da je Radovan trebao odmah da preuzme tim. Nemoj pogrešno da me razumeš, ali nisi ti klasa da nas uvedeš u prvu ligu. - bile su reči sportskog direktora.
Baš prijatna dobrodošlica.

Na samom terenu je bilo vedrije.
Upoznao sam kapitena Cvetkovića. Primetio sam jednog talentovanog klinca za koga mi je sportski direktor rekao da je mali prepotentan i da od njega nema ništa.

Ofanzivni vezni Nikola Petković

Слика

Počeo je već da me nervira ovaj direktor, nameće mi par igrača. Baš ću se potruditi da ovaj mali Petković napreduje. Proradi neki inat u meni. Sugerisao mi je ukoliko budem tražio pojačanja, štoperi da budu visoki i snažni, centarfor da bude visok, robusan, skočan... Kako bi takva ekipa dočekala Radovana u prvoj ligi jer on voli takve u svom timu.

Radovan Ćurčić posmatra trening...

Слика

Da sumiramo...
Mislim da imamo dobar tim, fali desni bek, ostalo je poprilično dobro popunjeno. Nervira me što me dosta ljudi u klubu gledaju kao prolaznog kadra. Jedino su igrači korektno prihvatili moj dolazak. Spremamo se, javiću se uskoro...
Pozdrav :knight:
Give it a go. Greets
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM22 Menadžerska soba”