Roj pčela - Brentford FC

Podelite sa nama vaše priče, karijere, avanture.
Корисников грб
Marinkovich
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 14 Авг 2020, 18:11
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Roj pčela - Brentford FC

Порука од Marinkovich »

Brentford FC

Upravo sam započeo svoje novo FM20 putovanje i to sa Brentford FC.
Ovo je moj prvi post ovde i nov sam na sajtu, pa se nadam da ćete uživati u ovom.
Слика
Na svakom Fudbal Menadzeru koji sam igrao, uvek volim da započnem sa šampionskom stranom i pokušavam da postanem moćan kandidat za titulu u Premiershipu (imao sam prilično pristojne rezultate sa Sheffield United & Vatford tokom godina.)

Takođe nekoliko reči o mom stilu igre - stvarno se trudim da budem realističan koliko god mogu. To znači - ne pokušavam da potpišem čudesne stvari koje se nalaze u svakom Youtube videu, nikad nisam koristio taktiku neke druge osobe. Takođe na početku igre zaista ne pravim mnogo transfera jer bi se trebalo baviti onim što imam.
ZAŠTO BAŠ ONI?
Ove godine sam izabrao Brentford jer sam se zaista zabavljao u strategiji kluba u stvarnom životu, jer su oni odustali od akademije zbog velikih timova u PL koji su uzimali dobre mlade igrače. Oni su odlučili da promene svoj proces regrutovanja skinuvši akademiju i jednostavno dovedu decu otpuštenu iz premierskih timova starih između 17-20 godina. U osnovi - njihova U23 ekipa ne igra u ligi, igraju samo prijateljske utakmice. Njihovi prijateljski klubovi su Man Citi (koji će propasti ako uspemo u PL) i FC Midtjilland (pošto imaju istog vlasnika). U timu je velika količina danskih / skandinavskih igrača i osoblja. Takođe njihov vlasnik je profesionalni kockar.

Takođe klub nikada nije osvojio mnogo trofeja - 1 Championship, 1 League One i 3 puta League Two. Takođe ima samo 5 sezona u Premier Ligi. Tako da će biti zabavno postati legendarni menadžer ovog kluba.
OČEKIVANJA
Слика
Očekivanja su bila prilično velika jer sam ove godine trebao dogurati minimum u plej-of i osvojiti promociju u narednoj. (Nadam se da ću to učiniti iz prvog pokušaja) Kupovi su za sada samo bonus. Klupska kultura je zanimljiva jer ne volimo da potpisujemo igrače starije od 31 godine.
Talenat pobeđuje na utakmicama, ali timski rad i inteligencija osvajaju šampionate.
Корисников грб
Marinkovich
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 14 Авг 2020, 18:11
Mood:
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Roj pčela - Brentford FC

Порука од Marinkovich »

PRIPREME
Nisam znao ništa o igračima pre nego što sam počeo utakmicu, samo sam čuo o transferu Pontus Jannson-a tokom leta, na prvi pogled - znao sam par imena, ništa više.
Uzeo sam Brentford početkom jula. Kao što rekoh, ne volim da dovodim previše novih igrača jer počinjem sa transferima od leta, takođe imam i zimske transfere. Takođe ovo čini igru izazovnijom. Jedini igrač kojeg sam doveo u letnjem transfer roku je bio Andre Gray iz Watforda.
Doveo sam tri zaista obećavajuća igrača iz U23 u prvi tim. Luka Račić (DC), Dominic Thompson (DL) i Jan Zamburek (MC, AML).
Слика
Pripreme su prošle odlično, sjajno smo se pokazali u svim utakmicama, ali nismo odigrali meč sa ekipom na našem nivou. Nakon 4 meča poprilično znam koji će igrači ići direktno u mojih startnih 11, međutim bilo je nekih sumnji. Napred imam puno talentovanih momaka i trudio sam se da pronađem koje igrače da koristim.

Dakle, ovo su igrači za koje sam mislio da će biti moji ključni igrači do kraja sezone.

Zaista nisam bio siguran ko će igrati napred, to je razlog zbog čega sam doveo Andre Graya, ali Emiliano Marcondes je postigao 6 golova (3 iz penala) u ove četiri utakmice, pa sam bio impresioniran.
GLAVNI IGRAČI
Pontus Jansson
Слика
Kao što rekoh, jedan od retkih igrača koga sam stvarno poznavao. Kapiten i za sada sjajno izgleda kao moja velika zvijezda. Očekujem da bude stub naše odbrane.
Mathias Jensen
Слика
Kad sam prvi put pogledao tim Brentforda, to je bio igrač koji se izdvajao od ostalih. Još jedan novi momak koji je stigao iz Celta Vigoa za samo 3,8 miliona evra. Nadam se da će doprineti onoliko koliko želim u ovim ranim fazama.
Said Benrahma
Слика
Imamo dosta talentovanog igrača u napadu, ali Said izgleda kao momak za koga će se boriti klubovi iz Premier League. Pokušaću da ga zadržim što je više moguće.
TAKTIKA
Слика
Za kraj i taktika naše ekipe, ima tu dosta rotiranja, i pozicija kao i samih igrača, duga sezona je pred nama.

Hvala na čitanju, nadam se da ćete uživati.
Vidimo se nakon prvih mečeva.
Talenat pobeđuje na utakmicama, ali timski rad i inteligencija osvajaju šampionate.
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM22 Menadžerska soba”