Radnik iz Surdulice jurisa ka uspehu

Podelite sa nama vaše priče, karijere, avanture.
Корисников грб
Wizz
Newgen
Поруке: 33
Придружен: 09 Нов 2019, 16:41
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 4 times
Been thanked: 19 times
Status: Није на вези

Radnik iz Surdulice jurisa ka uspehu

Порука од Wizz »

Слика

Razgovor za posao

Polozio sam za sve licence, I odlucio da negde zapocnem svoju trenersku karijeru, posto sam iz Juznog dela Srbije gledao sam da to bude neki klub sa juga. Otvorile su mi se mogucnosti u vidu Radnickog iz Nisa I Radnika iz Surdulice. Smatrao sam da je Surdulica veci izazov, sve smo dogovorili preko telefona. Stigao sam u Surdulici lep je grad. Dosao odmah u prostorije Radnika I sreo se sa Toncevom:

Mitic:Dobar dan gospodine Toncev, stigao sam na razgovor.
Toncev: Dobar dan gospodine Miticu, kako ste?
Mitic: Dobro, hvala na pitanju.
Toncev:Pa ovako da krenemo na posao, Radnik iz Surdulice vec 4 godina igra SuperLigu Srbije, uvek se nalazimo izmedju 8-11 mesta, ali zeleli bi smo to malo da pomerimo ocekivanja I mozda izborimo Evropu, to bi bila velika stvar za klub I za surdulicane, mislim da bi bili ponosni da nas klub igra Evropu.
Mitic:Da, pa ne znam sta da vam kazem na tome, ako dobijem posao pokusacu da izborim Evropu. Ako ne uspem sta ce se desiti?
Toncev:Ako ne uspete, nema problema, pokusajte to isto I sledece godine.
Mitic: U redu, prihvatam izazov.
Toncev: Dobrodosli u klub, verujem da ste pravi covek za ovaj klub I da cete ga odvesti u Evropu.
Mitic: Hvala, nadam se I ja da cu uspeti.

Obavila se tu jos neka papirologija,potpisao sam ugovor na dve godine, a dobio sam i mesto gde cu da stanujem, sutra imam konferenciju za stampu I susrecem se sa igracima, nadam se da ce dobro proci. A veceras se proslavlja prvi posao..

To be continued
Последње учитавање од Wizz дана 08 Феб 2021, 12:47, учитано 5 пута укупно.
Корисников грб
Wizz
Newgen
Поруке: 33
Придружен: 09 Нов 2019, 16:41
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 4 times
Been thanked: 19 times
Status: Није на вези

Re: Radnik iz Surdulice jurisa ka uspehu

Порука од Wizz »

Drugi dan na poslu, cele noci lumpovao, ne znam gde sam, rece mi asisten Dejan Djuricic sefe sve sto ti treba reci, reko zameni me na nekim dosadnim konferencijama. Toncev se otvorio za transfere 166k odakle mu ni on sam ne zna kaze mi evo ti pare trosi na sta hoces. Zna se normalno da sam digo te pare i odma kupio sebi Mercedesa G Klasu, a ne da se vozim u Yugu starom 50 godine, ipak sam ja trener jednog ozbiljnog kluba kao sto je Radnik iz Surdulice. Trenutno ne mozemo nikog ni iz Male Mostanice da dovedemo, a da zaboravi da vam ispricam kako je bilo na konferencije, pitaju me tamo za taktike i transfere, reko za transfere vise para nemamo, jer sam sve potrosio na mog novog Mercedesa G klase, a sto se taktike tice zinite da vam kazem, jedino sto mogu vam reci je da je pobednicka..

Nego da vam nastavim pricu kako sam kupio Mercedesa, zovem ja coveka sa Polovnih automobila, trazi 126.900e , reko da se nadjemo na 120.000e ipak sam ja trener i poznata licnost, covek me iznapusava i spusti mi slusaslicu, zovem drugog kaze 125.000e iz Vrsca, odmah se mislim ko ce ide do Vrsca sad, kad on kaze:aj zbog daljine puta evo ti za 120.000e otiso ja kod njega on cetri garaze uzmem ja auto, dam pare, ostane mi negde oko 40.000e, vratim u klub mislim se trebace za neka nova pojacanja, barem za nekog iz pete lige afrike oni se i onako tamo trkaju sa lavovima, a ja volim brze igrace. Kapitensku traku sam podelio tako sto sam ih terao da pevaju od pokojnog cika Sabketa Zal, au mali Makaric pokidao za srce me ujeo, reko mu evo ti traka mali. Odmah istu noc otiso sa igracima u kafanu, au uz malog Makarica sam se napio ko letva, decko peva, rekao sam mu mali ubacicu te ja u zvezde granda, da im oderes guzove tamo, imam ja neke prodicne veze sa Saletom Popovicem nego nebitno sad.

Odem na trening reko momci koristimo formaciju 4-2-3-1, taktika hocu sve u napad, znaci odbranu ne igramo da sad dodje Real Madrid, makar primili deset komada igramo u napadu, sve lopte teraju vezni igraci napred ka centarforu.

Слика

Evo vam slika Mercedesa da ne bude da ja lazem:

Слика
Последње учитавање од Wizz дана 24 Дец 2020, 23:19, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Wizz
Newgen
Поруке: 33
Придружен: 09 Нов 2019, 16:41
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 4 times
Been thanked: 19 times
Status: Није на вези

Re: Radnik iz Surdulice jurisa ka uspehu

Порука од Wizz »

Pripremni period

Za pripreme smo odlucili zajedno sa strucnim stabom i upravom da odemo u Crnoj Gori, moj strucni stab je zakazao par prijateljske utakmice sa Lovcenom, Bratstvom, Cetinjem i Arsenalom iz Tivta. Takodje sam i napravio listu igraca koje cu voditi tamo, ukljucujuci i mlade. Ceka nas dug put do Crne Gore, a posle dva dana mec sa Lovcenom. Reko sam igracima da se pripreme i odmore za put i da zelim da odradimo dobro pripremne utakmice.

Слика

Napokon smo stigli u Crnoj Gori, na putu se nista nije zanimljivo desilo, ne nesto sto bi bilo zabavno citaocima. Stigli smo u hotel, za dva dana nas je cekala utakmica sa Lovcenom, pricao sam dosta sa momcima, da moramo da napadnemo i da me zanima vise igra od samih golova.

Слика

Utakmice u Crnoj Gori su bile previse lake, moji momci su nadigrali sve protivnike, a i protivnici nisu bili na nasem nivou, veoma sam zadovoljan ovim rezultatima, sada se vracamo u Surdulicu gde nas za deset dana ocekuje jos jedna pripremna utakmica, ali za razliku od ovih u Crnoj Gori sa ozbiljnijijim protivnikom, belgijskim prvoligasem Antwerpom.

Слика

Odigrana je i poslednja pripremna utakmica, zadovoljan sam sa svim utakmicama, za par dana nas ocekuje pocetak sezone, tacnije mec sa Backom Palankom u Surdulici.

To be continued
Корисников грб
Wizz
Newgen
Поруке: 33
Придружен: 09 Нов 2019, 16:41
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 4 times
Been thanked: 19 times
Status: Није на вези

Re: Radnik iz Surdulice jurisa ka uspehu

Порука од Wizz »

Debi

Za par dana me ocekuje mec sa Backom Palankom, moj debi, nije mi sve jedno, par noci nisam spavao, ali konacno je dosao taj trenutak da obucem svoje jedino odelo koje imam i zapocnem posao. Prvi moj protivnik u SuperLigi je Backa Palanka, mec se igra u Surdulici tako da mi je dosta lakse kada igramo kod kuce.
Prva zvanicna konferencija je kratko trajala, na njoj sam rekao da moramo da igramo napadacki i pobedimo prvi mec, jer je on vazan, ne samo za mene vec i za ekipu, da odmah na pocetku dobijemo taj pobednicki mentalitet, i samo nastavimo sa njim. Nazalost zbog virusa ne mogu navijaci na stadion, tako da ce biti veoma tesko bez njih jer su nam oni vetar u ledja.

Mec je bio prenosen na TV, sto je za mene bila jos veca trema, u svlacionici sam rekao da mora da se igra napadacki, po bokovima, da dosta ocekujem od nasih bekova da izadju napadacki.

Polako je krenula utakmica, imali smo dosta suteva, ali nijedan nije hteo u gol, prvo poluvreme je zavrseno 0:0, rekao sam momcima da samo tako nastave i da ce gol doci, tako je i bilo, akcija je krenula od golmana Kostica u 56. minutu, koji je po levoj strani na sredini terena pronasao Subotica koji je stigao do protivnickog sesnesterca po levoj strani, zatim dodao do Mitosevica na sredini negde na 17m, a on pokusao sutom, ali ta lopta je udarila igraca Backe i odbila se do Makarica koji negde na 7m dobija odbijenu loptu i upućuje istu u mrezu.

Negde oko 65. minuta Stojanovic kod centra terena izvodi aut za Lukica koji vraca Jovicu, a on sa 30m sa leve strane salje visoku loptu koja dolazi do Danoskija i on sa nekih 11m postize i drugi gol za Radnik. Odmah sam rekao igracima da nema povlacenja i da moramo da damo jos neki, ipak su se sanse idalje redjale ali gola nigde.

Слика

Mec je konacno gotov bio sam presrecan, odmah sam u svlacionici rekao igracima da su ispunili ocekivanja i da tako treba da izgleda nasa igra samo sa malo vise suteva u okvir gola.

Na konferenciji sam rekao da sam zadovoljan igrom i svojim igracima i njihovom igrom, ali da to moze da bude jos bolje.

Posle utakmice na pobedi mi je cestitao i Toncev, a uvece smo proslavili u kafani sa igracima.

Mesec dana kasnije

Слика

Nisam bas prezadovoljan posle ovih 6. kola, mislim da to mi mozemo i bolje, nadam se, moram da napomenem da smo imali na svakoj utakmici 20+ suteva, ali na nekim utakmica tipa TSC nije to pomoglo uopste, moramo poboljsati realizaciju, sledeceg meseca ceka nas težak mec sa Crvenom Zvezdom, zeleo bih da moji igrač iznenade sve, iako je tesko jer su oni trenutno na prvom mestu na tabeli i favoriti.

Transferi

Sto se tice transfera hteo sam da dovedem brazilca, ali nisam imao novca da mu isplatim platu. A zatim sam slicnog igraca pronasao u nasoj ligi na istoj poziciji centralnog veznog u Backoj Palanci koji mi je odmah posle meca zapao za oko, veoma brzo smo se dogovorili sa Backom oko transfera. Visina transfera je bila 66.000$.

Слика

Sto se tice odlazaka, Nenad Stankovic je bio poslat u Macvu na pozajmici gde se dobro pokazao, a zatim vratio u klub i usled ponude Mladosti prodat.

Слика
Корисников грб
Wizz
Newgen
Поруке: 33
Придружен: 09 Нов 2019, 16:41
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 4 times
Been thanked: 19 times
Status: Није на вези

Re: Radnik iz Surdulice jurisa ka uspehu

Порука од Wizz »

Update Septembar
Mec sa Crvenom zvezdom


Veliki mec je pred nama mec sa Crvenom zvezdom, odlucio sam da se nasa igra idalje bazira na napadu, da svojim prikazom iznenadimo Crvenu zvezdu, ali nazalost nije uspelo, u 9. minutu Kanga je imao sansu da vec donese prednost zvezdi sa bele tacke, ali na nasu srecu promasio je penal, ali 2 minuta kasnije Falcinelli uspeva da postigne gol, 3 minuta kasnije zvezdi je ponisten gol Rodica, tako da smo na poluvremenu otisli sa jednim primljenim golom, i sa dosta bezopasnih suteva po zvezdu, mislio sam da cemo uspeti izjednaciti i probao sam motivisati momke, ali ipak je kvalitet Crvene zvezde presudio pa su nam u 77. minutu dali jos jedan gol, posle cega su se redjale sanse na obe strane, ali smo idalje bili bezopasni.

Слика

Kasnije su nas docekale jos tri utakmice na kojoj smo protiv Macve uspeli da slavimo sa 3:1, dok protiv Cukarickog smo dobili crveni karton i to je mozda bilo i presudno, sve u svemu nisam zadovoljan previse ovim mesecom, mislio sam da da mozemo barem negde bod izvucemo. Sledeci mesec nas ocekuje malo laksi raspored pa se nadam da mozemo tu da zaredjamo pobede.

Слика

Sto se transfera tice niko nije otisao niti dosao.

Tabela

Слика

Posle 9. kola nalazimo se na 8. mestu na tabeli, ali imamo srecu da nam protivnici ne beze veliki broj bodova, pa tako da imamo sanse da udjemo u top 4.
Корисников грб
Wizz
Newgen
Поруке: 33
Придружен: 09 Нов 2019, 16:41
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 4 times
Been thanked: 19 times
Status: Није на вези

Re: Radnik iz Surdulice jurisa ka uspehu

Порука од Wizz »

Update Oktobar
Kup i uspešan mesec.


Kako proglasiti ovaj mesec osim uspešan, moglo je to i bolje, ali ni ovo nije loše.

Слика

Moglo bi se reći da je jedini poraz koji me je iznenadio je protiv Metalca, jer sam mislio da možemo sve dobiti ovog meseca, ali nažalost sreća nije bila na našoj strani. Želim da probamo možda eventualno preko kupa da udjemo u Ligu Konferencije

Update Novembar
Velika pobeda nad Vojvodinom


U ovom mesecu smo remizirali dva meča gde sam bio siguran tačnije nadao se da ćemo barem jedan pobediti, jer da pobedimo Vojvodinu koja je u tom trenutku bila prva nisam imao nadu, ali to nisam hteo da prenesem na momke, rekao sam im u svlačionici da mi to možemo, barem da osvojimo bod, a oni su se složili sa time, i odigrali fantastično i doneli nam sva tri boda.

Слика

Statistika tog meča

Слика

Posle ovog meča se podigla velika euforija, mislili smo to je to pobedili smo Vošu i sada krećemo u pobednički niz, ali sledeći mesec nam je lupio veliki šamar.

Tabela

Слика
Корисников грб
Wizz
Newgen
Поруке: 33
Придружен: 09 Нов 2019, 16:41
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 4 times
Been thanked: 19 times
Status: Није на вези

Re: Radnik iz Surdulice jurisa ka uspehu

Порука од Wizz »

Update Decembar
Najgori mesec u mojoj karijeri


Definitivno je ovo najgori mesec u mojoj karijeri, pitate se zašto? Razlog je taj što smo u ovom mesecu sve izgubili. I sa lakšim i sa tezim protivnicima, svi su nas odučili od fudbala.

Слика

Pruzali smo dobar otpor Partizanu, ali izgubili, svi znamo kakav je kvalitet Partizana što je na kraju i presudilo. U ostalim utakmicama ne znam šta se dogodilo. Naravno odmah je krenula medijska hajka na mene, Tončev mi se odmah obratio i rekao da ću ostati na mestu šefa stručnog štaba i da ima totalno poverenje u mene.

Слика

Statistika sa tog meča, ostale mečeve smo odigrali katastrofalno, verovatno je ovaj mesec bio loš i zato što je bila veoma loša hemija u timu, dosta igrača se pobunilo što ne igra. Meni je ovaj mesec otvorio oči gde su potrebna pojacanja, i šta treba da se popravi u klubu, definitivno ćemo morati poraditi na taktici i formaciji.

Tabela

Слика

Pripremni period

Za pripremni period smo odlučili da odemo van granica naše lepe Srbije izbor je pao na Tursku, zakazali smo par kontrolnih mečeva, a ovo su njihovi rezultati. Nisam ni na pripremama hteo išta da menjam što se taktika tiče, ali sam podsvesno znao da nešto mora da se menja u taktici I formaciji.

Слика

Transferi

Pošto sam video koje pozicije škripe odlučio sam da dovedem pojačanja na tim pozicijama, pošto u klubu očigledno para nema, okrenuo sam se free agentima I pozajmicama, prvo pojačanje je Luka Bijelović mladi napadač iz Spartaka Subotice koji je došao na šestomesečnu pozajmicu.

Слика

Sledeći igrač koji je došao je veliko iznenadjenje, i moja velika želja, a to je Oumaru Abubakar, igrač koga pratim i volim još iz Partizana, a sada radim s njim što mi je veoma drago. Iskusan igrač, igrao je za dosta što u Srbiji to van Srbije. Igraće na poziciji krilnog igrača.

Слика

Sledeće pojačanje koje sam doveo je desni bek, želeo sam da ojačam poziciju sa još jednim iskusnim igračem, igrao je u mladjim selekcijama Ajaksa, a onda po pozajmicama gde je sticao iskustvo, za vreme provedeno u Ajaksu je zapisao samo tri nastupa. A onda kao free agent odlazi u holandski RKC gde je zapisao šest nastupa.Doveden je iz razloga jer je bio free agent i da ojača malo desnu stranu odbrane.

Слика

Sledeći igrač koji je došao je mladi Uroš Knežević takodje na šestomesečnoj pozajmici iz Partizana, nemam šta puno reći o ovom momku, pokrivaće poziciju centralnog veznog po potrebi i defanzivnog iako mu je to primarna pozicija.

Слика

I kao zadnje pojačanje je stigao Miladin Vujošević napadač u najboljim godinama, stigao je iz razloga što smo morali brzo da nadjemo nekog zbog toga što nam je Partizan poslao ponudu od 120.000€ za Makarića koju smo morali da prihvatimo, jer bi inače otišao na kraju sezone kao free igrač u Partizan. Miladin je napadač u najboljim godinama, karijeru je počeo u Jagodini, a zatim otišao u Slovačku Dubinicu gde je odigrao tri sezone u jednoj sezoni na 26 mečeva postigao čak 23 golova u ligi, a zatim u Bansku Bystricu gde se u prvoj sezoni nije mnogo naigrao, ali u drugoj na 26 mečeva postigao 21 gol, sa 7 asistencija. To je i najviše presudilo, njegov transfer je iznosio 80.000€.

Слика

Što se tiče odlazaka otišao je Makarić u Partizan, Bogdan Stojković za 1.200€ u Vojvodinu, I Eugen Pavlov u Doxa Katokopias za 34.000€.
Корисников грб
NajIgor
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 03 Мар 2013, 14:17
Место: Vrsac
Status: Није на вези

Re: Radnik iz Surdulice jurisa ka uspehu

Порука од NajIgor »

Bravo majstore, lepa karijera kao i klub sto si izabrao, pratim te. Ja vodim Vojvodinu, samo zbog vremena ne stizem da igram a kamoli da pisem ☹
Корисников грб
Wizz
Newgen
Поруке: 33
Придружен: 09 Нов 2019, 16:41
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 4 times
Been thanked: 19 times
Status: Није на вези

Re: Radnik iz Surdulice jurisa ka uspehu

Порука од Wizz »

NajIgor пише: 21 Јан 2021, 15:28 Bravo majstore, lepa karijera kao i klub sto si izabrao, pratim te. Ja vodim Vojvodinu, samo zbog vremena ne stizem da igram a kamoli da pisem ☹
Hvala na podrsci, sledi uskoro nastavak, zavrsio sam sezonu, tako da cu verovatno da ostavim celu polusezonu u jednoj objavi, da ne bih razvlacio puno. Steta sto nema puno prica, dosta ljudi odustanu, zato sam ja krenuo, vidim niko ne pise pa reko ajde ja da krenem, dosta citam stare price i zao mi je sto je ovako opala aktivnost foruma.
Корисников грб
Wizz
Newgen
Поруке: 33
Придружен: 09 Нов 2019, 16:41
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 4 times
Been thanked: 19 times
Status: Није на вези

Re: Radnik iz Surdulice jurisa ka uspehu

Порука од Wizz »

Слика

Update kraj sezone
Radnik iz Surdulice je u kvalifikacijama za Ligu Konferencije



Pošto sam provalio da je malo teksta i da nisam baš kreativan na kraju svakog meseca odlučio sam da pišem na polu sezoni update. Šta se sve izdešavalo, promenio sam taktiku i formaciju i očigledno je dosta uticalo na našu igru, kao i pojačanja koja smo doveli. Uspeli smo da osvojimo kup, u finalu smo igrali protiv Radnickog iz Nisa, ako se secate rekao sam da je Radnik iz Surdulice veci izazov od Radnickog iz Nisa, ali na kraju je ispalo da je ipak veci izazov Radnicki iz Nisa jer je ispao iz lige. Ali su ipak uspeli da pobede Partizan u polufinalu kupa i udju protiv nas u finalu mi smo polufinale odigrali protiv Spartaka iz Subotice koji je bio cetvrti na tabeli, i time sto smo ih pobedili i izbacili iz kupa, i osvajanjem istog izbacili smo ih iz Evrope, na kraju smo zavrsili u ligi na petoj poziciji iza Spartaka iz Subotice. Veliko slavlje je u Surdulici jer ce nas klub po prvi put odigrati bilo koji evropski mec. A dok cekamo protivnika u Ligi Konferencije da se osvrnemo malo na proslu sezonu.
Pojacanja su izdominirala to se moze najmanje reci, ljudi su odigrali veoma dobro, zao mi je sto nisu ranije dosli u nas klub. Sada se sa pozajmljenima rastajemo, ali cemo pokusati da ih dovedemo na neku pozajmicu ili tako nesto.

Слика

Februar je poceo lagano, prvi mec je odigran istom taktikom, i zavrsio je nereseno, od drugog meca se sve menja, taktika i formacija vec se video pomak, odlucio sam da ostavim novu taktiku i formaciju.

Слика

Ovo je ekipa koja je skoro sve meceve odigrala.


A onda, u Surdulici se dogodila najveca pobeda ovog kluba protiv Napredka iz Krusevca nas klub je uspeo da slavi sa cak 6:1.

Слика

Слика

Слика

Слика

Najuspesniji mesec verovatno u istoriji ovog kluba bio je u Aprilu kada je nas klub od sest utakmica zapisao isto toliko pobeda.

Слика

Evo i tabele sa kraja prvenstva. Jedini problem je sto protiv jacih ekipa tipa Vojvodina, Partizan i Zvezda jos uvek nismo uspesni, i veoma lako primamo golove, pokusacu da u sledecoj godini poboljsam malo taktiku za mec protiv tih klubova.

Put do osvajanja Kupa

U ovoj godini su se desili veliki uspesi kluba, mozda i najveci, jedan od toga je Kup Srbije, moram da priznam da smo imali ludacku srecu da ne igramo protiv Zvezde, Partizana ili Vojvodine, protiv kojih bi verujem bili eminisani, ali mislim da to nije bitno sada.

Слика

Prvi mec smo odigrali protiv Graficara i rutinirali, bio je veoma dobar mec mojih igraca, i lagano smo pobedili, zatim je dosao drugoligas Kolubara koji se kvalifikovao ove godine za SLS, bilo je veoma gusto, ali je Makaric ipak uspeo da donese pobedu na nasoj strani. A onda mec protiv Javora, fantasticni prikaz mladog Bijelovica koji je postigao dva gola, treci gol je postigao Lukic, taj mec nas je odveo do polufinala kupa. Sledio je mec sa Spartakom iz Subotice koji je protiv nas u ovoj sezoni do tada ima pozitivan skor od jedne pobede u isto toliko i meceva. Bilo je to pravo polufinale, Spartak iz Subotice je u prvom poluvremenu imao vodjstvo od 2:0, a zatim smo u drugom poluvremenu odigrali fantasticno i uspeli da postignemo 3 gola, i time poveli, ali je Strahinja Jovanovic u 82. minutu doveo izjednacenje, ipak u 92. sjajni Danoski na asistenciju Abubakara postavlja krajnji rezultat u 92. minutu.

Слика

Krenulo je veliko slavlje, a zatim je stigla vest koja nas je jos vise obradovala je to da cemo u finalu ici na Radnicki iz Nisa koji je uspeo da pobedi Partizan 2:1, Radnicki iz Nisa koji je u tom trenutku u prvih sest na zacelju tabele i preti da ispadne iz lige, velika euforija se digla, znali smo da imamo velike sanse protiv Radnickog iz Nisa, sto se obistinilo pobedili smo Radnicki veoma lagano i oslobodjeno sa cak 4:1. Sto je velika stvar za nas klub i grad, da imamo tu mogucnost da sa veoma malim budzetom uspemo da udjemo u kvalifikacije za Evropu i imamo mogucnost da se takmicimo na euro sceni sto je za nas velika stvar kao jedan klub sa juznog dela Srbije.

Слика

Слика

Слика

Veliko priznanje

Na kraju sezone sam dobio veliko priznanje za najboljeg srpskog trenera u ovoj godini, u prvoj sezoni posla sto mi daje jos veci podsticaj da se bavim ovim poslom, a u SuperLigi Srbije sam izabran za treceg najboljeg trenera.

Слика

Слика
Корисников грб
Wizz
Newgen
Поруке: 33
Придружен: 09 Нов 2019, 16:41
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 4 times
Been thanked: 19 times
Status: Није на вези

Re: Radnik iz Surdulice jurisa ka uspehu

Порука од Wizz »

Poziv iz Evrope

Dok sam na odmoru u Grckoj, gde par nedelja kasnije dolazimo na pripreme, primio sam dve zanimljive ponude za razgovor za posao, jedna je sa zapada tacnije iz Championshipa od kluba koji je uspeo da udje ove sezone u Championship Hull City, a druga iz Turske Buraspor, jos uvek razmisljam da li otici u Championship i probati ostati u Championsipu ili cak uci u Premier Ligu ili ostati u Radniku iz Surdulice i krenuti pohod na Ligu Konferencije, ne gledam ka Turskoj, i ljudima iz Turske sam se zahvalio na pozivu i odbio razgovor, ali jos uvek razmisljam o Hull Cityu.

Слика

Слика

Pojacanja

Statistika igraca:

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Pregled Sezone

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика

Слика
Volgin
Newgen
Поруке: 8
Придружен: 14 Јул 2019, 15:49
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Re: Radnik iz Surdulice jurisa ka uspehu

Порука од Volgin »

Zanimljiva prica, nadam se da sledi i nastavak. Nadam se da ce biti vise ovakvih prica sa manjim klubovima iz nase lige😊.
Корисников грб
Wizz
Newgen
Поруке: 33
Придружен: 09 Нов 2019, 16:41
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 4 times
Been thanked: 19 times
Status: Није на вези

Re: Radnik iz Surdulice jurisa ka uspehu

Порука од Wizz »

Слика

Update Jul i Avgust

Posto su se dosta zanimljive stvari desile u ova dva meseca odlucio sam da ovo bude vanredni update, prvo sto je zanimljivo pre pocetka sezone da je stigao ovaj poziv.

Слика

Poziv na razgovor za posao sa Zvezdom, jer je Deki Stankovic otisao u Hofenhajm, dosta sam razmisljao i odlucio da prihvatim poziv za razgovor za posao, ali se to izjalovilo i na mestu sefa strucnog staba dosao je Dragan Stojkovic Piksi, ali dalje razmisljajuci, da ja kao navijac Partizana ne znam kako bi radio taj posao na drugoj strani, a zatim je stigao jos jedan poziv iz Grcke tacnije Paoka, posto sam u tom trenutku izborio Ligu Konferencije odlucio sam da odbijem taj poziv i zahvalim se na pozivu.

Слика


Transferi

Sto se tice transfera vecinom su vraceni igraci na pozajmicama, Uros Knezevic, Luka Bijelovic, a jos su na pozajmicama dosli Nikola Colic, koji je pre dolaska dao gol na derbiju, i Filip Antovski iz Dinama.

Слика

Слика

Liga Konferencije

Sa ovim pojacanjima dosle su kvalifikacije za Ligu Konferencije, cekali smo pobednika prvog kola, pobedio je albanski Kukesi, sto je znacilo da protiv njih igramo prvo, tacnije drugo kolo kvalifikacije, nema sta mnogo da se prica oducili smo ih od fudbala.

Слика

U ovim mecevima sa najvise golova je izasao Miladin Vujosevic ukupno pet u Surdulici tri i u albaniji dva. U sledecem kolu nas je cekao portugalski prvoligas Rio Ave, prosle sezone igrali kvalifikacije za Ligu Evrope gde su izgubili od Rangersa u trecem kolu. Klub iskusniji od naseg u Evropi, finansijski bolji i stabilniji, ali ipak nisu uspeli da nas savladaju, u Portugalu smo slavili sa 4:2 dok u Surdulici se igrao tezak mec, i zavrsio se 3:3, ali zbog golova u gostima smo uspeli da prodjemo dalje.

Слика

A onda nam je u cetvrtom kolu dosla ekipa koja je veoma iskusna, italijanska Atalanta, kada sam video koga smo izvukli, odmah smo shvatili da je tesko dobiti takvu ekipu, ali verovatno zbog toga sto smo ih gledali sa velikim respektom, a oni nas kao ekipu koju ce lagano dobiti i proci dalje, na iznenadjenje svih prosli smo dalje, da me pitate ne znam ni ja kako, sto bi se reklo „ Nikad ne podcenjuj srce sampiona“ borili smo se i bili smo nagradjeni zbog toga.
Prvi mec se igrao u Italiji, tamo smo isli da mozda ako uspemo nekako ubacimo koji gol, a ne izgubimo sa velikom razlikom, mec se zavrsio ovako:

Слика

Na iznenadjenje svih uspeli smo da pobedimo u prvom mecu, drugi mec se igrao u Surdulici, mogu reci da mi nije bilo svejedno do samog kraja, postigli su gol u 90. minutu, imali igraca vise i nadoknadu od pet minuta, ali su se momci dobro postavili, pravili faul na centru igralista i tako zaustavili napade Atalante.

Слика

Veliko slavlje, prvi koji mi je cestitao ulazak u Ligu Konferencije je strucni stab, a onda i predsednik Stanislav Toncev.

Konferencija posle prolaska dalje

Novinar:“ Gospodine Miticu odradili ste veliku stvar za Surdulicu i srpski fudbal, kakav je vas komentar na to?“

Mitic:“ Hvala na lepim recima, stvarno je osecaj fenomenalan, svi su nas otpisali, ali smo se lavovski borili i prosli dalje.“

Novinar:“ Sta mislite ko je najzasluzniji za ovaj prolaz vi ili igraci?“

Mitic:“ Pa vidite ovako mi smo tim, oni ne mogu bez mene ja ne mogu bez njih, mora da bude timskog rada da bi se napravio veliki uspeh, ne moze samo trener da bude dobar, vec moraju i igraci, a ovime mislim da se pokazalo kakav kvalitet imaju ovi momci.“

Novinar:“ Sada jedno pitanje van Lige Konferencije, da li je istina da ste imali ponude City Hull i cak otisli na razgovor, dobili poziv za sefa strucnog staba, a zatim ih odbili.“

Mitic:“ Mislim da sada nije vreme za to pitanje, ali da bilo je ponuda, jos od par timova, ali na kraju sam odlucio da ostanem u Radniku iz Surdulice.“

Novinar:“ Vas najbolji igrac je definitvno Miladin Vujosevic.“

Mitic:“ Ne bih komentarisao pojedince, ali kada pogledamo kako taj decko igra i koliko golova postize moramo reci da je jedan od boljih.“

Novinar:“ Ostalo je jos malo vremena do zatvaranja transfer pijace da li jos uvek gledate da dovedete nekoga?“

Mitic:“ Ne definitvno, najveci razlog toga je sto nema novca u klubu, zato nam je i ovaj ulazak u grupu veoma bitan.“

Novinar:“ Izvucena je grupa Valensija, Qarabag i Slovan Liberec, kakav je vas pogled na grupu i da li je realan prolazak?“

Mitic:“ Da dobili smo grupu sa ekipama koje vecinom imaju iskustva u Evropi, ali to nista ne znaci, pobedili smo jednu Atalantu, sto znaci da mozemo da pobedimo svakog, tako da cemo se boriti do samog kraja.“

I tako se zavrsi konferencija za stampu

SuperLiga Srbije

Sada cemo malo da pricamo o ligi, za sada se nalazimo na poziciji pet sa utakmicom manje, ima jos dosta da se igra, liga je opet smanjena na 16. ekipa i ubacen je Var u srpskom fudbalu sto je velika stvar, koja pomaze regularnosti takmicenja.

Слика

Слика

Najbolju utakmicu smo odigrali protiv Partizana, posle njihovog vodjstva, uspeli smo da se povratimo i okrenemo rezultat i pobedimo Krstajicev Partizan sa neverovatnih 5:1.

Слика

Слика

Najbolji igrac nakon dva meseca

Igrac koji je u ligi postigao sest golova u devet kola, a ukupno na dvanaest utakmica dvadeset i jedan gol, sto je stvarno neverovatno.

Слика
Последње учитавање од Wizz дана 27 Јан 2021, 00:07, учитано 4 пута укупно.
Корисников грб
Wizz
Newgen
Поруке: 33
Придружен: 09 Нов 2019, 16:41
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 4 times
Been thanked: 19 times
Status: Није на вези

Re: Radnik iz Surdulice jurisa ka uspehu

Порука од Wizz »

Volgin пише: 25 Јан 2021, 19:50 Zanimljiva prica, nadam se da sledi i nastavak. Nadam se da ce biti vise ovakvih prica sa manjim klubovima iz nase lige😊.
Sledi, sledi :ole: i ja se iskreno nadam za jos prica sa manjim klubovima iz :fss:
Корисников грб
Wizz
Newgen
Поруке: 33
Придружен: 09 Нов 2019, 16:41
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 4 times
Been thanked: 19 times
Status: Није на вези

Re: Radnik iz Surdulice jurisa ka uspehu

Порука од Wizz »

Update
Odlazak iz Radnika


Posle dosta losih partija mojih igraca odlucio sam da podnesem ostavku na mestu sefa strucnog staba Radnika iz Surdulice, stvarno nisam pronasao nacin da poboljsam igru, i zbog toga belezimo dosta lose rezultate, oseca se neka negativna energija u klubu, i odlucio sam da uradim radikalan potez i podnesem ostavku, nisam previse srecan zbog toga, ali mislim da je tako najbolje za klub, a tako i za mene.

Слика

Слика

Evo i tabele:


Слика

Jedino sto je sigurno da ce ovaj decko dovesti dosta para u ovaj klub, planiram da ako preuzmem neki finansijski stabilan klub on bude moje prvo pojacanje. Trenutna njegova procenjena vrednost je 600.000€.

Слика
Корисников грб
Wizz
Newgen
Поруке: 33
Придружен: 09 Нов 2019, 16:41
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 4 times
Been thanked: 19 times
Status: Није на вези

Re: Radnik iz Surdulice jurisa ka uspehu

Порука од Wizz »

Слика
Update Decembar
Preuzimanje reprezentacije Srbije i Paoka


Nije trebalo dugo da se ceka da preuzmem reprezentaciju Srbije, Ljubisa Tumbakovic je dobio otkaz, odmah sam uvideo sansu, i prijavio se za posao i odmah sutradan sam dobio odgovor da sam prihvacen :ole: . Nas cilj je da se kvalifikujemo na Svetsko Prvenstvo, u polufinalu igramo protiv Norveske.

Слика

Dosta sam pratio klubova, sto nasih sto stranih, u jednom trenutku je bilo veliki broj klubova koji traze trenere, odlucio sam da konkurisem za Paok koji je u tom trenutku bio na 8. mestu u Grckoj ligi i za hrvatski Hajduk, konkurisao sam za oba posla, a odgovor je brze stigao iz Paoka koji me je jos letos trazio, sve smo se dogovorili i preuzeo sam klub. Ugovor je potpisan do leta 2023. godine, moja plata ce iznositi 8.000€ nedeljno. Za razliku od Radnika budzet ce mi biti znatno veci, 12.100.000€. Klub sam preuzeo taman na dan kada se otvara prelazni rok, pa tako da ako bude bilo potrebno napravicu neke izmene u sastavu. Ne igramo ni evropu ni grcki kup, prosli trener je uspeo da ispadne iz oba takmicenja, sto je mozda i dobro jer mogu da se skoncentrisem na domace prvenstvo, sto se tice taktike stavicu istu kao i u Radniku.

Слика

Tri dana posle preuzimanje kluba ocekivao me je mec protiv OFI-a koji je bio ispred mene i pobeda je znacila da cemo doci na 7. mesto sto smo i uspeli.

Слика

Sledi mec protiv Panachaiki koji je 12. na tabeli.

Слика

To be continued
Корисников грб
Wizz
Newgen
Поруке: 33
Придружен: 09 Нов 2019, 16:41
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 4 times
Been thanked: 19 times
Status: Није на вези

Re: Radnik iz Surdulice jurisa ka uspehu

Порука од Wizz »

Nazalost ova prica se zavrsila tako sto sam izgubio save, imao sam dosta uspeha u nastavku na kraju te sezone bio drugi u Ligi, usao u LS, zatim sledece dve sezone osvojio duplu krunu i otisao u Napoli. Moju novu pricu mozete pratiti na linku ispod :ole: :poz:

viewtopic.php?f=445&t=16614&sid=7f362ce ... 2b752799fe
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM22 Menadžerska soba”