LA BOMBONERA na engleski način

Podelite sa nama vaše priče, karijere, avanture.
Корисников грб
poslednji.romanticar
Youth Team Coach
Поруке: 197
Придружен: 21 Јан 2019, 23:08
Место: Srbac
Klub koji vodite: CA Paris i Radnički
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 9 times
Been thanked: 108 times
Status: Није на вези

LA BOMBONERA na engleski način

Порука од poslednji.romanticar »

U ovoj epidemiji mene je uhvatila FM groznica, pa sam se odlučio za još jednu karijeru, još jedan izazov. Ovaj put sam otišao u toplije krajeve, ali i politički nestabilne. Noge su me odvele put Gibraltara.

Слика

Ova južna pokrajina na Pirinejskom poluostrvu i danas, nakon 700 godina, je dio velikih debata. Mnoštvo puta bombardovana, osvajana i pokorena, počevši sa Arapima još prije 700 godina. Nakon toga su slijedile borbe između Velike Britanije i Španije, a od 1730. godine je napokon pripala Velikoj Britaniji. Bilo je još dosta borbi, ali je teritorija i dalje pod vladavinom britanske krune. Glavne valute su gibraltarska i britanska funta.

Htio sam pronaći još jedan, težak izazov, nadahnut svojom karijerom u nižim engleskim ligama, ali i mojim kolegama sa foruma. Jedan tim mi je odmah zapao za oko, i nisam mogao da odolim da ga povedem.

Слика
BOCA JUNIORS GIBRALTAR


Слика

Ovaj mali klub je osnovan 2009. godine i nema sličnosti sa svojim velikim imenjakom. Boje klupa su iste, plavo - narandžaste. Utakmice igra na Victoria Stadionu, kao i svi timovi i reprezentacija. Sve do pretprošle godine je igrao u drugoj ligi, ali su izborili plasman u prvu ligu. Zbog gašenja par klubova, liga od sad broji 12 klubova i nema ispadanja iz nje.

Слика

Naravno, nemamo prevelike ambicije. Cilj mi je da razvijam klub i polako od njega stvorim najbolji klub u ovoj ligi, kao i da pokušam da se plasiram u Ligu Šampiona, što je veoma težak poduhvat.
Слика
Корисников грб
NajIgor
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 03 Мар 2013, 14:17
Место: Vrsac
Status: Није на вези

Re: LA BOMBONERA na engleski način

Порука од NajIgor »

Extra izbor, bas neobično, puno sreće u vođenju kluba 😉
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM22 Menadžerska soba”