THE HOUSE OF THE RISING SON

Podelite sa nama vaše priče, karijere, avanture.
Корисников грб
poslednji.romanticar
Youth Team Coach
Поруке: 197
Придружен: 21 Јан 2019, 23:08
Место: Srbac
Klub koji vodite: CA Paris i Radnički
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 9 times
Been thanked: 108 times
Status: Није на вези

Re: THE HOUSE OF THE RISING SON

Порука од poslednji.romanticar »

CHAPTER XXXI - HEROES



Слика


Слика


Слика


Слика


Слика

ZAKUNI SE, MOJA ZVEZDO SREĆE, DA NAS NIKO RASTAVITI NEĆE, RASTAVITI NEĆE....

Srce mi lupa i sad kad se sjetim šta se sve izdešavalo. Pobjedama protiv Morecambe-a i Crewe-a stižemo Doncaster i u zadnje kolo ulazimo izjednačeni, sa boljom gol razlikom. Idemo na megdan neugodnom Crawley-ju koji nam je kod kuće otkinuo bodove. Išli smo na sve ili ništa. Poveli smo preko Dennisa 1:0, ali pred kraj poluvremena i na početku drugog preokret i već gubimo 2:1. Titula izmiče iz ruke, dok Doncaster vodi laganih 2:0. Ali Connor nije mislio tako, u '75. minutu vraća na 2:2. Ostalo je još 15 minuta, ja skačem oko klupe kao bijesan majmun, navijači se pitaju da li sam dobro. Ishitreno uvodim Coopera, znam da ih jedino sad na skoku možemo dobiti. Napravili su zid ispred gola, da torpedo ide, ne bi mogao proći. Čudna odluka da izvedem centralnog veznog, a uvedem stopera kad tjeramo rezultat. Ali je plan uspio. Korner u '84 minuti, Cooper šuta, lopta se odbija do mladog Josepha koji je zakucava svom snagom u desni ugao gola, kao da mu j lopta bila smrtni neprijatelj. 2 minuta sam prvo gledao šta se dešava, nisam vidio ništa od gužve, sve dok Mark nije dotrčao prema meni govoreći ''You fu*kin' did it!!!'' Od šoka sam ih sve na zemlju oborio sa svojim rukama, kao albatros. Sudija je počeo da gubi živce, jer samo želi da se ovaj pakao za njega završi. Odmah po kretanju sa centra, već je prošlo 5 minuta dok smo se veselili, odmah nova opasnost. Neugodno odbijanje lopte se umalo kobno završilo, ali je Hart pokazao svoju magiju na terenu zadnji put u svojoj fantastičnoj karijeri. Napokon je sudija odsvirao kraj i jedva čekao da pobjegne u svlačionicu. U trku sam oborio Connora i Harta koji su se zajedno veselili. Mislio sam da sam im polomio nešto. Richard je aplaudirao sa tribina, ali se bojao da dođe na teren, poznajući nas. 500 navijača je putovalo sa nama i veselilo se na stadionu. Kao komarci su se počeli pojavljivati na terenu. Richard je javio da se počne spremati za sutrašnju feštu u Coach & Horses restoranu i rekao da se spreme na burnu noć.
Ja i dalje nisam mogao vjerovati šta smo uspjeli. Idemo u League One. Da li je to moguće? Nestvarna priča, ovi momci čine čuda u zadnjih nekoliko godina i prkose mnogim stvarima u fudbalu. Bez budžeta, stadiona, sponzora, slabim uslovima za trening, dogurali smo toliko daleko i idemo još dalje, koliko god možemo, do samog vrha. Sad sumnjam da nas nešto može zaustaviti.

Слика


Слика

Connor i navijači su nas nosili tokom čitave sezone. Ne znam kako bi im se odužio. Sigurno naša glavna pokretačka snaga. Sve više gledam i mlada lica na stadionima, kojima je zanimljiva naša tradicija, baš kao i meni kad sam prvi put došao na utakmicu. Sve nas je više i nadam se da ćemo uskoro i u Dronfieldu napuniti naše tribine.
Слика
Корисников грб
poslednji.romanticar
Youth Team Coach
Поруке: 197
Придружен: 21 Јан 2019, 23:08
Место: Srbac
Klub koji vodite: CA Paris i Radnički
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 9 times
Been thanked: 108 times
Status: Није на вези

Re: THE HOUSE OF THE RISING SON

Порука од poslednji.romanticar »

CHAPTER XXXII - FAREWELL, MY FRIEND!


Слика

Odlična veče, moram priznati. Ovaj put si sam sebe nadmašio, Richarde.
Momci i ti ste ovo zaslužili, moram priznati. nevjerovatni ste.
Ah, ne znam da li imamo više sreće ili pameti, ali kockice se poklapaju bolje nego što sam i mislio. Evo gotovo svi polako napuštaju pub, i više nego veseli su bili. Neka napokon dadnu sebi oduška, dali su svoj maksimum, i više od toga, a i da ispratimo Harta u zasluženu penziju. Lud je što je onoliko dao na muziku i što je onolike ture platio. Mislio sam da će te udariti kad ste se posvađali zbog plaćanja pića. Sad može da pije koliko hoće.
Ah da, on je naprosto lud, kao i mnogi ovdje. Nego, trebao sam sa tobom nešto popričati, važno je.
Šta ima biti toliko važno u 4 ujutru, obojica smo pijani, a između nas je ova gromada od pehara.
Sve se desilo tako brzo, a još od kraja proše sezone razmišljam o tome. Sve veći pritisak iz sezone u sezonu trpim, žena galami na mene, djeca isto. Kad sam preuzeo ovaj klub, bilo je super. Uložim par hiljada, platim sve i idemo dalje. Ovdje se obrću milioni. Gledaj koliko smo morali zajmiti da napravimo stadion, koliko ćemo još morati uložiti. Tu nema kraja, a ja nemam toliko novca. Znaš koliko volim ovaj klub i koliko sam mu dao u ovih 20 godina. Ovih zadnjih 5 godina je možda i naljepši priod u mom životu. Gledaj gdje se sad nalazimo. To je stvarno nevjerovatno. Mislim da ne treba stati na tome, treba ići i dalje, ali bez mene. Mislim da sam napokon zaslužio penziju. Možda
Razumijem te. Znam da ti je teško. I ja se nadam da ćemo nastaviti razvijati se. Kao što si rekao, sve su veći ulozi. Nadam se da ćeš se sad napokon odmoriti od nas.
Mjesec dana neću misliti ni o čemu. Napokon ću imati vremena da posjetim to tvoje Lijevče. Sutra popodne imam razgovor oko kluba. primio sam jednu ponudu i vidjeću šta će biti. Djeluju mi kao ljudi koji znaju šta žele i spremni su da nastave sa razvijanjem kluba. Napokon možemo polako krenuti kući. Nemoj zaboraviti trofej. Kad budeš mogao, donesi ga u klupske vitrine. Do tad se možeš slikati sa njim i piti pivo iz njega. Onda, vidimo se.
Budi pozdravljen, prijatelju moj! Znači ovo je kraj?
Izgleda da jeste, ali je barem lijep.


Слика

U sljedećih par dana i službeno je sve postalo. Richard Timms je prodao klub nekim investitorima za koje nikad nismo čuli ni vidjeli...

Слика


Слика


Слика
Слика
Корисников грб
poslednji.romanticar
Youth Team Coach
Поруке: 197
Придружен: 21 Јан 2019, 23:08
Место: Srbac
Klub koji vodite: CA Paris i Radnički
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 9 times
Been thanked: 108 times
Status: Није на вези

Re: THE HOUSE OF THE RISING SON

Порука од poslednji.romanticar »

CHAPTER XXXIII - DEAD END




Tom, reci mi da imaš nešto dobro!
Oh, zdravo Bogdane. Kako si? Ne znam koliko je dobro. Richardov odlazak nas je ostavio sve u šoku. Trebaće nam vremena da se naviknemo na ovo. Njega sam viđao svaki dan ovdje. Evo prošlo je mjesec dana, a novog vlasnika nisam ni vidio, a i nemam pojma kako izgleda.
Iskreno, i ja sam ga jedva vidio. Da prođe pokraj mene, teško bih ga prepoznao. Ali sad se moramo fokusirati na novo poglavlje. League One stiže, moramo početi s pripremama i planovima. Treba nam dosta svježih lica u timu.
Mogu samo reći da ću dati sve od sebe. Sad su nažalost financije najbitnije. Mnoge ne zanima to što radimo, oni žele samo pare, a znaju da mi to nemamo. Biće teško, ali ću pokušati sa oprobanom metodom, klincima koji su višak u klubu. Oni su željni dokazivanja, a nisu im bitne toliko pare. Savršeno za nas. Već sam locirao par igrača, ma ima da ti se dopadnu. Ali ako želimo da sve sklopimo, moraćemo neke naše igrače i da prodamo, da napunimo kasu.
Nije lijepo to što čujem, ali radi to što moraš. Dovedi ih na probu, predsezona počinje 1. jula, ali bih do kraja tog mjeseca volio da imam ekipu na okupu, da je mogu barem koliko-toliko uigrati. Ako želiš, možeš ih sve prodati, samo Connora je diraj, ta budala nam je potrebna i dalje.
Nema problema, evo odmah počinjem sa pozivima. Računaj da će biti sve složeno dok popiješ pintu stouta.
E TAKVOG TE VOLIM!! Idem i ja sad za svojim poslom pa se čujemo,
Слика
Корисников грб
poslednji.romanticar
Youth Team Coach
Поруке: 197
Придружен: 21 Јан 2019, 23:08
Место: Srbac
Klub koji vodite: CA Paris i Radnički
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 9 times
Been thanked: 108 times
Status: Није на вези

Re: THE HOUSE OF THE RISING SON

Порука од poslednji.romanticar »

CHAPTER XXXIV - THE BOYS ARE HERE



Слика


Слика
Слика


Слика


Stižem u kompleks i gledam na teren. Dobro je, ima ih dovoljan broj, Tom je uradio bitnu stvar, a to je da imamo 25 igrača za sezonu. Kao da smo u vrtiću, sve klinci po 20 godina i manje. Da sad donesem dvije gajbe piva, za 10 minuta ih ne bi bilo.

Pozdrav momci! Moje ime je Dejanović Bogdan i tokom ove sezone ćete biti pod mojom komandom. Nadam se da ste trenersko osoblje upoznali, Toma i direktora već znate, oni su vas upoznali sa klubom i njegovom istorijom. Vidim da ste svi mladi, što je odlična stvar. Možete mnogo napredovati, pred vama je dalek put i željni ste dokazivanja. Kao što vidite, skroman smo klub, financije nam nisu jača strana, ovo svi radimo najviše iz ljubavi. Građevine služe svojoj svrsi, to je najbitnije. Nadam se da ćemo uskoro zaigrati i na svom stadionu. Trebao je biti završen, ali je rok pomjeren do decembra, dok se svi radovi ne završe. Što se tiče lige, svake sezone nemamo velika očekivanja pa na kraju završimo prvi. Ove sezone je isto, ne želim da budemo pohlepni. Cilj nam je da preživimo bez ispadanja, iako to neće biti lako. Bio bih presretan sa 15. pozicijom, ali ako uspijemo. Ne morate se brinuti da će biti veliki pritisak na vama. Imamo teške protivnike koji imaju igrače vrijednije 50 puta više od naših. Samo želim da date svoj maksimum i pokažete nam zbog čega ste tu. Za taktiku koristim 5-4-1 formaciju. Igramo brz, dinamičan i napadački fudbal. Krila i bekovi su tu da utrčavaju u šesnaesterac i šalju lopte napadaču ili šutiraju ako imaju otvorenu šansu, od veznog reda očekujem mirnoću prilikom dodavanja i čvrstoću prilikom duela i oduzimanja lopte protivniku. Od stopera počinje igra, od njih očekujem čvrstinu i stabilnost, zonsku odbranu i da ne žale protivnika. Pokažimo kako se igra pravi engleski fudbal! Treninzi će biti intenzivni, ali ćete imati i 2 dana odmora sedmično, dan prije utakmice i dan poslije. Želim da napunite baterije i da se mentalno spremite za utakmicu. Moji treneri će voditi glavnu riječ na treninzima, a zajedno ćemo praviti plan ishrane i treniranja, kako glupno, tako i individualno. Sezona tek počinje i moraćemo proći kroz dosta trnja do maja. Nadam se da ste spremni pa da polako počnemo!
Слика
Корисников грб
poslednji.romanticar
Youth Team Coach
Поруке: 197
Придружен: 21 Јан 2019, 23:08
Место: Srbac
Klub koji vodite: CA Paris i Radnički
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 9 times
Been thanked: 108 times
Status: Није на вези

Re: THE HOUSE OF THE RISING SON

Порука од poslednji.romanticar »

CHAPTER XXXV - LET'S GET THIS PARTY STARTED



Слика


Слика


Слика


I'm gonna go, go, go
There's no stopping me!!


Rekao sam momcima da ne misle da su pod pritiskom i šta su oni uradili? Povukli su zajedno kao ludi! Nevjerovatan početak sezone. Ja, ali i navijači su u šoku. Ovakav početak sezone niko nije očekivao. Sa brzim prodorima po krilima i čvrstom igrom na sredini terena i odbrani smo šokirali protivničke timove koji nisu mogli pronaći recept za nas. Kroz pripreme smo bukvalno projurili. Gledali smo da igramo protiv slabijih timova, da se uigramo dobro i da vidimo na čemu smo i moram reći da sam prepreprezadovoljan! Mnogi velikani su pali pred nama, pogotovo moram naglasiti utakmicu protiv Derby-ja. Krenuli smo žustro, pokazali zube i dali do znanja da se ne bojimo. Nismo imali ogromnu podršku sa tribina, ali nam je bila dovoljna. Čim smo krenuli sa centra, počeli smo prijetiti. Nije nam dugo trebalo, u 4. i 7. minuti Dickson-Peters ulazi u šesnaesterac i lagano poentira. Dva slična gola i greške odbrane su nam dale vjetar u leđa. U 42. minutu Dennis probija po lijevoj strani i lagano pronalazi Connora koji stavlja tačku na i. U drugom poluvremenu smo samo priveli utakmicu kraju, Ovnovi nisu imali snage da nam bilo kako uzvrate i samo smo ih ispratili kući. Nažalost, Barnsley nas je isprašio i ekspresno poslao kući, ali nismo ni očekivali mnogo od kupa. Dijelimo prvo mjesto sa MK Donsima i stalno nam dišu za vratom i pokazuju želju da se ekspresno vrate u Championship, ali im mrsimo planove.


Слика

Novoj upravi i dalje nije jasno šta se dešava na terenu, ali su stavili do znanja da žele da se i dalje nastavi i ponudili su mi ugovor. Nisam mogao da ih odbijem kao jurišamo ovako.
Слика
Корисников грб
poslednji.romanticar
Youth Team Coach
Поруке: 197
Придружен: 21 Јан 2019, 23:08
Место: Srbac
Klub koji vodite: CA Paris i Radnički
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 9 times
Been thanked: 108 times
Status: Није на вези

Re: THE HOUSE OF THE RISING SON

Порука од poslednji.romanticar »

CHAPTER XXXVI - KEEP GROWING



Слика


Слика


Слика


Слика


Слика


Слика

To je to!!! Napokon smo dočekali da zaigramo na našem stadionu. Srce mi je prepuno. Mnogo smo se namučili da stignemo ovdje i moram da kažem da je vrijedilo. Sad će i nama, a i navijačima biti mnogo lakše na ovoj prelijepoj građevini da igramo utakmice. Svjesni situacije, predsjednik nam je odmah odobrio proširenje stadiona za još hiljadu i po mjesta, jer i on zna da koliko nam podrška navijača znači financijski, ali i mentalno. Kao šlag na kraju, pronašlo se u budžetu para i za trening centar i onladinski pogon, kao i skauting centar. Ne mogu biti sretniji. Napokon, nakon ovoliko vremena, da uložimo nešto u ovaj klub i da ne budemo najsiromašniji u ligi. Paul je presjekao traku i svečano otvaranje stadiona smo počeli sa utakmicom protiv Burtona. Nevjerovatna igra, razbili smo ih sa 5:1. Čitav stadion se orio. 5 hiljada duša je bilo uz nas. Jedva čekam da i ovdje ispišemo neke istorijske trenutke u klubu!

Слика

Naravno, što se tiče igre, tu se ne možemo požaliti. Bilo je i teških poraza, Rotherham nam izgleda ne može oprostiti što igramo na njihovom stadionu i pokazali su ko je gazda na njemu, Oxford nam je isto dao do znanja da se ne šali, ali nam je igra i dalje odlična, ne damo se iznervirati sa tim, jurišamo naprijed. Imamo još dosta igrati i ko zna šta se sve može izdešavati. Ali smo sigurno da ćemo mnoge timove šokirati. Čujemo se! :poz:
Слика
Корисников грб
poslednji.romanticar
Youth Team Coach
Поруке: 197
Придружен: 21 Јан 2019, 23:08
Место: Srbac
Klub koji vodite: CA Paris i Radnički
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 9 times
Been thanked: 108 times
Status: Није на вези

Re: THE HOUSE OF THE RISING SON

Порука од poslednji.romanticar »

CHAPTER XXXVII - CHOO CHOO



Слика

Buran dan. Taman smo se vratili sa gostovanja iz Rochdale-a sa utakmice FA Kupa. Pobijedili smo u uzvratnoj utakmici. Svi moramo napuniti baterije, za 4 dana nas čeka teško gostovanje kod Wimbledona. Okupao sam se i nazvao roditelje da vidim kako teku pripreme za slavu. Kolači su bili spremni, sutra se mota sarma, a prekosutra tata peče pečenicu. Opet ne mogu stići da odem. Poželio sam se sarme, da budem iskren. Kad smo se ispričali, krenuo sam da legnem, već je bilo 23:30
Nisam ni oka sklopio kad ono telefon zvoni. Vidim Connor zove. Sigurno budala opet pije. Sutra imaju slobodan dan pa neka pije koliko želi, ali da se prekosutra vrati potpuno spreman za trening. Javljam se, da vidim šta želi, govori da je hitno, da mu treba moja pomoć i prekinuo je. Nisam ni sekunde razmišljao. Obukao sam se i uhvatio noćni bus za Sheffield. Došao sam u njegovu ulicu. Zvao sam ga 30 puta, neće da se javi. Vidim mu svjetlo iz stana. Šta sad budala želi od mene. Već je bilo prošlo 12. Ne da mi mira ni naveče. Ulazim bjesan u stan i vičem KOJI KUR..... Odjednom me nešto zalijepi za glavu i stvori mi se mrak pred očima. Sigurno minut vremena nisam mogao shvatiti šta se dešava. Na kraju sam vidio da su mi nabili tortu na glavu. A taman sam se bio okupao. Skroz sam smetnuo sa uma da mi je 29. rođendan.

Htjeli smo da ti zahvalimo za sve što radiš za nas i što stvaraš u svima nama ovako lijepe uspomene. Iz godine u godinu činiš čuda sa ovim timom i za ovih 6 sezona si nas doveo do nevjerovatnih granica. Zato nam je ovo način da ti se odužimo. Nadamo se da se ne ljutiš. Sad evo jedna torta za tebe, jer znamo koliko voliš slatko.

Ostao sam bez riječi. Bio sam toliko sretan zbog toga. Ovi momci stvarno znaju da pruže pažnju. Ta mala fešta nam je dala priliku da razgovaramo dugo u noć i da se šalimo. Dobili smo novu snagu i pregazili smo Wimbledon. U istom nizu smo i dalje nastavili. U ligi rušimo sve pred sobom, a za kupove ne znam šta da kažem, tu jednotavno nemamo sreće.

Слика

Kraj sezone se polako nazire, a siguran playoff se nazire. Borimo se sa Wimbledonom, Doncasterom i MK Donsima na tabeli. Nismo to uopšte očekivali, ali se ne žalimo zbog ovakvog scenarija. Moramo dozvoliti ovoj magiji da i dalje teče, jer ko zna gdje bi nas mogla odvesti....
Слика
Корисников грб
poslednji.romanticar
Youth Team Coach
Поруке: 197
Придружен: 21 Јан 2019, 23:08
Место: Srbac
Klub koji vodite: CA Paris i Radnički
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 9 times
Been thanked: 108 times
Status: Није на вези

Re: THE HOUSE OF THE RISING SON

Порука од poslednji.romanticar »

CHAPTER XXXVIII - 6 IN A HOLE



Слика


Слика


Слика


Слика


Слика

Dronfield je na nogama, igrači su na nogama, ja sam na nogama! Opet smo osvojili titulu! Zvuči previše nevjerovatno, ali je istinito! Nije bilo prejedanja za Božić i alkoholisanja i sa fantastičnim nizom na kraju sezone smo uspjeli prestići MK Donse i zasluženo uzeti titulu. Bilo je teško, sezona je bila duga, ali su momci pokazali duh i zube. Zube su možda i previše pokazali jer su momci lomili sve živo pred sobom, ali bukvalno.

Слика

Disciplina je bila problem, ali sam rekao da želim čvrstu igru, što su momci i uradili. Championship je tu, ko bi rekao! Kad sam preuzeo klub, cilj nam je bio da samo nastavimo sa egzistencijom kluba i tradicijom, a mi smo otišli u neslućene visine. Gotovo čitav tim sezone je sastavljen od naših igrača. Niko ne može vjerovati kakav smo podvig uradili. Divili smo se Salfordu prije nekoliko sezona, a sad ih ostavljamo za sobom. Bez riječi sam. Priča se da ću dobiti statuu ispred novog stadiona, da sam zaslužio mjesto pored velikana ovog kluba, ali ja ne bih da se zanosim toliko. Samo želim da nastavim raditi svoj posao i da dajem sve od sebe.

Слика


Слика

Nismo ni nikad veću podršku navijača imali. Mnogo nam je značila izgradnja stadiona i ljudi su htjeli da vide kakvu magiju mi izvodimo na terenu. Po meni to nije magija, više je surov i dinamičan pristup fudbalu i sučeljavanje sa taktikom koju protivnici teško prate jer su naučili igrati protiv 4 odbrambena igrača.


Слика


Слика


Tom je odradio fantastičan posao kad je ovog momka doveo na pozajmicu. Čovjek je jednostavno nadmašio moja očekivanja. Najbolji strijelac lige. Bilo je dosta borbe između Connora i njega na poziciji napadača. Hall je opet pokazao svoju ubitačnost pred golom. Ne kao i prošlih sezona, ali je opet briljirao.
Sad opet imamo težak zadatak. Nema ništa teže nego pripremiti momčad za viši rang takmičenja, koji je pun neizvjesnosti i iznenađenja. Ali nakon burne noći koja nam slijedi prvo ću se otići dobro odmoriti. Ovaj put ću preskočiti Lijevče. Počastiću se jednim finim putovanjem u Andaluziju, da odmorim dušu uz sangriju i flamenko.
Слика
Корисников грб
poslednji.romanticar
Youth Team Coach
Поруке: 197
Придружен: 21 Јан 2019, 23:08
Место: Srbac
Klub koji vodite: CA Paris i Radnički
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 9 times
Been thanked: 108 times
Status: Није на вези

Re: THE HOUSE OF THE RISING SON

Порука од poslednji.romanticar »

CHAPTER XXXIX - DEJA VU



Слика

Odmah nakon proslave sam sjeo na avion i zaputio se u Andaluziju, da odmorim dušu. Moram reći da mi prija ova klima. Nije prevruće, vjetar i hladna sangrija me rashlađuju. uživam u moru, hrani i muzici. Možda bih nekad radio i ovdje, ako mi se pruži prilika. Ali naravno, nikad ne može da bude sve savršeno, a za to su se pobrinuli moji prijatelji Englezi.
Telefon mi je zvonio nekoliko puta dok sam se odmarao. Vidim nepoznat broj iz Engleske. Ko se sad toliko poželio mene, kad sam rekao da me ne ometaju. Nije mi bilo svejedno, ali sam se na kraju javio.

Pozdrav, da li je to gospodin Bogdan Dejanović?
Pozdrav, jesam. A s kime razgovaram, ako smijem da pitam?
Da se predstavim. Ovdje Matt Brown. Ne znam da li ste čuli za mene, ali to nije bitno. Nije baš lako doći do vas. Ne znam koliko ste upoznati sa situacijom, ali od juče sam vaš novi vlasnik kluba.


Слика


Слика


Слика

Zar opet? Nismo se još navikli ni na starog vlasnika.
Vremena se mijenjaju. Dopao mi se entuzijazam kluba i vjerujem da sa vama na čelu možemo uraditi velike stvari. Gledajte koliko daleko ste dogurali u ovih 6 sezona. Uz adekvatnu financijsku pomoć i razvijanje uslova u klubu, možemo postati ozbiljan tim. Championship je odlična prilika da pokažete šta tim može. Trudićemo se da povećamo budžet kluba.
Drago mi je što to čujem, ali moram uživo da se uvjerim i vaše riječi. Volim raditi tu i vjerujem da možemo i dalje napredovati, ali nam treba ulaganja u klub, to nerado priznajem.
Super! Održaćemo sastanak kad se vratite, da vidimo na čemu smo i razgovarati o potencijalnim ulaganjima. A sad da vas ne zadržavam, odmarajte pa se čujemo!
Okej, pozdrav!
Слика
Volgin
Newgen
Поруке: 8
Придружен: 14 Јул 2019, 15:49
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Re: THE HOUSE OF THE RISING SON

Порука од Volgin »

Hocemo championship :knight: ...
Корисников грб
poslednji.romanticar
Youth Team Coach
Поруке: 197
Придружен: 21 Јан 2019, 23:08
Место: Srbac
Klub koji vodite: CA Paris i Radnički
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 9 times
Been thanked: 108 times
Status: Није на вези

Re: THE HOUSE OF THE RISING SON

Порука од poslednji.romanticar »

Nažalost, pao mi sistem i sve je nestalo. 2 dana sam plakao i trudio se da pronađem save, ali nisam uspio. Osvojio sam i Championship i stigao u Premier Ligu. Prvi put sam potrošio nešto novca na transfere, čak smo i premoćni City savladalu u gostima 2:0, nakon 12 kola bili smo na 14-oj poziciji, a onda je sve nestalo. Nakon toga dugo nisam igrao FM, ali sada tražim novi izazov.
Слика
kuig
Youth Team Coach
Поруке: 170
Придружен: 14 Нов 2010, 07:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Re: THE HOUSE OF THE RISING SON

Порука од kuig »

Jel ovo Šefild united ili wednesday?
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM22 Menadžerska soba”