POSLEDNJI ROMANTIČAR

Podelite sa nama vaše priče, karijere, avanture.
Корисников грб
poslednji.romanticar
Youth Team Coach
Поруке: 197
Придружен: 21 Јан 2019, 23:08
Место: Srbac
Klub koji vodite: CA Paris i Radnički
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 9 times
Been thanked: 108 times
Status: Није на вези

Re: POSLEDNJI ROMANTIČAR

Порука од poslednji.romanticar »

Orthodox пише: 05 Апр 2020, 18:20 Sad sam pročitao. Pa zašto bre :nasty: To te je čekalo kad tad, nije mogao FKP da ti pobegne verovatno, a OFK si taman vratio na neki dobar put. Borba , titula, eventualno novi Tirke, Moša...srećno u svakom slučaju :)
I ja se sad pitam. Čitavu noć nisam mogao spavati, razmišljao sam i bilo mi je teško, ali je odluka pala. Ali ništa se još ne zna, možda se i vratim nekad. :fanman:
Слика
Корисников грб
poslednji.romanticar
Youth Team Coach
Поруке: 197
Придружен: 21 Јан 2019, 23:08
Место: Srbac
Klub koji vodite: CA Paris i Radnički
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 9 times
Been thanked: 108 times
Status: Није на вези

Re: POSLEDNJI ROMANTIČAR

Порука од poslednji.romanticar »

NIŠTA OD PROLJEĆA U EVROPI, NOVI KINESKI MILIONI U KASI!



Слика


Слика


Već od samog početka se mogla naslutiti teška borba za titulu između večitih rivala. Novo doba Partizana na čelu sa Dejanovićem i preokreti u Zvezdi sa Musaevom su digli na novi nivo čitav srpski fudbal. Napokon borba dostojna i najjačih liga u Evropi. Crno-beli nisu imali sreće u Ligi Šampiona, 4 poraza i zadnja pozicija, ali remi protiv super jakog Čelsija i pobjeda protiv Liona je ostavila Grobare u šoku. Svi su uzvikivali Dejanovićevo ime na stadionu. Zbog Svjetskog prvenstva polusezona je ranije završena, a uskoro počinju pripreme za nastavak sezone. Ali Partizan u nju kreće bez Pavlovića, a i još jedan bitan igrač, koji je procvjetao pod Dejanovićevom dirigentskom palicom, ide put Kine. Veljko Nikolić, koji je igrao fudbal života, karijeru nastavlja u redovima Shanghai Shenhua za velikih 8 miliona evra, što je ogromam profit s obzirom da je prije godinu i po dana plaćen 200 hiljada evra.

Слика

Слика

Ovo je potpuno novi izazov za mene. Hvala svima u klubu, ovih godinu i po dana je bilo nevjerovatno. Posebno zahvaljujem Dejanoviću koji je izvlačio maksimum iz mene. Lazar je otputovao i ima samo pozitivne riječi. Fudbal u Kini se sve više razvija, njihovi centri su fantastični i čast mi je što ću biti dio Šangaja. izjavio je Nikolić


Partizan je sa ovim svojim transferom još više učvrstio svoje financijsko stanje i možda uskoro bude i trošenja na transfer pijaci.

Слика
Слика
Корисников грб
poslednji.romanticar
Youth Team Coach
Поруке: 197
Придружен: 21 Јан 2019, 23:08
Место: Srbac
Klub koji vodite: CA Paris i Radnički
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 9 times
Been thanked: 108 times
Status: Није на вези

Re: POSLEDNJI ROMANTIČAR

Порука од poslednji.romanticar »

PARTIZAN (NE)USPJEŠAN, TITULA OPET NA MARAKANI!!


Слика

Слика


Слика


Слика

NEVJEROVATNA SEZONA!! Nakon duge borbe, igrači Crvene Zvezde su vratili trofej u svoje vitrine. Musaev se pokazao kao pun pogodak, koji je i pored nemilosrdnog Partizana koji je terorisao protivničke odbrane sa ukupno 121 golom, osvojio titulu u samoj završnici. Igrači Partizana imaju za čim žaliti, nezaboravna sezona, prodaja dva ključna igrača, povratakSvetozara Markovića i uparivanje sa Pavlovićem je bio pun pogodak. Partizan nije nikad igrao bolji fudbal, ali ni to nije bilo dovoljno. Ova dva rivala su digla fudbal na potpuno novi nivo i evropski fudbal više nije samo misaona imenica. Od sljedeće sezone Srbija u Ligi Šampiona dobija direktnog očesnika u grupnoj fazi i jednog kroz kvalifikacije, što je odlična stvar za naš fudbal. Igrači iz Humske su se utješili sa osvajanjem kupa, ali su očekivanja bila da se liga osvoji.

Čestitam igračima i stručnom štabu Crvene Zvezde na osvojenoj tituli. Dali smo svoj maksimum, ali ipak nije dovoljno. To pokazuje koliko smo digli fudbal na viši nivo. Žao nam je što ovu odličnu sezonu nismo okrunili sa duplom krunom, ali ne možemo sve imati. Treba da pohvalim Cucina, Grgića, Martineza, Ergelasa, Kamagatea, Taranukhina, ali i mnoge druge jer su stvarno iznenadili mene, ali i mnoge sa svojom igrom. Pokazali smo da možemo igrati atraktivan i brz fudbal. Dovođenje Svetozara je samo učvrstilo našu sigurnost u odbrani, a sa Pavlovićem imamo jedan pravi zid pred sobom. Želimo da naše najbolje igrače čuvamo da ozbiljnije zaprijetimo mnogim većim rivalima. Sad nemamo potrebu da prodajemo najbolje igrače. Uskoro počinju pripreme za novu sezonu i vidjećemo šta ćemo uraditi i kakve će promjene biti u timu. rekao je Dejanović
Слика
Корисников грб
poslednji.romanticar
Youth Team Coach
Поруке: 197
Придружен: 21 Јан 2019, 23:08
Место: Srbac
Klub koji vodite: CA Paris i Radnički
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 9 times
Been thanked: 108 times
Status: Није на вези

Re: POSLEDNJI ROMANTIČAR

Порука од poslednji.romanticar »

PARTIZAN OPET U ROKADI. DVA NAJZVUČNIJA POJAČANJA U ISTORIJI SRPSKOG FUDBALA!!!!



Слика

Stigao je 1. juli, dan kada su fudbaleri Partizana i zvanično počeli sa pripremama za novu sezonu. Opet je bilo mnogih iznenađenja. Dejanović je mijenjao ruster ekipe i mnogo novih lica se može vidjeti u njihovom trening kampu.

Слика
Слика


Слика

Klupska kasa se opet fino napunila, a mogućim plasmanom i Ligu Šampiona bi se već mogla označiti kao uspješna. Kineski milioni se sve više prilivaju u klub. Kamagate se pokazao kao fantastična investicija jer je Partizan na njemu zaradio čistih 16 miliona evra. Kao prava kupovina s pokazao i Račić koji odlazi za 12 miliona evropskih novčanica. Ilić i Opara nisu mogli dobiti ozbiljniju šansu dolaskom Mirka Topića iz Vojvodine i takođe su napustili sredinu. Transferi koji su šokirali našu fudbalsku scenu su dolasci Filipa Benkovića i Rob Holdinga iz Premijer Lige, kojima je dopao koncept novog Partizana, a i financijski uvjeti su gotovo nevjerovatni. Kombinovano ne zaraditi preko 4 miliona evra po sezoni, što je zapanjujuć podatak. Ako dodamo da se Strahinja Pavlović nakon dugih pregovora vraća na novu pozajmicu i dolazak Erakovića, Partizanova zadnja linija djeluje gotovo neprobojno. Tu je stigao i Dunđerski kao zamjena za Cucina. Ulagalo se mnogo i za budućnost. Neki od najvećih talenata srpskog fudbala su se pridružili prvom timu i omladinskom pogonu kluba, s ciljem da se akademija još više pojača.

Ove sezone smo odlučili da opet osvježimo ruster igrača i da polako počinjemo sklapati tim za duže staze. Imamo ovdje nekoliko mladih supertalenata i nekoliko zvijezda koji će nam pomoći u bitkama na svim frontovima. Bili smo i u pregovorima sa Marcom Asensiom i Leandrom Paredesom, zanimao ih je naš projekat, ali nismo mogli parirati financijskim zahtjevima kakve su dobijali od drugih klubova. Zadovoljan sam dolascima Benkovića i Holdinga, dobijamo dodatnu čvrstinu i odbrani, što će nam dosta značiti s obzirom na to da smo prošle sezone znali primati jeftine golove. Polako krećemo sa pripremama i nadamo se pozitivnim rezultatima. Neće biti lako uigrati momčad, ali smo tu da to uradimo. rekao je Dejanović.
Слика
Корисников грб
poslednji.romanticar
Youth Team Coach
Поруке: 197
Придружен: 21 Јан 2019, 23:08
Место: Srbac
Klub koji vodite: CA Paris i Radnički
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 9 times
Been thanked: 108 times
Status: Није на вези

Re: POSLEDNJI ROMANTIČAR

Порука од poslednji.romanticar »

PARTIZAN OPET U EVROPI. NOVA GRUPA SMRTI!!!


Слика


Слика

Uspjeli su igrači Partizana da sa lakoćom obezbjede još jednu Ligu Šampiona i napune kasu, ali im žrijeb nije bio nimalo naklonjen. City i PSG sa nevjerovatnim budžetima iz para od nafte, AC Milan koji je prepun dolara. Opet je težak zadatak pred igračima. Ali je glavni cilj ispunjen, ulazak u Ligu Šampiona.

Слика

Sezona je krenula veoma dobro. Bez poraza, a Antalayaspor i Dinamo Kijev su pali bez većih poteškoća. Vidjećemo kakva će se borba voditi između Večitih rivala.

Nismo nimalo sretni sa žrijebom, ali šta je, tu je. Nadam da ćemo ipak uspjeti da pomrsimo račune klubovima u grupi. O njihovim budžetima možemo samo da sanjamo. Što se tiče priprema i početka sezone, presretni smo. Uspjeli smo da pripremimo momčad. Ostvarili smo važne pobjede u kvalifikacijama za Ligu Šampiona i krenuli smo bez poraza u ligi, što je veoma bitno. Biće to duga borba sa Zvezdom, ali smo spremni na to. Imamo jak tim i u slučaju povrede ili suspenzije kvalitetnu zamjenu. rekao je Dejanović.
Слика
Корисников грб
SnupiZp
Newgen
Поруке: 12
Придружен: 16 Апр 2020, 15:42
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Re: POSLEDNJI ROMANTIČAR

Порука од SnupiZp »

Uz svo postovanje ostalih jedna od jacih tema.Samo napred pratim! :lol:
Krajishnik90
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 07 Авг 2011, 13:17
Место: Kropa
Status: Није на вези

Re: POSLEDNJI ROMANTIČAR

Порука од Krajishnik90 »

Buraz ako ti nije tesko samo napisi koji dodatak si koristio da si mogao da igras trecu ligu, ja sam jednog skinuo odavde pa osvojio trecu ligu a na moju zalost ne napreduje se iz trece lige 😁 verovatno je dodatak jos u izradi... Hvala ti na odgovoru pozzz
Crvena Zvezda !
Корисников грб
poslednji.romanticar
Youth Team Coach
Поруке: 197
Придружен: 21 Јан 2019, 23:08
Место: Srbac
Klub koji vodite: CA Paris i Radnički
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Has thanked: 9 times
Been thanked: 108 times
Status: Није на вези

Re: POSLEDNJI ROMANTIČAR

Порука од poslednji.romanticar »

Krajishnik90 пише: 16 Авг 2020, 08:03 Buraz ako ti nije tesko samo napisi koji dodatak si koristio da si mogao da igras trecu ligu, ja sam jednog skinuo odavde pa osvojio trecu ligu a na moju zalost ne napreduje se iz trece lige 😁 verovatno je dodatak jos u izradi... Hvala ti na odgovoru pozzz
Skinuo sam neki sa Steama i radio je odlično :D
Слика
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM22 Menadžerska soba”