Bio si poziv koji se ne odbija

Podelite sa nama vaše priče, karijere, avanture.
DjomlaBro
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 09 Јан 2015, 01:38
Место: Pozega
Status: Није на вези

Bio si poziv koji se ne odbija

Порука од DjomlaBro »

Svee je poceloo kad Sam uzeo slobodan dan na poslu ceo dan je bila kulijana bleja na insta po youtubu i ostalo kad oko 14:45 zvoni telefon vidim nije nas broj rekoh sebi necu da se javljam nabicu sebi racuna kad posle 15 minuta isti broj zove i javim se na kraju kad ono na englesko nesto pricaju 70% razumem Al vidim da nisu englezi. Oni tu pocnu da pricaju kako su culi preko naseg coveka da nisam zadovoljan poslom i da trazim drugi , ja ih pitam ko su kad oni iz Strasburg zovu otkud to, trener nas napustio ima problem sa zenom hitno nam je potreban trener i pitali me dal bi im pomogao sve se mi tu dogovorimo oni posalju privatno coveka iz Bg-a po mn a od Bg-a do Strasburg-a avionom.
Od Pozege do Beograda nekako al od Beograda do Strasburg-a nikako strah od aviona terajuu onii mn al nikako da udjem kasnim na sastanak znaci Boze. Ulazim ja u avion srecom sve je tok leta bilo uredu slecemoo u Strasburg vidim u daljini mnogoo ljudi 300 stvari prolazii kroz glavuu kako I sta :waller: kako smo sleteli mene obliva hladan znoj. Izlazim ja kad tamo me ceka cela delegacija predsednik kluba i clanovi UO kad ono I gradonacalnik Strasburg-a ja u cudu kao da cekaju Mesija a ne mene.
Dolazimo mi u sluzbene prostirije kluba pozdravljaju se svi I jedan mi se predstavlja kao predsednik kluba Marc Keller ja mu pruzam ruku sa postovanjem.

Keller:Dobar Dan Mladene ja sam predsednik kluba Marc Keller ja sam pricao sa vama u nedelju i znate sta I kako malo je dobrih trenera a vi ste mald i perspektivan zato hocemo da angazujemo vas jer vidimo u vama buducnost.Слика

Ja:Dobar dan zelim svima. Hvala vam sto ste izabrali mene a ne nekog drugog. Al sta je uticalo da izaberete mene?


Keller: Preporuku smo dobilibod Stefana Mitrovica naseg igraca pricao je kako si perspektivan i da ti je san da budes trener. Nudimo ti 1+3 godine ugovora za pocetak plus stan i smestaj.


Ja: Dogovoreno jedino ako moji mogu da zive gde i ja.

Keller:Dogovoreno. Promocija je za 1 sat doteraj se.
Pitate sta radim ?
Pa sta ste ocekivali ?
J***m partizan u FM :D
DjomlaBro
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 09 Јан 2015, 01:38
Место: Pozega
Status: Није на вези

Re: Bio si poziv koji se ne odbija

Порука од DjomlaBro »

DjomlaBro пише: 07 Дец 2019, 13:35 Svee je poceloo kad Sam uzeo slobodan dan na poslu ceo dan je bila kulijana bleja na insta po youtubu i ostalo kad oko 14:45 zvoni telefon vidim nije nas broj rekoh sebi necu da se javljam nabicu sebi racuna kad posle 15 minuta isti broj zove i javim se na kraju kad ono na englesko nesto pricaju 70% razumem Al vidim da nisu englezi. Oni tu pocnu da pricaju kako su culi preko naseg coveka da nisam zadovoljan poslom i da trazim drugi , ja ih pitam ko su kad oni iz Strasburg zovu otkud to, trener nas napustio ima problem sa zenom hitno nam je potreban trener i pitali me dal bi im pomogao sve se mi tu dogovorimo oni posalju privatno coveka iz Bg-a po mn a od Bg-a do Strasburg-a avionom.
Od Pozege do Beograda nekako al od Beograda do Strasburg-a nikako strah od aviona terajuu onii mn al nikako da udjem kasnim na sastanak znaci Boze. Ulazim ja u avion srecom sve je tok leta bilo uredu slecemoo u Strasburg vidim u daljini mnogoo ljudi 300 stvari prolazii kroz glavuu kako I sta :waller: kako smo sleteli mene obliva hladan znoj. Izlazim ja kad tamo me ceka cela delegacija predsednik kluba i clanovi UO kad ono I gradonacalnik Strasburg-a ja u cudu kao da cekaju Mesija a ne mene.
Dolazimo mi u sluzbene prostirije kluba pozdravljaju se svi I jedan mi se predstavlja kao predsednik kluba Marc Keller ja mu pruzam ruku sa postovanjem.

Keller:Dobar Dan Mladene ja sam predsednik kluba Marc Keller ja sam pricao sa vama u nedelju i znate sta I kako malo je dobrih trenera a vi ste mald i perspektivan zato hocemo da angazujemo vas jer vidimo u vama buducnost.Слика

Ja:Dobar dan zelim svima. Hvala vam sto ste izabrali mene a ne nekog drugog. Al sta je uticalo da izaberete mene?


Keller: Preporuku smo dobilibod Stefana Mitrovica naseg igraca pricao je kako si perspektivan i da ti je san da budes trener. Nudimo ti 1+3 godine ugovora za pocetak plus stan i smestaj.


Ja: Dogovoreno jedino ako moji mogu da zive gde i ja.

Keller:Dogovoreno. Promocija je za 1 sat doteraj se.


Posle pripremnih utakmica i plasiranje u LE trenutno zauzimam 5 mesto na 8 utakmice 4 pobede 3 neresene i 1 poraz
Слика
Слика
Слика
Transferi su dobro odradjeni hvala Lucasu Silvi sto je dosao <3
Слика
Слика
Trenutno stanje
Слика
Слика
Pitate sta radim ?
Pa sta ste ocekivali ?
J***m partizan u FM :D
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Bio si poziv koji se ne odbija

Порука од Branko95 »

Ne rade ti slike.
DjomlaBro
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 09 Јан 2015, 01:38
Место: Pozega
Status: Није на вези

Re: Bio si poziv koji se ne odbija

Порука од DjomlaBro »

Branko95 пише: 07 Дец 2019, 21:21 Ne rade ti slike.
Nzm kako drugacije da postavim :)
Pitate sta radim ?
Pa sta ste ocekivali ?
J***m partizan u FM :D
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Bio si poziv koji se ne odbija

Порука од Branko95 »

DjomlaBro пише: 07 Дец 2019, 21:38 Nzm kako drugacije da postavim :)
Uploaduj na recimo imgur i onda postavi ovde.
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM22 Menadžerska soba”