Srpski Nagelsman

Podelite sa nama vaše priče, karijere, avanture.
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Srpski Nagelsman

Порука од Branko95 »

Слика

24. jun 2019

Mrkela: Sta cemo sad? Bicemo otkriveni...
Terza: Opusti se Mrki, vidi se da si nov u ovome. Nasi novinari vec rade na prici kako je Miloje hteo sina da ubaci u klub.
Mrkela: Mislis da ce prodje ta prica?
Terza: Jos kako.
Mrkela: Koga cemo dovesti na mesto trenera? Da cimam Faljija.
Terza: Ma jok. Opusti se, imamo vec dobro resenje.
Mrkela: Koga? Pizona?
Terza: Mnogo si naivan, pa on bi trazio procente.. Treba nam neko ko ce na ovo gledati kao na zivotnu sansu, a mi cemo ga koristiti..
Mrkela: Izvini Terza ali ne kapiram te nista.
Terza: Da li se secas onog seminara sto je drzala UEFA u nasim prostorijama?
Mrkela: Da, i?
Terza: Ima onaj klinac sto je tek krenuo za licencu, prodacemo pricu u novinama zamisli samo te naslove "NOVI MURINJO". Ustvari necemo novi Murinjo to vec ima, kako se zove onaj iz Hofenhajma?
Mrkela: Firmino?
Terza: Jao bre Mrki jebes ti mene? Nagelsman. E pa mi imamo srpskog Nagelsmana. Zovem ga vec sutra. Ti ces mu predlagati igrace, on ce dovoditi. Nece ni procente traziti kad mu prodas pricu da su to talentovana deca.
Mrkela: A rezultati?
Terza: Pa tu je Marin, Boaci, Borjan. Ajd pusti me malo sad. Vidimo se sutra.

25. jun 2019

Terza: Halo mali, ovde Terzic. Sta radis sutra?
Ja: Nista, evo gledam ovaj dokumentarac o Sanderlendu.
Terza: Dodji sutra u one iste prostorije sto si bio na seminaru, obuci se lepo. Cujemo se.

Nisam stigao ni da ga pozdravim, vec je prekinuo.

26. jun 2019

Hm, sva sreca pa imam ove cipele dok sam radio kao portir.

Слика
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Srpski Nagelsman

Порука од Branko95 »

Ja: Dobar dan gdine Terzicu
Terza: Zdravo mali, bicu direktan. Video si sta se desilo sa Milojem.
Ja: Da, jel ste otkrili ko je krao unutar kluba?
Terza: hahahaha vrsni Miloje, u svemu je dobar. Lepu pricu je prodao. Istina je malo drugacija.
Ja: ?
Terza: Pa vidis, istina je malo drugacija, nije ni on cvecka. Hteo je sina da ubaci, po usmenog dogovoru da igra svaku utakmicu u kval. za LS i posle u LS.
Ja: Stvarno? auu
Terza: Da, citaj danasnje novine pa ces videti celu istinu. Elem, Mrkela i ja trazimo trenera zelimo da promovise nekoga novog, ne zelimo ove nase stare trenere sa fudbalom iz osamdesetprve, ako me razumes. Posle tih izjava Milojevica, vrata su nam zatvorena za inostranog trenera.
Svideo nam se tvoj govor na seminaru, takav fudbal zelimo da igramo. Ako se slazem, dacemo ti godinu dana, pa sta uradis - uradis. Da li se slazes?
Ja: ...
Terza: Izvoli ugovor. Potpisi.


I tako ja mlad i naivan nesvesno postade deo fudbalske mafije.

Слика
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Srpski Nagelsman

Порука од Branko95 »

I tako stigao ja, nit znam sta radim niti u sta se upustam. Na prijateljskim mecevima se videlo da nisam kalibar za ovaj posao.
Слика

Dosle su i kvalifikacije za LS izvukli smo Sarajevo, nije proslo ni dva dana Mrkela mi ponudi dva igraca Sarajeva.
Mrkela: Ima taj neki njihov desni bek, kazu Novi Kanselo, mnogo je napredovao u poslednje vreme. Pravi igrac, odlucan i ambiciozan.

Brzo se dogovorismo sa njima, dodje i utakmica i lagani prolaz. Evo ga i za moj debi u Superligi, tek tad skapiram koliko cu se muciti sa strancima. Teska utakmica za gledati ali upisana je prva pobeda.

Sledi onda AIK gde prvi put izgledamo kao ozbiljan tim.
Drugu utakmicu ne zelim da pominjem, posle 2:0 ovde dosli smo do toga da gubimo 2:0 tamo medjutim dolazi do izraja majstorstvo Marina. I mi prodjosmo dalje, sreca prati hrabe i dobijamo najlakseg protivnika BATE.

Слика


Opet posle pobede kuci, gubimo tamo 2:0 prebacujem Milunovica na TM i on mi vraca sa dva gola.

Слика

Слика


Kao sto vec rekoh sreca prati hrabre, Karabag izbaci mozda i najjaci tim uz Ajax, ekipu Seltika. Jednostavno nisu imali resenje za nase prekide i skocnog Babica, Zvezda je opet usla u LS.
U grupi smo sa Liverpulom, Sahtjorom i PSVom.
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Srpski Nagelsman

Порука од Branko95 »

Transferi: Na predlog Mrkele dovedena su dva igraca iz Sarajeva i Neskovic.


IN

Слика

OUT

Слика
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Srpski Nagelsman

Порука од Branko95 »

Слика

U prvenstvu se dosta mucimo, na 18 zvanicnih meceva nismo prebacili 2 gola. Kad ce biti pravi trenutak za to ako ne u derbiju, Partizan je naostren da uzme ove sezone titulu i gazi sve pred sobom, vec nam bezi 4 boda.

Слика

Boaci i Garsija su to vece igrali se fudbala, a moja Zvezda prvi put je delovala silovito.

Слика

Slede dva meseca toplo-hladno. Najzanimljivi mecevi su bili protiv Liverpula kuci i u gostima protiv Sahtjora.


Posle velike "nesrece" u Ukrajini selimo smo za sto i popricamo o dosadasnjem delu sezone,
Terzic i Mrkela su mi otkrili svoje namere i zajedno sa Tozom predlozili mi novi dvogodisnji ugovor.

Prihvatio sam ali pod uslovom da se oslobodim svih menadzerskih igraca. Pa je vec tad Kanjas napustio klub, Tomane i Zander takodje su na prodaju. Slozili smo se da novi Kanselo ipak nije novi Kanselo ali cemo ga zadrzati do kraja sezone.



Слика

Слика

Privodimo godinu kraju, sa 4 pobede u ligi prilazimo Partizanu na 3 boda.



Слика

Poslednje kolo u LS nam donosi prvu pobedu i trece mesto. Sad jos vise boli remi u Ukrajini.


Sledi zimska pauza i prelazni rok, pa nastavak borbe u prvenstvu i Ligi Evrope, gde nam je sledeci rival Galatasaraj.
Корисников грб
Engy2108
Youth Team Coach
Поруке: 81
Придружен: 08 Јул 2011, 18:44
Место: Belgrade
Klub koji vodite: Partizan Belgrade
Formacija: 4-2-3-1
Steam: Engy2108
Mood:
Has thanked: 133 times
Been thanked: 17 times
Status: Није на вези

Re: Srpski Nagelsman

Порука од Engy2108 »

Branko95 пише: 26 Нов 2019, 19:02 Слика

24. jun 2019

Mrkela: Sta cemo sad? Bicemo otkriveni...
Terza: Opusti se Mrki, vidi se da si nov u ovome. Nasi novinari vec rade na prici kako je Miloje hteo sina da ubaci u klub.
Mrkela: Mislis da ce prodje ta prica?
Terza: Jos kako.
Mrkela: Koga cemo dovesti na mesto trenera? Da cimam Faljija.
Terza: Ma jok. Opusti se, imamo vec dobro resenje.
Mrkela: Koga? Pizona?
Terza: Mnogo si naivan, pa on bi trazio procente.. Treba nam neko ko ce na ovo gledati kao na zivotnu sansu, a mi cemo ga koristiti..
Mrkela: Izvini Terza ali ne kapiram te nista.
Terza: Da li se secas onog seminara sto je drzala UEFA u nasim prostorijama?
Mrkela: Da, i?
Terza: Ima onaj klinac sto je tek krenuo za licencu, prodacemo pricu u novinama zamisli samo te naslove "NOVI MURINJO". Ustvari necemo novi Murinjo to vec ima, kako se zove onaj iz Hofenhajma?
Mrkela: Firmino?
Terza: Jao bre Mrki jebes ti mene? Nagelsman. E pa mi imamo srpskog Nagelsmana. Zovem ga vec sutra. Ti ces mu predlagati igrace, on ce dovoditi. Nece ni procente traziti kad mu prodas pricu da su to talentovana deca.
Mrkela: A rezultati?
Terza: Pa tu je Marin, Boaci, Borjan. Ajd pusti me malo sad. Vidimo se sutra.

25. jun 2019

Terza: Halo mali, ovde Terzic. Sta radis sutra?
Ja: Nista, evo gledam ovaj dokumentarac o Sanderlendu.
Terza: Dodji sutra u one iste prostorije sto si bio na seminaru, obuci se lepo. Cujemo se.

Nisam stigao ni da ga pozdravim, vec je prekinuo.

26. jun 2019

Hm, sva sreca pa imam ove cipele dok sam radio kao portir.

Слика
Ali imam cipele dok sam radio kao portir 😂😂😂😂😂😂😂😂

Bravo
Корисников грб
Jord4nnnn
First Team Coach
Поруке: 269
Придружен: 13 Окт 2011, 18:15
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Formacija: 4-2-3-1 DM
Has thanked: 34 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Srpski Nagelsman

Порука од Jord4nnnn »

Konačno jedna oldskul priča :D Prati se!
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Srpski Nagelsman

Порука од Branko95 »

11. JANUAR

Dodje i januar, Partizanova prednost nije velika, ali na nacin na koji igraju je nedostizna. Zakazan je sastanak, bez Mrkele ovaj put.

Terza: Vidi mali, nije sjajno, jeste da ja volim da se dokazujem kad je tesko. Uostalom, vidis i sam sta sam napravio od Zvezde, ali..
Ja: Sta ali?
Terza: Ono sto radi ludi Ivica sa Vucelom, izmice kontroli. Od kontrole sudija do ulazaka u protivnicike svlacionice. Sve je njihovo, ne mozemo da im pariramo.
Ja: Jel ovo neki test? Sta? Pa svi znamo da si ti doktorirao to, kako mi sad ovo kazes? Jel me testiras jel cu cutati? Pa za Zvezdu bi uradio i gore stvari...
Terza: Ma jok, mali. Prate me u svakom koraku, zbog moje proslosti lako mogu da me osude, znas mali u Srbiji niko ne prasta uspeh. Za malog prosecnog srbina Terza ce uvek biti lopov, a ne alhemicar koji je tim istim srbima dao dvaputa Ligu Sampiona. Zbog mene su dolazili Liverpul, Napoli, Psz.. Umesto da me zovu Grande Terza zovu me tvorza. Moracemo na terenu da osvojimo titulu.
Ja: Probacemo, necemo odustati. Moram ti nesto priznati, nemam punu kontrolu svlacionice, ako uzmemo titulu. Imam jedan uslov da ostanem.
Terza:Koji?
Ja:Da prodamo Borjana i Marina na leto, cela rekonstrukcija.
Terza:Zar nisi rekao da je Marin dve klase iznad ostalih?
Ja: Jeste, moram priznati. Ali cesto odmahuje rukom na moje zamisli. Lose ce uticati na klince, planiram dosta da ih promovisem na leto tu je i novo pravilo.
Terza:Ok, shvatam. Predlog pojacanja?
Ja:Nestorovski, sjajan igrac i uz to lider, kruze price da je neverovatan profesionalac. Mozemo ga dovesti na loan, lose je igrao u Udinama. Ako se pokaze, otkupicemo ga. Imam jos jednog igraca, ne znam kako ce navijaci reagovati.
Terza:Sto? Jel sipac? hehe
Ja:Nikola Maksimovic.
Terza:Bolje da je sipac. Pa ti mali mene zezas.. Koliko para?
Ja: Pozajmica sest meseci, 8.25 otkup.
Terza: Cekaj bre, kako ti mislis da ce navijaci progutati pricu? Dacemo 8 miliona za igraca koji je bukvalno oteran pre par godina ili druga prica zasto smo razigravali igraca Napolija sest meseci?
Ja: Nisam ocekivao da cu ovo reci, ali Terza bas si naivan.
Terza: ??
Ja: Niti cemo ga dovesti na sest meseci, niti ga platiti 8 miliona. Pred kraj sezone, ucicemo u razgovor sa njima ponuditi im jos godinu dana pozajmice.
Terza: Mislis da ce prihvatiti?
Ja: Ne racunaju na njega, ucinicemo im uslugu. Kod nas ce igrati, posle ga mogu prodati jer ima minute. A mi smo dobili vrhunskog stopera.
Terza: Nista, sve na tebi. Vec vidim naslov u novinama "Terziceva Zvezda na MAKS pogon" "Terzin novi Pancev". Bravo mali!

Terzic i Mrkela
Terza:Mali zna sta radi. Pravi ozbiljnu selekciju, planira vec par klinaca da ubaci. Bice top.
Mrkela:Stvarno ne znam sto se naljutio, ona dva momka su pravila razliku u Bosni...
Terza:Daj Mrki odigrali su zajedno 15 meceva, ne zna se ko je gori. Elem, pusticemo ga. Dacemo mu budzet. Napravi ce strasan tim. Prodacemo igrace za velike pare. Ako ne uspe, on je krivac. On je imao kontrolu.
Mrkela: Nek ti bude.
TRANSFERI

IN
Слика
OUT
Слика
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Srpski Nagelsman

Порука од Branko95 »

DRUGA POLUSEZONA

Februar
Mesec u znaku Ricmonda.

Слика

Jos uvek se prica o prvom poluvremenu u turskoj.

Слика


Слика

Слика

Mart


Nastavak dominacije u vecitim derbijima, potpuna adaptacija Maksimovica i Nestorovskog. Sevilja nas zaustavila u Evropi.

Слика

April


Pocetak plejofa.

Слика

Maj


Konacno par kikseve Partizana za overu titule! Nesto kasnije zaokruzena je i dupla kruna! :winner: :winner: :zvezda:

Слика


Слика

Слика

26. Maj


Terza: Tozo, dacemo malom novac da vidimo sta moze.
Toza: Naravno, direktore.

Слика
STATS
Boaci
Garcia
Maksimovic
Marin
Milunovic
Nestorovski

To je to da za sad, kad zavrsim prelazni rok i kvalifikacije za LS ide nastavak, u njemu ocekujte ocene igraca nisam hteo da pisem do sad jer sam planski promenio vise od pola tima.
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Srpski Nagelsman

Порука од Branko95 »

Stigao je i prelazni rok. Crveno podvuceni igraci su pojacanja za Graficar.

TRANSFERI


IN

Слика


OUT

Слика


LOAN

Слика



Слика
Dobar dan, imajuci u vidu da je prosle sezone bio najbolji igrac kako komentarisete prodaju Marina?
Dobar dan pre svega, stigla je ponuda koja se ne odbija i njegova zelja za povratkom u Nemacku je presudila.

Otisla je ili odlazi vecina igraca iz prosle sezone, ne deluje da je sve bas planski..
Kako kome, Borjan ide - ovo mu je mozda poslednja sansa za ozbiljan transfer. Neko da nam je ponudio za Milunovica prvog dana milion oberucke bi prihvatili, sad su svi nezadovoljni zbog prodaje. Jeste, odigrao je vrhunsku sezonu, ali iskoristili smo tajming za prodaju. Jovancic, jos ranije Jovicic nisu kalibar za velika dela, uz duzno postovanje prema njima. Moramo uvek gledati napred. Vulic je imao solidnu sezonu, jeste, ali uz procenu strucnog staba uvideli smo da nije napravio pomak u igri.

Prodati su mnogi igraci zbog godina, a onda je Janmat doveden. Da li ste pogazili svoje reci ili ste se samo izgubili?
Dosao je na poziciju desnog beka jer smatram da nam je ta pozicija problem u evropi, a on je svakako veliki "apgrejd" u ekipi. Proveren i iskusan igrac. Dosao je besplatno.

Ponovo velik broj stranaca, i ovaj put deluju da su neki nedodirljivi. Komentar na to.
Bicu malo duzi, ako pogledati trziste na poziciji MC nema dostupnih srpskih igraca. Jedino Nisic iz Vozdovca. Krsticic je preskup, razmatrali smo i neke bivse igrace Partizana poput Sase Markovica, Valensija trazi 6 miliona za Racica. Mi u timu imamo Jovancu, Vulica i Njegosa. Za prvog smo ustanovili da nije kvalitet. Druga dva koliko god dobijala sansu nisu napredovala prosle sezone. Ove sezone zbog pravila u21 nema poente drzati i cekati igraca od 23 godine da proigra, pa je Vulic poslat na pozajmicu a ne prodat. Nema vremena za cekanje, ili ces se pokazati ili letis. Ubacicu neke klince umesto njih. Nisam ja sad tu nesto izmislio toplu vodu sa tim klincima, jednostavno zbog novog pravila u ligi mora tako. Da se vratim na temu igraci poput Frydeka i Erasa sa srpskim pasosem kostaju 10 miliona. Na desnom beku je jos veci problem, nijedan srpski igrac nece biti na nivou na kom je sad Janmat. Ne Janmat u prajmu, nego sad. Razmislite o tome. Deficitni smo sa srbima i na levom beku.

Stigao je Gudelj, eto srpski MC.
Gudelja vidim kao DM, umesto Ivanica.

2.4m za igraca od 30 godina?
Gledam na to malo drugacije, 2.4m za lidera ekipe, solidnog strelca, odlucnog igraca uz koga mogu da stasaju klinci. On je neki role model za njih. Mogu o njemu do sutra.

Za kraj, ocekivanja ove sezone?
Napravljena je jaka ekipa, sa ovakvom ekipom je moranje igrati u plejlofu za LS. Doduse sve zavisi od zreba u plejofu. Mogu slobodno da kazem da smo jaci 20-30% nego prosle godine u ovo vreme. Ako budemo imali srece eto je LS i ove sezone, ako ne udje u ls ne znaci da je propast sveta.


Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Srpski Nagelsman

Порука од Branko95 »

Posle odlicnog pocetka prelaznog roka, krenule su i utakmice.

Слика

Слика

Posle laganih prolazaka protiv Moldea i Fehervara :ole: i sokantnog poraza od Macve :headhurt: stigao je i playoff i mozda najjaca ekipa u kvalifikacijama, Seltik.

Слика
Слика


Konacno prekinuta serija Crvene Zvezde, posle 4 godine ispali iz kvalifikacija.


Слика
Pored plejofa odigrana su jos dva meca u ligi.

Слика
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Srpski Nagelsman

Порука од Branko95 »

Posle ispadanja od Seltika usledio je zreb za LE; Lacio, Basaksehir i Urartu Yerevan,

SEPTEMBAR

Слика

X u Rimu protiv Lacija, lagani prolaz u kupu i ubedljiv veciti derbi.

Слика


OKTOBAR

Слика

Dve sigurne pobede u grupi LE, nastavak dobrih igara u ligi i kupu.



NOVEMBAR
Слика

Obezbedjen prolazak u sledecu rundu LE.



DECEMBAR

Nastavljena je trka za Partizan u ligi, koji ima jedini kiks protiv nas.

Слика



Слика



Nestor polako ulazi u legendu.

Слика



U sledecom kolu LE sledi dvoboj sa SLB.
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Srpski Nagelsman

Порука од Branko95 »

8.JANUAR

U kancu Terza, Maksa i ja.

Cao Makso, cujem da Napoli ne zeli da produzi ugovor sa tobom?
Tako je, visak sam im tamo. Valjda jer sam stranac, zbog papirologije.


Da li bi ostao ovde?
Pa, pazi ostao bi ali..


Znam sve, 42k u Napoliju - do sad smo te placali 12k. Nije nam problem da ti ponudio veci novac, ali 42k je previse u ovom trenutku.
Naravno, nije mi problem za neku manju sumu. U svojoj sam zemlji, svidja mi se projekat.

30k ti mozemo ponuditi, uz garancije da si najbolje placen.
Terza dobacuje: Zamisli tek kakav ce hajp da krene kad potpises, eeeejj direktno iz Napolija u Zvezdu. Imaces status bozanstva ovde. Sutra kad Napoli pobedi Real u LS, recice vidi ga Maksa mogao je da pobedi Real, ali ne on je odlucio da igra za svoju Zvezdu.

Polako Terza hahaha
Moze, prihvatam!

Слика

Pozovi Gudelja da udje.


Vidi Gudelj mi imamo klauzulu da mozemo da te otkupimo za 4.2 miliona. Spremam sam da te otkupim. Sta kazes? Imaces platu malo vecu nego u Sevilji.
Znas i sam treneru kakva je situacija, ja sam grobar od rodjenja. Dosao sam samo zbog projekta i da ozivim karijeru. Mogu samo da ti se zahvalim na tome, prozivljavam drugu mladost. Prija mi trenutno ovde, ali ne vidim sebe na duze staze u Zvezdi.

Vazi, razumem te u potpunosti. Tu si do leta, racunamo na tebe. Ako bilo kog trenutka se predomislis, dodji da porazgovaramo.
Naravno, jos uvek razmatram.

Imam velike planove za tebe, sledece sezone zelim da napadnemo LS opet, s tim da zelim da napravim mnogo jaci tim. Tebe vidim kao glavni sraf, imaj to u vidu.
Hocu, kazem Vam nisam jos skroz odlucio.

Слика


Слика

TRANSFERI


Prvo pojacanje i odmah BOMBA! Povratak Radonjica na mesto uspeha.
Слика
Radonjic
Cena: 3.6m €
Plata: 9€ p/w



Sledeci u nizu je spanac na poziciji levog beka, dolazi da odmeni pouzdanog Rodica. Stigao iz Viljareala, isticao mu ugovor ali smo ga platili da bi ga dobili sest meseci ranije.
Слика
Pedraza
Cena: 1.2m €
Plata: 18€ p/w


Zatim je sledeci golgeter Cukarickog. Stigao na mesto Boacija, time je smanjen broj stranaca.
Слика
Tedic
Cena; 850k €
Plata: 2k€ p/w

Posle pojacanje je dete Partizana.
Слика
Nisic
Cena: 600k €
Plata: 875€ p/w


OUT

Klub su napustili sledeci igraci:


Слика
ToksičniMenadže
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 27 Јул 2018, 17:20
Место: Velika Plana
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Srpski Nagelsman

Порука од ToksičniMenadže »

Jedva čekam nastavak.
Srećno kolega!
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Srpski Nagelsman

Порука од Branko95 »

ToksičniMenadže пише: 14 Дец 2019, 15:43 Jedva čekam nastavak.
Srećno kolega!
Bice nadam se sutra, slabije sam igrao menadzer i nisam imao vremena za nastavak price ove nedelje.
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Srpski Nagelsman

Порука од Branko95 »

DRUGA POLUSEZONA

Februar



Pocela i druga polusezona, pobeda nad Benfikom i prolaz u sledecu fazu LE :fanman: . Jedina mrlja je poraz u derbiju.




Слика

Novi derbi i nova kradja, crveni za Zvezdu i penal za Partizan u roku od 5 minuta

Слика

Crvena Zvezda - SLB 4:1

SLB - Crvena Zvezda 3:2

Mart


Stigao je i mart i dvomec sa Borusijom u LE, prolazak dalje u kupu i sokirajuci poraz na Marakani od Vozdovca.




Слика

Crvena Zvezda - Borussia M 3:1

Borussia M - Crvena Zvezda 2:1


April


Celsi nas je vratio u realnost, pocetak plejofa i pobeda u vecitom derbiju i tezak poraz od Cukarickog na Marakani 1:3.


Слика


Crvena Zvezda - Celsi 1:3

Celsi - Crvena Zvezda 3:0


Maj


Sledi i maj, zavrsavanje posla u prvenstvu i finale Kupa.



Слика

Слика

Tabela:


Слика

Pregled sezone

Statistika igraca

Statistika igraca u ligi

Radunovic u idealnom timu Lige Evrope


Staff meeting
Mrkela: Odlicna sezona, svaka cast!

Terzic: Hvala, hvala.. Nego moramo nastaviti ovako jako.

Balaban: Tako je, imam velike planove. Nekih 20 miliona da ulozimo u tim

Mrkela: U moje vreme za 20 dinara smo pravili tim

Terzic: Au Mrki, mnogo si tezak covek. Nego reci mi Brančilo ko su ti zelje?

Balaban: Rajkovic, Ristic, Racic, Sveta Markovic, Gacinovic. Gudelja da probamo da zadrzimo, Dor Peretz, Stage ili Trondsend - 2 od 3 bi bila dovoljna. I bombu za kraj - Thiago Almada.
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Srpski Nagelsman

Порука од Branko95 »

Krenuo je i prelazni rok, vec na startu su osigurani transferi Trondsenda i Marusica
Слика



Slede zatim dva dogovorena od ranije free transfera: Maksimovic i Gustavo Gomez.



Zatim sledi i najveca bomba, Rajkovic
Слика
Слика

Transferi


IN
Слика



OUT
Слика



LOAN
Слика
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Srpski Nagelsman

Порука од Branko95 »

JUL

Pocetak sezone, prolaz u dalju fazu LS.
Слика

AVGUST

Sokantan poraz od Vose na Marakani, lagani ulazak u LS
Слика

SEPTEMBAR

Kakav start u LS, dva meca - dve pobede.
Слика

OKTOBAR

Sjajne igre u Superligi, poraz od SLB.
Слика

NOVEMBAR

Remi sa Benfikom, poraz od Dortmunda.
Слика

DECEMBAR

Poraz od Napolija u LS, i prokockan prolaz. Ubedljiva pobede u Superligi.
Слика

Grupa:

Слика

Tabela:

Слика





___________________________________________________________________________

Previse sam otisao daleko u sejvu u odnosu na pricu, pa sam malo ubrzao.
Пошаљи Одговор

Повратак на “FM22 Menadžerska soba”