Teleoptik - promocija u visi rang

Sve o Football Manageru 2020.
boki84bg
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 19 Мај 2021, 21:31
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Teleoptik - promocija u visi rang

Порука од boki84bg »

Ako moze mala pomoc, s obzirom da na ovo pitanje nisam nasao odgovor. Pokusacu sto je krace moguce da objasnim dilemu. Igram FM 2020, ali pretpostavljam da ista dilema vazi i u FM 2021.

Teleoptik, kao filijala Partizana, igra u trecoj ligi po hijerajhiji, odnosno u Srpskoj ligi Beograd. Ta liga se ne moze aktivno igrati. Ono sto me konketno zanima je da li je moguce, i na koji nacin, da Teleoptik igra Prvu ligu Srbije (drugi rang takmicenja)?

Napominjem, znam da Teleoptik ne moze da igra u istoj ligi kao i Partizan, to mi nije dilema, vec na koji nacin moze da udje iz treceg u drugi rang takmicenja (iz neaktivne u aktivnu ligu), sto bi znacilo Partizanu kojeg vodim kao klub da moze bolje da razvija igrace.

Igram vec 15. sezonu sa Partizanom, najbolje mlade igrace saljem u Teleoptik, cak je jedne sezone Teleoptik osvojio i Kup Srbije, ali za tih petnaest sezona nijednom se nije desilo da Telepotk udje u drugi rang takmicenja. Realno gledajuci, Teleoptik sa igracima koji su im prosledjeni bi mogao da bude u prvih 5 u Superligi.

Istrazivao sam dosta po internetu na ovu temu, i ono sto sam saznao da promocija u visi rang iz neaktivnig liga, u lige koje se aktivno mogu igrati, se vrsi po tome koliku reputaciju ima klub koji je promovisan (nezavisno od igraca koi trenutno igraju u njemu, i naravno nezavisno od rezultata koje ostvari - jer rezultate i ne mozemo znati i videti, sem rezulata iz kup utakmica i prijateljskih).

Neko je pokusao u Editoru da B timu Borusje Dortmund (koja takodje igra neaktivnu ligu) poveca reputaciju na maksimum, i navodno je taj tim posle nekoliko sezona usao u ligu koja se moze igrati (ja nemam Editor da bih to mogao pokusati).

Neko kaze da je potrebno tamo u junu mesecu, kada treba da pocne nova sezona, napraviti "save" i onda ga ucitavati vise puta i da je tako moguce da se B tim promovise, s obzirom da navodno timovi sa vecom reputacijom imaju vise sansi za promociju (nasumicnu). Ja sam to pokusao na dan 15. jun, jer tada se mogu videti svi ucesnici u Prvoj ligi Srbije koji su promovisani iz treceg ranga, ali bezuspesno. Jedno sigurno preko 30 puta sam ucitavao save.

Nadam se da sam usepo da objasnim dilemu, i da mozda neko ima resenja za to (ako postoji uopste). Hvala.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2020”