Problem sa in game editorom

Sve o Football Manageru 2020.
branko90pb
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 15 Окт 2020, 07:44
Status: Није на вези

Problem sa in game editorom

Порука од branko90pb »

Pozdrav ljudi, imam problem jedan, uzeo sam fm20 preko epic storea kada je bio free i juce kupim preko igre in game editor. I sve sam aktivirao u podesavanjima, al ne mogu da nadjem nigde onu olovku? Znam gde treba da stoji al je nema, pokusavao sam da reinstaliram fm itd al nece, nema ga uopste.. Jel imao ko slicnih problema?
duress
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 25 Окт 2020, 00:17
Status: Није на вези

Re: Problem sa in game editorom

Порука од duress »

1.Load game
2.klikni na ikonu "FM" (tamo gdje je Save Game,Add new manager itd.)
3.pronađi "Downloads" i klikni na Downloads.
Otvorit će ti se novi prozor.Zatvori ga i imaš olovku!
branko90pb
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 15 Окт 2020, 07:44
Status: Није на вези

Re: Problem sa in game editorom

Порука од branko90pb »

Ma kakvi znam sve,sve sam pokusao, ovi iz podrske me vrte oko jednog te istog obrisi cache verifikuj deinstaliraj itd.. Znaci haos nisu neke pare al kontas kupis sve i znas da ce d radi a ono kupis i opet ne radi..
Корисников грб
zonja
Youth Team Coach
Поруке: 70
Придружен: 17 Авг 2011, 04:16
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Steam: zonja FM
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Re: Problem sa in game editorom

Порука од zonja »

Koristis li neki skin? Ako koristis skin moguce da nemas ikonicu na tom mestu ili je kreator skina stavio edito na drugo mesto.

Ali svejdno, moras da pokrenes novu igru, novu karijeru, ne mozes stari save jer se u save-u cuvaju i podesavanje za taj save.
Kazes da si sve podesio ali ajde da napisem ovde mozda si nesto prevideo, znam da ja previdim kad ludim zbog necega.
U menijauza aktiviranje liga, imas u dnu sa leve strane "Game Setup" i tu mora da ti bude odstikirano "Prevent of use In-Game Editor".

Opet ponavljam, mislim, da ne kazem siguran sam, da moras novi save.
branko90pb
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 15 Окт 2020, 07:44
Status: Није на вези

Re: Problem sa in game editorom

Порука од branko90pb »

Vidi brt, hvala sto se trudiš... Znaci kad pocnem novu aktiviran mi je editor. Udjem u podesavanja o tu je aktiviran editor.. naravno pocnem novu partiju... Skin ne koristim ni jedan jer imaju ona po defoultu tri skina izmenjao sam sva tri skina i opet nista.. e sad fm20 sam kupio preko epic storea a editor sam u samoj igrici al i on je isao preko epic storea... Udjem u download i editor mi je unlocked
Корисников грб
zonja
Youth Team Coach
Поруке: 70
Придружен: 17 Авг 2011, 04:16
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Steam: zonja FM
Mood:
Has thanked: 6 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Re: Problem sa in game editorom

Порука од zonja »

Ovo je nesto sto sam video da pomaze ljudima koji imaju problem kad kupe In-Game Editor preko EPIC-a, ovo je savet sa SI sajta. Ako igras na MAC-u onda je nemoguce imati In-game editor bez obzira na kojoj si platformi.
Revoke FM's Epic Store access as shown here - https://www.epicgames.com/help/en-US/ep ... -app-a4178

Once you've done so, the next time you launch the game you’ll be prompted by a pop up to allow Epic games to connect to ‘Use Football Manager 2020 with your Epic Games account’ - you must click ‘ALLOW’ and it’ll work.
Ovo je max sto mogu da ti pomognem :cheers:
branko90pb
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 15 Окт 2020, 07:44
Status: Није на вези

Re: Problem sa in game editorom

Порука од branko90pb »

Probao sam i to :slap: ... Kazem ti svee sam probao sto su mi predlagali, tako da sam se pomirio sa tim da nece da radi i to ie to...
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2020”