Da li su atributi skauta zaista važni?

Sve o Football Manageru 2020.
merengue
Youth Team Coach
Поруке: 117
Придружен: 15 Мар 2011, 21:28
Место: Lübeck
Has thanked: 42 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Da li su atributi skauta zaista važni?

Порука од merengue »

Pozdrav, društvo. Nešto mi je palo na pamet: primetio sam da su ocene atributa i potencijala igrača isti bez obzira koji skaut ili trener daje izveštaj. Nisam to detaljno ispitivao, ali me zanima šta mislite, da li neko ima iskustva: ako jednog igrača skautira jedan skaut koji ima procenu atributa i potencijala 20, i drugi skaut koji ima procenu 1, koliko će se razlikovati izveštaj? Da li i slepac vidi da je Mesi Mesi? :D
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Da li su atributi skauta zaista važni?

Порука од sergavra »

Ja igram sa otvorenim ocenama pa nisam bas merodavan. Ali...Svaki skaut ce da vidi da je Mesi Mesi ali ako ti je cilj da trazi igrace sa atributima za formaciju koju igras ili recimo mlade igrace onda ce atributi skauta svakako da budu vazni. Ne samo atributi vec i skauting domen, poznavanje lige, omiljena taktika itd...
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Da li su atributi skauta zaista važni?

Порука од Filip991 »

Udji u bilo kog svog igrača i idi na report trenera, tu možeš da pogledaš izveštaje svih trenera i videćeš da nemaju svi isto mišljenje i ocene zvezdica, a za svakog trenera ćeš videti njegove ocene.
Dimitrije08
First Team Coach
Поруке: 205
Придружен: 10 Нов 2019, 21:10
Место: Banja Luka
Klub koji vodite: Crvena Zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 50 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Da li su atributi skauta zaista važni?

Порука од Dimitrije08 »

Ja mislim dasuocene trenera vrlo vazne.Ja u svakom sejvu dovedem najbolje trenere koje mogu
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Da li su atributi skauta zaista važni?

Порука од Filip991 »

to pogotovo jer od toga ti zavisi razvoj igrača.
Što imaš bolje trenere, odnosno više zvezdica za određenu kategoriju, to će igrač brže napredovati (ako imaju doabr determination).
ASI828277
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 07 Мар 2022, 09:57
Mood:
Status: Није на вези

Re: Da li su atributi skauta zaista važni?

Порука од ASI828277 »

Filip991 пише: 29 Јул 2020, 19:09 Udji u bilo kog svog igrača i idi na report trenera, tu možeš da pogledaš izveštaje svih trenera i videćeš da nemaju svi isto mišljenje i ocene zvezdica, a za svakog trenera ćeš videti njegove ocene.
to pogotovo jer od toga ti zavisi razvoj igrača.
Što imaš bolje trenere, odnosno više zvezdica za određenu kategoriju, to će igrač brže napredovati (ako imaju doabr determination).
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Da li su atributi skauta zaista važni?

Порука од Filip991 »

ASI828277 пише: 07 Мар 2022, 10:05
Filip991 пише: 29 Јул 2020, 19:09 Udji u bilo kog svog igrača i idi na report trenera, tu možeš da pogledaš izveštaje svih trenera i videćeš da nemaju svi isto mišljenje i ocene zvezdica, a za svakog trenera ćeš videti njegove ocene.
to pogotovo jer od toga ti zavisi razvoj igrača.
Što imaš bolje trenere, odnosno više zvezdica za određenu kategoriju, to će igrač brže napredovati (ako imaju doabr determination).
Uprarvo i training facility je taođe bitan. Mene nervira što jako teško dobijaš dozvle od upravev da dovodiš više trenera jer realno da mogu zaposlio bi 20 trenera jer će tako bolje igrači da se razvijaju. Uz odlične uslove za rad uspeh je zagarantovan :punker:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2020”