Pomoc - kriza rezultata

Sve o Football Manageru 2020.
Корисников грб
labandaspa
Newgen
Поруке: 26
Придружен: 31 Мај 2011, 00:04
Место: Beograd
Status: Није на вези

Pomoc - kriza rezultata

Порука од labandaspa »

Predpostavljam da ste se svi nasli nebrojani broj puta u mojoj situaciji.
Sve u svemu, klub u prvoj sezoni napreduje jako fino FK Lazio 5-3-2 Borba za ligu sampiona (Juve ne sme da izgubi :ole: )
Polufinale kupa, prvi mec Juve-Lazio 1:1 Skor sa njima u toku sezone pozitivan
Zaista sam zadiovoljan kao i Bord i Navijaci
E sad pitanje i ujedno problem je u tome sto zakljucno sada sa martom 2020 drugi put upadam u krizu rezultata i igre
U prvom delu sezone je trajala sigurno 4/5 utakmica (neresenih i poraza) a pokusavao svasta da se iscupam (hvali-kritikuj-nudi nove ugovore-izmene itd)
Obicno pocne, "nerealnim" ispustanjem pobede Poraz ili nereseno a do tada igra i rezultati pesma
Poslednji put sad pre tri kola, vezao sam 5/6 jakih utakmica Igra fantazija i onda u Milanu protiv Intera do 75min 0:1 - oni se ne vide, kad bum skraceni korner 1:1 (strakosa zaplivao u prazno-menjam ga sigurno sledece sezone opasno me nervira) i posle 2min korner 2:1 I od tada totalna promena: Sledece kolo Udine kod kuce 0:0 mec za negledanje, nakon toga PSV u gostina 0:1 slucajno :fanman: i ponovo prvenstvo Verona izgubim 1:0 Osecam tesku krizu, vidim po igri / poucen iskustvom iz prvog dela sezone(ne vidim neku svoju gresku da sam nesto pogresio samo BUM i krene)
Napominjem zaista do tada igra i tog skracenog kornera kao da svira Bah i Betoven
Molim Vas za diskusiju, pomocicete mi jako a nadam se i da se otvori zanimljiva tema koja ce nama amaterima puno pomoci i znaciti- kacite price pitanja molbe zanimljive SS kriza u igri itd
Hvala puno, neki tutorijal youtube vase iskustvo - sve je dobrodoslo :poz:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2020”