FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Sve o Football Manageru 2020.
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од Velja93 »

Pa sta znam, imam svaku utakmicu po 30-40 suteva na gol.Na 29 utakmica u ligi dao sam 86 golova , cetvrta sezona je u pitanju.Mada imam bas preozbiljan tim za nase uslove.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Dimitrije08
First Team Coach
Поруке: 205
Придружен: 10 Нов 2019, 21:10
Место: Banja Luka
Klub koji vodite: Crvena Zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 50 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од Dimitrije08 »

Da li znate nekog dobrog assist managera
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од Branko95 »

Filip991 пише: 12 Дец 2019, 13:48
Velja93 пише: 12 Дец 2019, 12:57 Presing forward najvise, po neki put Advanced forward.
Meni je ovo neverovatno s obzirom da vola ne mogu da mi ubodu napadači :lol:
Jel i kod tebe bag sa zilion šuteva a malo golova?
Koja si sezona? Ja sam samo prve sezone imao problem sa tim. Imam i dalje skoro svaku utakmicu 25+ suteva. Prve sezona sam dao 76 golova, druge 98. Evo me u trecoj 9 golova na 4 meca.

Слика
Корисников грб
kovacica91
Manager
Поруке: 1348
Придружен: 28 Јан 2011, 18:44
Место: Kovacica
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од kovacica91 »

Da li i vi dajete tako lako golove posle prekida, vise iz centar suteva nego kornera, ja sam nesto namestao, stavio degeneka i milunovica da ih marin gadja posle prekida, obojica napadaju loptu i bukvalno su mi njih dvoje dali 20 od 40 golova... Sa druge strane iz prekida mislim da nisam primio niti jedan gol...
Ниједан клуб као тебе волети нећу, сваки твој пораз преболећу, бићу са тобом и у добру и у злу, запамти Звездо ја увек бићу ту!
Lekic019
Newgen
Поруке: 14
Придружен: 16 Јун 2012, 10:53
Место: Negotin
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од Lekic019 »

Neki predlog, DC i AMC za Partizan i Zvezdu, 3 sezona, para ima na pretek, ali da budu baš kvalitetni? Može i stranac.
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од Branko95 »

Lekic019 пише: 12 Дец 2019, 21:01 Neki predlog, DC i AMC za Partizan i Zvezdu, 3 sezona, para ima na pretek, ali da budu baš kvalitetni? Može i stranac.
Nikola Maksimovic, Gustavo Gomez - DC

Thiago Almada - AMC
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од Velja93 »

Ovi mentoli ne odustaju.Prodaju mi igrace bez ikakvog razloga, samo zato sto im se svidja ponuda.Prihvatise 47 miliona za ovog klinca koji mi razbija.
Слика
Слика
Resio sam da se sprdam i da dovodim matorce, cisto da mi bude zabavno, pa sta bude.Dovedoh Aguera, jeste star i fizicki malo posustao, ali opet je klasa.
Слика
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од Filip991 »

Branko95 пише: 12 Дец 2019, 16:05
Filip991 пише: 12 Дец 2019, 13:48
Velja93 пише: 12 Дец 2019, 12:57 Presing forward najvise, po neki put Advanced forward.
Meni je ovo neverovatno s obzirom da vola ne mogu da mi ubodu napadači :lol:
Jel i kod tebe bag sa zilion šuteva a malo golova?
Koja si sezona? Ja sam samo prve sezone imao problem sa tim. Imam i dalje skoro svaku utakmicu 25+ suteva. Prve sezona sam dao 76 golova, druge 98. Evo me u trecoj 9 golova na 4 meca.

Слика
Aha, u tom grmu leži zec. Prva, znači da se strpim, da ćutim i da guram do druge sezone :D
Cojbu91
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 02 Сеп 2018, 19:27
Место: Negotin
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од Cojbu91 »

Ja sam sada zavrsio prvu sezonu sa Zvezdom.Ispao sam u pley offu za LS od Seltika u sadnjoj sekundi...Pre toga doveo sam Tedica i Vidosavljevica iz Cukarickog.Tedica sam platio malo vise nekih milion i dvesta plus procenti od prodaje,u pocetku nije bio nikakav,ali u grupi Lige Evrope covek bukvalno eksplodira,Vidosavljevic na prvoj utakmici protiv Olexandrie da 4 gola lagano...Posle toga preso sam na formacija 4-2-4 sa Tedicem i Vidosavljevicem u spicu,zajedno dali preko 40 golova,Boaci i Pankov mi u rezervi stalno se nesto bune ali mi zao da ih ubacim umesto njih,a Pankov bula teska,jedan gol za polu sezonu posle sam ga poslao u Graficar na kaljenje,tamo cepa...Tako da vam toplo preporucujem Tedica i Vidosavljevica,sajedno mozete da ih dovedete za nekih 2 miliona,naravno Cukaricki trazi procente ali se isplati...Mada i bez njih Cukaricki zavrsio drugi i to malo iza mene...Partizana tuko dva puta za po 3-0 lagano..Stigo sam do 1/4 Lige Evrope,izbaci me Zenit i to sa mukom,isto kao Celtik u produzetke.Moja preporuka za sve,Zander,Tomane,Jevtovic,SimicPankov,Gajic,odmah na prodaju cim krenete nema nista od njih dzabe se trudite.I odmah Erakovic,Burmaz,Ilija Babic i Pantovic a i onaj Krstovic nije los samo nemogu njega da guram preko Tedica i Vidosavljevica ali cim dodje neka dobra ponuda za njih evo ga Krstovic u prvi tim sa njima sam lagano bio prvi u grupi ispred Sevilje,Sparte i Olehandrije
Dimitrije08
First Team Coach
Поруке: 205
Придружен: 10 Нов 2019, 21:10
Место: Banja Luka
Klub koji vodite: Crvena Zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 50 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од Dimitrije08 »

Cojbu91 пише: 22 Дец 2019, 00:57 Ja sam sada zavrsio prvu sezonu sa Zvezdom.Ispao sam u pley offu za LS od Seltika u sadnjoj sekundi...Pre toga doveo sam Tedica i Vidosavljevica iz Cukarickog.Tedica sam platio malo vise nekih milion i dvesta plus procenti od prodaje,u pocetku nije bio nikakav,ali u grupi Lige Evrope covek bukvalno eksplodira,Vidosavljevic na prvoj utakmici protiv Olexandrie da 4 gola lagano...Posle toga preso sam na formacija 4-2-4 sa Tedicem i Vidosavljevicem u spicu,zajedno dali preko 40 golova,Boaci i Pankov mi u rezervi stalno se nesto bune ali mi zao da ih ubacim umesto njih,a Pankov bula teska,jedan gol za polu sezonu posle sam ga poslao u Graficar na kaljenje,tamo cepa...Tako da vam toplo preporucujem Tedica i Vidosavljevica,sajedno mozete da ih dovedete za nekih 2 miliona,naravno Cukaricki trazi procente ali se isplati...Mada i bez njih Cukaricki zavrsio drugi i to malo iza mene...Partizana tuko dva puta za po 3-0 lagano..Stigo sam do 1/4 Lige Evrope,izbaci me Zenit i to sa mukom,isto kao Celtik u produzetke.Moja preporuka za sve,Zander,Tomane,Jevtovic,SimicPankov,Gajic,odmah na prodaju cim krenete nema nista od njih dzabe se trudite.I odmah Erakovic,Burmaz,Ilija Babic i Pantovic a i onaj Krstovic nije los samo nemogu njega da guram preko Tedica i Vidosavljevica ali cim dodje neka dobra ponuda za njih evo ga Krstovic u prvi tim sa njima sam lagano bio prvi u grupi ispred Sevilje,Sparte i Olehandrije
Kod mene je Gajic posle dve sezone vrlo dobar.Sad igram finale Lige Evrope,pa cu ga prodati cim se zavrsi Liga Evropa.
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од Filip991 »

Erakovic je lose ocenjen od struke, da se nece nesto bog zna kako razviti
Dimitrije08
First Team Coach
Поруке: 205
Придружен: 10 Нов 2019, 21:10
Место: Banja Luka
Klub koji vodite: Crvena Zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 50 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од Dimitrije08 »

Filip991 пише: 22 Дец 2019, 12:22 Erakovic je lose ocenjen od struke, da se nece nesto bog zna kako razviti
Ja sam posle dve sezone za njega dobio ponudu od 4m.
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од Branko95 »

Vecina mladih igraca nema ogranicen potencijal, tacnije na pocetku sejva mu igrica odredi. Tako da se desi da nekad ima veci potencijal nekad manji. Otprilike bude razlika 20. Meni je zapalo recimo da su Nikolic, Erakovic uzasni, takodje i Joveljic nije neki talenat. Tako da ne treba da vas budi sto je neki igrac los, jednostavno tako se dogodilo.
Корисников грб
kovacica91
Manager
Поруке: 1348
Придружен: 28 Јан 2011, 18:44
Место: Kovacica
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од kovacica91 »

Momci, da li ste gurali neke od mladjih igraca iz omladinskog pogona u prvi tim od pocetka... Ja sam tek na prvoj polusezoni, od pocetka erakovic mi igra stopera, morao je na pocetku jer je babic bio sa mladom repkom, pankov igra kao panj pa je morao on... I veoma se dobro pokazao...
Sad planiram jos neke mladje igrace da poguram a ove strance sve rasprodajem... Cak mi je jdan mladi napadac dao 3 gola u kup mecu, a boaci ima nekad po 5 sansi na mecu jedan na jedan i ne moze gol da pogodi, a kamoli da postigne nesto...
Ниједан клуб као тебе волети нећу, сваки твој пораз преболећу, бићу са тобом и у добру и у злу, запамти Звездо ја увек бићу ту!
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од Branko95 »

kovacica91 пише: 25 Дец 2019, 12:35 Momci, da li ste gurali neke od mladjih igraca iz omladinskog pogona u prvi tim od pocetka... Ja sam tek na prvoj polusezoni, od pocetka erakovic mi igra stopera, morao je na pocetku jer je babic bio sa mladom repkom, pankov igra kao panj pa je morao on... I veoma se dobro pokazao...
Sad planiram jos neke mladje igrace da poguram a ove strance sve rasprodajem... Cak mi je jdan mladi napadac dao 3 gola u kup mecu, a boaci ima nekad po 5 sansi na mecu jedan na jedan i ne moze gol da pogodi, a kamoli da postigne nesto...
hahahah nije to do Boacija nego je takva igrica.
Dimitrije08
First Team Coach
Поруке: 205
Придружен: 10 Нов 2019, 21:10
Место: Banja Luka
Klub koji vodite: Crvena Zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 50 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од Dimitrije08 »

Branko95 пише: 25 Дец 2019, 14:23
kovacica91 пише: 25 Дец 2019, 12:35 Momci, da li ste gurali neke od mladjih igraca iz omladinskog pogona u prvi tim od pocetka... Ja sam tek na prvoj polusezoni, od pocetka erakovic mi igra stopera, morao je na pocetku jer je babic bio sa mladom repkom, pankov igra kao panj pa je morao on... I veoma se dobro pokazao...
Sad planiram jos neke mladje igrace da poguram a ove strance sve rasprodajem... Cak mi je jdan mladi napadac dao 3 gola u kup mecu, a boaci ima nekad po 5 sansi na mecu jedan na jedan i ne moze gol da pogodi, a kamoli da postigne nesto...
hahahah nije to do Boacija nego je takva igrica.
Beni Bockovic bio proglasen za najboljeg igraca Afrike,najboljeg napadaca i dao najvise golova.
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од Filip991 »

Dimitrije08 пише: 22 Дец 2019, 14:29
Filip991 пише: 22 Дец 2019, 12:22 Erakovic je lose ocenjen od struke, da se nece nesto bog zna kako razviti
Ja sam posle dve sezone za njega dobio ponudu od 4m.
Aj stavi SS tih klinaca i Erakovica i ako znas dad mu vidis koliki mu je potencijal. Bas me zanima, pa da to stavim i kod mene u sejv posto su mi klinci bas krsevi :slap:
UCKEY
Newgen
Поруке: 8
Придружен: 27 Јул 2011, 12:38
Место: Kragujevac
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од UCKEY »

Pozdrav, igram sa Zvezdom druga sezona i desava mi se da uprava sam prihvata ponude yipa prodali su mi Sehovica za 450k a on vredim milku. Almadu za 6 a mogao sam da uzmem i vise od toga.

Desava mi se da ne mogu da prodam igraca uopste, Rajkovic, Pantic, Niguez, Regattin svi su mi otisli za nulu a vredeli su bar milion. Ne mogu da prodam ni one najbolje kad hocu, Stavim 13 igraca na transfer listu i idem offer to club , cak i cenu spustim i nta. Malo je nemoguce.

Moze neki saveti?
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од Branko95 »

UCKEY пише: 27 Дец 2019, 15:56 Pozdrav, igram sa Zvezdom druga sezona i desava mi se da uprava sam prihvata ponude yipa prodali su mi Sehovica za 450k a on vredim milku. Almadu za 6 a mogao sam da uzmem i vise od toga.

Desava mi se da ne mogu da prodam igraca uopste, Rajkovic, Pantic, Niguez, Regattin svi su mi otisli za nulu a vredeli su bar milion. Ne mogu da prodam ni one najbolje kad hocu, Stavim 13 igraca na transfer listu i idem offer to club , cak i cenu spustim i nta. Malo je nemoguce.

Moze neki saveti?
Sto se tice prvog dela ne znam nije mi se to desavalo, odbijao sam i po 7 miliona za igrace. Mozda ne poslujes u plusu? Kakve su ti finansije, plate igraca?

Sto se tice ovog drugog, igrac mora da ti igra da bi ga prodao. Tako je vec X godina nebitna je cena ako je on odigrao 2-3 meca. Kad nudis prvo ponudi onako bez cene pa vidi sta ti klubovi nude. Ako nude sicu, onda ponudi 100% cena pa smanjuj polako.

Ne kapiram kako otisli za nulu? Istekao ugovor? Ako nije onda mi smrdi da te bas zezaju finansije, ali to mi je bas nemoguca prica.
UCKEY
Newgen
Поруке: 8
Придружен: 27 Јул 2011, 12:38
Место: Kragujevac
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од UCKEY »

Branko95 пише: 27 Дец 2019, 16:47
UCKEY пише: 27 Дец 2019, 15:56 Pozdrav, igram sa Zvezdom druga sezona i desava mi se da uprava sam prihvata ponude yipa prodali su mi Sehovica za 450k a on vredim milku. Almadu za 6 a mogao sam da uzmem i vise od toga.

Desava mi se da ne mogu da prodam igraca uopste, Rajkovic, Pantic, Niguez, Regattin svi su mi otisli za nulu a vredeli su bar milion. Ne mogu da prodam ni one najbolje kad hocu, Stavim 13 igraca na transfer listu i idem offer to club , cak i cenu spustim i nta. Malo je nemoguce.

Moze neki saveti?
Sto se tice prvog dela ne znam nije mi se to desavalo, odbijao sam i po 7 miliona za igrace. Mozda ne poslujes u plusu? Kakve su ti finansije, plate igraca?

Sto se tice ovog drugog, igrac mora da ti igra da bi ga prodao. Tako je vec X godina nebitna je cena ako je on odigrao 2-3 meca. Kad nudis prvo ponudi onako bez cene pa vidi sta ti klubovi nude. Ako nude sicu, onda ponudi 100% cena pa smanjuj polako.

Ne kapiram kako otisli za nulu? Istekao ugovor? Ako nije onda mi smrdi da te bas zezaju finansije, ali to mi je bas nemoguca prica.
Hvala na odgovoru druze.

Imao sam u tom trenutku milioma lufta u payrollu i 2m u budzetu. Plate su mi okej, samo Tibbling ima oko 900k ali njega prodajem na polusezoni, posle njegq je Marin sa 600k a i on ce da ide.

Jos jedna stvar. Skinuo sam taktiku i sljaka super ali par igraca mi po prirodi taktike nisu na pozicijama na kojima se najbolje snalaze pa da li da ih stavim na prirodne pozicije ili ne? Kapiram da ce to da poremeti celu taktiku jer nije logicno da levi bek bude FB DEF, jedan stoper CD , drugi BPD a desni bek na WB.

Nisam igrao FM od osmice, slabo se snalazim na ovim novim verzijama. Hvala jos jednom.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2020”