FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Sve o Football Manageru 2020.
Корисников грб
kovacica91
Manager
Поруке: 1348
Придружен: 28 Јан 2011, 18:44
Место: Kovacica
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од kovacica91 »

Evo jos nekih mladih igraca sto iz kademije, sto neke sto sam kupio kao omladince...

Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Ниједан клуб као тебе волети нећу, сваки твој пораз преболећу, бићу са тобом и у добру и у злу, запамти Звездо ја увек бићу ту!
merengue
Youth Team Coach
Поруке: 117
Придружен: 15 Мар 2011, 21:28
Место: Lübeck
Has thanked: 42 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од merengue »

Sjajni mladi igrači, nema šta...
Ako ne možeš da okačiš celu taktiku, reci jesi li radio nešto posebno oko individualnih instrukcija, prekida i sl.? Vidim po netu kako se hvališu kojekakvim taktikama, sve igrajući sa Barsom i sličnim klubovima... :)
Dimitrije08
First Team Coach
Поруке: 205
Придружен: 10 Нов 2019, 21:10
Место: Banja Luka
Klub koji vodite: Crvena Zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 50 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од Dimitrije08 »

kovacica91 пише: 13 Мај 2020, 00:30 Evo ss nekih videcih stranih igraca:
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Arezo je top igrac.Meni je totehem nudio 180mil. za njega,ali ga nisam prodao.
Корисников грб
kovacica91
Manager
Поруке: 1348
Придружен: 28 Јан 2011, 18:44
Место: Kovacica
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од kovacica91 »

Meni je od napadaca najbolji ovaj ordonjez... Kad god igra da gol, tacno zna gde da se postavi, sjajno prati igru, i kad ima priliku daje gol... Ovaj leonardo kad igra napred sve promasuje... iako ima zavrsnicu 17... Arezo mi se nije najbolje uklopio, i bas malo daje golova, ali napreduje... Za almendru mi nude trenutno 40m... necu ni da cujem... Na srecu i on je zadovoljan, a kako ne bi bio, placam mu kao da je usaudijskoj arabiji, a ne u srbiji... :lol: :lol: :lol:
Ниједан клуб као тебе волети нећу, сваки твој пораз преболећу, бићу са тобом и у добру и у злу, запамти Звездо ја увек бићу ту!
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од paske »

Meni je Arezo isto neefikasan iako ima napretka. Nikako da se navikne na AF rolu.. :slap:

Ali zato Luis Muntenau :shy:
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од Filip991 »

kako uklopite sve te silne strance 😄
merengue
Youth Team Coach
Поруке: 117
Придружен: 15 Мар 2011, 21:28
Место: Lübeck
Has thanked: 42 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од merengue »

kovacica91 пише: 13 Мај 2020, 16:48 Meni je od napadaca najbolji ovaj ordonjez... Kad god igra da gol, tacno zna gde da se postavi, sjajno prati igru, i kad ima priliku daje gol... Ovaj leonardo kad igra napred sve promasuje... iako ima zavrsnicu 17... Arezo mi se nije najbolje uklopio, i bas malo daje golova, ali napreduje... Za almendru mi nude trenutno 40m... necu ni da cujem... Na srecu i on je zadovoljan, a kako ne bi bio, placam mu kao da je usaudijskoj arabiji, a ne u srbiji... :lol: :lol: :lol:
@k@kovacica91 ja ću poneki milion bogami prihvatiti... :)
mnogo mi se vizuelno dopada tvoja taktika, probao sam da je sastavim na osnovu slika... radi dosta dobro... ne znam da li si radio i neka individualna podešavanja instrukcija za određene pozicije... ili aute i kornere... ali čini mi se da može baš dobro da funkcioniše... voleo bih da je usavršim i imam kao varijantu sa tri odbrambena, kako bih kombinovao sa druge dve koje uspešno koristim...

hoćeš li kačiti taktiku, ili pisati u menadžerskoj sobi, kako si najavio?
Корисников грб
kovacica91
Manager
Поруке: 1348
Придружен: 28 Јан 2011, 18:44
Место: Kovacica
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од kovacica91 »

merengue пише: 16 Мај 2020, 15:08
kovacica91 пише: 13 Мај 2020, 16:48 Meni je od napadaca najbolji ovaj ordonjez... Kad god igra da gol, tacno zna gde da se postavi, sjajno prati igru, i kad ima priliku daje gol... Ovaj leonardo kad igra napred sve promasuje... iako ima zavrsnicu 17... Arezo mi se nije najbolje uklopio, i bas malo daje golova, ali napreduje... Za almendru mi nude trenutno 40m... necu ni da cujem... Na srecu i on je zadovoljan, a kako ne bi bio, placam mu kao da je usaudijskoj arabiji, a ne u srbiji... :lol: :lol: :lol:
@k@kovacica91 ja ću poneki milion bogami prihvatiti... :)
mnogo mi se vizuelno dopada tvoja taktika, probao sam da je sastavim na osnovu slika... radi dosta dobro... ne znam da li si radio i neka individualna podešavanja instrukcija za određene pozicije... ili aute i kornere... ali čini mi se da može baš dobro da funkcioniše... voleo bih da je usavršim i imam kao varijantu sa tri odbrambena, kako bih kombinovao sa druge dve koje uspešno koristim...

hoćeš li kačiti taktiku, ili pisati u menadžerskoj sobi, kako si najavio?
Tesko da cu u sobi... planirao sam lepo sve, i da snimim ligu sanpiona, pogotovo meceve sa barsom, i finale sa leverkuzenom, ali nema se vremena...
Dirao sam ja sve... Prekide pogotovo, pogledaj na tutorialima, sve ides na drugu stranu... Aut izvode bekovi na protivnickim polovinama, a na mojoj bocni stoperi... Dirao sam i treninge, ali u prvoj sezoni sam imao pola ekipe povredjeno,,, to sam menjao usput nesto... Ali uglavnom sam i to uskladio sa taktikom...
Ниједан клуб као тебе волети нећу, сваки твој пораз преболећу, бићу са тобом и у добру и у злу, запамти Звездо ја увек бићу ту!
Dimitrije08
First Team Coach
Поруке: 205
Придружен: 10 Нов 2019, 21:10
Место: Banja Luka
Klub koji vodite: Crvena Zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 50 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од Dimitrije08 »

kovacica91 пише: 16 Мај 2020, 15:20
merengue пише: 16 Мај 2020, 15:08
kovacica91 пише: 13 Мај 2020, 16:48 Meni je od napadaca najbolji ovaj ordonjez... Kad god igra da gol, tacno zna gde da se postavi, sjajno prati igru, i kad ima priliku daje gol... Ovaj leonardo kad igra napred sve promasuje... iako ima zavrsnicu 17... Arezo mi se nije najbolje uklopio, i bas malo daje golova, ali napreduje... Za almendru mi nude trenutno 40m... necu ni da cujem... Na srecu i on je zadovoljan, a kako ne bi bio, placam mu kao da je usaudijskoj arabiji, a ne u srbiji... :lol: :lol: :lol:
@k@kovacica91 ja ću poneki milion bogami prihvatiti... :)
mnogo mi se vizuelno dopada tvoja taktika, probao sam da je sastavim na osnovu slika... radi dosta dobro... ne znam da li si radio i neka individualna podešavanja instrukcija za određene pozicije... ili aute i kornere... ali čini mi se da može baš dobro da funkcioniše... voleo bih da je usavršim i imam kao varijantu sa tri odbrambena, kako bih kombinovao sa druge dve koje uspešno koristim...

hoćeš li kačiti taktiku, ili pisati u menadžerskoj sobi, kako si najavio?
Tesko da cu u sobi... planirao sam lepo sve, i da snimim ligu sanpiona, pogotovo meceve sa barsom, i finale sa leverkuzenom, ali nema se vremena...
Dirao sam ja sve... Prekide pogotovo, pogledaj na tutorialima, sve ides na drugu stranu... Aut izvode bekovi na protivnickim polovinama, a na mojoj bocni stoperi... Dirao sam i treninge, ali u prvoj sezoni sam imao pola ekipe povredjeno,,, to sam menjao usput nesto... Ali uglavnom sam i to uskladio sa taktikom...
Odbijaj ponude sve dok ti ne ponude preko 100 miliona.Ja sam tako svaku ponudu odbijao i stigao na to da mi za areza totehem nudi 120 miliona.
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од Filip991 »

FM je iz serijala u serijal sve zahtevniji i sve više vremena zahteva pogotovo pravljenje taktike i treninga.

Mislim da je glupo uzimati gotove taktike i šrimenjivati neke tuđe na svoj sejv iz zilion razlika.

Prvo taktika se pravi na osnvu igrača koje imaš u timu i u odnosu ocena na druge klubove.
Posle toga sledi i uklapanje rola i dodavanje individualnih rola.

Posle toga mora da se imaju dobri treneri, onda i da se naprave dobri treninzi.

Kompleksna je igra baš. Jedini bag su lošije odrađene krilne pozicije gde su baš ogromne oscilacije.

Takođe, jako bitna stvar je pričanje sa igračima, kad su u lošoj formi dati im malo podstreka, ako se ništa ne promeni onda ih izgrditi, dati im poslednje upozorenje itd.
merengue
Youth Team Coach
Поруке: 117
Придружен: 15 Мар 2011, 21:28
Место: Lübeck
Has thanked: 42 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од merengue »

Filip991 пише: 16 Мај 2020, 17:20 FM je iz serijala u serijal sve zahtevniji i sve više vremena zahteva pogotovo pravljenje taktike i treninga.

Mislim da je glupo uzimati gotove taktike i šrimenjivati neke tuđe na svoj sejv iz zilion razlika.

Prvo taktika se pravi na osnvu igrača koje imaš u timu i u odnosu ocena na druge klubove.
Posle toga sledi i uklapanje rola i dodavanje individualnih rola.

Posle toga mora da se imaju dobri treneri, onda i da se naprave dobri treninzi.

Kompleksna je igra baš. Jedini bag su lošije odrađene krilne pozicije gde su baš ogromne oscilacije.

Takođe, jako bitna stvar je pričanje sa igračima, kad su u lošoj formi dati im malo podstreka, ako se ništa ne promeni onda ih izgrditi, dati im poslednje upozorenje itd.
slažem se. ali je ovo zanimljivo probati, radi se o istom timu, dosta istih igrača... :)
Dimitrije08
First Team Coach
Поруке: 205
Придружен: 10 Нов 2019, 21:10
Место: Banja Luka
Klub koji vodite: Crvena Zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 50 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од Dimitrije08 »

Filip991 пише: 16 Мај 2020, 17:20 FM je iz serijala u serijal sve zahtevniji i sve više vremena zahteva pogotovo pravljenje taktike i treninga.

Mislim da je glupo uzimati gotove taktike i šrimenjivati neke tuđe na svoj sejv iz zilion razlika.

Prvo taktika se pravi na osnvu igrača koje imaš u timu i u odnosu ocena na druge klubove.
Posle toga sledi i uklapanje rola i dodavanje individualnih rola.

Posle toga mora da se imaju dobri treneri, onda i da se naprave dobri treninzi.

Kompleksna je igra baš. Jedini bag su lošije odrađene krilne pozicije gde su baš ogromne oscilacije.

Takođe, jako bitna stvar je pričanje sa igračima, kad su u lošoj formi dati im malo podstreka, ako se ništa ne promeni onda ih izgrditi, dati im poslednje upozorenje itd.
Svaka cast!sve sto si rekao je tacno.Ja prvog dana dovedem nove trenere i skaute.Treba igrace hvaliti i podsticati da bolje treniraju i igraju.Odmah cim preuzmem tim prebacim talentovane igrace u prvi tim i podesim im da odigraju na svakaku utakmicu u Graficaru 90 min.
djole9
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 20 Нов 2019, 14:29
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од djole9 »

Da li je ikako moguće onemogućiti da Toza prodaje igrače čim stigne malo bolja ponuda? Stavio sam u ovlašćenjima da ja vodim glavnu reč oko dolazaka i odlazaka, ali opet me Toza i Terza ukanale
Корисников грб
kovacica91
Manager
Поруке: 1348
Придружен: 28 Јан 2011, 18:44
Место: Kovacica
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од kovacica91 »

Realno, ja sam taktiku probao na nizerazrednom klubu, igraci su se raspali, nisu mogli da izdrze tempo, bili su preumorni, i dosao sam do toga da ne mogu da nakrpim tim... U prvoj sezoni sa zvezdom dok nisam doveo bolje trenere i fizioterapeute, imao sam brojne povrede, onda sam smanjio nivo treninga, sad to izgleda ok... Uglavnom ja sad svakog igraca kupujem po poziciji koja mi treba, mladim igracima odmah stavljam role da treniranu koje su mi potrebne... Ja licno mnogo vise potrosim vremena izmedju sezona nego li na samim utakmicama... Jer se bas trudim da nadjem prave igrace, saljem skaute, ja licno trazim free igrace i slicno... ponekad cak gledam i omladinsku selekciju kao i u19 selekciju srbije, gde i trazim najvise domacih igraca...
Ниједан клуб као тебе волети нећу, сваки твој пораз преболећу, бићу са тобом и у добру и у злу, запамти Звездо ја увек бићу ту!
Корисников грб
debeli75
Global Moderator
Поруке: 346
Придружен: 17 Сеп 2011, 21:20
Место: Земун
Has thanked: 147 times
Been thanked: 99 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од debeli75 »

djole9 пише: 17 Мај 2020, 00:30 Da li je ikako moguće onemogućiti da Toza prodaje igrače čim stigne malo bolja ponuda? Stavio sam u ovlašćenjima da ja vodim glavnu reč oko dolazaka i odlazaka, ali opet me Toza i Terza ukanale
Може пријатељу. Иди у трансфер па сет трансфер статус. Под аскинг прајс стави неку цифру коју хоћеш (ја обично за све који ми вреде до 1000000 евра ставим између 5 и 7,5 милиона). Поред тога имаш ко и како одговара. Стави најнижу опцију, да одбија аутоматски све понуде мање или једнаке твојој потражњи. Тако ћеш бар скинути са врата идиоте из управе да ти не продају буд-зашто играче.
merengue
Youth Team Coach
Поруке: 117
Придружен: 15 Мар 2011, 21:28
Место: Lübeck
Has thanked: 42 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од merengue »

kovacica91 пише: 17 Мај 2020, 00:32 Realno, ja sam taktiku probao na nizerazrednom klubu, igraci su se raspali, nisu mogli da izdrze tempo, bili su preumorni, i dosao sam do toga da ne mogu da nakrpim tim... U prvoj sezoni sa zvezdom dok nisam doveo bolje trenere i fizioterapeute, imao sam brojne povrede, onda sam smanjio nivo treninga, sad to izgleda ok... Uglavnom ja sad svakog igraca kupujem po poziciji koja mi treba, mladim igracima odmah stavljam role da treniranu koje su mi potrebne... Ja licno mnogo vise potrosim vremena izmedju sezona nego li na samim utakmicama... Jer se bas trudim da nadjem prave igrace, saljem skaute, ja licno trazim free igrace i slicno... ponekad cak gledam i omladinsku selekciju kao i u19 selekciju srbije, gde i trazim najvise domacih igraca...
razumem te. i ja najviše vremena provodim u skautingu, a najviše volim prelazne rokove, youth intake day... vreme je da naprave da fm igraš u ulozi sportskog direktora :D
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од paske »

Dajte neke trenere koji zaradjuju ispod 1k e p/w?

U 2022 sam i jos uvek ne mogu da dajem vece plate za strucni stab a sve sto je kvalitetno trazi 3k i vise..
Корисников грб
kovacica91
Manager
Поруке: 1348
Придружен: 28 Јан 2011, 18:44
Место: Kovacica
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од kovacica91 »

I tako smo obezbedili direktan plasman svake sezone u ls...
Ling long super liga 9 u europi... Dokle ste vi stigli?
Ja sa zvezdom 20 u europi...
Partizan stigao do finala cini mi se lige europe II

Слика
Ниједан клуб као тебе волети нећу, сваки твој пораз преболећу, бићу са тобом и у добру и у злу, запамти Звездо ја увек бићу ту!
merengue
Youth Team Coach
Поруке: 117
Придружен: 15 Мар 2011, 21:28
Место: Lübeck
Has thanked: 42 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од merengue »

kovacica91 пише: 18 Мај 2020, 17:20 I tako smo obezbedili direktan plasman svake sezone u ls...
Ling long super liga 9 u europi... Dokle ste vi stigli?
Ja sa zvezdom 20 u europi...
Partizan stigao do finala cini mi se lige europe II

Слика
Ja sam odigrao 3 sezone, u svakoj osvojio Superligu i Kup, ispao u plejofu LŠ uvek na penale ili gol u gostima, sva tri puta prošao ili osvojio grupu Lige Evrope pa ispao u prvom sledećem kolu... Poboljšao se rejting, kraće su kvalifikacije, ali svakako još nema direktnog plasmana u LŠ...
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2020”