FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Sve o Football Manageru 2020.
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од Branko95 »

Ne obracam paznju na krug sve dok je zeleno, bitnije su ocene nego krug. Gledas da maksimalno "izmanipulises". Ako ti igrac ima na suportu zelen krug, a u taktici je Attack, niti ce igrac biti mnogo losiji ako mu stavis attack niti taktika ce mnogo ispastati ako mu stavis suporta, to su nijanse. Ja licno volim da drzim igrace po mojim rolama i uvek shodno tome dovodim igrace, naravno da se ne ponavljam ima izuzetaka.

Znaci, gledas opet ocene igraca pa tek onda krug, cesto igrac ima samo jednu losiju ocenu na toj poziciji pa mozes da ga istreniras.
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од Filip991 »

kovacica91 пише: 25 Дец 2019, 12:35 Momci, da li ste gurali neke od mladjih igraca iz omladinskog pogona u prvi tim od pocetka... Ja sam tek na prvoj polusezoni, od pocetka erakovic mi igra stopera, morao je na pocetku jer je babic bio sa mladom repkom, pankov igra kao panj pa je morao on... I veoma se dobro pokazao...
Sad planiram jos neke mladje igrace da poguram a ove strance sve rasprodajem... Cak mi je jdan mladi napadac dao 3 gola u kup mecu, a boaci ima nekad po 5 sansi na mecu jedan na jedan i ne moze gol da pogodi, a kamoli da postigne nesto...
Udji na staff pa responsibility pa transfers i tamo namestiš ko će da se pita za šta.
Kapiram da svi mi igramo FM da bi bili old school menadžeri koji se pitaju za sve, pa tako staviš da se ti pitaš i za odlaske i prihvatanje prodaje odnosno potpisa i da ti nudiš ugovor kako seniorskim igračima tako i mladim. Ja jednio ostavim opciju da mi HYD pronalazi i nudi ugovore klincima ali ja da na kraju odobrim dolazak ili odbijem. Retko se desi da me iznenadi ali ume.

Generalno su zakompikovali baš dosta oko tih responsibility, i ako su mislili da su olakšali razvrstavanjem u silne neke podgrupe.

Generalno staviš da se ti sve pitaš pa kad ti iskresne nešto što te smara ili misliš da je nebitno oda nađeš to i staviš asistenta ili direkotra ili kog već da obavlja to umesto tebe.


TAKTIKA
Što se taktike tiče, moje mišljenje je da se ne treba oslanjati na gotove taktike koje neko kači. Može da pomogne u smislu da vidiš kako je neko namestio pa da to uklopiš u svoju ako imaš nekih nedoumica, ali ne treba biti Zdenjek Zeman iz Zvezde i forsirati taktiku koju si zacrtao a nemaš igrače za to. VIdiš sa kakvim igračima raspolažeš, ključne igrače postaviš na pozicije i role koje im najviše odgovaraju, a onda uklapaš ostale.

Jako je bitno i nalaziti tutorijale za pozicije šta ti donose, kako se koje poklapaju jedna sa drugom, tipa da ne možeš da imaš WB attack i Wingera jer će se sudarati na aut liniji obokjica pošto po defoltu igraju široku uz aut liniju, pa im onda još dodaš i Carrilero-a i žurka uz aut liniju a u sredini promaja. Tako da pun zeleni krug nije uvek pod obavezan.

Ja recimo znam da kad vidim da je neki klinac brz a prirodno igra u sredini da ga stavljam na krilo i u treningu mu promenim poziciju.

Za razliku od pre 5,6 godina zaista ima puno stvari koje poboljšavaju igricu i razvoj igrača i svega, ali ME je sve lošiji i lošiji i to ubija igru i onda ti džabe sve što ti možeš da napraviš novog Mesija kad on na tekmi maši zicere i pogađa ga lopta u glavu.
UCKEY
Newgen
Поруке: 8
Придружен: 27 Јул 2011, 12:38
Место: Kragujevac
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од UCKEY »

Cojbu91
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 02 Сеп 2018, 19:27
Место: Negotin
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од Cojbu91 »

Moja preporuka za Zvezdu.Lukoki iz Ludogorec dovesti,ali morate odamh cim pocne sezona posle tesko,Uprava se buni u pocetku sto ste dali 1.3 m za njega ali se ispati,covek ujeda,mozda moze i za manje ja sam iso odmah na 1,3 m i odmah prihvatili.Sto se tice Pankova u igrici bar kod mene bolje da bude elektricar u klubu.Tri puta sam pocinjao do sad i u sva tri puta PANJ,gotivim ga ovako mnogo ali u igrici nema nista od njega bar kod mene.Iznenadio me Tomane,povredio mi se upravo Lukoki i reko aj da ga probam,i probao sam,covek dade 20 gola za polusezonu.Ali Lukoki je vrh preporuka ali morate odah cim krenete sejv.posle toga nema sanse,ne zanima ga nasa liga,mislim klub.Poz
Dimitrije08
First Team Coach
Поруке: 205
Придружен: 10 Нов 2019, 21:10
Место: Banja Luka
Klub koji vodite: Crvena Zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 50 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од Dimitrije08 »

Da li znate kako da stavim neku sliku mog sejva?Imam zanimljive slike
Корисников грб
kovacica91
Manager
Поруке: 1348
Придружен: 28 Јан 2011, 18:44
Место: Kovacica
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од kovacica91 »

Ja moram reci da sam se totalno razocarao u igru... Evo upravo zavrsavam prvu sezonu, 4 utakmice u nizu imam 20 i preko suteva u okvir gola (Dakle u okvir, ne na gol) i ja ne mogu gol da dam... Boaci, garsia i marin sve sutiraju u golmana...
Od toga 1 prijateljska gde izgubim 1-0 protiv nekog iz nize lige madjarske, u prvenstvu protiv partizana gde su jedini sut imali u 91 minutu i dali gol, pa protiv napretka gde oni u 2 minuta daju 2 gola, a ovi moji sutiraju u golmana, pa u golmana...
Odna dodje utakmica gde u 15 minuta daju 5 golova i tako.. Sad u play ofu opet mec protiv partizana, totalna dominacija, ali svaki sut ide naravno u stojkovica...Na 2 metra garsija i marin gledaju u loptu, gol prazan i stojkovic stize pre njih iako je bio 2 metra iza... A ponavljam, vecina sansi koje imam su zutevi sa 10 - 15 metara, mnogo situacija 1 na 1 sa golmanom...
Ниједан клуб као тебе волети нећу, сваки твој пораз преболећу, бићу са тобом и у добру и у злу, запамти Звездо ја увек бићу ту!
Dimitrije08
First Team Coach
Поруке: 205
Придружен: 10 Нов 2019, 21:10
Место: Banja Luka
Klub koji vodite: Crvena Zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 50 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од Dimitrije08 »

kovacica91 пише: 31 Дец 2019, 11:25 Ja moram reci da sam se totalno razocarao u igru... Evo upravo zavrsavam prvu sezonu, 4 utakmice u nizu imam 20 i preko suteva u okvir gola (Dakle u okvir, ne na gol) i ja ne mogu gol da dam... Boaci, garsia i marin sve sutiraju u golmana...
Od toga 1 prijateljska gde izgubim 1-0 protiv nekog iz nize lige madjarske, u prvenstvu protiv partizana gde su jedini sut imali u 91 minutu i dali gol, pa protiv napretka gde oni u 2 minuta daju 2 gola, a ovi moji sutiraju u golmana, pa u golmana...
Odna dodje utakmica gde u 15 minuta daju 5 golova i tako.. Sad u play ofu opet mec protiv partizana, totalna dominacija, ali svaki sut ide naravno u stojkovica...Na 2 metra garsija i marin gledaju u loptu, gol prazan i stojkovic stize pre njih iako je bio 2 metra iza... A ponavljam, vecina sansi koje imam su zutevi sa 10 - 15 metara, mnogo situacija 1 na 1 sa golmanom...

To je verovatno do treninga.Ja sam Zvezdom igram 3 sezonu,u finalu lige evrope sam pobedio Liverpul sa 2:1.Svaku utakmicu dam vise od dva gola.
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од Filip991 »

Dimitrije08 пише: 31 Дец 2019, 12:06
kovacica91 пише: 31 Дец 2019, 11:25 Ja moram reci da sam se totalno razocarao u igru... Evo upravo zavrsavam prvu sezonu, 4 utakmice u nizu imam 20 i preko suteva u okvir gola (Dakle u okvir, ne na gol) i ja ne mogu gol da dam... Boaci, garsia i marin sve sutiraju u golmana...
Od toga 1 prijateljska gde izgubim 1-0 protiv nekog iz nize lige madjarske, u prvenstvu protiv partizana gde su jedini sut imali u 91 minutu i dali gol, pa protiv napretka gde oni u 2 minuta daju 2 gola, a ovi moji sutiraju u golmana, pa u golmana...
Odna dodje utakmica gde u 15 minuta daju 5 golova i tako.. Sad u play ofu opet mec protiv partizana, totalna dominacija, ali svaki sut ide naravno u stojkovica...Na 2 metra garsija i marin gledaju u loptu, gol prazan i stojkovic stize pre njih iako je bio 2 metra iza... A ponavljam, vecina sansi koje imam su zutevi sa 10 - 15 metara, mnogo situacija 1 na 1 sa golmanom...

To je verovatno do treninga.Ja sam Zvezdom igram 3 sezonu,u finalu lige evrope sam pobedio Liverpul sa 2:1.Svaku utakmicu dam vise od dva gola.
Jedan si od retkih.

Meni je fazon 90% treninga završnica i napadi po krilima i džaba sve.


edit: Ajde bi koji iz Zvezde pravite milionske transfere otkrite tajnu. Jel visina plate ili koja je fora da nekog iz Zvezde prodaš za 20, 30 miliona
Dimitrije08
First Team Coach
Поруке: 205
Придружен: 10 Нов 2019, 21:10
Место: Banja Luka
Klub koji vodite: Crvena Zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 50 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од Dimitrije08 »

Filip991 пише: 31 Дец 2019, 12:37
Dimitrije08 пише: 31 Дец 2019, 12:06
kovacica91 пише: 31 Дец 2019, 11:25 Ja moram reci da sam se totalno razocarao u igru... Evo upravo zavrsavam prvu sezonu, 4 utakmice u nizu imam 20 i preko suteva u okvir gola (Dakle u okvir, ne na gol) i ja ne mogu gol da dam... Boaci, garsia i marin sve sutiraju u golmana...
Od toga 1 prijateljska gde izgubim 1-0 protiv nekog iz nize lige madjarske, u prvenstvu protiv partizana gde su jedini sut imali u 91 minutu i dali gol, pa protiv napretka gde oni u 2 minuta daju 2 gola, a ovi moji sutiraju u golmana, pa u golmana...
Odna dodje utakmica gde u 15 minuta daju 5 golova i tako.. Sad u play ofu opet mec protiv partizana, totalna dominacija, ali svaki sut ide naravno u stojkovica...Na 2 metra garsija i marin gledaju u loptu, gol prazan i stojkovic stize pre njih iako je bio 2 metra iza... A ponavljam, vecina sansi koje imam su zutevi sa 10 - 15 metara, mnogo situacija 1 na 1 sa golmanom...

To je verovatno do treninga.Ja sam Zvezdom igram 3 sezonu,u finalu lige evrope sam pobedio Liverpul sa 2:1.Svaku utakmicu dam vise od dva gola.
Jedan si od retkih.

Meni je fazon 90% treninga završnica i napadi po krilima i džaba sve.


edit: Ajde bi koji iz Zvezde pravite milionske transfere otkrite tajnu. Jel visina plate ili koja je fora da nekog iz Zvezde prodaš za 20, 30 miliona
Ja sam prodao Antonija Marina i Lovru Majera za 30m.Nema za to nikakvih trikova,samo trebas da forsiras igraca i prodace se.Da mozes samo da mi kazes kako da stavim neke slike?
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од Filip991 »

Dimitrije08
First Team Coach
Поруке: 205
Придружен: 10 Нов 2019, 21:10
Место: Banja Luka
Klub koji vodite: Crvena Zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 50 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од Dimitrije08 »

Filip991 пише: 01 Јан 2020, 12:18 npr: https://imgbb.com
Hvala!
Srecna Nova godina!
UCKEY
Newgen
Поруке: 8
Придружен: 27 Јул 2011, 12:38
Место: Kragujevac
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од UCKEY »

Dogovorim se sa klubom oko visine transfera za mog igraca i onda se ubavi Svetozar Mijailovic i dogovori se za 5 milki manju cifru.


Je l ja negde gresim ili se svima to desava?
Dimitrije08
First Team Coach
Поруке: 205
Придружен: 10 Нов 2019, 21:10
Место: Banja Luka
Klub koji vodite: Crvena Zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 50 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од Dimitrije08 »

UCKEY пише: 01 Јан 2020, 20:17 Dogovorim se sa klubom oko visine transfera za mog igraca i onda se ubavi Svetozar Mijailovic i dogovori se za 5 milki manju cifru.


Je l ja negde gresim ili se svima to desava?
Da,da i meni se to desava.Ja za Majera dogovorim transfer u Bajer za 30m. i Sveta ga pusti u Napoli za 15m.
Dimitrije08
First Team Coach
Поруке: 205
Придружен: 10 Нов 2019, 21:10
Место: Banja Luka
Klub koji vodite: Crvena Zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 50 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од Dimitrije08 »

Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од Filip991 »

UCKEY пише: 01 Јан 2020, 20:17 Dogovorim se sa klubom oko visine transfera za mog igraca i onda se ubavi Svetozar Mijailovic i dogovori se za 5 milki manju cifru.


Je l ja negde gresim ili se svima to desava?
To sve sve namesta, isto kao i do sad, samo sto je sad malo drugacije po difoltu pa nas sve zajebava dok ne pohvatamo.
Tamo u staff pa responsibility. kad se udje u sve onda deluje jako konfuzno i nemas pojma sta je sta, ali kad udjes u odvojene kategorije transferi osoblje itd. onda vrlo lako moze da se namesti ko je odgovoran za sta.

To je iskljucivo do vas, a ne do igrice.

To je, barem meni, jedna od prvih stvari koje uvek namestam kada preuzmem klub.
Dimitrije08
First Team Coach
Поруке: 205
Придружен: 10 Нов 2019, 21:10
Место: Banja Luka
Klub koji vodite: Crvena Zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 50 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од Dimitrije08 »

https://ibb.co/84wVr3d
https://ibb.co/g649NR3
https://ibb.co/L0MZtpd

Ovo su neke nove slike.
Dobar rad trenera doveo je do 6-7 reprezantivaca Srbiji.Arnorda Sirgudsona sam prodao Interu za 41milion.Ovo je slikana pre 2-3 dana tako da nema informacija da sam doveo Mitrovica za 9m(kroz bonuse 16m) i Kostica9(kroz bonuse 16m) Nemanju Gudelja 3.5 mil.
UCKEY
Newgen
Поруке: 8
Придружен: 27 Јул 2011, 12:38
Место: Kragujevac
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од UCKEY »

Drugari moze li onda pomoc, koje su to stvari koje odmah podesavate kada pokrenete sejv?
Dimitrije08
First Team Coach
Поруке: 205
Придружен: 10 Нов 2019, 21:10
Место: Banja Luka
Klub koji vodite: Crvena Zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 50 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од Dimitrije08 »

UCKEY пише: 13 Јан 2020, 17:05 Drugari moze li onda pomoc, koje su to stvari koje odmah podesavate kada pokrenete sejv?
Ja kad krenem prebacim u prvi tim:
Erakovica,Gavrica,Babica,Cupica(mislim da se tako preziva),Krstovica,Krstica(ovo su neki koje se mogu setiti,poceo sam karijeru pre u novembru).Na pocetku sezone rasteretim roster tako sto prodam:
Jovancica,Simica,Pankova,Pavkova,Tomanea(na pozajmicu,Jandera,Jevtovica,Vukanovica,Bena.
Onda dovedem:
Arnorda Sirgudssona(nisam siguran da li se ovako pise ali vidi u cska islandjanin),Antonija Marina,Matiasa Arezu(besplatno),Zukica,Tedica,Balaza,Vidosavljevica(prodao sam ga za 15mil.),Strahinju Pavlovica,Lazara Pavlovica,Filipa Stevanovic,Aleksu Terzica(pozajmicu),Zlatana Sehovica,Antonova.U drugoj sezoni dovedi:
Majera,Fejsu,Bartoleca,Spajica.
Ovo je naravno ako udjes u Ligu Sampiona.
Ja sam usao svaki put u LS,u prvoj sezoni sam ispao u grupi,u drugoj osvojio EL,a u trecoj ispao u 16-ini finala LS od Barselone.Ako ti nesto nije jasno,javi se.
Последње учитавање од Dimitrije08 дана 14 Јан 2020, 09:18, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
kovacica91
Manager
Поруке: 1348
Придружен: 28 Јан 2011, 18:44
Место: Kovacica
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од kovacica91 »

Dimitrije08 пише: 13 Јан 2020, 21:33
UCKEY пише: 13 Јан 2020, 17:05 Drugari moze li onda pomoc, koje su to stvari koje odmah podesavate kada pokrenete sejv?
Ja kad krenem prebacim u prvi tim:
Erakovica,Gavrica,Babica,Cupica(mislim da se tako preziva),Krstovica,Krstica(ovo su neki koje se mogu setiti,poceo sam karijeru pre u novembru).Na pocetku sezone rasteretim roster tako sto prodam:
Jovancica,Simica,Canasa,Pankova,Pavkova,Tomanea,Jandera,Jevtovica,Vukanovica,Bena.
Onda dovedem:
Arnorda Sirgudssona(nisam siguran da li se ovako pise ali vidi u cska islandjanin),Antonija Marina,Matiasa Arezu(besplatno),Zukica,Tedica,Balaza,Vidosavljevica(prodao sam ga za 15mil.),Strahinju Pavlovica,Lazara Pavlovica,Filipa Stevanovic,Aleksu Terzica(pozajmicu),Zlatana Sehovica,Antonova.U drugoj sezoni dovedi:
Majera,Fejsu,Bartoleca,Spajica.
Ovo je naravno ako udjes u Ligu Sampiona.
Ja sam usao svaki put u LS,u prvoj sezoni sam ispao u grupi,u drugoj osvojio EL,a u trecoj ispao u 16-ini finala LS od Barselone.Ako ti nesto nije jasno,javi se.
Kako mozes da prodas tomanea i kanjasa kad su tek dovedeni?
Ниједан клуб као тебе волети нећу, сваки твој пораз преболећу, бићу са тобом и у добру и у злу, запамти Звездо ја увек бићу ту!
Dimitrije08
First Team Coach
Поруке: 205
Придружен: 10 Нов 2019, 21:10
Место: Banja Luka
Klub koji vodite: Crvena Zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 50 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: FK CRVENA ZVEZDA(RED STAR)

Порука од Dimitrije08 »

kovacica91 пише: 13 Јан 2020, 23:52
Dimitrije08 пише: 13 Јан 2020, 21:33
UCKEY пише: 13 Јан 2020, 17:05 Drugari moze li onda pomoc, koje su to stvari koje odmah podesavate kada pokrenete sejv?
Ja kad krenem prebacim u prvi tim:
Erakovica,Gavrica,Babica,Cupica(mislim da se tako preziva),Krstovica,Krstica(ovo su neki koje se mogu setiti,poceo sam karijeru pre u novembru).Na pocetku sezone rasteretim roster tako sto prodam:
Jovancica,Simica,Canasa,Pankova,Pavkova,Tomanea,Jandera,Jevtovica,Vukanovica,Bena.
Onda dovedem:
Arnorda Sirgudssona(nisam siguran da li se ovako pise ali vidi u cska islandjanin),Antonija Marina,Matiasa Arezu(besplatno),Zukica,Tedica,Balaza,Vidosavljevica(prodao sam ga za 15mil.),Strahinju Pavlovica,Lazara Pavlovica,Filipa Stevanovic,Aleksu Terzica(pozajmicu),Zlatana Sehovica,Antonova.U drugoj sezoni dovedi:
Majera,Fejsu,Bartoleca,Spajica.
Ovo je naravno ako udjes u Ligu Sampiona.
Ja sam usao svaki put u LS,u prvoj sezoni sam ispao u grupi,u drugoj osvojio EL,a u trecoj ispao u 16-ini finala LS od Barselone.Ako ti nesto nije jasno,javi se.
Kako mozes da prodas tomanea i kanjasa kad su tek dovedeni?
Neznam,poceo sam save pre 3 meseca.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2020”