Sve o Football Manager 2020

Sve o Football Manageru 2020.
Корисников грб
mrgood
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 13 Дец 2012, 20:47
Место: Novi Sad
Formacija: 4-4-2 Diamond Narrow
Has thanked: 7 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од mrgood »

FM Scout je sklonio iz download sekcije sve logo, kits zbog autorskih prava. Skinite na vreme sve sto vam je falilo sa SI foruma jer vrlo moguce nece biti dosputno vise.

For anyone who hasn’t seen, there is currently uncertainty around the future of FM Graphics and other copyrighted content, FM Scout have pulled all of their graphic content for licensing reasons and right now, we’re not certain if we’ll be able to provide the same content for much longer either.

I’d suggest downloading everything you need as soon as you can just in case every website is forced to pull all content.
Корисников грб
puka
First Team Coach
Поруке: 286
Придружен: 17 Мар 2015, 23:29
Место: Srbija
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од puka »

mrgood пише: 09 Нов 2019, 22:10 FM Scout je sklonio iz download sekcije sve logo, kits zbog autorskih prava. Skinite na vreme sve sto vam je falilo sa SI foruma jer vrlo moguce nece biti dosputno vise.

For anyone who hasn’t seen, there is currently uncertainty around the future of FM Graphics and other copyrighted content, FM Scout have pulled all of their graphic content for licensing reasons and right now, we’re not certain if we’ll be able to provide the same content for much longer either.

I’d suggest downloading everything you need as soon as you can just in case every website is forced to pull all content.

Bez ovoga ce FM biti velika dosadna crna rupa!
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од sergavra »

Zabrane samo ohrabruju kreativnost. Nema sekiracije.
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Корисников грб
Engy2108
Youth Team Coach
Поруке: 81
Придружен: 08 Јул 2011, 18:44
Место: Belgrade
Klub koji vodite: Partizan Belgrade
Formacija: 4-2-3-1
Steam: Engy2108
Mood:
Has thanked: 133 times
Been thanked: 17 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Engy2108 »

mrgood пише: 09 Нов 2019, 22:10 FM Scout je sklonio iz download sekcije sve logo, kits zbog autorskih prava. Skinite na vreme sve sto vam je falilo sa SI foruma jer vrlo moguce nece biti dosputno vise.

For anyone who hasn’t seen, there is currently uncertainty around the future of FM Graphics and other copyrighted content, FM Scout have pulled all of their graphic content for licensing reasons and right now, we’re not certain if we’ll be able to provide the same content for much longer either.

I’d suggest downloading everything you need as soon as you can just in case every website is forced to pull all content.
Auu, pa to je haos. Nadam se da nije istina
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 882
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 130 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од dark warrior™ »

Ako ja uradim moj facepak to je moj nemoze da mi FM zabranjuje da ne dajajem sto sam ja sam uradio
Корисников грб
beranac86
Youth Team Coach
Поруке: 131
Придружен: 26 Јун 2011, 13:23
Место: CG
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од beranac86 »

Skandalozno je da damo 45e a da nije naveden tacan naziv nekog kluba, lige ili takmicenja. Isto tako da nema grbova i dresova makar prve 3 lige zemalja koje su date kao opcija za igru. I jos autorskim pravima ne dozvoljavaju da se isti dodaci skinu sa sajtova. Iako to ljudi rade iz zaljubljenosti prema samoj igrici. Arogantni i odvratni englezi.
Корисников грб
mrgood
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 13 Дец 2012, 20:47
Место: Novi Sad
Formacija: 4-4-2 Diamond Narrow
Has thanked: 7 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од mrgood »

dark warrior™ пише: 10 Нов 2019, 21:56 Ako ja uradim moj facepak to je moj nemoze da mi FM zabranjuje da ne dajajem sto sam ja sam uradio
Uvek ce biti nacina da se uploaduje i skida. Sa SI foruma mozes i dalje da skidas sve. FM Scout je ukinuo download dugme.
ja sam bazu odavno poskidao..
Корисников грб
mrgood
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 13 Дец 2012, 20:47
Место: Novi Sad
Formacija: 4-4-2 Diamond Narrow
Has thanked: 7 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од mrgood »

Ustvari, problem ce imati oni koji strimuju igru pa nece moci da koriste kits and logo. Mogu sami da prave ali ko zna.. nas ne remeti da se igramo
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од sergavra »

beranac86 пише: 10 Нов 2019, 22:14 Skandalozno je da damo 45e a da nije naveden tacan naziv nekog kluba, lige ili takmicenja. Isto tako da nema grbova i dresova makar prve 3 lige zemalja koje su date kao opcija za igru. I jos autorskim pravima ne dozvoljavaju da se isti dodaci skinu sa sajtova. Iako to ljudi rade iz zaljubljenosti prema samoj igrici. Arogantni i odvratni englezi.
Ne zove se to skandalozno vec kapitalizam. Kod igara na PC-ju je to lako popravljivo. Zamisli ljude koji igraju fifu20 i koji su dali po 70 evra, da igraju bukvalno istu igru sa woooow bagovima a da ne mogu da igraju sa juventusom, milanom, seltikom, monakom, rendzersima, manchesterom plus jos ko zna koliko timova.

Moderi ce da ispeglaju fm dodatke. Kad i kako, videce se.
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Корисников грб
agataic100
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 21 Јул 2019, 12:47
Место: Kumane
Klub koji vodite: Parizan
Mood:
Has thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од agataic100 »

Još uvek mogu dresovi da se nađu na
https://fmslovakia.com/downloads/ :ole:
Последње учитавање од agataic100 дана 11 Нов 2019, 22:03, учитано 2 пута укупно.
NikolaBGD
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 15 Окт 2011, 12:16
Место: Beograd
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од NikolaBGD »

ClaudioCaniggia пише: 07 Нов 2019, 17:05 Od mene jos par bagova. Srbija je 2022 godina postala clanica EU, ali su igraci iz EU i dalje stranci u nasoj ligi.

Sezona 2021/22 sa Zvezdom sam prosao grupnu fazu Lige Evrope kao prvi. U prelocnom delu nisam igrao 1/16 finala, vec sam direktno otisao u 1/8 finala.

Sezona 2022/23 kao treci u grupi lige sampiona, sam se plasirao u 1/16 finala lige Evrope, tu sam igrao kao gost sa Seltikom, pobedio 2:1 u gostima i bez revansa prosao dalje. U 1/8 finala sam pobedio Besiktas u gostima 3:2 i takodje posle jedne utakmice prosao dalje.

Za 1/4 finale vidim da stoje dva datuma, tako da mozda i odigram revans.

Inace, ova Beta mi radi drasticno sporije nego FM19.
Ovo sa Ligom Evrope nije bug od sezone 2021/22 krece i Evropska Liga Konferencije (u igri Euro Cup II) i sistem takmičenja je takav da prvi u grupi preskace prvu rundu nokaut faze a u njoj igraju drugi iz grupe i 3. i grupe u Ligi Šampiona pošto od te sezone Liga Evrope ima 32 a ne 48 klubova. Ista su pravila i za Euro Cup 2 samo tu upada treći iz grupe Lige Evrope.
Корисников грб
agataic100
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 21 Јул 2019, 12:47
Место: Kumane
Klub koji vodite: Parizan
Mood:
Has thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од agataic100 »

agataic100 пише: 11 Нов 2019, 21:31 Još uvek mogu dresovi da se nađu na
https://fmslovakia.com/downloads/ :ole:
Link za grbove (doduše od prošle godine, ali šta je tu je): https://fmfan.ru/topic/81-football-mana ... ard-logos/ :zelenko:
Корисников грб
mrgood
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 13 Дец 2012, 20:47
Место: Novi Sad
Formacija: 4-4-2 Diamond Narrow
Has thanked: 7 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од mrgood »

Корисников грб
palace
Youth Team Coach
Поруке: 191
Придружен: 24 Окт 2010, 17:20
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Formacija: 4231
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од palace »

@@Pinky007

mogu da se traze igraci bez problema
Корисников грб
DraganR
Youth Team Coach
Поруке: 142
Придружен: 28 Окт 2010, 23:28
Место: Brcko
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од DraganR »

hajde vise full verzija ne mogu betu da igram zbog club vision buga.Valjda su ispravili to
Корисников грб
mrgood
Newgen
Поруке: 48
Придружен: 13 Дец 2012, 20:47
Место: Novi Sad
Formacija: 4-4-2 Diamond Narrow
Has thanked: 7 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од mrgood »

DraganR пише: 12 Нов 2019, 16:10 hajde vise full verzija ne mogu betu da igram zbog club vision buga.Valjda su ispravili to
Mozes da azuriras betu na 20.0.4 Ispravljene su neke stvari, uglavnom 'crash', i jos neki sitni bagovi.
Jos nedelju dana, mozes i da odmoris od FM-a do tada (: heh :rugalica:
Корисников грб
DraganR
Youth Team Coach
Поруке: 142
Придружен: 28 Окт 2010, 23:28
Место: Brcko
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од DraganR »

Hahahaha to mi I cura govori al nema sanse fm je jedan.
Корисников грб
DraganR
Youth Team Coach
Поруке: 142
Придружен: 28 Окт 2010, 23:28
Место: Brcko
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од DraganR »

e novi patch izasao popravio dosta toga
Корисников грб
ClaudioCaniggia
Youth Team Coach
Поруке: 79
Придружен: 17 Нов 2010, 15:14
Место: Buenos Aires
Been thanked: 5 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од ClaudioCaniggia »

NikolaBGD пише: 11 Нов 2019, 21:46
ClaudioCaniggia пише: 07 Нов 2019, 17:05 Od mene jos par bagova. Srbija je 2022 godina postala clanica EU, ali su igraci iz EU i dalje stranci u nasoj ligi.

Sezona 2021/22 sa Zvezdom sam prosao grupnu fazu Lige Evrope kao prvi. U prelocnom delu nisam igrao 1/16 finala, vec sam direktno otisao u 1/8 finala.

Sezona 2022/23 kao treci u grupi lige sampiona, sam se plasirao u 1/16 finala lige Evrope, tu sam igrao kao gost sa Seltikom, pobedio 2:1 u gostima i bez revansa prosao dalje. U 1/8 finala sam pobedio Besiktas u gostima 3:2 i takodje posle jedne utakmice prosao dalje.

Za 1/4 finale vidim da stoje dva datuma, tako da mozda i odigram revans.

Inace, ova Beta mi radi drasticno sporije nego FM19.
Ovo sa Ligom Evrope nije bug od sezone 2021/22 krece i Evropska Liga Konferencije (u igri Euro Cup II) i sistem takmičenja je takav da prvi u grupi preskace prvu rundu nokaut faze a u njoj igraju drugi iz grupe i 3. i grupe u Ligi Šampiona pošto od te sezone Liga Evrope ima 32 a ne 48 klubova. Ista su pravila i za Euro Cup 2 samo tu upada treći iz grupe Lige Evrope.
Da to sam video kasnije. Ipak u dva sejva mi se desilo da od te sezone u LE igram samo jednu utakmicu nokaut faze, do 1/4 finala, sto mi je van pameti, ako je pravilo.

Odigrao sam nekih 10-ak sezona u dva sejva i ova beta mi je jedna od najlosijih dosad. Znam da ce igra kad izadje biti nesto sasvim drugacije, ali ovo zaista postavlja pitanje bilo kakve svrhe bete. Prvi put sam se zasitio igre posle 7 dana, a igram je od 1995 i verzije CM2.

Sam ME je katastrofalan. Ono sto najvise iritira je ono prebacivanje lopte sa jednog krila na drugo, gde se dva spoljna beka dodaju u nedogled. Sto je van pameti za svakog ko je ikad trenirao ili igrao fudbal.
Branjenje prekida je gotovo nemoguce, jedino ako vas Bog pogleda pa onaj bude u ofsajdu.
Situacije 1 na 1 su nekih 10-20% gol, sutevi van 16m su 60% gol. Golman koji sa loptom ulazi u gol. Golmani se cesto bacaju u pravu stranu i pre suta. Ipak, ono sto je verovatno najiritantnije u kontri 3 na 1 ako ona ide sa krila, to krilo ce pre sutnuti na gol iz mrtvog ugla, nego probati da uposli ovu dvojicu sto su u idelnim pozicijama za postizanje gola.
Ukoliko imate zelju da vodite neke od nasih timova, zaboravite na dovodjenje igraca pod ugovorom, bar u prvih par sezona.
Evo pokusavam da se setim jedne pozitivne stvari iz ove nove verzije i ne mogu.
Корисников грб
goooool
Youth Team Coach
Поруке: 141
Придружен: 29 Авг 2017, 12:53
Место: Buenos Aires
Has thanked: 18 times
Been thanked: 46 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од goooool »

Ni prosli FM nije bio mnogo bolji po tom pitanju. Mnogo nebuloznih stvari se vidi tokom utakmica. Previse jednolicnih akcija, a situacije jedan na jedan su nemoguce za resit u vecini slucajeva i kad igrac ima 20 za finishing, composure, decision.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2020”