Sve o Football Manager 2020

Sve o Football Manageru 2020.
Vladimir1307
Newgen
Поруке: 20
Придружен: 09 Авг 2019, 08:33
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Vladimir1307 »

Danas sam nastavio dalje. Uz minimalne korekcije u taktici uspeo sam da dobijem Rad 3-0 i Napredak 3-1, a onda protiv Spartaka kao da su svi kompletno zaboravili da igraju fudbal.

Generalno, krila nisu popravljena, šta god da stavim oni rade ono što im je logikom igre zadato, šutiraju iz mrtvih uglova. Još jedna stvar koju sam uočio novim apdejtom, igrač sa odličnim ocenama što se tiče igranja glavom konstantno maši iz peterca, pre toga, prosek golova glavom je bio svaki 3.
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Branko95 »

To za krila i bekove mislim da je najveca glupost ikad gore nego sto nas je*u godinama sa 1na1 sansama. Vise imam pogodjenih mreza sa spoljne strane nego datih i primljenih golova. Ulazi bata u 16 ima dva slobodna igraca, sta ce on uradi iz mrtvog ugla - pa logicno je, sutiraces u spoljni deo mreze.
RodrygoBentacur30
Newgen
Поруке: 9
Придружен: 27 Окт 2019, 01:49
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од RodrygoBentacur30 »

Imam problema sa igracima, postaju mi stari za godinu dana? :) imali neko slucnu situaciju? Fm nije piratski...
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Branko95 »

RodrygoBentacur30 пише: 24 Дец 2019, 19:51 Imam problema sa igracima, postaju mi stari za godinu dana? :) imali neko slucnu situaciju? Fm nije piratski...
Budi precizniji malo.
RodrygoBentacur30
Newgen
Поруке: 9
Придружен: 27 Окт 2019, 01:49
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од RodrygoBentacur30 »

Rojs naprimer 1989 godiste, kod mene 1988,na pocetku bilo sve kako treba... Ili tipa messi ronaldo svi stariji za godinu dana.
Корисников грб
dubaRA7
Youth Team Coach
Поруке: 78
Придружен: 20 Авг 2016, 02:24
Место: Belgrade
Klub koji vodite: Partizan Cska Moscow
Formacija: 5-2-1-2 WB
Has thanked: 32 times
Been thanked: 15 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од dubaRA7 »

RodrygoBentacur30 пише: 24 Дец 2019, 20:51 Rojs naprimer 1989 godiste, kod mene 1988,na pocetku bilo sve kako treba... Ili tipa messi ronaldo svi stariji za godinu dana.
Je l' igras FM19 sa transfer updateom ?
RodrygoBentacur30
Newgen
Поруке: 9
Придружен: 27 Окт 2019, 01:49
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од RodrygoBentacur30 »

Fm 2020,bez update
Корисников грб
maxim_tsigalko
First Team Coach
Поруке: 396
Придружен: 03 Нов 2013, 13:35
Место: Srbija
Has thanked: 10 times
Been thanked: 18 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од maxim_tsigalko »

Брука, немам другу реч. Два месеца игра је због МЕ потпуно неигрива.
Следеће године нема куповине до Нове ФМ ако уопште буде мало ваљало.
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Filip991 »

Vec jedno 5 godina FM postaje igriv (koliko toliko)tek od zimskog updatea, znaci vidjamo se u februaru :xD:
HLR
Youth Team Coach
Поруке: 67
Придружен: 07 Јул 2012, 00:15
Место: Gajba
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од HLR »

Nerealno je koliko je moj napadac sa finishingom 17 u stanju da izadje pred golmana i da ne postigne gol. Ali je jos nerealnije koliko u svakoj bitnijoj tekmi dobijem gol iz prekida glavom. Stoperi mi visoki 192cm i 189cm i kad god naletim na nekog jaceg, ne vredi, lik od 180cm daje glavom dva gola glavom. S druge strane, moj spic ima 10 prilika, ali naravno ne daje gol.

Bas frustrira.
Корисников грб
Ander
Youth Team Coach
Поруке: 195
Придружен: 01 Нов 2011, 15:20
Место: Beograd
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Ander »

dubaRA7 пише: 24 Дец 2019, 13:00 Izaći će oko nove godine novi apdejt, pa će verovatno poboljšati situaciju.
uglavnom je tako bilo, ali FM19 nisu popravili ni sa jednim apdejtom, ili izbace apdejt koji popravi jedno a pokvari 2 stvari. ovo ne da nije napredak na FM19, nego je korak unazad i sumnjam da će ijedan apdejt da popravi bilo šta, osim 3 kiparske lige, danske U19 i tome slično...

ja koji vodim jedan od najjačih timova imam silnih problema i frustracija, a mogu da zamislim koji je tek horor ovima što vode neke osrednje ili daleko bilo loše timove.
Корисников грб
Jord4nnnn
First Team Coach
Поруке: 269
Придружен: 13 Окт 2011, 18:15
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Formacija: 4-2-3-1 DM
Has thanked: 34 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Jord4nnnn »

Moj igrac na polusezoni potpise ugovor sa drugim klubom posto mu je isticao ugovor i ja idem na "sell now" da bih zaradio bar neki evro. Posto je bio kapiten, morao sam da stavim drugog igraca za kapitena i dobijem ovu poruku... Druze, kako da ostane kapiten, kad vise nije u klubu??

Слика
Корисников грб
goooool
Youth Team Coach
Поруке: 141
Придружен: 29 Авг 2017, 12:53
Место: Buenos Aires
Has thanked: 18 times
Been thanked: 46 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од goooool »

Jel moze neko da mi objasni zasto je uvek zakljucana opcija "attributes" u "development - training" ?? Zasto ne mogu pojedinacno da treniram igracu dribling, centarsut ?
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Filip991 »

goooool пише: 28 Дец 2019, 09:36 Jel moze neko da mi objasni zasto je uvek zakljucana opcija "attributes" u "development - training" ?? Zasto ne mogu pojedinacno da treniram igracu dribling, centarsut ?
To je zanimljivo pitanje. To je novina od prošllog serijala koja je generalno sranje.
Ok su ovi dodaci da radi po dve tri stvari od jednom, ali slažem se da je potrebno da se omogući da se uvežbava samo po jedna karakteristika.
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 882
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 130 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од dark warrior™ »

I tako nam dosla I 2020ta godina za neki dan ja dali imam I 40 sati u fm20ku jer je uglavnom naj ali naj bagovitii serijal do sad I verujem da vecina tu nece ni da pomisli da uzme 21 jer igirca od jedan na drug serijal ide samo nazad
Корисников грб
dzoni91
First Team Coach
Поруке: 265
Придружен: 23 Нов 2010, 20:24
Место: Arbor
Klub koji vodite: Aston Villa
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 40 times
Been thanked: 28 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од dzoni91 »

Dosao sam na forum sa namerom da se zalim, ali kada sam video sve ove postove... Uzas sta oni prodaju i plasiraju kao gotov proizvod. Skoro svaku utakmicu dominiram i primam golove iz jednog jedinog suta. Ok takve utakmice se desavaju i u stvarno zivotu ali koliko cesto? Strasno.

Krila su zaboravila da mogu nekome da ubace loptu ono nekad sta znam, stoji igrac sam na petercu i lik ladno iz sve snage sutira negde. Napadaci, pa ne znam kada su resili neku priliku 1na1 sa golmanom. Na svakoj utakmici tako. Da ne spominjem neke osrednje timove koji igraju kao Barsa i koji lagano prebace celu odbranu i lopta direkt na nogu napadacu. Kontam da je igrice ali ovo brate mili veze nema...

Nadam se da ce nekako da poprave ovo ali tesko. :nasty:
Корисников грб
maxim_tsigalko
First Team Coach
Поруке: 396
Придружен: 03 Нов 2013, 13:35
Место: Srbija
Has thanked: 10 times
Been thanked: 18 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од maxim_tsigalko »

dzoni91 пише: 29 Дец 2019, 19:42 Dosao sam na forum sa namerom da se zalim, ali kada sam video sve ove postove... Uzas sta oni prodaju i plasiraju kao gotov proizvod. Skoro svaku utakmicu dominiram i primam golove iz jednog jedinog suta. Ok takve utakmice se desavaju i u stvarno zivotu ali koliko cesto? Strasno.

Krila su zaboravila da mogu nekome da ubace loptu ono nekad sta znam, stoji igrac sam na petercu i lik ladno iz sve snage sutira negde. Napadaci, pa ne znam kada su resili neku priliku 1na1 sa golmanom. Na svakoj utakmici tako. Da ne spominjem neke osrednje timove koji igraju kao Barsa i koji lagano prebace celu odbranu i lopta direkt na nogu napadacu. Kontam da je igrice ali ovo brate mili veze nema...

Nadam se da ce nekako da poprave ovo ali tesko. :nasty:
Све си у праву.
Џабе се жалимо, само се међусобно допуњујемо баговима које нам нуди ФМ20.
Не сећам се да је ико од нас похвалио било шта.
Не очекујем исправку, али што се мене тиче ова "зајебанција" СИ завршиће се зек куповином игре у децембру. Боље мало скупље, а да је функциобално и игриво, него јефтиније и са надом да буде у функцији од јануара.
Жао ми је форума и наше заједнице, јер ће ово донекле утицати на све. Људи су оправдано бесни.
Корисников грб
Ander
Youth Team Coach
Поруке: 195
Придружен: 01 Нов 2011, 15:20
Место: Beograd
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Ander »

maxim_tsigalko пише: 29 Дец 2019, 21:44
Не очекујем исправку, али што се мене тиче ова "зајебанција" СИ завршиће се зек куповином игре у децембру. Боље мало скупље, а да је функциобално и игриво, него јефтиније и са надом да буде у функцији од јануара.
na žalost, mislim da apdejtovi neće ništa bitno popraviti. na 19 ključne stvari nisu nikad popravljene, ako je nešto popravljeno druge dve pokvare. ovo je duplo gore u odnosu na 19. bitno je da se stave nove role igrača (koje su iste kao postojeće, samo se drugačije zovu), da ima 20 skvod statusa i ostale stvari koje nikog ne zanimaju.

a u principu ako veruješ da će apdejtovi da poprave nešto, opet kupiš ovde, pa igraš od decembra/januara.

mene fascinaraju ovi englezi, pratim nekoliko njih po društvenim mrežama, igraju i sve ovo isto im se dešava, ali oni uopšte ne kukaju na to, kao sve je super. da li im SI plaća nešto da kenjaju ili su totalni retardi, nemam pojma.
Корисников грб
млекаџија
Newgen
Поруке: 38
Придружен: 23 Окт 2011, 02:43
Место: beograd
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од млекаџија »

Najtužnije je to što su i te novine koje su ubacili u 20 apsolutno nebitne. Najveći akcenat u najavama su bacali na taj Development center, a realno opcija je skroz nebitna i nema nikakvu funkciju... sem toga što u oktobru/novembru dobiješ izeštaj kakvi regeni se očekuju i to je to.

Kada je reč o regenima, notorna glupost koja se samo prebacuje iz godine u godinu je ta da kvalitet regena zavisi od reputacije kluba. Tj. što više dižeš reputaciju kluba, vremenom će klub stvarati uglavnom lošije regene. Nebitno koliki je junior coaching, youth facilities... Nešto što nema veze sa mozgom i što im ne pada na pamet da se malo pozabave oko toga. Važno da ja svake godine dobijam nebitni izveštaj o nekoj zlatnoj generaciji regena, to je novina...

Obično sam do sada navikao na bagove isključivo u ME. Ova verzija nam je donela mnoštvo bagova u samom interfejsu i nekim osnovnim funkcijama, što se do sada nije nikada desilo u ovoj meri. FM20 stvarno za zaborav...
Корисников грб
Filip991
Assistant Manager
Поруке: 611
Придружен: 26 Окт 2010, 12:57
Место: Beograd
Has thanked: 46 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Filip991 »

Definitivno dizem ruke iako mi se bas igra sa pojedinim klubovima, ali ne vredi.

Ja se braco bacam sad na ovo! Povratak u detinjstvo jer nam je sadasnjost sranje :ole: :zelenko:

Слика
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2020”