Sve o Football Manager 2020

Sve o Football Manageru 2020.
Корисников грб
Ander
Youth Team Coach
Поруке: 195
Придружен: 01 Нов 2011, 15:20
Место: Beograd
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Ander »

mislim da uopšte nisu bitne taktike, igrači i ostalo, ja sam probleme koje si naveo imao sa mbapeom, halandom, dibalom, salahom,... o ovim slabijim napadačima da ne govorim. i naravno problem (ne)centaršuta sa svim mogućim krilima/bekovima i lopta koja preskače odbranu sa svim mogućim CB van dijk, romagnoli, onaj iz peseže kimbebe kako god. e sad, ako kažeš da su ispravljene (nisam probao tu otvorenu betu), nadamo se da je to to...
možda bi najbolji pokazatelj bio statistike golova primljenih/datih i to, ali opet ni to ne može da pokaže samu igru
Корисников грб
maxim_tsigalko
First Team Coach
Поруке: 396
Придружен: 03 Нов 2013, 13:35
Место: Srbija
Has thanked: 10 times
Been thanked: 18 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од maxim_tsigalko »

Ander пише: 01 Феб 2020, 10:25 mislim da uopšte nisu bitne taktike, igrači i ostalo, ja sam probleme koje si naveo imao sa mbapeom, halandom, dibalom, salahom,... o ovim slabijim napadačima da ne govorim. i naravno problem (ne)centaršuta sa svim mogućim krilima/bekovima i lopta koja preskače odbranu sa svim mogućim CB van dijk, romagnoli, onaj iz peseže kimbebe kako god. e sad, ako kažeš da su ispravljene (nisam probao tu otvorenu betu), nadamo se da je to to...
možda bi najbolji pokazatelj bio statistike golova primljenih/datih i to, ali opet ni to ne može da pokaže samu igru
Стварно су свели на минимум (мислим да се није ни догодило током сезоне) да лопта послата из дубине прелети целу одбрану и да комп рутински реализује.
Крила много чешће центрирају или у мом случају некако више су враћали лопту на шеснаест (можда због формације), зато је Бисака и био најбољи асистент тима.
1на1 је сада знатно бољи 42% реализације целог тима и то само у 100% шансама фронтално, бочне прилике нисам ни рачунао).
Нека још неко проба, али биће ово много боље. СИ је требало 3 месеца да поправи МЕ, могли су као што неко рече у претходним постовима да задрже МЕ са ФМ19 и да смо додају нову базу играча.
Велике су шансе да ово буде најлошији ФМ свих времена.
Корисников грб
puka
First Team Coach
Поруке: 286
Придружен: 17 Мар 2015, 23:29
Место: Srbija
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од puka »

maxim_tsigalko пише: 01 Феб 2020, 20:58
Ander пише: 01 Феб 2020, 10:25 mislim da uopšte nisu bitne taktike, igrači i ostalo, ja sam probleme koje si naveo imao sa mbapeom, halandom, dibalom, salahom,... o ovim slabijim napadačima da ne govorim. i naravno problem (ne)centaršuta sa svim mogućim krilima/bekovima i lopta koja preskače odbranu sa svim mogućim CB van dijk, romagnoli, onaj iz peseže kimbebe kako god. e sad, ako kažeš da su ispravljene (nisam probao tu otvorenu betu), nadamo se da je to to...
možda bi najbolji pokazatelj bio statistike golova primljenih/datih i to, ali opet ni to ne može da pokaže samu igru
Стварно су свели на минимум (мислим да се није ни догодило током сезоне) да лопта послата из дубине прелети целу одбрану и да комп рутински реализује.
Крила много чешће центрирају или у мом случају некако више су враћали лопту на шеснаест (можда због формације), зато је Бисака и био најбољи асистент тима.
1на1 је сада знатно бољи 42% реализације целог тима и то само у 100% шансама фронтално, бочне прилике нисам ни рачунао).
Нека још неко проба, али биће ово много боље. СИ је требало 3 месеца да поправи МЕ, могли су као што неко рече у претходним постовима да задрже МЕ са ФМ19 и да смо додају нову базу играча.
Велике су шансе да ово буде најлошији ФМ свих времена.
Iskeeno ti si redak primer civeka koji je zadovoljan betom,95% ljudi po grupama,forumima misli drugacije,a ja nisam ukljucio igricu od pocetka decembra,zali boze 35e..
Корисников грб
maxim_tsigalko
First Team Coach
Поруке: 396
Придружен: 03 Нов 2013, 13:35
Место: Srbija
Has thanked: 10 times
Been thanked: 18 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од maxim_tsigalko »

puka пише: 02 Феб 2020, 12:58
maxim_tsigalko пише: 01 Феб 2020, 20:58
Ander пише: 01 Феб 2020, 10:25 mislim da uopšte nisu bitne taktike, igrači i ostalo, ja sam probleme koje si naveo imao sa mbapeom, halandom, dibalom, salahom,... o ovim slabijim napadačima da ne govorim. i naravno problem (ne)centaršuta sa svim mogućim krilima/bekovima i lopta koja preskače odbranu sa svim mogućim CB van dijk, romagnoli, onaj iz peseže kimbebe kako god. e sad, ako kažeš da su ispravljene (nisam probao tu otvorenu betu), nadamo se da je to to...
možda bi najbolji pokazatelj bio statistike golova primljenih/datih i to, ali opet ni to ne može da pokaže samu igru
Стварно су свели на минимум (мислим да се није ни догодило током сезоне) да лопта послата из дубине прелети целу одбрану и да комп рутински реализује.
Крила много чешће центрирају или у мом случају некако више су враћали лопту на шеснаест (можда због формације), зато је Бисака и био најбољи асистент тима.
1на1 је сада знатно бољи 42% реализације целог тима и то само у 100% шансама фронтално, бочне прилике нисам ни рачунао).
Нека још неко проба, али биће ово много боље. СИ је требало 3 месеца да поправи МЕ, могли су као што неко рече у претходним постовима да задрже МЕ са ФМ19 и да смо додају нову базу играча.
Велике су шансе да ово буде најлошији ФМ свих времена.
Iskeeno ti si redak primer civeka koji je zadovoljan betom,95% ljudi po grupama,forumima misli drugacije,a ja nisam ukljucio igricu od pocetka decembra,zali boze 35e..
Види овако, свако мора да проба да би дао суд.
Дефинитивно је боље него што је било, зато сам и радио ову статистику како бисмо сви видели разлику.
Ово ће (бар за мене) убедљиво остати најгори ФМ са најгорим МЕ и слажем се са тобом да смо бацили новац улудо.
Последње учитавање од maxim_tsigalko дана 02 Феб 2020, 21:13, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Ander
Youth Team Coach
Поруке: 195
Придружен: 01 Нов 2011, 15:20
Место: Beograd
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Ander »

moram sad i ja da probam, pa da vidim na šta to liči...
Корисников грб
puka
First Team Coach
Поруке: 286
Придружен: 17 Мар 2015, 23:29
Место: Srbija
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од puka »

maxim_tsigalko пише: 02 Феб 2020, 19:35
puka пише: 02 Феб 2020, 12:58
maxim_tsigalko пише: 01 Феб 2020, 20:58

Стварно су свели на минимум (мислим да се није ни догодило током сезоне) да лопта послата из дубине прелети целу одбрану и да комп рутински реализује.
Крила много чешће центрирају или у мом случају некако више су враћали лопту на шеснаест (можда због формације), зато је Бисака и био најбољи асистент тима.
1на1 је сада знатно бољи 42% реализације целог тима и то само у 100% шансама фронтално, бочне прилике нисам ни рачунао).
Нека још неко проба, али биће ово много боље. СИ је требало 3 месеца да поправи МЕ, могли су као што неко рече у претходним постовима да задрже МЕ са ФМ19 и да смо додају нову базу играча.
Велике су шансе да ово буде најлошији ФМ свих времена.
Iskeeno ti si redak primer civeka koji je zadovoljan betom,95% ljudi po grupama,forumima misli drugacije,a ja nisam ukljucio igricu od pocetka decembra,zali boze 35e..
Види овако, свако мора да проба да би дао суд.
Дефинитивно је боље него што је било, зато сам и радио ову статистику како бисмо сви видели разлику.
Ово ће (бар за мене) убедљиво остати најгори ФМ са најгорим МЕ и слажем се са тобом да смо бацили новац улудо.

Ja sam tip igraca koji voli da gleda mec sa paznjom u 3d i kad nesto zamislim,hocu da mi to ME odradi po uputima preko taktike,a ovde je toliko ocajno,da nemam reci...nezavisno od onih retatdiranih suteva sa strane,koji su me ubedljivo najvise nervirali.
Корисников грб
Ander
Youth Team Coach
Поруке: 195
Придружен: 01 Нов 2011, 15:20
Место: Beograd
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Ander »

eto odigram malo sa ovom betom sinoć, iako je relativno mali broj odigranih mečeva, priznajem, preskakanja odbrane dugim loptama nema... bočni igrač sad ponekad i ubaci loptu umesto da je zvekne ko kreten, ali mislim da je to daleko od realnosti. a što se tiče cc šansi (i 1na1 i ostale) ništa nije popravljeno osim toga da ih sad jednostavno ne broje. mislim ako cc šansa nije kad moj igrač glavom šutira sa linije 5 metara onda ne znam šta je. odigro sam tekmu 1-1 postigli smogol povratnom u 16 i to su računali kao cc šansu, posle su moji imali još 4 "stopostotne" (od toga jednom 1na1, ostalo šutevi iz peterca) i nijedna nije brojana u statistici. izgleda mi da su tu "popravili" samo kalkulaciju cc šansi ne i realizaciju (a tako u opisu peča i piše ako se ne varam).
Neven
First Team Coach
Поруке: 417
Придружен: 04 Нов 2010, 21:06
Место: Beograd,Srbija
Klub koji vodite: OFK Vršac
Formacija: 4-3-3 DM
Has thanked: 38 times
Been thanked: 17 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Neven »

Ljudi jel igrate vi ovaj FM20 ili čekate novi peč.
Nešto je baš zamrlo.. :shy:
Srbija i Crna Gora će sigurno osvojiti Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj čim ima 22 igrača bolja od Ramba Petkovića. ''Ziko''
Корисников грб
Jord4nnnn
First Team Coach
Поруке: 269
Придружен: 13 Окт 2011, 18:15
Место: Beograd
Klub koji vodite: Partizan
Formacija: 4-2-3-1 DM
Has thanked: 34 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Jord4nnnn »

Слика
Корисников грб
Ander
Youth Team Coach
Поруке: 195
Придружен: 01 Нов 2011, 15:20
Место: Beograd
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Ander »

evo, nisam ni znao da je izašao zvaničan apdejt.

odigrah malo više od pola sezone sa poslednjom betom i manjeviše sve su popravili osim realizacije cc šansi (kako 1na1 tako i raznoraznih šuteva iz petarca i sve što bi se cc šansom moglo nazvati). izgleda mi da je svaki protivnički golman mešavina bufona i nojera iz najboljih dana. zanimljivo je da protivnici imaju vrlo mali broj cc šansi, ali blilzu 100% iskorišćenosti istih. većinu golova uspevam da postignem iz nekih odbitaka ili šuteva sa poludistance.
Корисников грб
Ander
Youth Team Coach
Поруке: 195
Придружен: 01 Нов 2011, 15:20
Место: Beograd
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Ander »

malo glupa pitanja:

-kad upalim steam online, automatski će da mi povuče novi patch, i sam će da pređe sa bete na full?
-mogu da nastavim započeti sejv sa novim ME?
Корисников грб
maxim_tsigalko
First Team Coach
Поруке: 396
Придружен: 03 Нов 2013, 13:35
Место: Srbija
Has thanked: 10 times
Been thanked: 18 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од maxim_tsigalko »

Ander пише: 05 Феб 2020, 16:30 malo glupa pitanja:

-kad upalim steam online, automatski će da mi povuče novi patch, i sam će da pređe sa bete na full?
-mogu da nastavim započeti sejv sa novim ME?
Steam би требао аутоматски да изврши надоградњу и мораш истим путем да се вратиш са БЕТЕ на финалну верзију.
Сејв нећеш моћи да наставиш, мораћеш кренути поново са игром.
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 882
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 130 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од dark warrior™ »

Jel probao neko dali je okay da konacno da pocnem jedan save :yesko:
Корисников грб
kovacica91
Manager
Поруке: 1348
Придружен: 28 Јан 2011, 18:44
Место: Kovacica
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од kovacica91 »

Meni na stima nije izasao nikakav updejt, jel moram sam da ga skidam ili kako>
Ниједан клуб као тебе волети нећу, сваки твој пораз преболећу, бићу са тобом и у добру и у злу, запамти Звездо ја увек бићу ту!
Корисников грб
puka
First Team Coach
Поруке: 286
Придружен: 17 Мар 2015, 23:29
Место: Srbija
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од puka »

kovacica91 пише: 05 Феб 2020, 21:22 Meni na stima nije izasao nikakav updejt, jel moram sam da ga skidam ili kako>
Ako ti je steam online update se skine sam,ne mozes igrati bez zadnjeg updatea..
Jamie Vardy
First Team Coach
Поруке: 200
Придружен: 14 Нов 2014, 12:25
Место: Loznica
Has thanked: 3 times
Been thanked: 35 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Jamie Vardy »

Čekao sam mesec dana da nastavim sejv, odigrao sam 10 utakmica sa novim zvaničnim apdejtom i mogu da kažem da su ga konačno popravili i da je konačno igrivo. Taktiku namerno nisam menjao i dosta bolje funkcioniše i 1 na 1 i centaršutevi, nema više dubinskih lopti i nenormalnih kontranapada, ali zbog ovog jebavanja od preko 3 meseca ne pada mi na pamet da im kupujem sledeći FM odmah na početku.
Причаће ти да се она гаси, ти што никад нису тако сјали.
Neven
First Team Coach
Поруке: 417
Придружен: 04 Нов 2010, 21:06
Место: Beograd,Srbija
Klub koji vodite: OFK Vršac
Formacija: 4-3-3 DM
Has thanked: 38 times
Been thanked: 17 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Neven »

Save može da se nastavi sa novim pečom?
Srbija i Crna Gora će sigurno osvojiti Svetsko prvenstvo u fudbalu u Nemačkoj čim ima 22 igrača bolja od Ramba Petkovića. ''Ziko''
Корисников грб
maxim_tsigalko
First Team Coach
Поруке: 396
Придружен: 03 Нов 2013, 13:35
Место: Srbija
Has thanked: 10 times
Been thanked: 18 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од maxim_tsigalko »

Људи не можете наставити сејв јер не ради на новој платформи(никада није ни могло).

Верујем и радује ме да су велике грешке исправљене и да је коначно игрив.

Проверу надоградње видећете на првој страни када вам у десном углу пише 20,.2.4, можете проверити и при покретању и учитавању игре у опцији Game status.
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Branko95 »

maxim_tsigalko пише: 06 Феб 2020, 16:52 Људи не можете наставити сејв јер не ради на новој платформи(никада није ни могло).
Izvini, ali odakle ti ovo?
Корисников грб
maxim_tsigalko
First Team Coach
Поруке: 396
Придружен: 03 Нов 2013, 13:35
Место: Srbija
Has thanked: 10 times
Been thanked: 18 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од maxim_tsigalko »

Branko95 пише: 06 Феб 2020, 17:15
maxim_tsigalko пише: 06 Феб 2020, 16:52 Људи не можете наставити сејв јер не ради на новој платформи(никада није ни могло).
Izvini, ali odakle ti ovo?
Kако можеш да наставиш сејв који је радио и стартовао си га на другој платфрми игре?
Само се огражујем код Бета верзије ако су радили на истој палтформи, али велика вероватноћа је да су дорадили Бету и да је коначна верзија различита од Бете.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2020”