Sve o Football Manager 2020

Sve o Football Manageru 2020.
Корисников грб
Dr. Moo
Assistant Manager
Поруке: 766
Придружен: 30 Мај 2012, 19:49
Место: Beograd
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Dr. Moo »

Mali apdejt sa skoro polusezone.

Neocekivano dobro igramo, imali smo tezak start, ali se ekipa uzdigla i pojacanja odradjuju posao.

Слика

Sad nam ostaje da nekako preguramo ove dve utakmice u oktobru i ako je moguce uzmemo neki bod

Слика

Stanje na tabeli je fenomenalno, borba za opstanak sad vise nije opcija, vec neka sredina tabele. Mediji su nam predvidjali 11. poziciju

Слика

Definitivno nas najbolji igrac, velika steta sto necemo moci da ga zadrzimo.
Transfer politika je da uzimamo 2-3 igraca po sezoni koji su u tom trenutku ili ce biti oslonac ekipe, a ostalo na pozajmice, dok se ne postane stabilan prvoligas

Слика
'Za mene su zene zakon. Obozavam rupe u zakonu!' - Per Mertesacker
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од mmladja »

Na sve one muke da dodam penale koji se nenormalno mase, preceste povrede.. Dodje april, a jos nisu krstenu igricu izbacili, mislim da je ovo najsramotnije izdanje ikada.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Orthodox »

mmladja пише: 29 Мар 2020, 15:12 Na sve one muke da dodam penale koji se nenormalno mase, preceste povrede.. Dodje april, a jos nisu krstenu igricu izbacili, mislim da je ovo najsramotnije izdanje ikada.
Nisam video čoveka koji je pohvalio 20, a na Steamu gledam positive comments svuda. Ja još igram 19, u suštini i tu je dosta stvari rešeno preko krila ili šutem iz daljine. Mada ja tako i igram, overlap sa bekovima. Šta znam.

Nego jel dobio neko nekad sina, ikada?
barcafan1995
Youth Team Coach
Поруке: 60
Придружен: 13 Феб 2012, 18:30
Место: Zagreb
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од barcafan1995 »

Pozdrav ljudi, zanima me može li se možda promijeniti ime kluba u igri?..

Može li se možda umjesto da se gradi novi stadion, nekako pričati sa upravom pa da se postepeno grade npr: reflektori, pa onda semafor, pa da se povecavaju mjesta sjedalica, pa ako netko zna odgovor hvala unaprijed.
Корисников грб
Dr. Moo
Assistant Manager
Поруке: 766
Придружен: 30 Мај 2012, 19:49
Место: Beograd
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Dr. Moo »

barcafan1995 пише: 29 Мар 2020, 18:03 Pozdrav ljudi, zanima me može li se možda promijeniti ime kluba u igri?..

Može li se možda umjesto da se gradi novi stadion, nekako pričati sa upravom pa da se postepeno grade npr: reflektori, pa onda semafor, pa da se povecavaju mjesta sjedalica, pa ako netko zna odgovor hvala unaprijed.
Ne moze, mozes samo da prosiris stadion, e sad desavalo se kad ides na tu opciju da ti daju 2k mesta nekad i 20 mesta.. sve zavisi.. tako pojedinacno ne mozes
'Za mene su zene zakon. Obozavam rupe u zakonu!' - Per Mertesacker
barcafan1995
Youth Team Coach
Поруке: 60
Придружен: 13 Феб 2012, 18:30
Место: Zagreb
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од barcafan1995 »

Hvala, a znas li mozda dal se moze ime kluba promjeniti?
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Tomas »

Orthodox пише: 28 Мар 2020, 23:58 Je l' dobio neko sina u igri, 19 ili 20, svejedno? Ili ikada, sem Gagija.
Ja sam ga dobio cini mi se na 17 ili je to mozda bila i 16, ali nije bio nizasta, igrao je samo preko veze :lol:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Orthodox »

Tomas пише: 29 Мар 2020, 20:20
Ja sam ga dobio cini mi se na 17 ili je to mozda bila i 16, ali nije bio nizasta, igrao je samo preko veze :lol:
Gledao sam nekog lika na YT koji je dobio sina pa isto nije bio ni za šta, a ja guram ovo od 97 godine bukvalno i nikad mi se to nije desilo i ako igram baš duge sejvove. Izgleda da kao u stvarnosti pravim samo žensku decu. Šta ću. :smeker:
Корисников грб
ivanisevic
Newgen
Поруке: 37
Придружен: 28 Окт 2010, 08:49
Место: Humska 1
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од ivanisevic »

Pitanje za igrace Linglong lige. Od druge sezone pravilo o 4 u21 igraca, 2 u prvoj postavi, jel to pravilo koje vazi u RL i jel ima neki 'dodatak' da se to ukloni? Dugo vecu glupost nisam video.

Koristio sam pretragu ali nije urodila plodom na ovu temu.
Ми навијамо за Партизан, прво зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од paske »

ivanisevic пише: 29 Мар 2020, 23:50 Pitanje za igrace Linglong lige. Od druge sezone pravilo o 4 u21 igraca, 2 u prvoj postavi, jel to pravilo koje vazi u RL i jel ima neki 'dodatak' da se to ukloni? Dugo vecu glupost nisam video.

Koristio sam pretragu ali nije urodila plodom na ovu temu.
Bice i u RL.

Zavisi s kim igras. Meni sa Zvezdom npr. lagano za sad, nemam problema sa kombinovanjem igraca.
Корисников грб
ivanisevic
Newgen
Поруке: 37
Придружен: 28 Окт 2010, 08:49
Место: Humska 1
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од ivanisevic »

Nisam znao da me ceka u drugoj, pa onda prepakivanje pozicija, prodao neke starije da sto vise u21 bude u kombinaciji. Dovijam se nekako ali nije zgodno uopste. Partizan vodim btw.
Ми навијамо за Партизан, прво зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.
Корисников грб
delboy
Assistant Manager
Поруке: 658
Придружен: 14 Јан 2011, 16:18
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од delboy »

Ljudi, kako se postavlja slika ovde a da se vidi? Nikako ne mogu da prokljuvim. A postavljao sam pre samo zaboravih.
Корисников грб
Dr. Moo
Assistant Manager
Поруке: 766
Придружен: 30 Мај 2012, 19:49
Место: Beograd
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Dr. Moo »

[img] /img] tu ubaci link od slike
'Za mene su zene zakon. Obozavam rupe u zakonu!' - Per Mertesacker
MI9
Newgen
Поруке: 26
Придружен: 31 Окт 2017, 23:28
Место: Beograd
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од MI9 »

ljudi, kako vas sluzi taktika u fm20?

Ja ceo zivot forsiram igru po stranama sa wing bekovima i centarsutevima unutra u zavisnosti od spica da li idu balon lopte ili niske brze, i uvek je dobro islo.
U ovom fm20, igram sa istom formacijom i jako slicnom igrom. 3 stopera 2 wing beka 2 centrakna veza 1 prednji vezni i 2 spica, ali igra je uzas.

Prvo, na nekoj utakmici imam i po 16,17 suteva u okvir gola a pobedim golom iz prekida 1:0
a nekad ne stvorim pravu sansu.
jel se vama desavaa isto, ili mi se samo cini da u ovom fm20 vise ne prolazi igra sa strane i ubacivanjem lopte iz centarsuteva?

Igram sa novim update 20.4.0
Корисников грб
ivanisevic
Newgen
Поруке: 37
Придружен: 28 Окт 2010, 08:49
Место: Humska 1
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од ivanisevic »

Iz nekog razloga je veoma slaba efikasnost na centarsuteve, meni konkretno sa Partizanom krila kidaju, Markec i Asano, plus Neca Mihajlovic, u spicu vrtim Sadika i Skuletica, svi su efiksni ali golovi glavom vrlo retko. Cak cesce glavom daje krilo u naletu, na centriranje drugog krila nego sam spic.
Ми навијамо за Партизан, прво зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.
MI9
Newgen
Поруке: 26
Придружен: 31 Окт 2017, 23:28
Место: Beograd
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од MI9 »

Upravo to, bas zato sam stavio low cross, da ne bi centrirali na glavu, ali oni opet to i dalje rade, a i kad ne rade, slabo padaju golovi i sa niskim centarsutevima

Ne znam sta da radim, kako da forsiram igru onda. Cak i kad stavim da napadam kroz sredinu oni salju lopte na krilo?
jocar96
Youth Team Coach
Поруке: 121
Придружен: 10 Авг 2011, 15:22
Место: Nis
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од jocar96 »

Počeo sam sejv sa FM 20.4, Srbija i evo već je 2025 kod mene još nismo ušli u EU....da li su ispravili u ovom update da je to 2027 ili koje je već godina i da nema onog što je bilo pre da smo ulazili 2022-23 a da se igrači iz EU i dalje vode kao strani?
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од Velja93 »

2027 godine zvanicno ulazak u eu.Do tad se igraci iz eu racunaju kao stranci, cak i ako ranije udjes u evropsku uniju.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од paske »

Matias Arezo, koja rola mu najvise godi kad je sam u spicu? Konkretno igram 4-1-4-1 i do sad su mi bili efikasni na T medjutim Arezo za sad ne pokazuje da je bas za tu ulogu.
NenjoPGMNE
Newgen
Поруке: 14
Придружен: 04 Окт 2011, 16:09
Место: Podgorica
Status: Није на вези

Re: Sve o Football Manager 2020

Порука од NenjoPGMNE »

Pozdrav ljudi, imam jedan čudan problem. Igram sa Fiorentinom, imam sve dresove (kits) za timove i sve je ok. Međutim odjednom samo na Fiorentini nemam. Treću sezonu počinjem. Probao sam sve, da izbrišem folder sa "Serie A" dresovima, pa opet Skin Reload, bukvalno sve, ali ništa. Probao sam da, kao, počnemo novu career, i tu ih ima, sve je ok, što znači da samo na mom save file-u nema dresova ekipe i to koje ja vodim. Ne znam zbog čega je to.

Molim vas ako može pomoć, značilo bi mi.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Football Manager 2020”